تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2138 از 2365 اولاول ... 11381638203820882128213421352136213721382139214021412142214821882238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,371 به 21,380 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

مشکل تا یه جایی حل شد. برای اینکه ساب کوبش بیشتری داشته باشه باید نمودار ها تو چه شرایطی چه حالتی داشته باشند؟ مطالب زیادی خوندم ولی جوابی براش پیدا نکردم

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام..حمید اقا..
    به نظر شما کامپونت rs165slim صدای زیباتر وقدرتمند تر است یا سری rsx165.....
    این سری x به راحتی سری slime روی درهای جلوی صبا نصب می شود..چون مگنت دارد؟؟؟/
    سلام
    نه rsx بهتره.البته تست نشده هنوز ولی پارامتری بهتره.
    رو در نصب شدنش رو نمیدونم.ولی چیزی که تا حالا روی پراید دیدم همه رینگ گذاشتن زیر بسگت.
    اسلیم دیگه این داستانها رو نداره.

3. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی شما معتقدین 8019 یا 7056 از سریهای قدیمی پایونیر مثل 7150 یا 9450 بهتره؟! مگه میشه؟! rs12 رو تو باکس سیلد بزارم بهتره؟ تو این رنج قیمتی چه ساب هایی از برندهای دیگه هست؟مثل آلپاین و ...؟فقط آمپ یکم هزینش بالاس برام .امپ پایینتری نیس کارمونو راه بندازه؟اگه نه که یه کامپ پایینتر معرفی کنین.مرسی
    سلام
    اصلا شک نکن.بله میشه.
    بله تو سیلد فوق العاده میشه.
    به جرات میتونم بگم تو این رنج قیمتی هیچ سابی با این خصوصیات و متریل و کیفیت صدا نداریم.خودتون تشریف ببرید تست کنید.
    میتونید سری m-line بردارید.
    m165
    m12
    ml95.4
    سلام
    میخواستم بهترین پخش برای باند JBL GX-963e که حداکثر توان این باند رو نشون بده بهم معرفی کنید (بیس قوی و نرم واسم مهمه و قصد استفاده از امپ هم ندارم)
    و اینکه نظرتون در مورد پخش 4850fd پایونیر برای این باند چیه؟
    سلام
    کن وود bt600
    به پایونیر فکر نکن.

سلام و عرض شب بخیر خدمت آقا حمید عزیز
    من تصمیم گرفتم توصیه اول تونو گوش بدم و با توجه به تعریف های زیادی که ازش شده سیستم هلیکس آلمانی ببندم، فکر کنم حجم صداش برام کافی باشه و صدا دو استیجی یکدست داشته باشم و علاوه بر اون با بودجه منم سازگار تره:
    برای استیج عقب و روی طاقچه : هلیکس E69X
    و برای استیج جلو : هلیکس E6X.2 یا B62C.2 (فکر کنم E6X.2 بهتر باشه؟!)
    E69X همه جا هست تو تهران صدا قیمتش بهتره ولی E6X.2 که هیچ کجا موجود نیست.
    این پروژه با توجه به نیاز ممکنه دو فاز دیگه هم داشته باشه: اگه ببینم بیس کمی دارم یه ساب (اینفینی 1260 یا مچ 12) و آمپلی مونو بگیرم و اگه ببینم باند ها کم میارن یه آمپ 4 کانال و سیم پک

سلام
    خیلی هم خوب.
    فقط کامپ رو سریه b نگیر.
    بین Helix e69x + Helix E6.2 و دو جفت DLS B6A کدومو پیشنهاد میدین؟ تفاوت کیفیت و حجم صداشون چطوره؟ به نظر می رسه این مدل DLS آمپلی نخواد؟ نوشته تکنولوژی بهبود کیفیت صدای EFR داره

(متاسفانه تهران نیستم بتونم صداشونو بشنوم دردسر خرید شهرستان همین هاست که مثل هندونه دربسته خرید می کنی )
    من dls های جدید رو نشنشیدم. نظری ندارم.
    مشکل تا یه جایی حل شد. برای اینکه ساب کوبش بیشتری داشته باشه باید نمودار ها تو چه شرایطی چه حالتی داشته باشند؟ مطالب زیادی خوندم ولی جوابی براش پیدا نکردم
    سلام
    اولا باید باکس رو سیلد انتخاب کنی برای این منظور.تو قسمت Choose Alignment تنظیم دیفلات 0.707Max flat amplitude responce هست که بهش دست نزنید.
    QTC هرچی نزدیکتر به 0.707 باشه بهتره.
    بعد سعی کن حجم رو طوری انتخاب کنی که نموادر SPL تا حد ممکن فلت باشه و هیچ پیک و قله ای نداشته باشه.

5. 5 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود ، راهنمایی می خواستم در مورد آمپلی فایر مناسب برای کواک پایونیر 6900 pro پایونیر و هد یونیت فابریک پارس از این داشبورد جدیدا ترجیحا 4 کانال با ورودی hi level ممنون خودم نظرم روی 1004 کنوود هست ولی نمی دونم ورودی اسپیکر داره یا نه

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
    سلام
    نه 1004 قلقلکش هم نمیده.باید 100-150 وات واقعی براش در نظر بگیرید.آمپهای خوب و استاندارد بالای 1 تومن هستند.

7. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

کسی با نرم افزار WinISD کار نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام دوستان.قصد بستن سیستم کیفیتی 2 تا 3 تومن دارم.تک استیج جلو میخوام با یه ساب.یکم از صفحات فروم رو خوندم و به جاهایی رسیدم حالا میخوام انتخابامو کامل کنم با کمک شما.اول اینکه میخوام یه مقایسه بین ساب های RS10 و M12 از نظر قدرت پرتابی و نرمی بیس داشته باشین(کاری با بزرگ یا کوچیک بودن ندارم میخوام بدونم کدوم ماشینو بیشتر پر میکنه.ماشین هم 405 هستش فضا هم کمه).دوم اینکه حتما باید آمپ RMS بالاتری از ساب و کامپ بده تا کامل پرش کنه؟مثلا آمپی که 80 تا میده نمیتونه کامپی که 85 تا میخواد رو پرش کنه؟حتی اگه امپ با کیفیتی باشه؟شما کدوم سیستمو پیشنهاد میدین؟
    1-کامپ RS165 ساب M12 یا RS10 و آمپ ML95.4 هدیونیت هم 8019 کنوود
    2-کامپ M165 ساب RS10 امپ KENWOOD HQR1004 یا HELIX G FOUR هدیونیت 8019
    3-پیشنهاد بهتر از طرف شما.
    اختلاف M165 و RS165 از نظر قدرت پرتابی و کیفیت در چه حدیه؟ قیمت قطعات رو هم برام بگین ممنون میشم.برای شهرهای دیگه هم ارسال میکنین؟ممنون

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

سلام دوستان.قصد بستن سیستم کیفیتی 2 تا 3 تومن دارم.تک استیج جلو میخوام با یه ساب.یکم از صفحات فروم رو خوندم و به جاهایی رسیدم حالا میخوام انتخابامو کامل کنم با کمک شما.اول اینکه میخوام یه مقایسه بین ساب های RS10 و M12 از نظر قدرت پرتابی و نرمی بیس داشته باشین(کاری با بزرگ یا کوچیک بودن ندارم میخوام بدونم کدوم ماشینو بیشتر پر میکنه.ماشین هم 405 هستش فضا هم کمه).دوم اینکه حتما باید آمپ RMS بالاتری از ساب و کامپ بده تا کامل پرش کنه؟مثلا آمپی که 80 تا میده نمیتونه کامپی که 85 تا میخواد رو پرش کنه؟حتی اگه امپ با کیفیتی باشه؟شما کدوم سیستمو پیشنهاد میدین؟
    1-کامپ RS165 ساب M12 یا RS10 و آمپ ML95.4 هدیونیت هم 8019 کنوود
    2-کامپ M165 ساب RS10 امپ KENWOOD HQR1004 یا HELIX G FOUR هدیونیت 8019
    3-پیشنهاد بهتر از طرف شما.
    اختلاف M165 و RS165 از نظر قدرت پرتابی و کیفیت در چه حدیه؟ قیمت قطعات رو هم برام بگین ممنون میشم.برای شهرهای دیگه هم ارسال میکنین؟ممنون
    یک بهتره

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

11. این کاربر از ebow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

سلام حمید جان خروجی یکی از آمپلی فایر مشکل پیدا کرده اول فکر کردم مشکل از بانده ولی وقتی جای اونارو عوض میکردم متوجه شدم هر کدوم رو به اون خروجی متصل میکنم به این شکل صدای ضعیفی ازش خارج میشه از اول روی کامپ جلو سمت راننده بود و هست،
    چکار باید بکنم

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    من تازه ماشین خریدم میخام تا حدود 400 تومن یه پخش و باند بخرم.
    تو این رنج چه پخش و باندی بگیرم که تو سطح خودش خوب باشه؟

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    آیا بستن یک جفت مید بیس درکنار سابهای تک فرکانس ویبره ای به بهبود صدای بم کمک میکند؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •