تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 58

نام تاپيک: چگونه میتوان مدیر انجمن شد

در آغاز فعالیت ALIKH213's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

يك سؤال و اين همه جواب...؟؟؟!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران دوست داشتنی

پيش فرض

خوب بالاخره چی شد
    می خوای مدیر بشی یانه زود بگو

پروفشنال rvin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    هرجا که خلاقیت و تنوع باشه!

پيش فرض

یه راه ساده تری هم هست اونم اینه که به آواتار من نگاه کنی میفهمی . فکر کنم مدیر شدن هم همین قدر فایده داشته باشه.

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

صحبت های آقا محمود تایید میشه

البته باید فعالیتت مثبت باشهکه کار سختیه

یعنی:کمک به کاربر ها
    اگر سوال دارن حتما جواب بدی و همیشه سعی در نظم انجمن داشته باشی کو چکترین اسپم باعث خرابی پیشنه میشه
    همیشه اینطور نیست. زیاد به فعالیت مفید هم نیاز نداره.یا بهتر بگم یه ارتباط دو طرفه بین فعال بودن و مدیر یا همکار شدن وجود نداره. مثلا ممکنه کسی خیلی فعال هم باشه اما مدیر نشه و برعکس کسی زیاد فعال هم نباشه اما مدیر باشه. اما خوب مواردی هم هستن که کسی به خاطر فعال بودن مدیر شده. کلا تو پی سی ورد به دلیل اینکه خیلی دشمن و رقیب داره مدیر شدن خیلی سخته باید خیلی با مدیرای ارشد و ادمین های سایت خودمونی شده باشی یا اینکه مثل آقا بابک از قدیمی های سایت باشی که از همون موقع که سایت مثل الان یوزر نداشت عضو و فعال بودن...

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

وقتي شما مدير يا همكار نباشي ، ميتوني به راحتي هم از مطالب سايت استفاده كني و هم مطلب در اختيار ديگران قرار بدي. هر وقت خواستي بياي ، هر وقت خواستي بري. خلاصه مسئوليتي نداري.

ولي وقتي در يك بخش مسئوليتي رو پذيرفتي ،‌ هم بايد اينقدر در اون زمينه اطلاعات داشته باشي كه بتوني بخوبي در اون بخش به بقيه كمك كني و هم وقت مناسب براي اون قسمت اختصاص بدي.

وقتي گستره بخشي كه بايد در اون قسمت به مديريت بپردازي ‌بيشتر ميشه يا بخشي است كه متقاضي بيشتري داره ، مطمئنا اين وظايف بيشتر ميشه. البته در اين گونه موارد تعداد مسئولين آن قسمت براي پاسخگويي بهتر به اون بخش هم بيشتر ميبايست باشد.

البته در مورد حيطه وظايف مديران يا همكاران در سايت ، اطلاعاتي ندارم
    ولي به نظرم شايد بشه گفت كه وظيفه اصلي يك همكار پاسخگويي ، نظم بخشيدن ، داشتن يكسري امكانات مديريتي و ... است، ولي براي مديران ( مديران ارشد يك بخش) به نظر من يك شاخصه اصلي ديگر علاوه بر تمامي وظايف از پيش تعيين شده ، ميبايست وجود داشته باشد و آن بحث آموزشي ، ارتقاء سطح دانش كاربران استفاده كننده آن بخش ، ايجاد پويايي و ... و با كمك ديگر همكاران و اعضاي فعال و علاقه‌مند به آن قسمت ميباشد. بطور مثال همين كاري كه شاهد آن هستم كه در بخش فتوشاپ و توسط Shahin king و ديگر همكاران و اعضاي اين بخش در حال انجام است.
    البته شايد بخشهاي ديگري هم باشد كه مسئولين آن قسمت به اين امر ميپردازند
    ولي خب چون به اون بخش گه‌گاه ميروم شاهد اين فعاليت در آنجا هستم.
    بعضي بخشها هم شايد به گونه‌اي است كه عملا اين امكان براش فراهم نباشه.

در كل مدير و همكار بودن هم نياز به دانش خوب ، اختصاص وقت مناسب ،‌ شناخت ، ... ،‌ و حس مسئوليت‌پذيري در قبال وظيفه پذيرفته شده داره. كه البته معمولا پس از شناخت توسط مسئولين هر بخش يا سايت و بنا بر نياز اين مهم انجام ميشود.

اين بود گلهاي رنگارنگ. ببخشيد اشتباه شد.
    اين بود پايان سخنان و نظرات اينجانب

حـــــرفـه ای A-H Entertainment's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یه راه ساده تری هم هست اونم اینه که به آواتار من نگاه کنی میفهمی . فکر کنم مدیر شدن هم همین قدر فایده داشته باشه.
    اگر اشتباه نکنم شما آواتار منو برداشتی و عکسم رو از روش حذف کردی و گذاشتی برای خودت !!!
    Last edited by A-H Entertainment; 03-02-2008 at 15:52.

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

وقتي شما مدير يا همكار نباشي ، ميتوني به راحتي هم از مطالب سايت استفاده كني و هم مطلب در اختيار ديگران قرار بدي. هر وقت خواستي بياي ، هر وقت خواستي بري. خلاصه مسئوليتي نداري.

ولي وقتي در يك بخش مسئوليتي رو پذيرفتي ،‌ هم بايد اينقدر در اون زمينه اطلاعات داشته باشي كه بتوني بخوبي در اون بخش به بقيه كمك كني و هم وقت مناسب براي اون قسمت اختصاص بدي.

وقتي گستره بخشي كه بايد در اون قسمت به مديريت بپردازي ‌بيشتر ميشه يا بخشي است كه متقاضي بيشتري داره ، مطمئنا اين وظايف بيشتر ميشه. البته در اين گونه موارد تعداد مسئولين آن قسمت براي پاسخگويي بهتر به اون بخش هم بيشتر ميبايست باشد.

البته در مورد حيطه وظايف مديران يا همكاران در سايت ، اطلاعاتي ندارم
    ولي به نظرم شايد بشه گفت كه وظيفه اصلي يك همكار پاسخگويي ، نظم بخشيدن ، داشتن يكسري امكانات مديريتي و ... است، ولي براي مديران ( مديران ارشد يك بخش) به نظر من يك شاخصه اصلي ديگر علاوه بر تمامي وظايف از پيش تعيين شده ، ميبايست وجود داشته باشد و آن بحث آموزشي ، ارتقاء سطح دانش كاربران استفاده كننده آن بخش ، ايجاد پويايي و ... و با كمك ديگر همكاران و اعضاي فعال و علاقه‌مند به آن قسمت ميباشد. بطور مثال همين كاري كه شاهد آن هستم كه در بخش فتوشاپ و توسط Shahin king و ديگر همكاران و اعضاي اين بخش در حال انجام است.
    البته شايد بخشهاي ديگري هم باشد كه مسئولين آن قسمت به اين امر ميپردازند
    ولي خب چون به اون بخش گه‌گاه ميروم شاهد اين فعاليت در آنجا هستم.
    بعضي بخشها هم شايد به گونه‌اي است كه عملا اين امكان براش فراهم نباشه.

در كل مدير و همكار بودن هم نياز به دانش خوب ، اختصاص وقت مناسب ،‌ شناخت ، ... ،‌ و حس مسئوليت‌پذيري در قبال وظيفه پذيرفته شده داره. كه البته معمولا پس از شناخت توسط مسئولين هر بخش يا سايت و بنا بر نياز اين مهم انجام ميشود.

اين بود گلهاي رنگارنگ. ببخشيد اشتباه شد.
    اين بود پايان سخنان و نظرات اينجانب

سلام.

و صد البته احترام کاربر رو نگه داری و اگه کاربر تازه کاری بود بهش خوش آمد بگی

پروفشنال rvin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    هرجا که خلاقیت و تنوع باشه!

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم شما آواتار منو برداشتی و عکسم رو از روش حذف کردی و گذاشتی برای خودت !!!
    بابا تو باید تو آمریکا به دنیا می اومدی!!
    ببخشید نمی دونستم این ستاره ها هم حق کپی رایت می خواد!

پروفشنال slambovich's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

(به نام خدا)
    برای مدیرها و همکارها و فعال ها فکر کنم چندتا دیگه انجمن هم بازه که واسه ما کاربر عادی ها نیست

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

من که یکی از آرزو هامه که مدیر بشم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •