تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2132 از 2365 اولاول ... 11321632203220822122212821292130213121322133213421352136214221822232 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,311 به 21,320 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

خواهش میکنم.
    چرا سمند آخه.بدترین ماشین برای سیستم بازی. اسپیکرش نه 10 نه 13 یه چیز مزخرف درست کردن نکردن کمی فضا بزارن برای اپ گرید کردن.با سختی و دست کاری میشه 13 نصب کرد.
    کامپوننت 13 از حدود 380 میتونید بگیرید به بالا.
    ساب هم بدون باکس از 250 تومن که باکس فابریک ها رو من بیشتر توصیه میکنم به خاطز متریال خوب و طراحی اصولی و زیبا و شیک.این باکسها هم از 350 تو سایز ساب ووفرهای 10 اینچ شروع میشن به بالا.
    من دو جفت کامپوننت m130+آمپلیفایر ML95.4 +آمپ rc600.c1+باکس Alpha 12 SB رو بهتون پیشنهاد میکنم.همگی از یرند گلیدن.
    البته اکثر قطعات موجود نیست و باید صبر کنید تا اسفند ماه.ولی بهترین صدائی که میشه تو سمند گرفت رو به شما تحویل میدم با کمترین هزینه ممکن.
    سلام آقا حمید. ممنون بابت توضیحاتت
    دو جفت کامپوننت؟! مگه جفتی چنده؟ آمپلیفایر هم دوتا گفتین..متوجه نشدم. بی زحمت یه مارک خوب بگین که الان موجود باشه، من نمیخوام تا اسفند صبر کنم. نظرم در مورد ساب اینه که بذارمش رو طاقچه که هم جای اضافی نگیره تو صندوق هم بیخود پول باکس ندم.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

سلام آقا حمید
    یه مشورت میخواستم از شما
    پروسسور Bit Ten آدیوسان خوبه؟
    کارکرده رو یکی از بچه ها داره میفروشه 450 تومن
    به نظر شما خوبه؟ ارزش خرید داره؟
    و سوال بعدی این که به پخش 7016 میخوره؟ ممنون

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام حمید اقا من شاهد هستم به جان خودم..
    حمید اقا قیمت امپ ml95.5 چند است؟؟این امپ بهتر است یا هرتز hdcp4??
    حمید اقا به غیر این امپهای عالی گلیدن وماسکونی واقعا فوق العاده هستند.می توانید امپهای دیگر از برندهای دیگر مثال بزنید که به سورس وفادار باشند(صدا را تیز ویا بم نکند) وکیفیت مطلوبی داشته باشندد ومورد قبول شما باشه؟؟؟
    سلام مرتضی جان.شاهد چی؟من برای محمد توضیح دادم.
    به نظر من 95.4 بهتره.کلاس AB هست و ساخت کره.
    آمپلیهای برندهای دیگه مثلا راکفورد سریه پاورش البته هرچی قدیمی تر بهتر.
    آمپلیهای سریه قدیم آلپاین.
    آمپلیهای قدیمی DLS کارتن سبز رنگها.
    944 پایونیر
    همه خوب بودن.
    سلام آقا حمید. ممنون بابت توضیحاتت
    دو جفت کامپوننت؟! مگه جفتی چنده؟ آمپلیفایر هم دوتا گفتین..متوجه نشدم. بی زحمت یه مارک خوب بگین که الان موجود باشه، من نمیخوام تا اسفند صبر کنم. نظرم در مورد ساب اینه که بذارمش رو طاقچه که هم جای اضافی نگیره تو صندوق هم بیخود پول باکس ندم.
    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    سلام ارادت
    عرض کردم که از 380 به بالا هر جفت.
    وقتی دو جفت کامپوننت بگیرید نیاز به یک آمپلیفایر 4 کانال دارید.
    برای ساب ووفر هم یه آمپلیفایر مونو یا دوکانال دیگه نیازه.ok?
    نمیدونم هلیکس بارش موجود شده یا نه. یه سرچ کنید اگر اومده کامپ سریه e13 تهیه کنید. آمپ هم مچMA40FX براشون مناسبه.
    ساب رو به هیچ عنوان رو طاقچه پیشنهاد نصب نمیکنم. حتما داخل باکس باشه.پول اضافه ای در کار نیست ساب رو طاقچه 1/3 کارائیش رو هم بهتون نخواهد داد.
    سلام آقا حمید
    یه مشورت میخواستم از شما
    پروسسور Bit Ten آدیوسان خوبه؟
    کارکرده رو یکی از بچه ها داره میفروشه 450 تومن
    به نظر شما خوبه؟ ارزش خرید داره؟
    و سوال بعدی این که به پخش 7016 میخوره؟ ممنون
    سلام محمد جان. من قیمت پروسسور رو ندارم ولی خیلی دنبال پروسسور بستن نباش.به نظر من پروسسور طراحی شهد برای اتوموبیلهائی که نمیتونن پخش خوب نصب کنند و کلا نمیشه پخشهاشون رو دست زد.پروسسور اولا تنظیم کردنش کار سختیه و باید مرتب با لپ تاپ باهاش ور بری.
    به 7016 هم میخوره.

4. 4 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..حمید جان...من شاهد این است که در پستهای قبل گفتید که این کامپونتهایrs-xوارد بازار شه قیمت کیفیت بالایی داره وگفتی این حرف من را جایی یادداشت کنیدش
    راستی حمید جان...یک سوال
    یکی از دوستان پراید 131داره ویک بوجه کم برای خرید سیستم وخیلی هم سییتم باز نیست..
    یک پخش کنوود x400به خریده..می خواست تا ۴۰۰یک کواک بخره من منصرفش کردم گفتم کامپ بخره حالا تا ۴۰۰تومن چه دسته دوم چه اک برایش چ یپیشنهادی داری؟؟
    می خواهد کم کم بخرد...بعد امپ و بعد ...
    دوتا کامپ دیدم نظر شما چی هست؟؟
    کامپ کنوود سری اکسلون کنوود۱۸۰۰p ........یا ادیسانapk165....نظرتان در مورد این دو تا کامپ چی هست.....تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان سلام

من تازه ماشینمو عوض کردم (اچ 30 کراس گرفتم) خلاصه که پخشش رو نمیخوام دست بزنم (که زیاد هم کیفیت صدای جالبی نداره) و میخوام صدای جالب و بیشتر کیفی داشته باشم (البته بیس هم برام مهمه) ، نظر خودم یه جفت کامپوننت رو در های جلو با یه جفت بیضی برای طاقچه عقب هستش به همراه یه ساب باکس و آمپ (با ورودی های ولتاژ ، چون پخش خروجی آمپ معمولی نداره متاسفانه). نیاز به پروسسور هست آیا؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید با بودجه تا 1.5 چه برند هایی میشه گرفت و راهنمایی جامع بفرمایید لطفا. ممنون

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان سلام

من تازه ماشینمو عوض کردم (اچ 30 کراس گرفتم) خلاصه که پخشش رو نمیخوام دست بزنم (که زیاد هم کیفیت صدای جالبی نداره) و میخوام صدای جالب و بیشتر کیفی داشته باشم (البته بیس هم برام مهمه) ، نظر خودم یه جفت کامپوننت رو در های جلو با یه جفت بیضی برای طاقچه عقب هستش به همراه یه ساب باکس و آمپ (با ورودی های ولتاژ ، چون پخش خروجی آمپ معمولی نداره متاسفانه). نیاز به پروسسور هست آیا؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید با بودجه تا 1.5 چه برند هایی میشه گرفت و راهنمایی جامع بفرمایید لطفا. ممنون

سلام
    دوست عزیز پخش خودرو منبع خروجی صدا هست که به نظر من اگر عوض بشه تو کیفیت صدا خیلی میتونه تاثیر خوبی داشته باشه
    شما بهترین آمپلی فایر و ساب و باند رو داشته باشی اما پخش خوبی نداشته باشی به نظرم زیاد فایده نداره

8. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    چند سال پیش پخش کنوود ۷۰۰btداشتم ازش خیلی راضی بودم اون زمان ماشینو با سیستم روش فروختم الان میخواستم این مدل رو دوباره بگیرم میخواستم بپرسم هنوز اون کیفیت قدیمو داره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    چند سال پیش پخش کنوود ۷۰۰btداشتم ازش خیلی راضی بودم اون زمان ماشینو با سیستم روش فروختم الان میخواستم این مدل رو دوباره بگیرم میخواستم بپرسم هنوز اون کیفیت قدیمو داره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    به نظر من کنوود 7056 بگیر آپگرید شده مدل 700
    خودم دارم عالیه البته نسبت به قیمت اش
    هم بلوتوث داره هم سه تا خروجی آمپ

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

11. این کاربر از ebow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

سلام به همگی دوستان

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

13. این کاربر از ebow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

دوستان امپ 847 کنوود 800 وات رو با باند هلیکس ای69 گرفتم دو کانال خالی دارم سیم گیجم الان 8 هست
    1.اگه ساب به امپ اضاف کنم باید کل سیم پک رو عوض کنم یا فقط کابل یرق که از باطری میاد رو ضخیم تر بندازم؟
    2.بعد چه کابلی رو بندازم خوبه؟
    3.کابل منفی بدنه هم باید عوض شه یا الزامی نیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •