تبلیغات :
دستگاه جوجه کشی خانگی
دستگاه جوجه کشی
ماشین آلات بسته بندی
جراحی زیبایی بینی
سیم و کابل
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 2166 از 2273 اولاول ... 11661666206621162156216221632164216521662167216821692170217622162266 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,651 به 21,660 از 22729

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من بین خرید
    P80
    7056
    8019
    موندم ک۸دومش را بخرم
    این امپلی یکی از دوستان بهم داده خوبه
    قبلا هم ۷۱۵۰ داشتم حالا هدیونیت بهتری میخوام که بیس بهتری داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    خب معلومه p80rsII

Sent from my Optimus G using Tapatalk

داره خودمونی میشه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حمید آقا میشه یک مقایسه ای بین کامپ های 16 سانتی SQL و SQX و کامپ جدید RSX داشته باشید؟ به نظر میرسه SQL که باید 1 پله از اون 2 تا بالاتر باشه ولی از نظر جنس و کیفیت صدا هم اگه مقایسه کنید که عالیه.
    سوال بعدی هم این که همه ی این کامپ ها با RS100C4 کامل راه اندازی میشن؟
    Last edited by amirsein; 17-03-2017 at 22:12.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بهترین نقطه برای نصب کراس اور کدوم قسمت هست ؟ ماشین 206

سوال بعدی هم اینکه برای اینکه نمیخوام دیسپلی تایپ را از دست بدم فعلا به ناچار از پخش فابریکی استفاده میکنم

فقط میخوام بدونم پشت پخش فابریک هیچ جایی برای ورودی اسپیکر آمپیلی نداره چیکار کنیم ؟ راهی داره از تبدیل استفاده کنم ؟ چه تبدیلی باید بخرم اگه هست ؟ یه عکس هم دارید میذارید ؟
    Last edited by naim697; 19-03-2017 at 11:33.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حمید آقا میشه یک مقایسه ای بین کامپ های 16 سانتی SQL و SQX و کامپ جدید RSX داشته باشید؟ به نظر میرسه SQL که باید 1 پله از اون 2 تا بالاتر باشه ولی از نظر جنس و کیفیت صدا هم اگه مقایسه کنید که عالیه.
    سوال بعدی هم این که همه ی این کامپ ها با RS100C4 کامل راه اندازی میشن؟
    سلام.فرا رسیدن میلاد با سعات حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر رو خدمت تک تک شما دوستان خوبم تبریک عرض میکنم.
    بله SQL یه رده بالاتره قدرت بیشتری داره اما rs-x تو رنج قیمتش واقعا عالیه. با توجه هب تویترهای 25mm و کراس اوورهای جداگانه برای ووفر و تویتر ها طراحی جالبی رو انجام دادن.تو رنج 800 تومن واقعا کامپوننت بی رقیبی هست.
    SQX رو دیگه شرکت نمیاره و جایگزین RS-X رو کردن.
    اگر قدرت بالاتر میخواهید SQL بدون شک اگر میخواهید ووکال بیشتری داشته باشید بدون شک rs-X
    البته شنیدم اینقدر فروشش بالا یوده که من قبلا هم پیش بینی کردم رو به اتمام هست. چند جفت بیشتر نمونده.
    بله با rs100c4 کامل درایو میشه RS-X ولی SQL نه آمپ قویتر میخواد مثل ماسکنی one 13.4
    دوستان یک مشکل عجیب برام پیش اومده!
    یه آمپلی پایونیر 3702 نصب کردم که از اسپیکر اینپوت استفاده میکنه!
    پیچ گین برعکس عمل میکنه، یعنی وقتی روی 0.3v هست حداکثر هست و وقتی روی 6.5v هست حداقله!
    دلیلش چی میتونه باشه؟
    تا جایی که سوادم میرسه، تمام اتصالات رو هم چک کردم.
    سلام.مگه باید غیر از اینت میبود گلم؟!!
    وقتی پتانسیومتر گین روی 6.5 ولت هست یعنی گین کاملا بسته است.
    و برعکس.
    بهترین نقطه برای نصب کراس اور کدوم قسمت هست ؟ ماشین 206

سوال بعدی هم اینکه برای اینکه نمیخوام دیسپلی تایپ را از دست بدم فعلا به ناچار از پخش فابریکی استفاده میکنم

فقط میخوام بدونم پشت پخش فابریک هیچ جایی برای ورودی اسپیکر آمپیلی نداره چیکار کنیم ؟ راهی داره از تبدیل استفاده کنم ؟ چه تبدیلی باید بخرم اگه هست ؟ یه عکس هم دارید میذارید ؟
    سلام.
    یعنی چی؟هر جائی میتونید نصب کنید .جلو زیر پائ یا عقب تو صندوق.
    اگر پخشتون از مدلهای بدون خروجی RCA هست باید از تبدیل های لول به لو لول استفاده کنید.چند صفحه قبل عکسش رو گذاشتم و قیمتش.

5. 4 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    اینو گرفتم میخوام بزارم تو درهای جلو ۲۰۶ بنظر شما خوبه کیفیت داره دیدم یکی گذاشته صدا خوب بود پرتاب صداشم خوب بود نظر شما چی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارک
    دوستان با یه تومن سیستم کیفیتی چی پیشنهاد میکنید؟ (برای پراید)
    اگه ممکنه اسم کامل قطعات رو بگید چون زیاد با سیستم ماشین آشنایی ندارم.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Olis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران- مشهد

پيش فرض

سلام
    اتفاقا بنده به کسانی که مشکل مالی دارن همیشه عرض کردم که خورد خورد بخرید بزارید کنار بعدا که خریدتون کامل شد نصبت به نصب اقدام کنید.
    بسیار کار خوبیه. از امپلیفایر شروع کنید بعد کامپوننت و بعد ساب ووفر.
    مشهد خیر متاسفانه کسی رو نمیشناسم.

سلام اقا حمید

اقا من تیبا دارم در جلو میگن باند جا نمیشه و حجم نداره یکمم گرون در میاد کامپ و سیستم حرفه ای

با پیشنهاد یکی از دوستان نظرم رفت روی باند کاپا 11 با یک امپ خوب و یک پخش خوب

نظرتون چیه ؟ از کیفیت کاپا ک خیلی تعریف میکنن

حالا سیستمی ک با این مچ باشه معرفی میکنید ؟

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

6

سلام خدمت دوستان همچنین حمید خان گل
    سال نو مبارک
    منم شروع کردم خورد خورد بخرم سیستم پیشنهادی حمید خان رو که با کلی تحقیق و جمع بندی
    کلی اذیتشون کردم که ایشالا حلال کنه و خدا خیرش بده که رایگان و بدون چشم داشتی این حجم وسیع و کامل اطلاعات رو در اختیارمون میزاره با detail بالا و کافی

سیستم من قراره تک استیج باشه
    فعلا

آمپ ماسكني one130.4 -- ١٤٠٠

ساب RS-X8-sb شدش -- 530 به همراه باکس سیلد فابریک . که دیدم کوچیکه یکم ولی فهمیدم حکایت فلفل نبین چه ریزه اس حالا شاید 10 کردمش

که تهیه کردم تا ایشالا بعد عید بقیشو تکمیل کنم ، البته باید قبلش ماشینو بخرم

Last edited by Alijo0on; 21-03-2017 at 04:48.

10. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام.
    یعنی چی؟هر جائی میتونید نصب کنید .جلو زیر پائ یا عقب تو صندوق.
    اگر پخشتون از مدلهای بدون خروجی RCA هست باید از تبدیل های لول به لو لول استفاده کنید.چند صفحه قبل عکسش رو گذاشتم و قیمتش.

سوال بعدی یه امپیلی قوی دارم 1200 هست که هر کانال 2 اهم 125 rms میده اگه به کامپونتی که 3اهمی هست 270 وات و 90rms هست وصل کنم کامپ آسیب میبینه ؟ در صورتی که گین هم اصلا زیاد نکنم تا اخر بسته باشه ؟ ( حالا این 125rms که میده فرضا هر آمپی از جایی گین کامل بسته هست شروع میشه ؟
    وقتی هم ببریم گین را بالا شروع میشه ؟ (

از درب جلو تا صندوق برای بخوام کامپ را صندوق کنار آمپ بذارم دو طرف کلا چند متر سیم نیاز داره ؟ چون هم تویتر هم سیمش جدا میره فکر کنم زیاد بشه مترش ؟
    Last edited by naim697; 22-03-2017 at 12:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان سال نوی شما مبارک
    یه سوال خیلی مهم دارم حقیقتا کارم گیره به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یه آمپلیفایر 4 کاناله هرتز مدل HDP 4 دارم با پخش پایونر 6850BT یه جفت میدرنج هرتز و سوپرتیوتر که نصاب سوپرتیوترا رو مستقیم به پخش وصل کرده و یه ساب لوله ای هرتز که البته این ساب با اینکه گین آمپ کم بود ولی سوخت!!
    حالا میخام با یه ساب دیگه عوض کنم مدل مد نظرم HQR 3000 هست خاستم نظر شمارو بدونم که آیا این آمپ توانایی راه اندازی این سابو کامل داره و مشکلی برا آمپ پیش نمیاد؟؟
    سولل دیگمم سر بستن روی کانال A و B هست.
    احساس میکنم نصاب اشتباه نصب کرده برام ب نظر شما ساب رو کدوم کانال باید باشه؟؟A یا B ???
    سوپر تیوترا رو میشه با میدرنج موازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
    فقط همینو میخاستم بدونم ممنون میشم کمکم کنید...
    Last edited by Saeed_S19; 21-03-2017 at 16:43.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •