تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2217 از 2365 اولاول ... 12171717211721672207221322142215221622172218221922202221222722672317 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,161 به 22,170 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستش دوستان من این یک ماهی که تحقیق کردم به سیستمی رسیدم که تمام اون ایده آلهایی رو که من میخوام داره
    از لحاظ هزینه مقداری بالاس ولی تا سالیان سال در سطح اول انتظاراتمو برآورده میکنه
    سیستمی که هر قسمت اون وظیفه ی ایفای نقش یک قسمت از موزیک رو داشته باشه و وظایف با هم تداخل نداشته باشن، به طوری که تا آخرین حد صدا هم هیچ خشی توی موزیک و صدا و بیس نیوفته و همه منظم کار خودشونو بکنن
    توی این تحقیقاتمم به این رسیدم که کم کم مد باند و بلندگو داره برداشته میشه و نسل جدید سیستم های صوتی ماشین اینطوری باید باشه.

حالا با مشورت چندتا از مغازه ها و نصاب ها یک سیستم با قطعات زیر رو سروهم کردم و قبلش خواستم نظر شما دوستان رو در مورد اون بدونم
    پیشاپیش از همکاری اساتید محترم سپاسگذارم

دو جف (4 عدد) میدرنج 6 اینچ Digital Audio آمریکایی به قیمت 600هزار تومان (هر جفت 300هزار تومان)
    یک جفت سوپر تیوتر Digital Audio به قیمت 300هزار تومان
    یک ساب 300rms ِMassieve آمریکایی به قیمتت 400هزار تومان
    یک آمپلی فایر 4 کاناله leodor (فکر میکنم این اسم باشه ساخت برزیل هست) 380هزار تومان
    یک آمپلی فایر مونو leodor 450هزرا تومان
    یک خازن 120 فاراد

که با جمع کابل - تخته - دستمزد مبلغ 2،650،000 تومان شده
    خوشحال میشم نظرتونو بدونم

بام اگه خانواده دیگه ای از سیستم رو پیشنهاد میدین ممنون میشم

------------------------------------

دوستان میشه در مورد کامپوننت هم بگین؟
    با این هزینه میتونم به کامپوننت هم تغییر بدم اگه بهتر باشه
    سلام عرض میکنم خدمت شما و خیر مقدم عرض میکنم خدمتتون
    سلایق شنیداری با هم کاملا متفاوت هستند.اگر شما اهل صدایی زیاد و پرتاب صدای بالا و به بیرون هستید قطعات فوق کاملا با میلتون سازگار هست.
    اما اگر دنبال صدای باکیفیت با تفکیک با جزعیات و خلاصه گوش دادن یه موسیقی ناب هستین متاسفانه قطعات انتخابی اصلا جالب نیست.لطفا اول نوع صدائی که میخواهید رو بفرمائید تا عرض کنم.
    ضمنا نوع ماشین رو هم بفرمائید.

2. 4 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad3260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کامپ 13 سانتی از بین محصولات Gladen و AS و این رده، از لحاظ wat/rms بالا و تفکیک خوب چیه؟ یه چیزی که توی سمند بتونه با کواک کاپا با کمی تخفیف و تنظیم fader همتراز بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلایق شنیداری با هم کاملا متفاوت هستند.اگر شما اهل صدایی زیاد و پرتاب صدای بالا و به بیرون هستید قطعات فوق کاملا با میلتون سازگار هست.
    اما اگر دنبال صدای باکیفیت با تفکیک با جزعیات و خلاصه گوش دادن یه موسیقی ناب هستین متاسفانه قطعات انتخابی اصلا جالب نیست.لطفا اول نوع صدائی که میخواهید رو بفرمائید تا عرض کنم.
    یه نظری در تکمیل فرمایش استاد عزیز حمید آقا بگم و اون اینه که صدا واقعا سلیقه ای هست. اگر واقعا فقط یک بهترین وجود داشت که همه شرکتا باید جمع میکردن و فقط یکی باقی میموند. پس سلایق فرق میکنه. واقعا ممکنه یک نفر صدا مثلا کاپا رو خیلی هم دوست داشته باشه ولی من اصلا نپسندم. این سلیقه شنیداری هست که تعیین کننده خیلی موارده.
    ممنون از حمید آقا

5. 3 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یه نظری در تکمیل فرمایش استاد عزیز حمید آقا بگم و اون اینه که صدا واقعا سلیقه ای هست. اگر واقعا فقط یک بهترین وجود داشت که همه شرکتا باید جمع میکردن و فقط یکی باقی میموند. پس سلایق فرق میکنه. واقعا ممکنه یک نفر صدا مثلا کاپا رو خیلی هم دوست داشته باشه ولی من اصلا نپسندم. این سلیقه شنیداری هست که تعیین کننده خیلی موارده.
    ممنون از حمید آقا
    درود و تشکر از اساتید عزیز و پاسخگو
    کاملا حق با شماست
    و در واقع وقتی فکر میکنم میبینم سلیقه من بین دو گزینه ی آقای حمید عزیز مساوی و بیشتر به سمت قسمت اول (یعنی صدا و بیس زیاد و پرتاب هست)
    فقط وسواس من برای تایید کیفیت قطعات توسط دوستان انجمن بود که این اطمینان حاصل شد که با خیال آسوده به بستن سیستم اقدام کنم

و تشکر دیگه از امیر

7. 3 کاربر از RedHuman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض مقایسه

دوستای عزیزم سلام
    من قصد خرید کامپوننتی در حدود 300 تومن رو دارم (ماشین هم 206 هست )در بین کامپهایی که جستجو کردم به سه مدل رسیدم که در حال حاضر در بازار هم موجوده
    اینفینیتیه 6500cs سری پریمیوس
    دوم Sony XS-N1620C
    و سوم کامپوننت هلیکس مدل Helix Blue B62C.2

توقعم هم صدای کیفیتی و وضوح هست تا قدرتی

اینفینیتی که نسبتا تکلیفش روشنه و جوابشو پس داده اما اگه کسی تجربه این کامپوننت سونی و هلیکس رو داشته و صداشونو شنیده ممنون میشم راهنمایی کنه که آیا در این رنج ،محصول های خوبی هستندو ترجیح خرید نسبت به اینفینیتی رو دارن یا نه و اینکه کدومشون رو در اولیت خرید قرار میدن؟

ممنون

داره خودمونی میشه vtv004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون درمورد باند earthquake vtke 693 چیه ؟
    چهارتا ببندم

Sent from my MI MAX using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

دوستانی که دنبال کواک از فوکال هستن اگر این مدل ac 690 از نظره بیس حجم پرتاب براشون ضعیف هست در جریان باشن که تا 1 ماه دیگه کواک قویتر مدل pc 710 وازد میشه که 100 rms هست و 94 db ولی قیمتش بالاست دیگه تقریبا بالایه 600 تومن هستش
    کلا که توجیه خرید نداره برای کواک اینهمه هزینه کردن ولی بازم گفتم که شاید بعضی از دوستان دنبال کواک قوی باشن که در جریان باشن

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حمید أقا و امیر خان سلام.
    از 2 تا rs08 extreme صدای با کیفیت تری میشه گرفت یا یک rs12؟
    حجم صدای هر دو حالت یکی در میاد؟ ساب 8 تو باکس پورتد هم حدس میزنم با دقت بزنه. شما چه باکسیو پیشنهاد میدی؟
    فکر میکنم ساب 8 کیک رو بهتر بزنه ولی ویبره و لو بیسش کم میشه . درسته؟

بعدم helix g one بهتر از 9105هست؟ چقدر؟می ارزه 180 بزارم رو 9105و هلیکس رو بگیرم؟
    Last edited by amirsein; 11-07-2017 at 21:48.

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    یه سمند دیدم روی تاقچه ش چهار تا مید بیس/مید رنج بسته بود که دو تاش وارونه (آهن ربا رو به بیرون) بود. این کار دگرگونی در صدا میده؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کامپ 13 سانتی از بین محصولات Gladen و AS و این رده، از لحاظ wat/rms بالا و تفکیک خوب چیه؟ یه چیزی که توی سمند بتونه با کواک کاپا با کمی تخفیف و تنظیم fader همتراز بشه
    سلام
    RSX130 فعلاموجود نیست ولی فوق العاده هست.
    رده دوم RS130
    حمید أقا و امیر خان سلام.
    از 2 تا rs08 extreme صدای با کیفیت تری میشه گرفت یا یک rs12؟
    حجم صدای هر دو حالت یکی در میاد؟ ساب 8 تو باکس پورتد هم حدس میزنم با دقت بزنه. شما چه باکسیو پیشنهاد میدی؟
    فکر میکنم ساب 8 کیک رو بهتر بزنه ولی ویبره و لو بیسش کم میشه . درسته؟

بعدم helix g one بهتر از 9105هست؟ چقدر؟می ارزه 180 بزارم رو 9105و هلیکس رو بگیرم؟
    امیر جان کلا داستانشون فرق میکنه همانطور که گفتی ووفر هر چقدر کوچکتر میشه کیک بیسها پرقدرت تر میشن و برعکسش low bass بیشتر میشه.ضنا بستگی به نوع خودرو و اطاقش هم داره.
    من کلا با پورتد مخالفم. برای موزیک گوش کردم اصلا بدرد نمیخوره.
    من هلیکس رو تست نکردم.ولی 9105 امپ خوبی بود.قیمت ندارم متاسفانه.
    درود
    یه سمند دیدم روی تاقچه ش چهار تا مید بیس/مید رنج بسته بود که دو تاش وارونه (آهن ربا رو به بیرون) بود. این کار دگرگونی در صدا میده؟
    برای زیبائی این کار رو میکنن.
    اگر قطعات از یه برند نباشه احتمال باس کنسلیش هست.

14. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •