تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 2365 اولاول ... 915161718192021222329691195191019 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام دوستان.

امیر جان واقعا ممنون از فعالیتت. محمد عزیز شما هم همینطور.

در ادامه حرفهای امیر جان : تفکیک صدای 6050 هم بهتره از 3050. و میتونه آهنگ های با کیفت بالا رو بهتر بخونه.

2. 2 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینارو 5050 هم داره؟

خیلی با این پنلش حال کردم،5050 اینجوری نیست؟

بعدش این قیمت 6050 که دارین واسه همون موقع است که 3050 ،110 تومن بوده ؟

یعنی الان دوروبر 200 تومنه؟
    زیاد وارد جزئیات نشو ! کنترل ساب رو فکر نمیکنم .
    نه 5050 برقی نیست !
    دقیقا قیمت برا همون موقع است .
    شاید . ولی شاید پایین تر .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

سلام پخش usb خور مينيموم قيمتش چنده؟

پروفشنال shahbab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض پخش هاي تصويري

با سلام به بزرگان اين تاپيك ! .... و اما بعد...
    چند روزيه يه سمند LX صفر گرفتم...از پخشي كه باهاش دادن اصلا خوشم نمياد يه مدل آلپاين ساخت چينه كه هيچ فرمتي رو جز cd mp3 قبول نميكنه ! usb و بلوتوث و كنترل و امثالهم هم نداره...ميخوام عوضش كنم...
    حقيقتش يه مدل جي-وي-سي ديدم خيلي باحال بود... غير از امكاناتي كه نام بردم دي-وي-دي را هم ساپورت ميكرد و مانيتور هم رو خودش داشت...اما قيمت 600 چوب ! لاكردار....
    يه تحقيقي كردم ديدم يه سري پخش هاي چيني مانند مارشال همين امكانات رو با قيمت دويست،دويست پنجاه دارند...اما نميدونم چيز بدرد بخوري از آب دراومدن يا نه؟
    چيزهايي كه من دوست دارم يه پخش ماشين داشته باشه...
    1-كيفيت مناسب ،بطوري كه بتونه بدون آمپ يه صداي مناسب با چهار بلندگو به ما بده(نميخوام بتركونه)
    2-حتما خوشگل باشه...
    3-هر سي-دي و دي-وي-دي اي رو توش انداختيم با هر فرمت صوتي و تصويري بخونه !حتي3gp
    4- مانيتور داشته باشه و بتونه يه مانيتور دوم را هم ساپورت كنه...
    5- بلوتوث و هندزفري براي موبايل و رم ريدر و usb و كنترل و امثالهم داشته باشه...
    6- در صورت امكان بتونه نام آهنگ ها رو كه با ويندوز بصورت فارسي در آورديم رو مانيتورش نشون بده!
    7- در صورت امكان بتونه Lyric يا متن ترانه ها رو حتي بصورت فارسي (در هنگام پخش) نشون بده...البته منظورم ترانه هاييه كه با يه برنامه مثل جت آديو بهشون متن داديم...
    8- و صد البته قيمت مناسبي داشته باشه...
    از دوستان حرفه اي ميخوام اگه چيزي بنظرشون رسيد كه معرفي كنند...اگه تونستن ازش عكس هم بزارن...همراه با حدود قيمت و آدرس فروشنده(اگه ممنوعه تو پيام خصوصي بزارن)
    يا علي مدد...

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

با سلام به بزرگان اين تاپيك ! .... و اما بعد...
    چند روزيه يه سمند LX صفر گرفتم...از پخشي كه باهاش دادن اصلا خوشم نمياد يه مدل آلپاين ساخت چينه كه هيچ فرمتي رو جز cd mp3 قبول نميكنه ! usb و بلوتوث و كنترل و امثالهم هم نداره...ميخوام عوضش كنم...
    حقيقتش يه مدل جي-وي-سي ديدم خيلي باحال بود... غير از امكاناتي كه نام بردم دي-وي-دي را هم ساپورت ميكرد و مانيتور هم رو خودش داشت...اما قيمت 600 چوب ! لاكردار....
    يه تحقيقي كردم ديدم يه سري پخش هاي چيني مانند مارشال همين امكانات رو با قيمت دويست،دويست پنجاه دارند...اما نميدونم چيز بدرد بخوري از آب دراومدن يا نه؟
    چيزهايي كه من دوست دارم يه پخش ماشين داشته باشه...
    1-كيفيت مناسب ،بطوري كه بتونه بدون آمپ يه صداي مناسب با چهار بلندگو به ما بده(نميخوام بتركونه)
    2-حتما خوشگل باشه...
    3-هر سي-دي و دي-وي-دي اي رو توش انداختيم با هر فرمت صوتي و تصويري بخونه !حتي3gp
    4- مانيتور داشته باشه و بتونه يه مانيتور دوم را هم ساپورت كنه...
    5- بلوتوث و هندزفري براي موبايل و رم ريدر و usb و كنترل و امثالهم داشته باشه...
    6- در صورت امكان بتونه نام آهنگ ها رو كه با ويندوز بصورت فارسي در آورديم رو مانيتورش نشون بده!
    7- در صورت امكان بتونه Lyric يا متن ترانه ها رو حتي بصورت فارسي (در هنگام پخش) نشون بده...البته منظورم ترانه هاييه كه با يه برنامه مثل جت آديو بهشون متن داديم...
    8- و صد البته قيمت مناسبي داشته باشه...
    از دوستان حرفه اي ميخوام اگه چيزي بنظرشون رسيد كه معرفي كنند...اگه تونستن ازش عكس هم بزارن...همراه با حدود قيمت و آدرس فروشنده(اگه ممنوعه تو پيام خصوصي بزارن)
    يا علي مدد...
    در مورد برخی امکانماتی که گفتید اصلا نمیدونم در پخش یک خودرو میتونه باشه یا نه.

ولی اگه این امکانات رو میخوای خیالت تخت حتی 600 تومن هم کمه و اگه اون jvc این امکانات رو داره و 600 گفته و نو هم هست که خوب گفته.

در مورد 200-250 تومنی ها هم یه مثال برات میزنم.

قیمت n95 8gig الان شاید 500-600 تومن باشه. ولی چینیش حدود 200 تومنه. اما اصل کجا و چینی کجا. با اینکه صدای چینی بیشتره، اما نه کیفیت دوربین و نه کیفیت lcd و نه ... هیچکدومش از اصلیش بهتر نیست و حتی سیستم عامل هم نداره...

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در مورد برخی امکانماتی که گفتید اصلا نمیدونم در پخش یک خودرو میتونه باشه یا نه.

ولی اگه این امکانات رو میخوای خیالت تخت حتی 600 تومن هم کمه و اگه اون jvc این امکانات رو داره و 600 گفته و نو هم هست که خوب گفته.

اون مدل J V C كه گفتم همه اين امكانات را داشت بغير از Lyric ، شما چطور ميگي 600 تومن هم كمه در حالي كه الان با 600 تومن ميشه يه لب تاپ خريد...اصلا يه چيزي، نميشه يه لب تاپ كوچك يا Tablet pc اي چيزي خريد و تو اتومبيل سوار كرد؟

8. این کاربر از shahbab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز فرشاد جان ( هم استاني ما ) درست ميگن !!! اين امكاناتي كه شما ميگي 600 تومن هم كمشه !!!
    به نظر من يه ضبط بگير و يه مانيتور جداگانه هم براش بگير . اينطوري فكر كنم كمتر پات بيفته 1!! من خودم يه Jvc مدل Kd-sv3305 گرفتم120 كه صوتي و تصويري رو ساپورت ميكنه . يه مانيتور هم گرفتم 110 تومن .

10. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ميتوني بگي چه فرمت هايي رو ساپورت مي كنه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اون مدل J V C كه گفتم همه اين امكانات را داشت بغير از Lyric ، شما چطور ميگي 600 تومن هم كمه در حالي كه الان با 600 تومن ميشه يه لب تاپ خريد...اصلا يه چيزي، نميشه يه لب تاپ كوچك يا Tablet pc اي چيزي خريد و تو اتومبيل سوار كرد؟

اون 600 تومنی 3gp هم میخوند؟؟
    هر کاری که بگی میشه رو ماشین انجام داد. فقط باید خودت هم خلاق باشی و هم بری سراغ کار بلد های این زمینه. برای نصب لپتاپ هم میشه این کارو کرد. به شرطی که اول از کسانی که در زمینه الکترونیک اطلاعات خوبی دارن کمک بگیری که یه آمپ با 4 خروجی بسازی به طوری که صدای خروجی لپ تاب رو به اندازه صدای خروجی یه ضبط بالا ببره و مهمتر از این، اونو به 4 اهم برسونه تا بشه به آمپ های از پیش آماده وصلش کرد و ...

ميتوني بگي چه فرمت هايي رو ساپورت مي كنه؟
    طبیعتا فرمت های مورد نظر شما رو پشتیبانی نمیکنه.

اردتمندتون، فرشاد واثقی

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان
    با 100 تومن چه باندی بگیرم؟
    یه آمپلی هم بگین شاید یکم دیگه جور کردم!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •