تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2131 از 2365 اولاول ... 11311631203120812121212721282129213021312132213321342135214121812231 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,301 به 21,310 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.
    با پیگیری که از شرکت گلیدن داشتم احتمال زیاد کامپوننتهای جدید رده RS-X هم تو بار جدید خواهد آمد.با توجه به مشخصات خیلی خوبی که این رده داره مثل ووفر کاغذی تویتر 28mm قدرت 110 وات طراحی داست کپ cone که میتونه بیس و میدبسهای عمیق و سنگینی رو اجرا کنه و امپدانس 3 اهمی من تصورم این هست که تو رنج قیمتی متوسط جزو بهترین کامپوننتهای بازار خواهد شد.این پیش بینی رو داشته باشید تا ببینیم تو عمل چه میکنه.

RSX LINE

• Sound Quality Systeme mit i-Faktor
    • 28 mm High-Performance Hochtöner
    • SBC-412 Papier Membran mit XP-Beschichtung
    • XBi Frequenzweichen mit 9 Einstellmöglichkeiten
    • Bi-Amping / Bi-Wiring option
    • Nomex Zentrierspinne
    • Verdrillte Anschlussleitungen

مدل rs-x165

مدل RS-X 130

به کراس اورش نمیخوره خیلی قوی باشه ! نظر شما چیه آقا حمید ؟ نسبت به سری هایی که کراس اور ها داخل قاب هستن؟

پروفشنال لنگرود1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    لنگرود

پيش فرض

سلام حال شما.کم پیدائی
    12 یا 10؟
    تو چه رنج ماکزیمم؟
    سلام چک پیچتم اقا حمید
    سربازم وقت نمیشه
    نه دیگه اقا حمید ماکزیمم چیه اقا نهیه چیزی دور ور 150 200 امپمم فقط در نظر داشته باش
    میخوام ببرم تو باکس 10 12 فرفی برام نمبکنه صندوقم تک سوزه جا داره خودت حالا هرچی صلاح میدونی 10 یا 12

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به کراس اورش نمیخوره خیلی قوی باشه ! نظر شما چیه آقا حمید ؟ نسبت به سری هایی که کراس اور ها داخل قاب هستن؟
    سلام
    مگه کراس بره تو قاب یا بیرون قاب نشون دهنده قوی بودن یا کیفیت اونه ؟!!محمد از تو که قدیمی هستی این حرفها بعیده.
    یه کراس خوب باید اولا متریال مصرفی خوبی داشته باشه دوم اصولی طراحی شده باشه. حالا تو قاب باشه خطی باشه تو کاور باشه و... فرقی نمیکنه.
    سلام..حمید اقا این بارها کی می رسه...فکر می کنید قیمتش حدود چند می افته..مدل rs-x165
    سلام.
    بالاتر عرض کردم.گفتن اوایل اسفند.قیت هم مشخص نیست. من فکر میکنم 600 و خورده ای.
    سلام چک پیچتم اقا حمید
    سربازم وقت نمیشه
    نه دیگه اقا حمید ماکزیمم چیه اقا نهیه چیزی دور ور 150 200 امپمم فقط در نظر داشته باش
    میخوام ببرم تو باکس 10 12 فرفی برام نمبکنه صندوقم تک سوزه جا داره خودت حالا هرچی صلاح میدونی 10 یا 12
    سلام
    کوچیکتم این حرفها چیه
    آلفای 10 گزینه ارزون و بیسار خوبیه.حدود 190 فکر کنم باشه.ولی اگر تونستی m12 بگیر حدود 300 واقعا تو رنج خودش کم نظیره.

4. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام
    اگه بیشتر از این نمیخواید هزینه کنید بهترین گزینه خرید پخش پایونیر x195ui هست + خرید یک جفت اسپیکر ts-a6966s

جمعا حدود 300 تومن

با اسپیکر فابریکی پراید خیلی صدات تغییری نمیکنه بهتره هر دو مورد رو با هم خریداری کنی

پخش تصویری خوب اگه بخوای بخری باید بالای 1 تومن بزاری کنار . این چینی ها اصلا ارزش خرید نداره
    ممنونم آقا محمد
    دیشب رفتم پایونیر x195ui رو خریدم با باندای فابریک پراید نسبت به قبل فرقش زمین تا آسمون بود خخخخخخخ
    موندم من چی گوش میکردم اونروز تا حالا.

باند TS-a6966s رو گفتند یه مدل بهتریش 6976 به قیمت 160 ت اونو خواستی بعدا بردار.قیمت 6966s هم 130 بود.نمیدونم قیمتا چقدر پایینه اینجا.

یه سوالی داشتم: برای اینکه همین باندای فابریکی رو یه چیزی بهشون اضافه کنم بلندگویی چیزی ارزون نیست؟ توییتر چیه؟ چیکار میکنه؟ نمیشه دو تاشو گرفت گذاشت جلوماشین بغل باندا تا با کیفیت تر شه؟

6. این کاربر از daaadaaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام بر عزیزان
    میخواستم یه پخش تصویری خوب روی 405 داشبرد جدید ببندم
    سوالم اینه که هیچ رقمه نمیشه 2 دین بست؟ یعنی این ایران خودرو اینقدر احمقه که یه کار ساده مثل اندازه ضبط فابریک رو جوری نزده که استاندارد باشه و کسی خواست دو دین ببنده؟ حتی با یه مثلا برش از کنار داشبرد هم نمیشه 2 دین بست؟ من از 295bt خیلی خوشم اومده
    بعد تک دین های تصویری مثل 3850DVD احتمالا باید ببندم که بخوره درسته؟ یا جدیدتر یعنی مدل 2017 هم اومده؟ بعد اینا نمایشگر از داخل ضبط هر دفه میاد بیرون و بعد از خاموش کردن ماشین باز میره تو؟ این خراب نمیشه بعد از یه مدت؟ نمیشه همیشه باز باشه و جمع نشه؟ و اینکه این مدل پنل جدا شونده داره؟
    یه جفت باند در حد خیلی معمولی هم میخواستم
    اهل موسیقی با صدای بلند و خفن نیستم یه جفت باند معمولی کارم رو راه میندازه. چه مدلی بخرم؟
    ممنون میشم به سوالات پاسخ بدید
    پ.ن : دوستان یه مدل میخوام بلوتوث هم بخوره! این 3850 بلوتوث نمی خوره فایده نداره
    Last edited by mhroozbeh; 13-12-2016 at 11:26.

8. این کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

سلام
    مگه کراس بره تو قاب یا بیرون قاب نشون دهنده قوی بودن یا کیفیت اونه ؟!!محمد از تو که قدیمی هستی این حرفها بعیده.
    یه کراس خوب باید اولا متریال مصرفی خوبی داشته باشه دوم اصولی طراحی شده باشه. حالا تو قاب باشه خطی باشه تو کاور باشه و... فرقی نمیکنه.

.
    نه منظور منو بد متوجه شدین آقا حمید . آخه اکثر برند ها پایینترین رده کامپ های خودشونو بدون قاب میسازن . این مورد رو من هم تو گرند زیرو دیدم و هم تو کدنس
    بهترین کامپاننت های موجود هم خودتون بهتر میدونید دارای قاب و کاور زیبا و شکیل هستن به نظر بنده یکم تو این زمینه و تو این مدل خوب کار نکرده
    زیبایی نصب هم خودش خیلی مهمه و وقتی کراس اور یه قاب زیبا داشته باشه نصاب میتونه یه نصب زیبا انجام بده
    بازم نظر شخصی هستش آقا حمید عزیز شما که استاد بنده هستین

ممنونم آقا محمد
    دیشب رفتم پایونیر x195ui رو خریدم با باندای فابریک پراید نسبت به قبل فرقش زمین تا آسمون بود خخخخخخخ
    موندم من چی گوش میکردم اونروز تا حالا.

باند TS-a6966s رو گفتند یه مدل بهتریش 6976 به قیمت 160 ت اونو خواستی بعدا بردار.قیمت 6966s هم 130 بود.نمیدونم قیمتا چقدر پایینه اینجا.

یه سوالی داشتم: برای اینکه همین باندای فابریکی رو یه چیزی بهشون اضافه کنم بلندگویی چیزی ارزون نیست؟ توییتر چیه؟ چیکار میکنه؟ نمیشه دو تاشو گرفت گذاشت جلوماشین بغل باندا تا با کیفیت تر شه؟

مبارک باشه
    خوب خدا رو شکر که راضی هستین
    قیمت ها مناسبه بد نیست
    چیزی نمیشه اضافه کرد اصلا فایده ای نداره شما نهایتا میتونی از همین برند پایونیر یه باند به سایز فابریکی ماشین خریداری کنی و جای اون نصب کنی ولی من پیشنهاد نمیکنم
    همون 6966 یا 6976 بهتره

سلام بر عزیزان
    میخواستم یه پخش تصویری خوب روی 405 داشبرد جدید ببندم
    سوالم اینه که هیچ رقمه نمیشه 2 دین بست؟ یعنی این ایران خودرو اینقدر احمقه که یه کار ساده مثل اندازه ضبط فابریک رو جوری نزده که استاندارد باشه و کسی خواست دو دین ببنده؟ حتی با یه مثلا برش از کنار داشبرد هم نمیشه 2 دین بست؟ من از 295bt خیلی خوشم اومده
    بعد تک دین های تصویری مثل 3850DVD احتمالا باید ببندم که بخوره درسته؟ یا جدیدتر یعنی مدل 2017 هم اومده؟ بعد اینا نمایشگر از داخل ضبط هر دفه میاد بیرون و بعد از خاموش کردن ماشین باز میره تو؟ این خراب نمیشه بعد از یه مدت؟ نمیشه همیشه باز باشه و جمع نشه؟ و اینکه این مدل پنل جدا شونده داره؟
    یه جفت باند در حد خیلی معمولی هم میخواستم
    اهل موسیقی با صدای بلند و خفن نیستم یه جفت باند معمولی کارم رو راه میندازه. چه مدلی بخرم؟
    ممنون میشم به سوالات پاسخ بدید
    پ.ن : دوستان یه مدل میخوام بلوتوث هم بخوره! این 3850 بلوتوث نمی خوره فایده نداره

چرا نمیشه؟
    یکی از اقوام من بسته بود استفاده میکرد و میخوای ازش بپرسم براتون
    دو دین پایونیر بود
    Last edited by Mohammadkiller; 13-12-2016 at 13:23.

10. 2 کاربر از Mohammadkiller بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه منظور منو بد متوجه شدین آقا حمید . آخه اکثر برند ها پایینترین رده کامپ های خودشونو بدون قاب میسازن . این مورد رو من هم تو گرند زیرو دیدم و هم تو کدنس
    بهترین کامپاننت های موجود هم خودتون بهتر میدونید دارای قاب و کاور زیبا و شکیل هستن به نظر بنده یکم تو این زمینه و تو این مدل خوب کار نکرده
    زیبایی نصب هم خودش خیلی مهمه و وقتی کراس اور یه قاب زیبا داشته باشه نصاب میتونه یه نصب زیبا انجام بده

مبارک باشه
    خوب خدا رو شکر که راضی هستین
    قیمت ها مناسبه بد نیست
    چیزی نمیشه اضافه کرد اصلا فایده ای نداره شما نهایتا میتونی از همین برند پایونیر یه باند به سایز فابریکی ماشین خریداری کنی و جای اون نصب کنی ولی من پیشنهاد نمیکنم
    همون 6966 یا 6976 بهتره

چرا نمیشه؟
    یکی از اقوام من بسته بود استفاده میکرد و میخوای ازش بپرسم براتون
    دو دین پایونیر بود
    بله ممنون میشم
    اگه ممکن باشه شمارشو بهم بدی ممنون میشم که همه سوالا رو بپرسم

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    یه بار دیگه دقیق به عکس کراسش نگاه کن.به نظرت این قطعاتی که استفاده شده میتونه یه کراس ضعیف و معمولی باشه مثل کراسهایی که نام بردی؟
    اینا سیاستهای طراحی و ساخته.مثلا ممکنه برای کاهش هزینه تولید باشه.الان مثلا ماسکنی هم برخی قطعاتش رو اینجوری شفاق میزنه.عرض کردم مهم طراحی و نوع متریال مصرفیه که در نهایت صدای خروجی نزدیک به سورس بده.
    و این کامپوننت شک ندارم با همین کراس اوور چنان صدائی بده که کسی باورش نشه. امروز و این حرف من رو یادداشت کنید.
    95/9/24

این کراس روی BMW اطاق E46 نصب شده،اتفاقا ببین چقدر فضای کمتری رو اشغال میکنه

عکسهای بیشتر در:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 7 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

سلام و درود بر حمید خان [emoji6]
    خدا قوت [emoji172]

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

15. این کاربر از ebow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    یه بار دیگه دقیق به عکس کراسش نگاه کن.به نظرت این قطعاتی که استفاده شده میتونه یه کراس ضعیف و معمولی باشه مثل کراسهایی که نام بردی؟
    اینا سیاستهای طراحی و ساخته.مثلا ممکنه برای کاهش هزینه تولید باشه.الان مثلا ماسکنی هم برخی قطعاتش رو اینجوری شفاق میزنه.عرض کردم مهم طراحی و نوع متریال مصرفیه که در نهایت صدای خروجی نزدیک به سورس بده.
    و این کامپوننت شک ندارم با همین کراس اوور چنان صدائی بده که کسی باورش نشه. امروز و این حرف من رو یادداشت کنید.
    95/9/24

این کراس روی BMW اطاق E46 نصب شده،اتفاقا ببین چقدر فضای کمتری رو اشغال میکنه

عکسهای بیشتر در:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام حمید اقا من شاهد هستم به جان خودم..
    حمید اقا قیمت امپ ml95.5 چند است؟؟این امپ بهتر است یا هرتز hdcp4??
    حمید اقا به غیر این امپهای عالی گلیدن وماسکونی واقعا فوق العاده هستند.می توانید امپهای دیگر از برندهای دیگر مثال بزنید که به سورس وفادار باشند(صدا را تیز ویا بم نکند) وکیفیت مطلوبی داشته باشندد ومورد قبول شما باشه؟؟؟
Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •