تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2231 از 2365 اولاول ... 12311731213121812221222722282229223022312232223322342235224122812331 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,301 به 22,310 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا یه سوال فنی
    ضبط فابریک 206 عوض کنم مثلا همون کنوود 300 Uvm بندازم دسته ی کنترل صدا زیر فرمون از کار نمیوفته ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام واقعا ممنونم از آقا فرزاد و آقا امیرحسین
    در مورد پخش تا 400 500 تومن هم می تونم اگر واقعا تو کیفیت فرق زیادی داره و اگر پایونیر بهتر هست !
    چون من حقیقت زیاد سر رشته ندارم
    الان 2 تا پخش هست که خیلی رفته بودم تو فکرش که بگیرم و مقایسه ای که کردم چه داخل سایت های ایرانی خارجی و سایت خودش ، حتی فایل دفترچه راهنماش رو دیدم همه یکی هست فقط تو قسمت cd رو از دفترچه حذف شده ، چه فرقی بین یک پخش 300 , 400 هست وقت برای یک cd ?
    اگر یک پخش 300 هزار تومنی بگیرم فرقی با یک پخش 600 هزاری هست اگر هست تو قدرت بیشتره یا تنظیمات ؟ و آیا کارایی داره با سیستم که من دارم
    Kenwood KMM-BT303 با قیمت 288
    Kenwood KDC-BT610U با قیمت 415
    ---------------------------------------
    این پخش رو هم Kenwood kdc-x400 دوستم داره ازش زیاد راضی نیست میگه فقط پایونیر بگیر پشیمون میشی
    گیر کردم
    من خودم یک اخلاقی دارم یک بار بسته به نیازم بهترین رو میگیرم که بعدش دل به شک نشم بگم آخ کاش اونو می گرفتم
    بازم ممنونم اگر گزینه های بهتری دارین معرفی کنید اگر هم واقعا همین خوب هست که بگیرم
    دست همه استادان طلا
    سلام. X400 رو به چی وصل کرده که ناراضیه؟ راجع به پخش زیاد همینجام بحث شده. کنوود کلا صدا رو کمتر رنگ أمیزی میکنه و صدای واقعی تری به شما تحویل میده. شاید دوستتون چون به اونجور صداها گوش کرده از صدای این خوشش نیومده.
    در کل من صدای کنوود رو خیلی بیشتر میپسندم. تست هم انجام دادم راجع به این موضوع. سلسقه شنیداری کم کم باید تغییر کنه . یعنی کسی که داره یه صدای غیر واقعی رو گوش میده وا باهاش حال میکنه وقتی صدای واقعی تر ور میشنوه اولش میخوره تو حالش ولی بعد از مدتی که به اون صدا گوش کرد دیگه بر نمیگرده به حالت قبلیش.
    اگر میخوای خیال خودتو راحت کنی x100 سونی بگیر.
    پخش های ارزونتر و گرونتر تو خیلی چیزا فرق دارن هم امکانات و هم صدا و هم کیفبت ساخت. سی دی هم خب قطعا تو قیمت تاثیر داره دیگه. مثلا تو آلپاین میتونی تغیر قیمت به خاطر سی دی بهتر درک کنی.
    7056 هم خوب بود که دیگه تولید نمیشه و بعید میدونم پیدا کنید.

3. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا یه سوال فنی
    ضبط فابریک 206 عوض کنم مثلا همون کنوود 300 Uvm بندازم دسته ی کنترل صدا زیر فرمون از کار نمیوفته ؟
    در صورت تهیه اینترفیس مناسب از کار نمیوفته. فکر کنم اینترفیس 60 تومن باشه. ولی اون ال سی ای 206 دیگه مثل قبل کار نمیکنه.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نظرتون راجع‌به Kenwood KDC-X5100BT چیه ؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro
    پخش خوبیه. پرچمدار امسال کنووده. کلا نسبت به قیمت امکانات زیادی داره. فقط کنترل نداره و باید باگوشیت این کارو بکنی.

6. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پخش خوبیه. پرچمدار امسال کنووده. کلا نسبت به قیمت امکانات زیادی داره. فقط کنترل نداره و باید باگوشیت این کارو بکنی.
    داداش نظرت چیه اینو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخرم

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مگه دنبال پخش بلوتوث دار نیستی؟ پس این به چه دردت میخوره؟
    کلا کیفیت صدا برای گوش کردن موسیقی با بلوتوث خیلی خیلی میاد پایین. من تا حالا از این وسیله استفاده نکردم و هیچ وقت هم با بلوتوث موسیقی گوش نمیکنم. به دلیلی که خدمتتون گفتم.
    این دیگه به اهداف شما برمیگرده که میخوای پخشت رو ارتقا بدی یا یه بلوتوث به پخش فللیت وصل کنی.

9. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلا کیفیت صدا برای گوش کردن موسیقی با بلوتوث خیلی خیلی میاد پایین. من تا حالا از این وسیله استفاده نکردم و هیچ وقت هم با بلوتوث موسیقی گوش نمیکنم. به دلیلی که خدمتتون گفتم.
    این دیگه به اهداف شما برمیگرده که میخوای پخشت رو ارتقا بدی یا یه بلوتوث به پخش فللیت وصل کنی.
    طبق ریویوهایی که گرفته و اطلاعاتی که راجع به نسل ۴.۱ بلوتوث خوندم و امکانات ارتباطی این دستگاه که نشون میده کیفیت صوت رو مانند دستگاه های نسل قبل (بلوتوث چهار) کاهش نمیده این دستگاه رو معرفی کردم

درکل فقط خواستم نظرتونو (بی تعصب) بپرسم گرامی

به عنوان آخرین پست ، بنظرتون منکه قصد ندارم آمپ بخرم آیا این دستگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه من مناسبه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

طبق ریویوهایی که گرفته و اطلاعاتی که راجع به نسل ۴.۱ بلوتوث خوندم و امکانات ارتباطی این دستگاه که نشون میده کیفیت صوت رو مانند دستگاه های نسل قبل (بلوتوث چهار) کاهش نمیده این دستگاه رو معرفی کردم

درکل فقط خواستم نظرتونو (بی تعصب) بپرسم گرامی

به عنوان آخرین پست ، بنظرتون منکه قصد ندارم آمپ بخرم آیا این دستگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه من مناسبه؟

تعصبی روی برند خاصی واقعا وجود نداره. چون شما امضای منو ببینی از خیلی برند ها توش هست.
    بنده خودم وقتی اولین پخشم که سونی بود رو به همراه باند جی بی ال میخریدم هیچ قصد ارتقایی نداشتم. ولی الان بالای 5.5 میلیون قیمت سیستممه. خیلی افراد رو دیدم که اولش همین حرف رو میزدن و بعد ها به فکر ارتقا افتادن وقتی نتیجه هزینه و وقتی که صرف میکردن رو دیدن بیشتر علاقه مند میشدن. مثل خود من.
    من صدای این پخش رو نشنیدم ولی میتونم صداش رو متصور بشم چون صدای پخش های مختلف کنوود رو شنیدم. بنده خرید پخشی که 2 جفت خروجی داره رو توصیه نمیکنم طبق تجربه خودم. اونم به خاطر همون آینده که گفتم.
    این پخش تو رنج قیمتی خودش پخش بدی نیست ولی انتظار خاصی رو هم نمیشه ازش داشت.
    انتخاب نهایی خب بسته به تصمیم شماس.
    مخلص.
    Last edited by amirsein; 10-08-2017 at 23:22.

12. 3 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

تعصبی روی برند خاصی واقعا وجود نداره. چون شما امضای منو ببینی از خیلی برند ها توش هست.
    بنده خودم وقتی اولین پخشم که سونی بود رو به همراه باند جی بی ال میخریدم هیچ قصد ارتقایی نداشتم. ولی الان بالای 5.5 میلیون قیمت سیستممه. خیلی افراد رو دیدم که اولش همین حرف رو میزدن و بعد ها به فکر ارتقا افتادن وقتی نتیجه هزینه و وقتی که صرف میکردن رو دیدن بیشتر علاقه مند میشدن. مثل خود من.
    من صدای این پخش رو نشنیدم ولی میتونم صداش رو متصور بشم چون صدای پخش های مختلف کنوود رو شنیدم. بنده خرید پخشی که 2 جفت خروجی داره رو توصیه نمیکنم طبق تجربه خودم. اونم به خاطر همون آینده که گفتم.
    این پخش تو رنج قیمتی خودش پخش بدی نیست ولی انتظار خاصی رو هم نمیشه ازش داشت.
    انتخاب نهایی خب بسته به تصمیم شماس.
    مخلص.
    تعصب رو بخاطر این گفتم که شما بقول خودتون بدون اینکه تجربه ی کار با دستگاه های دریافت کننده بلوتوث نسل ۴.۱ با امکانات بی شمارش رو داشته باشید ، فورا با یه غضب و غیض خاصی از کیفیت کمش درمقایسه با روشهای سیمی و قدیمی صحبت کردین

بنده هدفون plantronics backbeat pro رو داشتم و فعلا هم هدفون sennheiser برادرم دستمه، واقعا اختلاف کیفیت aux با بلوتوث اونقدری که شما تصورمیکنید نیست (حقیقتا منکه حتی کوچکترین ذره ای تغییر در کیفیت صدا با بلوتوث این دستگاه ها و کابلشون احساس نکردم و بنظرم اینا همش و همش فقط بخاطر پیشرفتهای چشمگیریه که بلوتوث در بروزرسانی های اخیر داشته)
    ----
    اگه بتونیم باهم به ایران هدفون بریم و شما خودتون هم این مورد رو تست کنید و نتیجه اش رو به من بگید خیلی خوب میشه
    به تجربه ی بالای شما در این موارد احترام میزارم. دلم میخواد از وجود گرانقدرتون نهایت استفاده رو ببرم

14. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تعصب رو بخاطر این گفتم که شما بقول خودتون بدون اینکه تجربه ی کار با دستگاه های دریافت کننده بلوتوث نسل ۴.۱ با امکانات بی شمارش رو داشته باشید ، فورا با یه غضب و غیض خاصی از کیفیت کمش درمقایسه با روشهای سیمی و قدیمی صحبت کردین

بنده هدفون plantronics backbeat pro رو داشتم و الان هم sennheiser momentum دارم، واقعا اختلاف کیفیت aux با بلوتوث اونقدری که شما تصورمیکنید نیست (حقیقتا منکه حتی کوچکترین ذره ای تغییر در کیفیت صدا با بلوتوث این دستگاه ها و کابلشون احساس نکردم و بنظرم اینا همش و همش فقط بخاطر پیشرفتهای چشمگیریه که بلوتوث در بروزرسانی های اخیر داشته)
    ----
    اگه بتونیم باهم به ایران هدفون بریم و شما خودتون هم این مورد رو تست کنید و نتیجه اش رو به من بگید خیلی خوب میشه
    به تجربه ی بالای شما در این موارد احترام میزارم. دلم میخواد از وجود گرانقدرتون نهایت استفاده رو ببرم

شما لطف دارید. من اصلا اطلاعاتم د حد اساتیدی چون حمید خان و امیر آقا نیست. ولی خب نسبت به اعضایی که تازه میخوان وارد عرصه car audio بشن خب یکم بیشتره.
    بنده هدفون ها رو اصلا نمیشناسم. نسل 4.1 بلوتوث رو هم نمیدونم چه ارتقاهایی داشته. صادقانه.
    حقیقت اینه که شاید شما با یه سیستم معمولی وقتی آهنگ رو با گوشی و به وسیله aux گوش میدی با زمانی که با usb تفاوتی حس نکنی و در مقایسه بالاتر تفاوت صدای usb رو با cd اصلا متوجه نشید. ولی هر چه سیستم شما حرفه ای تر میشه گوشهای شما هم حساس تر میشه و به این تفاوت ها پی میبرید.
    بلوتوث هم ویژگی اصلیش اینه که اولا گوشی شما داره آهنگ رو کانورت میکنه نه DAC پخش و دلیل و ویژگی دیگش نحوه انقالشه. من تا حد امکان با aux آهنگ گوش نمیدم ولی کابل aux ام رو 80 تومن خریدم و تفاوت صداش رو با کابل های دیگه به راحتی تشخیص میشه داد. حالا شما میفرمایید این نسخه از بلوتوث میتونه چنین کیفیتی داشته باشه. بنده نمیدونم اینو و تا گوش نکنم هم نمیتونم نظر بدم. با بلوتوث های معمولی که کیفیت صدا خیلی خیلی میاد پایین . براتون هم گفتم که با اون دستگاه کار نکردم .
    اصلا هم ادعای خاصی ندارم. شما هم اگه اطلاعاتی داشته باشید خوشحال میشم به منم یاد بدید. مخلص.
    Last edited by amirsein; 11-08-2017 at 00:09.

16. 5 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •