تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2172 از 2365 اولاول ... 11721672207221222162216821692170217121722173217421752176218222222272 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,711 به 21,720 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

rs 165 سال قبل حدود 7 ماه قبل از شما مشاوره خرید گرفتیم و خریدیم متاسفانه طبق تعریف هایی که شما کرده بودی اصلا نبود ( منظور کیفیت صدا نیست که میگم ) این کامپ اصلا بیس معقولی نداشت حجم صداش هم خیلی کم بود با اینکه ماشین 206 هم بود ...
    درسته از کامپ ها نمیشه انتظار بیس داشت ولی نه دیگه 530 تومان هزینه کنی و بعد از نصب اونی که میخوای نباشه...

165 گیلدن را با ضرر فروختم jbl 609c خریدم خیلی راضیم ( کمپانی معظم هارمون هم براش کم نذاشته ) صداش فوق العاده هست همین 609 jbl را هم 500 خریدم ولی اندازه مبغلی که براش هزینه کردم راضیم کرده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضی از جنس ها فقط پول برند را میگردن تو عمل چیزه دیگه هایی هستن تو این رنج 500 تومان خریدن کامپ گیلدن واقعا اشتباهه به عنون تجربه شخصی خودم اینو میگم ( دوستان سعی کنید قبل از خرید هر کامپی اول صداش را بشنوید از نزدیک ببنید و بعد خرید کنید )
    سلام نیما جان.ممنونم که نظرتون رو بیان کردین. میتونم سوال کنم آمپلیفایری که استفاده کردین چی بوده؟
    یه جای کار مشکل داشته این رو شک نکنید.قبلا هم بودن دوستانی که از تیزی صدای این رده به من گفته بودن و من با قدرت تمام گفتم مشکل نصب دارین.گفتن خودم بالای سر نصاب بودم و همه چیز درست بود اما من باز گفتم مشکل نصب دارید.بعد از چند رو همون دوست محترم گفتند که بله متاسفانه مثبت و منفی ها رو اشتباه وصل کرده بودن و کلا کراس اوور هم سیمهاش اشتباه بوده.
    این کامپوننت رو من روش قسم میخورم که هم حجم بسیار بالائی داره و هم کیفیت خیلی خوبی. دوستان میتونن تو یو تیوپ کلیپهاش رو ملاحظه کنن که با چه فاصله هائی از خودرو فیلمبرداری کردن و حجم صدا کاملا از فواصل دور شنیده میشه.
    من نمیخوام از گلیدن دفاع کنم اما واقعا نسبت به هزینه ای که میکنید هیچ چیزی کم نداره.اتفاقا قبل از سال یه جفت rs165 یه ساب rs12 تو باکس سیلد و آمپ هم فکر کنم ML95.4 یا rs100c4 بود یادم نیست با 7056 شنیدم واقعا عالی بود.اگر بتونم با مشتریشون هماهنگ میکنم که حتما با هم تست کنیم.
    جی بی ال / هارمن خیلی عالی هستند و من شخصا به همه برندها احترام میگذارم.اما این رو هم در نظر داشته باشید شما کامپوننت 200واتی رفتین خریدین و دارید حجم و بیس رو با کامپوننت 100 واتی مقایسه میکنید این صحیح نیست.
    اما باز هم میگم یا آمپلیفایرتون مناسب نبوده یا نصبتون اشکال داشته.این برند بهترین تطبیق رو با آمپلیفایرهای خودش یا ماسکنی میده.

2. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم دیگه ازین فروم خوشم نمیاد.هرچی هرکی میخواد بش ساب و امپ و کامپ گلیدن با هدیونیت کنوود پیشنهاد میدن.مهم هم نیس بودجه چقدر باشه.آدم احساس میکنه به خاطر تعریف محصولات گلیدن ازش پول میگیرن!دیگه برا هر بودجه و هر سلیقه ای که یه برندو معرفی نمیکنن.من برداشتم اینطوریه که برخی از دوستان غیر گلیدن صدای محصولات شرکتای دیگه رو نشنیدن!
    دوست عزیزم چرا من باید به شما کالای بد معرفی کنم؟پولتون رو با زحمت بدست میارید خوبه بگم بری فلان جنس درجه دو یا سه چینی رو بخری؟
    واقعا دل آدم رو به درد میارین شماها.
    بالای 25 ساله دارم تو این وادی فعالیت میکنم هر برندی که تو ایران اومده رو یا داشتم یا تست کردم یا شنیدم،همون خوبه بگم پایونیر بخیرن اون با بودجه شما بیشتر جوره.
    باشه اشکال نداره.
    متاسفم برای خودم وقت بزار از زندگیت بزن بعد بگن داری تبلیغ میکنی و پول میگیری.
    دم شما گرم.
    خوب دستمزد من رو دادین.

4. 10 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزیز صدا سلیقه هست درسته

کامپ چه اروپایی باشه چه آمریکایی سبکشون یکی هست فرق زیادی باهم ندارن روی دیتیل کیفیت تا جایی که شخصا دیدم ( بینه گلیدن 165 با جی بی ال 609 ) یکی هستن تو کیفیت صدای جفتشون عالی هست فقط حجم کمتری داره 165 که تو ذوق میزنه - وگرنه بودجه بره بالای 900 تومان شرایط فرق داره تا رنج 500 فعلا این کامپ فراتر از اون چیزی که فکر میکردم جواب گرفتم ازش .
    مهم اینه در قبال هزینه ایی که میکنی صدای دلخوایی که دوس داری را بگیری
    شما لطفا اول جفتشون را همزمان با یه پخش و یه امپلی همزمان تست کن بعد یه نظر دقیق بده ( واقعا نمیدونم اینی که جدیدا افراد میان میگن محصولات شرکت های آمریکایی کویش ارتعاش هم از کجا امده ! چون واقعا این جور نیست ) یا حداقل روی کامپ آمریکایی jbl بنده ندیدم

برای تست همزمان هم بهتره از پخش های رده بالا استفاده کنی حداقل prs80

راجب 6975 هم بله موافقم یه عده دوس دارن چند تا باند کنار هم بذارن فقط براشون بلندی حجم مهم هست هر کسی یه مدلی دوس داره باید به سلیقه اون افراد هم احترام گذاشت ...

بهتره حداقل اگر هم ددوستا مشاوره میدن از برند های مختلف مدل معرفی کنن نه فقط زوم بشه روی یه برند ... اینجا که فقط شده گیلیدن ... یه سایتی هم اسم نمیبرم اونجا هم فقط میگن هلیس e62c.2 خوب یعنی فقط همین برند ها فقط باید مردم بخرن ! این درست نیست

کلی محصولات عالی شرکت های معتبر اورپایی امریکایی داخله کشور هستن باید نگاه کلی روی همه برند ها داشت نه از روی تعصب فقط یه یه محصول تبلیغات بشه

منی که rs165 گرفتم با ضرر فروختم این ضرر منو اون شخص محترمی که راهنمایی کرده داد ؟ نه پس بهتره راهنمایی هم میکنیم به کسی با توجه به سلیقه شنیداری شخصی که راهنمایی میخواد از ما راهنمایی درست کنیم که طرف بعد از نصب یهویی نخوره تو ذوق ... این مدلی بشه
    بله موافقم که باید برند های مختلفی پیشنهاد بشه...

اینجا هم محل تبادل اطلاعات و نقد و بررسی برند های مختلف هست، نه محل تبلیغ اجناس خاص و یا بحث و مجادله...

چون شرافت و کرامت انسان ها خیلی ارزشمند هست که به خاطر چند برند خارجی با همدیگه جدل کنیم.

از اونجایی که کشور آمریکا خاستگاه موسیقی های Rap و Rock هست و در این سبک از موسیقی Pushing بر Detail و Transparency غلبه داره، پس محور تولید محصولات اونها هم با همین سمت و سو تنظیم میشه.
    به طور مثال: شرکت SS یا همون ساند استریم با احترام به خواسته ی کاربران آمریکایی در سال 2009 رده ی جدیدی از لاین Reference آمپلی های خودش رو معرفی کرد که Damping Factor بسیار بالا و بیش از 2000 داشتند! چون در موسیقی هایی که کاربران آمریکایی گوش می کنند فرکانس های پایین از احترام بالایی برخوردار هست و Drum زیادی شنیده میشه. Druming یا همون دُهُل دلنشین وابسته به Damp سریع فرکانس هاست. البته با بالا رفتن DF کوبش های خشک تر شد ولی قدرت Mid-Bass کاهش یافت که مورد رضایت همگان قرار نگرفت. (حتی در ایران، به خاطر همین سبک شنیداری اغلب ایرانی ها شبیه اونهاست)
    جالب اینجاست که همین شرکت Sound Stream وقتی آمپلی high-End خودش یعنی Human Reign رو معرفی کرد، در کمال ناباوری DF رو به 400 کاهش داده بود تا صدای این آمپلی بی نظیر مورد تائید همه ی کاربران دنیا باشه و تبدیل به یک آمپ جهانی شد، چون کمپانی سلیقه ی طیف وسیعی از کاربران رو در نظر گرفته بود.

وقتی به یک کمپانی Mega Factory گفته میشه که در همه ی رده های قیمتی، از ارزان تا گران، محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه ای تولید کنه.
    در اینکه Harman یک کمپانی عظیم هست شکی نیست، چون شرکتی که قطعات صوتی خودروهایی مانند Kia و Hyundai و... رو تامین می کنه، قطعاً یک ابرکارخانه است.

از طرفی شرکت هایی همچون Audio System و Helix و Gladen در تمام رده های قیمتی پرقدرت ظاهر میشن و نسبت Price/Performance بالایی دارند، اما بی نقص نیستند.

بنده خودم تجربه ی استفاده از قطعات بالا رو دارم. مثلاً سری E هلیکس، اسپیکرهایی با وضوح بالا و Detail خیره کننده تولید می کنه ولی Dynamics پایینی داره و نمی تونید بهش فشار بیارید. یعنی هیچگاه با سری E هلیکس یا RS گلیدن نمیشه Headroom رو بالاتر برد و به تلاقی قدرت و کیفیت رسید، که شما هم نرسیدید و ناراضی هستید. ولی هیچ چیز از ارزش های این برند کم نمی کنه.
    اون سایتی هم که می فرمائید محصولات هلیکس رو پیشنهاد می کنه، معرف حضور اغلب کاربران هست. به نظر بنده دلیلش این هست که تاپ ترین اجناس اون فروشگاه، هلیکس هست .... یعنی بهتر از هلیکس محصول دیگه ای وجود نداره تا وارد مقایسه بشه.

شرکت های آمریکایی بیشتر در ساختن آمپلی فایر های ارزشمند و سابووفر های بی نظیر مشهور هستند. معمولاً در ساخت Speaker به تکنولوژی و کیفیت کمپانی های اروپایی نمی رسند و به راحتی از مقایسه ی موازی متریال به کار رفته در ساخت اسپیکر ها قابل تشخیص هست.

البته معدود شرکت های آمریکایی هم هستند که اسپیکر های خوبی می سازند. مثل Hybrid Audio... که محصولات High-End اون با اروپایی ها رقابت می کنه.

امیدوارم فرهنگ احترام به نظر مخالف رو رعایت کنیم
    و به افراد با تجربه که در Car Audio موی سپید کردند و جامه پاره کردند احترام بگذاریم.

6. 6 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

د

منی که rs165 گرفتم با ضرر فروختم این ضرر منو اون شخص محترمی که راهنمایی کرده داد ؟ نه پس بهتره راهنمایی هم میکنیم به کسی با توجه به سلیقه شنیداری شخصی که راهنمایی میخواد از ما راهنمایی درست کنیم که طرف بعد از نصب یهویی نخوره تو ذوق ... این مدلی بشه
    آقا نیمای گل شما که میفرمائید بنده باید جبران ضرر شما رو بدم آیا اگر از مغازه هم خرید کرده بودن و از کسی هم مشاوره نمی گرفتین ،باز هم اینگونه صحبت میکریدن و طلبکار بودین؟!!
    آیا قبلش به من ایراد و مشکل رو گفتین؟
    به نظرتون کمی کم لطفی نمیکنید با این مطالبتون؟

8. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

حمید جان برای 206 های جدید راهی هست که پخش رو به دیسپلی + ریمو پشت فرمون وصل کرد!؟

*پخش رو هنوز نگرفتم و اول میخوام از امکان این کار مطمعن بشم بعد بگیرم.

**پخش ی چیزی حدود 300~500 تومن میخوام بگیرم(بدون هزینه اینترفیس و رابط و تبدیل و ... )

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان

من نه سر پیازم نه ته پیاز و اول از همه عذرخواهی میکنم که وارد صحبت هاتون شدم

اصلا هم ذی نفع نیستم چون تو کل عمرم یک دفعه به اندازه چند دقیقه حمید رو دیدم یکی دو روز هم سر نصب سیستم پیش آقا پیام رفتم

آدم بعضی وقتها چیزهایی میبینه که دلش میگیره
    اینکه یه فردی توی یه محیط مجازی سالهاست داره زمان میگذاره و دوستان رو راهنمایی میکنه اونم بدون چشم داشت درست نیست که اینجوری جواب محبت هاش رو بدیم

اینکه آیا فقط برند گلیدن خوبه یا نه خوب مسلما جواب نه هست
    برندای زیادی هستن مثل هرتز - هلیکس - برکس - آدیسان - دی ال اس - پایونییر - کنوود - سونی - کلاریون - آلپاین - جی ال - جی بی ال - flux - مورل - مک - فوکال - داین و ...... که همه شون محصولات خوب توی سبدشون دارن که ما میتونیم انتخاب کنیم و لذت ببریم
    برند های زیادی هستن توی دنیای کار آدیو که خوب هستن و بعضی هاشون بسیار دست نیافتنی

اما به شخصی این اعتقاد رو دارم ( و من کم تجربه هستم توی دنیای کارآدیو ولی نظر خیلی از قدیمی ها هم همینه ) که برند گلیدن و برند ماسکونی توی تمام رنج های محصولاتش از نظر قیمت یکی از بهترین هاست. حالا میخواد mline و alpha باشه یا ایرواسپیس
    هیچ جنسی هم بدون ایراد نیست حتی هدیونیت 1500 دلاریه سونی

از همه این ها گذشته گلیدن و ماسکونی واردکننده ای داره که به نظر همه فعالان صدای خودرویی که من میشناسم یکی از شریف ترین روراست ترین و بی شیله پیله ترین افرادی هستن که فعالیت دارن. این مسئله بسیار مهمی هست که مثلا وقتی قیمت دلار بالا پایین میشه به سرعت جنس ها گم و گور نشه یه هفته بعد با کلی افزایش قیمت سر و کله اش پیدا بشه.یا اینکه وسط پارت اجناس کلی جنس تقلبی توی بازار فروخته بشه

در مورد خود حمید هم من خودم بارها و بارها مزاحمش شدم و همیشه ایشون با روی خوش جوابگوی سوالای من بودن. حتی زمانی که من اصلا قصد خرید نداشتم حتی در مورد برند های دیگه. خوب وقتی از نظر ایشون برند گلیدن و ماسکونی خوبه چرا باید برند دیگه پیشنهاد بده. دلیل نداره اونها بد باشه. اونها هم خوب دارن.

از همه این حرف ها بگذریم . چون چیزی که اهمیت داره اینه:
    ما مشورت میگیریم. کسی مجبورمون نکرده. میتونیم بریم صدا بشنویم بعد تصمیم بگیریم. نگید نمیشه چون میشه من خودم برای کامپوننت های بالای دو میلیون بارها وقت دوستان رو گرفتم و صدای سیستم هاشون رو شنیدم یا خیلی از دوستان لطف داشتن و اومدن صدای هدیونیت من رو اون زمان که وصل بود تست گرفتن .دیگه قطعات ارزون تر که راحت تر گیر میاد برای تست گرفتن. اصلا اینجور محیط های مجازی برای همین کارهاست.
    شما میرید مغازه دار بهتون میگه پخش 7150 و باند 6975 بهترین سیستم دنیاست. دلیل نداره درست بگه دلیل هم نداره غلط باشه این شمایید که تصمیم میگیرید این صدا رو دوست دارید یا نه.stage 4 یکی از سیستم های خوب دنیاست و کلی ریویوی خوب ازش هست ولی دلیل نداره من ازش خوشم بیاد.

ببخشید اگه پرچونگی بود
    Last edited by kindlinessangel; 27-03-2017 at 09:36.

11. 10 کاربر از kindlinessangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام وقت بخیر

بله آمپلی استفاده شده کندس Cadence ZRS C4 و هم روی کندس Cadence FXA1600.2
    آمپلی های من کسی نمیتونه روشون حرفی بزنه بهترین هستن من خودم عاشق محصولات کندس هستم رده بالاهاش البته q4000 هم داشتم فروختم
    آمپلی یک میلیون و چهار صدی کندس دارم نه از این کنوود پایونیور های متفرقه فیک ... آره داداش همین آمپ کندس zrs آمپ ماسکونی در برابرش هیچی نیست

راجب مثبت منفی میگی که میگید ( حرف شما دقیقا یه جور توهین هست ) یا پاک کردن صورت مسله ( چون تمامی کارهای نصب خودم انجام میدم ) دیگه ببخشید بی سواد بی تجربه نیستم که بخوام جای منفی مثبت را بر عکس بزنم !!!

نصبی خودم شخصا انجام میدم کاملا با وسواس هست و با دقت بالا که جای هیچ حرفی نمیذاره

دقیقا همین کامپ 165 گلیدن 4 تا پیج باز شد با jbl 609c تعویض شد کراسش هم جابجا شد ( صدا از این رو به اون رو شد بدون هیچ تغییر اضافی ) فقط کامپ ها جابجا شدن

( این که شما قسم میخوری سر یه کامپ درست نیست ) این چیزا ارزش قسم اینا نداره داداش . این کامپ ها را من بدون ساب نصب کردم .

شما حجم صدای rs165 گلیدن شما را ارضا میکنه راضی باشی ازش ولی حجم صدا jbl 609c دو برابر بیشتر بود ( در صورتی که کیفیت صدا جفت این ها کامپ انصافا روی رنج ملایم صدا ولوم نرمال عالی نمیتونم بگم کدوم بهتره جفتشون خوب شفاف ) ولی بیس نرم بیشتر حجم بیشتر jbl 609c یه سر گردن بالاتر
    از rs165 بود
    ماشین هم 207 فابریک روی درب جلو نصب کردم ( داداش لطفا واقع بین باش کمی شاید تا رنج 500 تومان هم کامپ های دیگه ایی باشه از 609 هم بهتر باشه اطلاعی ندارم یا همین هلیکس e62 صداشو نشنیدم نمیتونم نظری بدم ولی rs165 واقع ببینانه حرفی برابر 609 نداره )
    فکر کنم اگه همین کامپ jbl 609c را همین برند گلیدن میزد الان باید بالای 850 میخریدمش چون بعضی شرکت ها فقط پول برند میگیرن

والا تا جایی که میدونم و خودمونم الان داریم آمپلی فایر حرفه ایی zrs کندس آمپ فوق العاده یی هست

داداش شما هم اگه دوست آشنایی داشتی 609 را هم تست بزن مطمینا نظرت تغییرت میکنه

برای پخش هم فقط فقط سری prs

هرگز نه کنوود داشتم نه سمتش میرم صدای بسته ایی داره ( البته هم 7056 و 8019 جفتشون صدای افتضایی دارن کاملا صدای بسته بم )

بازم میگم صدا سلیقه ایی هست شما نباید فقط تبلیغ یه برند بکنید کلی برند های دیگه خیلی بهتر از این چیزهایی که شما تبلیغ میکنید هست هر انسانی با یه سلیقه شنیداری

سلام نیما جان.ممنونم که نظرتون رو بیان کردین. میتونم سوال کنم آمپلیفایری که استفاده کردین چی بوده؟
    یه جای کار مشکل داشته این رو شک نکنید.قبلا هم بودن دوستانی که از تیزی صدای این رده به من گفته بودن و من با قدرت تمام گفتم مشکل نصب دارین.گفتن خودم بالای سر نصاب بودم و همه چیز درست بود اما من باز گفتم مشکل نصب دارید.بعد از چند رو همون دوست محترم گفتند که بله متاسفانه مثبت و منفی ها رو اشتباه وصل کرده بودن و کلا کراس اوور هم سیمهاش اشتباه بوده.
    این کامپوننت رو من روش قسم میخورم که هم حجم بسیار بالائی داره و هم کیفیت خیلی خوبی. دوستان میتونن تو یو تیوپ کلیپهاش رو ملاحظه کنن که با چه فاصله هائی از خودرو فیلمبرداری کردن و حجم صدا کاملا از فواصل دور شنیده میشه.
    من نمیخوام از گلیدن دفاع کنم اما واقعا نسبت به هزینه ای که میکنید هیچ چیزی کم نداره.اتفاقا قبل از سال یه جفت rs165 یه ساب rs12 تو باکس سیلد و آمپ هم فکر کنم ML95.4 یا rs100c4 بود یادم نیست با 7056 شنیدم واقعا عالی بود.اگر بتونم با مشتریشون هماهنگ میکنم که حتما با هم تست کنیم.
    جی بی ال / هارمن خیلی عالی هستند و من شخصا به همه برندها احترام میگذارم.اما این رو هم در نظر داشته باشید شما کامپوننت 200واتی رفتین خریدین و دارید حجم و بیس رو با کامپوننت 100 واتی مقایسه میکنید این صحیح نیست.
    اما باز هم میگم یا آمپلیفایرتون مناسب نبوده یا نصبتون اشکال داشته.این برند بهترین تطبیق رو با آمپلیفایرهای خودش یا ماسکنی میده.

13. 2 کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حمید جان برای 206 های جدید راهی هست که پخش رو به دیسپلی + ریمو پشت فرمون وصل کرد!؟

*پخش رو هنوز نگرفتم و اول میخوام از امکان این کار مطمعن بشم بعد بگیرم.

**پخش ی چیزی حدود 300~500 تومن میخوام بگیرم(بدون هزینه اینترفیس و رابط و تبدیل و ... )
    سلام
    نه بعید میدونم اما باز هم براتون سوال میکنم.

15. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Olis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران- مشهد

پيش فرض

سلام
    من شخصا با کاپا موافق نیستم.اگر بیضی خوب و کیفیتی میخوای یه جفت آدیو سیستم مدل cd609 آکبند سراغ دارم زیر خاکی 700 تومن.یکی از بهترینها کواک ها بود که دیگه تولید نمیشه.DLS960 هم هست 400 تومن.آمپ هم هرچی با کیفیت تر بگیری بهتره.ml95.4 میتونی بگیری 770 تومن rs100c4 هم گزینه بعدی هست 1100
    برای درهای جلو هم میتونید کواک rc130 نصب کنید 310 تومن.واقعا خوش صدا و با کیفیت هست.صدای تضمینی و با کیفیت بهتون تحویل میدم.

دو تا 140وات RMS و واقعا خوش صدا و با کیفیته این کواک.دوستان قدمی میدونن این چه گوهریه.

سلام مجدد

الان DLS960 از کاپا بهتره کیفیتش ؟ چون رنج قیمتیشون یکیه
    بفرمایید کواک rc130 درب جلو تیبا میخوره ؟ جلو چقدر مهمه ؟ اگه کیفیتش با عقب فرق نه بد نمیشه ؟

شما درباره پخش نگفتین به من ... چقدر تاثیر داره ؟ X400 خوبه ؟

داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام مجدد

الان DLS960 از کاپا بهتره کیفیتش ؟ چون رنج قیمتیشون یکیه
    بفرمایید کواک rc130 درب جلو تیبا میخوره ؟ جلو چقدر مهمه ؟ اگه کیفیتش با عقب فرق نه بد نمیشه ؟

شما درباره پخش نگفتین به من ... چقدر تاثیر داره ؟ X400 خوبه ؟
    سلام . با اجازه استاد حمید عزیز .. بنده تجربه نصب میدرنج + تویتر جلوی پراید داشتم . منظورم 4 اینچ یا همون 10 سانتی هستش. ولی اصلا حال نکردم .فقط پرتاب صدا داشت.. بویی از کیفیت و شفافیت نداشت.. شاید برندی که استفاده کردم خوب نبوده ولی از پخش و امپم مطمئن بودم .. تیبارو نمیدونم 10 میخوره یا 13 . ولی واسه تکمیل استیج جلو حتما از بهترین و با کیفیت ترینش استفاده کن درغیراینصورت با فابریکی خود ماشین فرقی نخواهد داشت . من احتمالا 10 سانتی گلیدن رو از خودم اقا حمید تهیه کنم . منظورم کواک هست .. چون کامپ خوب هزینش بیشتره.. و حتما حتما باید با امپ استفاده کنید.

18. 2 کاربر از ARSENAL.COM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •