تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2342 از 2365 اولاول ... 134218422242229223322338233923402341234223432344234523462352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,411 به 23,420 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

-------------

سلام دوستان گلم وقتتون بخیر

من یه فولکس گل دارم که توی درب های جلو به صورت فابریکی بلندگو های ۱۳ سانتی میخوره یعنی 1/4-5 - و برای عقب هم ۴ اینیچی میخوره

میخوام بلند گو های فابریک خودشو که معمولی هستن رو بردارم از جلو و عقب و براش یه ست بلند گو بخرم که اینطوری باشه: صدای نرم و واضح - بیس خوب - بلندی صدا نمیخوام
    مد نظر دارم مثلا برای جلو و عقب بین ۱ میلیون تا ۱۳۰۰ خرج کنم - چی بخرم؟ از کجا بخرم؟؟

زیادم از سیستم ها سر در نمیارم! امپیلی هم نمیخوام ببندم. نظرتون با کامپوننت ها چیه و یا با توجه به بودجه من چی پیشنهاد میدید برای این خودرو و این سایز

ممنونم زا اینکه وقت می زارید

داره خودمونی میشه samfisher7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

-------------

من یه فولکس گل دارم که توی درب های جلو به صورت فابریکی بلندگو های ۱۳ سانتی میخوره یعنی 1/4-5 - و برای عقب هم ۴ اینیچی میخوره

میخوام بلند گو های فابریک خودشو که معمولی هستن رو بردارم از جلو و عقب و براش یه ست بلند گو بخرم که اینطوری باشه: صدای نرم و واضح - بیس خوب - بلندی صدا نمیخوام
    مد نظر دارم مثلا برای جلو و عقب بین ۱ میلیون تا ۱۳۰۰ خرج کنم - چی بخرم؟ از کجا بخرم؟؟

زیادم از سیستم ها سر در نمیارم! امپیلی هم نمیخوام ببندم. نظرتون با کامپوننت ها چیه و یا با توجه به بودجه من چی پیشنهاد میدید برای این خودرو و این سایز

نکته ای که هست اینه که برای کامپوننت نمیشه بدون استفاده از امپلی
    ازشون صدا گرفت

من هم نمیخواستم امپلی ببندم ولی بعدا به این نکته رسیدم

3. این کاربر از samfisher7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه samfisher7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

برای عقب حول وحوش 600 700تومن میخوام خرج کنم

پروفشنال psp2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

یعنی فرقی نداره که کدوم جفت رو جدا کنید؟ یعنی فقط وقتی یک جفت جدا شده باشه، نویز قطع میشه؟

بنظرم این خودش میتونه نشانه مشکل برق باشه، چون با اینکار ی بخشی ار آملپلی رو از مدار خارج میکنید و مشخصا مصرفش پایین میاد.
    با یه جفتش نویز تقریبا صفر میشه با یه جفت دیگه نویز خیلی کم میشه (دو جفت کامپوننت دارم، یه جفت قویتر رو که قطع کنم، نویز تقریبا صفر میشه، یه جفت ضعیفتر رو که قطع کنم صنویز خیلی کم میشه) دقیقا با توجه به مصرفشون نویز کم و زیاد میشه. وس میتونه به باطری ربط داشته باشه!؟
    باطری جدید نیز هزینه زیادی رو دستم میگذاره و اگه مشکل باطری نباشه میشه ضرر :(

از سمت هدیونیت نیز وقتی RC ها رو جدا می کنم نویز قطع میشه
    منتهی من دو تا آمپ دارم، اونی که ساب بهش وصل هست اصلا هیچ نویزی نداره
    فیش آنتن رو نیز جدا کردم که باز نویز بود
    میخواستم بدونم اگه RCها کنار کابلی باشند که از+ باطری اومدهُ ایجاد نویز نمیکنه!؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

با یه جفتش نویز تقریبا صفر میشه با یه جفت دیگه نویز خیلی کم میشه (دو جفت کامپوننت دارم، یه جفت قویتر رو که قطع کنم، نویز تقریبا صفر میشه، یه جفت ضعیفتر رو که قطع کنم صنویز خیلی کم میشه) دقیقا با توجه به مصرفشون نویز کم و زیاد میشه. وس میتونه به باطری ربط داشته باشه!؟
    باطری جدید نیز هزینه زیادی رو دستم میگذاره و اگه مشکل باطری نباشه میشه ضرر :(

از سمت هدیونیت نیز وقتی RC ها رو جدا می کنم نویز قطع میشه
    منتهی من دو تا آمپ دارم، اونی که ساب بهش وصل هست اصلا هیچ نویزی نداره
    فیش آنتن رو نیز جدا کردم که باز نویز بود
    میخواستم بدونم اگه RCها کنار کابلی باشند که از+ باطری اومدهُ ایجاد نویز نمیکنه!؟
    تجربه ای که من داشتم این بود که وقتی ب باطری فرصد دادم تا دوباره شارژش کامل بشه، نویز هم از بین رفت!

شما کلا آمپلی رو از مدار خارج کن و ی روز بدون سیستم از ماشین استفاده کم تا دینام باطری رو شارژ کنه! برای من که جواب داد...

7. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

بنظرم ی سیستم اگه واسه کل کل باشه قطعا تماما مشکلات دیگتم حل میکنه
    ساب دوبل گرند زیرو دو جفت فول رنج 12اینچ ضبط الپاین 117 امپیلی برند های زیادی هست که در مورد اپیلی چیز زیلدی بلد نیستم با 3جفت سوپر تیوتر گرند زیرو و یک جفت هورن گرند زیرو یعنی ی چیز نابی مخصوص همایش قیمتشم مفت دیگه 20ملیون پولی نیست امروز خخخ
    دو جفت (4 تا!؟) فول رنج 12 اینچ؟
    3 جفت سوپر تیوتر؟
    ساب و هورن و ... هم که جای خود دارد!
    عزیز، مردم معمولا روی خاور یا کامیون سیستم نمیبندن که اینا توش جا بشه!
    چیزی پیشنهاد بدید که روی ماشین های سواری هم بشه سوار کرد!

9. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون از پاسخ تون
    فقط اینکه با توجه به اینکه fs این کامپوننت 71.79 هست صداش خیلی به میدرنج نزدیک نیست؟
    می دونم نبایداز کامپوننت انتظار بیس داشت ولی میخوام یکم هم بیس داشته باشه تا زمان تهیه یک ساب ووفر
    البته اگر تصور من از این عدد درست باشه
    سپاس
    سلام.
    خیر دوست عزیز اتفاقا بیس بسیار قدرتمندی داره.دو جفت همین کامپ و یه ماسکنی as100.4 برای یکی از بچه های قدیمی همین پیج ارسال کردم شهرستان H.Operator
    خدا رو شکر خیلی راضی هستند.
    یکی از بهترین ها تو رنج قیمت خودش هست. شک نکنید.منتها بهترین صدا رو با آمپلیفایرهای ماسکنی میده.

11. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه اساتید
    لطفا در مورد این عکس راهنمایی کنید:
    به عکس دقت کنید ، سیم های باند رو بصورت ضربدری بستم.یعنی با دو تا مثبت ، یه باند داره کار میکنه . با دو تا منفی هم باند ِ دیگه ام داره کار میکنه.ممکنه بپرسید چرا ؟ اونم اینکه ، وقتی بصورت نرمال سیم ها رو میبندم ، یکی از باند ها چند واحد صداش کمتر از اون یکیه.
    آیا اشتباه میکنم؟ تَوَهُم زدم ؟ یا خروجی های آمپ مشکل پیدا کرده ؟

سوال بعدیم اینه که.اون فلش ه . اون کانال برای ساب ِ دوم هست ؟ ( چون از کانال چهارم برای ساب فعلی استفاده کردم)

سلام دوست عزیز
    کاملا اشتباه کردین .
    اگر منظورتون بریج بستن هست باید به اینصورت نصب کنید.
    اسپیکر سمت چپ:مثبت به کانال 1 و منفی به کانال 2
    اسپیکر سمت راست:مثبت به کانال 3 و منفی به کانال 4
    در این حالت تمامی کانالها اشغال میشه و دیگه نمی توانید از ساب ووفر استفاده نمائید.

13. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمنا سیمهای مورد استفاده مربوط به سیستم صوتی نیست ظاهرا سیم افشان ساختمان استفاده کنرید.اگر صحیح عرض کردم حتما اونها رو هم باید تعویض نمائید.
    من متعجبم چطور آمپتون پروتکت نکرده تا حالا؟!!!!

15. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

-------------

سلام دوست عزیز.
    بدون آمپلیفایر صدای مناسی از خروجی پخش نمیتونید بگیرید.
    حد اقل کامپوننت خوش صدا و با کیفیتی که من میتونم بهتون پیشنهاد کنم برای جلو گلادن Alpha 130هست جفتی 850 و برای عقب هم m100 جفتی 1050 تومن.
    لینک سایت جهت بررسی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •