تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون در مورد این تاپیک چیه؟

راي دهنده
79. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

64 81.01%
  • متوسطه

12 15.19%
  • ضعیفه

3 3.80%
صفحه 5 از 85 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 843

نام تاپيک: سونی اریکسون : آموزش نحوه راه اندازی پچ elfpack

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

حج توحيد منم اين آيكونهاي مديا پليرت رو ميخوام.ميشه همينجا بذاري تا هركي خواست دان كنه؟

آخر فروم باز D E V I L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

حج توحيد منم اين آيكونهاي مديا پليرت رو ميخوام.ميشه همينجا بذاري تا هركي خواست دان كنه؟
    خدمت شما:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

خدمت شما:
    کد:
    سلام
    ميدوني چيه داش توحيد؟ميگن تو اين زمونه با معرفت بودن هم دردسره.اگه همون اول كه ازت فايل خواسته بودم اينجوري كرده بودي الان اينقدر اذيت نميشدي.
    بازم دست گلت درد نكنه

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    ميدوني چيه داش توحيد؟ميگن تو اين زمونه با معرفت بودن هم دردسره.اگه همون اول كه ازت فايل خواسته بودم اينجوري كرده بودي الان اينقدر اذيت نميشدي.
    بازم دست گلت درد نكنه
    اختیار داری داش مهدی.اگه قرار بود کنم که دیگه نمیشدم کاربر فعال.من دارم به وظیفه ام عمل میکنم.

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

توحید جان سلام
    دو تا سوال داشتم ؟
    من وقتی که می خوام پچ ها رو نصب کنم با اون پیغام دومی روبرو میشم ( Some value paches ... ) آیا این طبیعیع یا نه ؟ من به خاطر همین دوباره مین رو رو گوشی فلش کردم ولی این سوال رو دوباره از من میپرسه ! بعد وقتی که پچ ها رو نصب کردم و اون سوال دومی رو تایید کردم و پوشه های مورد نظر رو ساختم ، ولی فایل ها اصلا اجرا نمیشن که ؟
    من توی other خود گوشی پوشه ZBIn رو ساختم و درون این پوشه اون دو تای دیگه رو ساختم و طبق نوشته های شما عمل کردم ولی بازم موفق نشدم! ( شما مگه نگفتید که پوشه Deamons رو باید روی مموری کارت درست کنیم اینجوری باید کل پوشه Zbin رو روی مموری کارت درست کنیم ؟ )
    و من این پچ رو میخوام نصب کنم ولی نمیدونم که به جای اون علامت های سوال چی باید بذارم ؟
    آیا جای دیگری از این پچ رو هم باید دستکاری کنم یا نه ؟
    کد:
    Last edited by K A R I M I; 27-01-2008 at 23:41.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام
    اينم عكس گوشي ما
    فكر كنم از بدترين جاييش كه ميتونستم بذارم همين جا بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه sunrise07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

devil جان ميدونم اينجا جاش نيست اما ميخوام بپرسم تو چجوري گوشيتو به اين فريمور ارتقا دادي؟
    من گوشيم چنج هستش با ستول كه فلش مي كنم موقع پچ كردن please wait برنامه ميگه نميتونه فايل رست برا اين فريمور رو پيدا كنه در نتيجه گوشيم روشن نميشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein_2006_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    رامهرمز

11

devil جان ميدونم اينجا جاش نيست اما ميخوام بپرسم تو چجوري گوشيتو به اين فريمور ارتقا دادي؟
    من گوشيم چنج هستش با ستول كه فلش مي كنم موقع پچ كردن please wait برنامه ميگه نميتونه فايل رست برا اين فريمور رو پيدا كنه در نتيجه گوشيم روشن نميشه

مگه نسخه ی ستولی که باش کار میکنی چنده؟
    اگه 1.08 باشه باید داشته باشه.
    در ضمن گوشیت چیه؟

داره خودمونی میشه majid510's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

توحید جان سلام
    دو تا سوال داشتم ؟
    من وقتی که می خوام پچ ها رو نصب کنم با اون پیغام دومی روبرو میشم ( Some value paches ... ) آیا این طبیعیع یا نه ؟ من به خاطر همین دوباره مین رو رو گوشی فلش کردم ولی این سوال رو دوباره از من میپرسه ! بعد وقتی که پچ ها رو نصب کردم و اون سوال دومی رو تایید کردم و پوشه های مورد نظر رو ساختم ، ولی فایل ها اصلا اجرا نمیشن که ؟
    من توی other خود گوشی پوشه ZBIn رو ساختم و درون این پوشه اون دو تای دیگه رو ساختم و طبق نوشته های شما عمل کردم ولی بازم موفق نشدم! ( شما مگه نگفتید که پوشه Deamons رو باید روی مموری کارت درست کنیم اینجوری باید کل پوشه Zbin رو روی مموری کارت درست کنیم ؟ )
    و من این پچ رو میخوام نصب کنم ولی نمیدونم که به جای اون علامت های سوال چی باید بذارم ؟
    کد:

سلام karimi جون , آقا در مورد ZBin و Daemons و ... ,من این مطلب رو تو سایت mobilefree .ru خواندم و اونجا اینطوری نوشته بود :

(w810 R4EA031 phone : other \ ZBin (Config

(w810 R4EA031 Phon Card : other \ ZBin(Daemons

یعنی در فولدر other واقع در phone , فولدر ZBin میسازی و داخل اون فولدر config رو میسازی

و در فولدر other واقع در مموری کارد , فولدر ZBin میسازی و داخل اون فولدر Daemons رو میسازی.

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

توحید جان سلام
    دو تا سوال داشتم ؟
    کد:
    اون ارور رو واسه منم میده ولی مشکلی پیش نمیاد.
    در مورد فولدر ها هم بعضی از elf ها برای کا750 نوشته میشن.و روی w810 با مشکل مواجه میشن چون مسیر فولدها با هم تفاوت داره.
    مسله اصلی config هست و فایلی که باید داخل اون کپی بشه.وقتی یه فایل رو اجرا میکنی در صورتی که نیاز به فایل دیگه ای داشته باشه خودش مسیرشو ایجاد میکنه و یه فایل صفر بایتی اونجا کپی میکنه که باید اونو پاک کنی و فایلی که همراه elf هست رو جایگزینش کنی.اگه پچها رو نصب کنی حتما باید فایلها رو بشناسه و اجرا کنه.
    در مورد این پچ هم فک کنم کارش این باشه یه تب اضافی تو فایل منیجر ایجاد میکنه که موقعی که خواستی بازش کنی ازت پسورد میخاد. بجای علامت ؟ هم باید رمز رو بدی که پایین پچ نوشته مثلا برای چهار تا 1 باید اینو بنویسی 313131310000.چون w810 ندارم زیاد با اطمینان نمیتونم کمکت کنم.ولی تو فرومهای خارجی هم w810دارها خیلی به مشکل بر میخورن
    شما هم این فایل رو کپی کن تو فولدر REST برنامه ستول
    کد:
    ضمنا بهتره گوشیتو رجیستر اصل کنی.یک بار برای همیشه خیالت راحت میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •