تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 90

نام تاپيک: سیم کارت در لپ تاپ !

داره خودمونی میشه Rmin69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شیراز، کرمان

پيش فرض

اینهمه درد سر نمی ارزه .... خوب گوشیمونو با بلوتوث به لپتاپ وصل میکنیم و هر کاری دوست داریم انجام میدیم .

من فعلا واسه کلاس گزاشتن جلو ملت و اینکه به اندازه پولی که دادیم استفاده کنیم دنبالشم [ شوخی ] :d

ولی جدا ، این بلوتوث شارژ لپتاپو گوشیو میخوره . از خود شکاف سیمکارت لپتاپ بشه استفاده کرد خیلی خوب میشه .
    یعنی با بلوتوث به اینترنت وصل میشی یا تماسها و اس ام اس هاتو کنترل میکنی؟

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

یعنی با بلوتوث به اینترنت وصل میشی یا تماسها و اس ام اس هاتو کنترل میکنی؟

ببین . گوشیت بوسیله بلوتوث از طریق برنامه ای که رو کامیپیوتر نصبه به کامپیوتر کانکت میشه . بعدش هر کار می خوای می کنی . اس ام اس میدی ، اس ام اس دریافت میکنی . لیست تماسهای ورودی خروجی و نا موفقتم میبینی . اگه خواستی هم تو لپتاپ می تونی از اینترنت سیمکارتت استفاده کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کدوم برنامه ای که رو کامپیوتر نصبه آقای Sari1369 ؟؟ یکم بیشتر توضیح بده ما هم استفاده کنیم!

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

نرم افزار pc suiet . همون نرم افزاری که تو cd گوشیها هست . ( همه گوشی ها )

برای داشتن امکانات بیشتر می تونین از نرم افزار my phone explorer هم استفاده کنین . ( فقط sony ericson )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقای Sari1369 بابت روشی که ارائه دادی بسیار متشکرم ، چیز فوق العاده ای بهم یاد دادی ،همینکه هر جا بتونیم بصورت بی سیم به اینترنت وصل شیم کافیه ولی مساله ای که هست سرعتشه ، در حالت اتصال از طریق Bluetooth سرعت اتصال رو 115 نشون میده ، و رد حالت اتصال با کابل هم سرعت رو 460 Kbps میزنه ، ولی سرعت دانلود در هر دو حالت از 5.5 کیلو بایت تجاوز نمی کنه که این به نظر من مشکوکه ، یعنی سرعت دانلود به این مقدار محدود شده و الا چنین پهنای باندی سرعت دانلودش خیلی بیشتر از اینا باید باشه ، درست میگم؟ راه حلی برای زیاد کردن این سرعت وجود داره؟ نرم افزاری چیزی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام منم هر کاری میکنم راه اندازی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟چی گار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟/

داره خودمونی میشه vesall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض به به !

آقا می ارزه من به خاطر سیم کارت خور بودن INSPIRON .1564 بی خیال Studio .1555 بشم ؟؟؟ (اصلا این دو تا به درد می خورن ؟؟؟ )

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

آقا می ارزه من به خاطر سیم کارت خور بودن INSPIRON .1564 بی خیال Studio .1555 بشم ؟؟؟ (اصلا این دو تا به درد می خورن ؟؟؟ )

روی سیمکارتش زیاد حساب نکن چون تو ایران استفاده نمیشه و اینکه اکثر دل ها فقط جاشو دارن ولی ماژول رو ندارند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

akharesham hichi

داره خودمونی میشه mosilovesyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقای Sari1369 بابت روشی که ارائه دادی بسیار متشکرم ، چیز فوق العاده ای بهم یاد دادی ،همینکه هر جا بتونیم بصورت بی سیم به اینترنت وصل شیم کافیه ولی مساله ای که هست سرعتشه ، در حالت اتصال از طریق Bluetooth سرعت اتصال رو 115 نشون میده ، و رد حالت اتصال با کابل هم سرعت رو 460 Kbps میزنه ، ولی سرعت دانلود در هر دو حالت از 5.5 کیلو بایت تجاوز نمی کنه که این به نظر من مشکوکه ، یعنی سرعت دانلود به این مقدار محدود شده و الا چنین پهنای باندی سرعت دانلودش خیلی بیشتر از اینا باید باشه ، درست میگم؟ راه حلی برای زیاد کردن این سرعت وجود داره؟ نرم افزاری چیزی؟

هر 8 بیت میشه 1 بایت !!!!!

سرعت رو به بیت مینویسن ولی برای دانلود تبدیل به بایت میشه ! شما اگه سرعت کانکتتون 64kbps باشه باید با 8 کیلو بیات در ثانیه دانلود کنید

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

سلام به همه ی اساتید محترم

میخواستم یه چیزی رو که فکر میکنم درست باشه رو بهتون بگم :*

بعضی از مدل های نوت بوکی موجود در ایران مثل 3500 دل - سیم کارت شبکه ی 3G رو میخورن . ما متاسفانه هنوز این تکنولوژی رو تو کشورمون ندارم و دارم از GSM استفاده میکنیم :*

قربون همگی . پس یادتون باشه معدودی از سیم کارتا با ایران مطابقت داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •