تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2326 از 2365 اولاول ... 132618262226227623162322232323242325232623272328232923302336 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,251 به 23,260 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

در آغاز فعالیت Mr+'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

اوکیه فقط این پخش ها با دکمه های مخصوص پخش ( ولوم بالا و پایین و بعدی و قبلی ) که زیر فرمون ساندرو داره هماهنگ هستن؟ اصلا کلا پخش ها هماهنگ میشن با این دکمه ها یا باید دورشو خط بکشم؟
    البته جی وی سی X351BT یادم رفت نام ببرم که اونم 2 جفت خروجی داره. همه اینها هم دکلس هستند.
    اینترفیس بله موجود هست. برای پایونیر و سونی فراوونه و برای کنوود یکم کمیاب تر. جی وی سی رو نمیتونم نظر بدم اما خود سایپا یدک یه زمانی برای پخشای جی وی سی اینترفیس داشت. من برای کنوود مارک connect2 گرفتم. دکمه های پشت فرمان همه کار میکنن. البته کارایی بعضیاشون تغییر کرده مثلا دکمه پاز الان سورس رو عوض میکنه! و یه کوچولو (شاید یک سوم ثانیه) تاخیر داره. قیمتش هم حدود 150 تومنه.

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من صدای pc رو نشنیدم ولی قائدتا باید جنس صدای بهتری رو داشته باشه. مزایای pc : حساسیت بالاتر. 10 وات توان بالاتر. جهت تدییتر به صورت فابریک و ... هستن. ولی با توجه به این که ماشین سمنده و توی در داره نصب میشه شاید ارزش نداشته باشه براش هزینه کنید. چون اون محل نصب درصد قابل توجهی از حجم صدا رو اصطلاحا میخوره. اگه درب عقب 206 بود میگفتم pc بهتره. ولی با اون شرایط نصب شاید خیلی هم فرقی نکنه.
    اول ممنون از پاسخت

البته چند نکته هم هست که آدم رو بیشتر گیج میکنه

یکی اینکه 130ac تویتر موقعر داره که به گفته شرکتش باعث میشه در همریزی صدای به کمترین مقدار خود برسد و شفافیت صدا افزایش پیدا کنه . که مدل pc130 این نوع تویتر رو نداره
    مورد بعدی اینه که پاسخ فرکانسی 130ac از 70 هرتز شروع میشه در حالی که مال pc130 از 80 هرتز که احتمالا در بیس مقداری تاثیر گذار باشه

البته برتری pc130 هم قطعا اینه که 10 وات RMS قوی تره و حساسیت بالاتری داره که منجر به این میشه که جزئیات موسیقی رو بهتر پخش کنه

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من صدای pc رو نشنیدم ولی قائدتا باید جنس صدای بهتری رو داشته باشه. مزایای pc : حساسیت بالاتر. 10 وات توان بالاتر. جهت تدییتر به صورت فابریک و ... هستن. ولی با توجه به این که ماشین سمنده و توی در داره نصب میشه شاید ارزش نداشته باشه براش هزینه کنید. چون اون محل نصب درصد قابل توجهی از حجم صدا رو اصطلاحا میخوره. اگه درب عقب 206 بود میگفتم pc بهتره. ولی با اون شرایط نصب شاید خیلی هم فرقی نکنه.
    اول ممنون از پاسخت

یکی اینکه 130ac تویتر موقعر داره که به گفته شرکتش باعث میشه در همریزی صدای به کمترین مقدار خود برسد و شفافیت صدا افزایش پیدا کنه . که مدل pc130 این نوع تویتر رو نداره
    مورد بعدی اینه که پاسخ فرکانسی 130ac از 70 هرتز شروع میشه در حالی که مال pc130 از 80 هرتز که احتمالا در بیس مقداری تاثیر گذار باشه

البته برتری pc130 هم قطعا اینه که 10 وات RMS قوی تره و حساسیت بالاتری داره که منجر به این میشه که جزئیات موسیقی رو بهتر پخش کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اول ممنون از پاسخت

ببینید توییتر دام یا مقعر اصلا برتری نیست. یه سبک صداس. یکی دوس داره و یکی دوست نداره.
    نکته بعدی اون 10 هرتز که فرمودید. بازه فرکانسی مهمه ولی مهم تر از اون دقت پخش فرکانساس. شما باید نمودار کامپ رو نگاه کنید نه بازه رو فقط.
    جنس صفحه بهتر و جنس اسپایدر و ... همگی در جنس صدا تاثیر مهمی دارن. ولی میگم این برتری های مذکور توی اون نوع نصب دیده نخواهد شد. سمند برای استیج جلو برای گرفتن صدای خوب به 1 کامپ 16 گردن کلفت و با تحمل بالا احتیاج داره. کامپ 13 نتیجه مطلوبی نخواهد داد. برای همین گفتم بیشتر برای کامپ 13 هزینه نکنید.
    مخلصم.

5. 2 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بر دوستان گرامی. وقت بخیر
    اطلاعاتی از مشخصات این آمپ دارین؟ من هرچی سرچ کردم مشخصاتشو پیدا نکردم. بخصوص توان واقعی روی 2 و 4 اهم برام مهمه که اصلا نیست تو نت. دوستانی که با آلپاین های قدیم کار کردن فکر کنم بشناسن و نظرتونو در مورد این آمپ بگین لطفا

alpine v12 mrv-f805

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ببینید توییتر دام یا مقعر اصلا برتری نیست. یه سبک صداس. یکی دوس داره و یکی دوست نداره.
    نکته بعدی اون 10 هرتز که فرمودید. بازه فرکانسی مهمه ولی مهم تر از اون دقت پخش فرکانساس. شما باید نمودار کامپ رو نگاه کنید نه بازه رو فقط.
    جنس صفحه بهتر و جنس اسپایدر و ... همگی در جنس صدا تاثیر مهمی دارن. ولی میگم این برتری های مذکور توی اون نوع نصب دیده نخواهد شد. سمند برای استیج جلو برای گرفتن صدای خوب به 1 کامپ 16 گردن کلفت و با تحمل بالا احتیاج داره. کامپ 13 نتیجه مطلوبی نخواهد داد. برای همین گفتم بیشتر برای کامپ 13 هزینه نکنید.
    مخلصم.
    ممنون آقا امیر عزیز کاملا با شما موافقم
    یکی از دوستانم حرف جالبی زد گفت روی باند 13 بیشتر به عنوان توییتری حساب کن که یکم میدرنج و بیس هم تولید میکنه
    منم از تعویض منصرف شدم کلا ... بخاطر اینکه هر کاری هم بکنی آخرش از سمند صدای مناسب نمیتونی بگیری نه از استیج جلو نه عقب نه سابی که بخوای بزاری توی صندوق
    کلا هزینه کردن براش بیشتر از یک حدی اشتباه محض هستش
    کلا ماشینی که اسم تولید ملی روش بخوره معلومه چی از کار در میاد صد رحمت به پژو 405 تولید سال 1984 که اصول مهندسی توش رعایت شده نه این سمند که فکر کنم طراحش هم این ماشین رو طراحی کرده هم قوطی حلبی روغن رو !!!!
    Last edited by dooste.man83; 05-06-2018 at 23:56.

8. 2 کاربر از dooste.man83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..بر دوستان...حمید اقا وواقا میر وامیر حسین گل..
    ایا کراس هر کامپی منحصر به فرد همان کامپ است یا مثلا می شود کراس اور کامپ هرتز را مثلا به گلیدن یا کامپ هلیکس را به الپاین متصل کرد؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام یه مشاوره میخواستم از دوستان لطفا راهنمایی کنید ساب برای تاقچه 206 چی مد نظر دارین ک بازده نسبتا خوبی داشته باشه؟ و با چ امپی راه اندازی میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

داداش چرا میخای رو طاقچه بزاری؟
    خیلی ویبره و گوبشش اذیت میکنه
    البته میتونی ساب ضعیفتری بگیری ک اذیت نکنه
    اگر هم اذیت نمیشی kenwood 3000 و sony 18000 وات گزینه های خوبی هستن
    موفق باشی
    اگه اشتباه میگم لطفا اصلاح کنید
    Last edited by solyazad; 09-06-2018 at 01:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

داداش چرا میخای رو طاقچه بزاری؟
    Last edited by solyazad; 09-06-2018 at 01:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •