تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1004 از 2365 اولاول ... 450490495499410001001100210031004100510061007100810141054110415042004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,031 به 10,040 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام میشه یه کی واسمون برادری کنه واسمون توضیح بده کلا

پایونر بهتره یا کنوود ؟ شما که پیشنهاد کنوود میدید چرا بیرون همه میگن پایوونر ؟

ابن 3 تا اسپیکر معروف این تایپیک یکی 1073 و یکی Co 609 Plus و یکی mxc609 آخرش کدوم بهتره ؟
    TnQ
    آقا چه کار خوبی کردی اینو پست دادی
    منم میخواستم بپرسم همینو ، و یه چیزه جزیی تر این مدلها ماله چه مارکی هستن ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مطمعنین؟آخه فروشندش میگه usb خور نیست که!!
    آره آقا شرمنده من الان دوباره پرسیدم گفتند نمیخوره چون قدیمیه. اوندفعه شاید من اشتباه شنیده بودم.

3. این کاربر از Mehran14233 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

ممنون از پاسخ دوستان.نظرتون در مورد 7012چیه؟بین 7012 و 962 موندم.البته یه jbl938 دست دوم هم هست با قیمت 150.چطوره؟آمپ و ساب نمیبندم فقط پخش و دو تا اسپیکر.ممنون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    حمید جان مارم دریاب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگه نهایت بودجت همینه میتونی اسپیکر dls960 بگیری با پخش kenwood 7016
    با ۱۰۰ ،۱۵۰ اضافه کردن هم میتونی واسش یه آمپ دو کانال بگیری
    این اسپیکر رو بعد از اینکه به حمید آقا گفتم نهایت ۲۰۰ میتونم واسه اسپیکر هزینه کنم بین سه مدل هرتز و دی ال اس پیشنهاد دادن
    بعدا هم اگه بخوای ساب اضافه کنی رو همین اسپیکر عالی میشه چون کیفیت میدرنج و توییترش خیلی بالاست (همون میدرنج و توییتر روی dls1073 روی این اسپیکر هست و کیه که تو شفافیت صدای 1073 شک داشته باشه!)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

6. 2 کاربر از aghasamimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام، بنده قصد خرید 8019 برای 206 تیپ 6 داشتم لطفا راهنمایی کنید:
    .باند بیضی با کیفیت صدای خوب و با قیمت حدود200 برای 8019 چی مناسب هست؟ یا غیر از باند پیشنهاد بهتری مثل کامپوننت دراین رنج قیمت که بعدا بتونم ازش استفاده بهتری کنم؟فعلا قصد خرید آمپیلی و ساب ندارم ولی چیزی باشه که بعدا بتونم به آمپیلی فایر هم وصل کنم بهتره.اگه از برند JBL باشه خیلی بهتره.
    دوستان در بالا مدل هایی مثل 6964 - 7012-962-dls1073 و ...معرفی کردند ولی نمیدونم کدوم بهتر هست؟

Last edited by persiancar; 16-04-2013 at 13:57.

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

.باند بیضی با کیفیت صدای خوب و با قیمت حدود200 برای 8019 چی مناسب هست؟ یا غیر از باند پیشنهاد بهتری مثل کامپوننت دراین رنج قیمت که بعدا بتونم ازش استفاده بهتری کنم؟فعلا قصد خرید آمپیلی و ساب ندارم ولی چیزی باشه که بعدا بتونم به آمپیلی فایر هم وصل کنم بهتره.اگه از برند JBL باشه خیلی بهتره.
    دوستان در بالا مدل هایی مثل 6964 - 7012-962-dls1073 و ...معرفی کردند ولی نمیدونم کدوم بهتر هست؟

سلام
    خوب 8019 که پخش خوبیه قیمتش هم حدود 570-80 باید باشه
    اسپیکر خوب و آمپلی خور تو این قیمت نیست . همون DLS 1073 حدود 430 تومن هست و آمپلی خیلی قوی میخواد
    تو قیمت 200 تومن اسپیکر های (غیر آمپلی خور) هست مثل 6964 پایونیر که حدود 120-30 هست
    کامپاننت درست درمون هم تو رنج قیمت 400 به بالا هست و بدون ساب ووفر تقریبا فایده ای نداره

شما اگه میخوای اسپیکری باشه که بتونی آمپ بش وصل کنی ، میتونی از گزینه های زیر خرید کنی.
    DLS 1073 حدود 430 تومن
    CO 609 حدود 495 تومن
    mxc609 حدود 400 تومن
    در درجه پایین تر dls960 هم هست ولی قیمت ندارم .

اینا جزو بهترین گزینه ها هستند.

موفق باشید

آقا چه کار خوبی کردی اینو پست دادی
    منم میخواستم بپرسم همینو ، و یه چیزه جزیی تر این مدلها ماله چه مارکی هستن ؟

1073 برای شرکت DLS هست
    co609 و xmc 609 برای شرکت Audio System و Gladen هستند
    آدیو سیستم چند تا از مدل هاش کلی رتبه گرفتن ، کیفیت ساخت بالایی دارن ، میتونی ببینی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Mohammadkiller; 16-04-2013 at 15:56.

9. 4 کاربر از Mohammadkiller بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SEDRASOUL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال غیر حرفه ای
    این پیآنیر 1550 سی دی خور دکمه off نداره و حتما باید پنل رو در اورد تا off بشه؟!!!

پروفشنال لنگرود1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    لنگرود

پيش فرض

جنابان محمد عزیز و لنگرود گل از شما سپاسگذارم!!
    حالا می مونه یک سوال!! من می تونم در کنار اون باند و ضبطی که معرفی کردید باند های فابریک جلوی پراید رو هم بذارم ؟؟ یعنی دوتا باند پایونیر برن عقب ، و باندهای فابریک جلوی پراید هم فعال کنیم؟ ایا امکانش هست؟ چپندر قیچی نمیشه؟ و اگر میشه و من بخوام حتما از جلو هم صدا بگیرم ایا باید یک جفت باند دیگه هم برای جلو تهیه کنم؟ حالا اونو چی و چه مدلی می تونم بگیرم؟؟ (فحشم ندیدا )
    اره داداش پخشا عموما 4 خروجی دارن که میشه به چهارتا باند داد 2 تا میره عقب برا باندای عقب 2 تا هم برای همون باندای جلو فابریکیت
    شما فعلا 6964 رو با یه پخش خوب بگیر بزار اگه صدا برات کم بود بعد باندای جلو رو عوض کن جلوی پراید زیاد ارزش هزینه کردن نداره
    (فحش چیه شما عزیزی)فحش اگه به سوال بود که من اینجا سرمو جلوی آقا حمید و محمد جانو بقیه دوستان نمیتونستم بلند کنم بس سوال پرسیدم

12. 4 کاربر از لنگرود1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خوب الان به نظر خودم تنظیمه تنظیمه هیچ مشکلی نیست ولی مثل اینکه از مید بیس ها رو خوب نمیزنه که یا ضعف اسپیکر هست یا تنظیم نبودن پخش و یا قوی نبودن آمپ
    مشکل دیگه من استریو نبودن و کم بودن حجم صدا هست.
    منم میدونم خرید اسپیکر 10 سانتی درست نیست ولی چاره ای نیست چون نمیخوام کیک بسازم آخه قشنگ درنمیاد . هر کاریش کنیم دلچسب من نمیشه
    فقط میخوام یه صدایی هم از جلو پخش بشه که صدا تکمیل و حجم صدا بیشتر بشه.
    الان کیک ساختن کلی هزینه ساز میشه که به نظر من با این ماشین اشتباه محض هست.
    فقط اگه ممکنه یه آماری از اون آمپ های JVC برام بگیری که خیلی خوب میشه . زود تر فکر خریدش باشم.
    مرسی
    جالبه.
    محمد آمپ میخوان .آمپ خودت رو فول رنج کن ببین بهتر میشه؟jvc 8004?
    490 هستش.

دوستان یه پیشنهاد .... فقط امیدوارم آف تاپیک نباشه
    این تاپیک خیلی زیاده و تقریبا بیشتر صفحات اولش دیگه هیچ سندیتی نداره .... چون دیگه یا اون محصولات نیستند یا شرایط قیمتی تغییر کرده.
    پیشنهادم اینه که یه تاپیک جدید باز بشه.
    سه چهارتا پست اولش رزرو بشه برای پیشنهادات اساتید که هر از چند گاهی اطلاعات توش به روز بشه
    تو پست های بعدش هم سوالات رو ادامه بدیم ..... اینجوری برای اینکه کسی رو ارجاع بدیم لازیم نیست دنبال پست بگردیم ..... هر تازه واردی هم که مثل من میاد اول بهش میگیم چند تا پست اول رو بخونه بعد با اطلاعات کافی اگه سوالی براش مونده بود بپرسه.

چون اگه دقت کنید یه عالمه سوالات تکراری داریم
    مثل: پایونیر یا کنوود؟ ..... 718 خوبه بخرم؟ ....... 6975 می ارزه؟ ...... با X تومن چه سیستمی میشه خرید؟ ....... برای فلان سبک یا ماشین چه اسپیکری خوبه؟ و هزارتا سوال مثل این که من خودم بیست سی تاش رو پرسیدم ولی وقتی چند صفحه برگشتم عقب دیدم چند نفر مثل من این سوال ها رو قبلا پرسیده بودند.

باز هم بابت آف تاپیک عذرخواهی میکنم.
    من موافقم
    والا من صداشون رو نشنیدم.ولی فکر کنم DLS بهتر باشه.

اسپیکر خوب و 200؟شوخی میکنی حتما.

14. 4 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

جالبه.
    محمد آمپ میخوان .آمپ خودت رو فول رنج کن ببین بهتر میشه؟jvc 8004?
    490 هستش.

.
    چی جالبه؟
    آمپ میخوام دیگه مگه چیز عجیبیه؟ آمپم ضعیفه ! فول رنج رو متوجه نشدم.9004 چنده؟
    مرسی از پاسختون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •