تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 31 اولاول ... 20262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 302

نام تاپيک: نام این انيميشن/کارتون چيست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام
    اوقاتتون خوش
    بچه ها اسم اون انیمیشنه که یه سری سمور رنگی بودن و هر کدوم یه رنگ داشتن و فضای داستان اروم بود و یدفه مشکلات وحشتناک براشون پیش میومد در حدی که بیشتر فیلم ترسناک بود ژانر کودک

کاربر فعال انجمن زبان Dadashmohammad22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Music Land

پيش فرض

سلام
    اوقاتتون خوش
    بچه ها اسم اون انیمیشنه که یه سری سمور رنگی بودن و هر کدوم یه رنگ داشتن و فضای داستان اروم بود و یدفه مشکلات وحشتناک براشون پیش میومد در حدی که بیشتر فیلم ترسناک بود ژانر کودک
    Happy tree friends ?

3. این کاربر از Dadashmohammad22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

مدتها است دنبال یه کارتون میگردم که حدود بیست سال پیش روی ویدیو vhs دیدم و الان نمیدونم فیلمش کجاست

داستان یه پیرمرد عارف چینی در زمانهای بسیار دور در کشور چین هست که در حال ماهیگیری در کنار رودخانه ای بوده که یک جوان هیزم شکن از کنارش رد میشه و با پیرمرد شروع به صحبت میکنه و یهو به پیرمرد میگه نگاه کن مثل اینکه یه ماهی در قلابت افتاده . پیرمرد به آب نگاهی میندازه و تصویر جوان رو میبینه که بدنش طناب پیچ شده و بهش میگه در طالعت میبینم که امروز دستگیر میشی. بهت اخطار میدم به شهر نری. جوان هم میگه این صحبتها مزخرفه و من باید تا قبل از غروب به شهر برم و هیزمها رو بفروشم . و کمی بعد جوان زیر یک درخت در حال استراحت بوده که دوتا مامور پادشاه میرسند و باهاش درگیر میشن و جوان هیزم شکن با فنون رزمی هردو مامور رو میکشه و بلافاصله بعد از کشتنشون به یاد حرف پیرمرد میفته و یش مادرش میره و مادرش هم که پیرمرد رو میشناخته با گریه میکه گره این مشکل فقط به دست پیرمد (( که تو کارتون اسمش فکر کنم چیانگ تز اویا )) بوده باز میشه. برو پیش او

جوان پیش پیرمرد برمیگرده و میگه استاد: پیش بینی شما درست از آب دراومد. من دو مامور پادشاه رو با فنون رزمی کشتم . حالا فول میدم شاگرد شما باشم تا شما من رو نجات بدی. پیرمرد هم میگه باشه. ما استاد و شاگرد میشیم و من تو رو نجات میدم.

تو یه صحنه دیگه از کارتون پیرمرد عارف پیش استاد خودش در بالای ابرها میره و میگه چرا روی زمین اینقدر گناه و جنایت هست و استاد پیرمرد که بالای ابرها زندگی میکرده دو تا جن رو احضار میکنه و میگه یکی از اینها با چشمهاش از فاصله دور تصاویر رو میبینه و دیگری با گوشهاش از فاصله دور صداها رو میشنوه و به اولی میگه نگاه کن و ببین در زمین چه جنایاتی اتفاق میفته و. اون هم نگاه میکنه و میبینه پادشاه با مشاورش دعواش میشه و دستور میده مشاور رو به دیگ روغن داغ بندازن.

تو صحنه دیگری همسر پادشاه که خودش جن بوده در حال خوردن اندامهای انسانهای کشته شده بوده که با یک وردی که خونده میشه دوباره به حالت انسان برمیگرده.

یا تو یک صنحنه دیگه یک استاد رزمی که دوست پیرمرد بوده با یک اژدها درگیر میشه و اژدها استاد رزمی رو قورت میده و استاد رزمیکار درون شکم اژدها شروع به مشت و لگد انداختن میکنه و در نهایت روده اژدها رو پاره میکنه و شروع میکنه روده رو باد کردن تا اینکه اژدها منفجر میشه و استاد رزمیکار میاد بیرون.

تو صحنه دیگری پادشاه پیرمرد رو (( چیانگ تز اویا )) رو احضار میکنه و میگه تو باید ثابت کنی همسر من جز جن ها هست و چیانگ تزاویا شروع به خوندن یه ورد میکنه و یهو طوفان شدیدی شروع میشه و همسر پادشاه شروع به سوختن در آتش میکنه و وسط آتش یهو به شکل همون جنی در میاد که داشت دست و پای انسانها رو میخورد.

اکثریت داستانش یادم مونده...ولی لامصب اسم کارتن رو نمیدونم...حتی نتونستم عکسهاش رو پیدا کنم...
    کارتون فوف العاده جالب با مایه های ترسناک هست

کسی میدونه اسم این کارتون چیه...؟؟

در ضمن کارتونش هم دوبله فارسی شده.
    Last edited by robert; 10-05-2019 at 13:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019

12

سلام. يه كارتون تو ذهنمه كه چهارتا آدمك رنگى بودند. زرد و سبز و آبى و قرمز فكر ميكنم. هركدوم روى سرشون يه چيز سيخ طور داشتند. بعد اول و آخر هرقسمت باى باى ميكردن ميپريدن تو چاله. زير اون زمينم انگار مثلا خونشون بود يا همچين چيزى. كلا خيلى گُنگه برام. خيلى نوستالژيه برام. اگه ميشه كمكم كنيد
    Last edited by Rozhiar1; 04-11-2019 at 01:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

لینک دانلودش کو

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

مدتها است دنبال یه کارتون میگردم که حدود بیست سال پیش روی ویدیو vhs دیدم و الان نمیدونم فیلمش کجاست

داستان یه پیرمرد عارف چینی در زمانهای بسیار دور در کشور چین هست که در حال ماهیگیری در کنار رودخانه ای بوده که یک جوان هیزم شکن از کنارش رد میشه و با پیرمرد شروع به صحبت میکنه و یهو به پیرمرد میگه نگاه کن مثل اینکه یه ماهی در قلابت افتاده . پیرمرد به آب نگاهی میندازه و تصویر جوان رو میبینه که بدنش طناب پیچ شده و بهش میگه در طالعت میبینم که امروز دستگیر میشی. بهت اخطار میدم به شهر نری. جوان هم میگه این صحبتها مزخرفه و من باید تا قبل از غروب به شهر برم و هیزمها رو بفروشم . و کمی بعد جوان زیر یک درخت در حال استراحت بوده که دوتا مامور پادشاه میرسند و باهاش درگیر میشن و جوان هیزم شکن با فنون رزمی هردو مامور رو میکشه و بلافاصله بعد از کشتنشون به یاد حرف پیرمرد میفته و یش مادرش میره و مادرش هم که پیرمرد رو میشناخته با گریه میکه گره این مشکل فقط به دست پیرمد (( که تو کارتون اسمش فکر کنم چیانگ تز اویا )) بوده باز میشه. برو پیش او

جوان پیش پیرمرد برمیگرده و میگه استاد: پیش بینی شما درست از آب دراومد. من دو مامور پادشاه رو با فنون رزمی کشتم . حالا فول میدم شاگرد شما باشم تا شما من رو نجات بدی. پیرمرد هم میگه باشه. ما استاد و شاگرد میشیم و من تو رو نجات میدم.

تو یه صحنه دیگه از کارتون پیرمرد عارف پیش استاد خودش در بالای ابرها میره و میگه چرا روی زمین اینقدر گناه و جنایت هست و استاد پیرمرد که بالای ابرها زندگی میکرده دو تا جن رو احضار میکنه و میگه یکی از اینها با چشمهاش از فاصله دور تصاویر رو میبینه و دیگری با گوشهاش از فاصله دور صداها رو میشنوه و به اولی میگه نگاه کن و ببین در زمین چه جنایاتی اتفاق میفته و. اون هم نگاه میکنه و میبینه پادشاه با مشاورش دعواش میشه و دستور میده مشاور رو به دیگ روغن داغ بندازن.

تو صحنه دیگری همسر پادشاه که خودش جن بوده در حال خوردن اندامهای انسانهای کشته شده بوده که با یک وردی که خونده میشه دوباره به حالت انسان برمیگرده.

یا تو یک صنحنه دیگه یک استاد رزمی که دوست پیرمرد بوده با یک اژدها درگیر میشه و اژدها استاد رزمی رو قورت میده و استاد رزمیکار درون شکم اژدها شروع به مشت و لگد انداختن میکنه و در نهایت روده اژدها رو پاره میکنه و شروع میکنه روده رو باد کردن تا اینکه اژدها منفجر میشه و استاد رزمیکار میاد بیرون.

تو صحنه دیگری پادشاه پیرمرد رو (( چیانگ تز اویا )) رو احضار میکنه و میگه تو باید ثابت کنی همسر من جز جن ها هست و چیانگ تزاویا شروع به خوندن یه ورد میکنه و یهو طوفان شدیدی شروع میشه و همسر پادشاه شروع به سوختن در آتش میکنه و وسط آتش یهو به شکل همون جنی در میاد که داشت دست و پای انسانها رو میخورد.

اکثریت داستانش یادم مونده...ولی لامصب اسم کارتن رو نمیدونم...حتی نتونستم عکسهاش رو پیدا کنم...
    کارتون فوف العاده جالب با مایه های ترسناک هست

کسی میدونه اسم این کارتون چیه...؟؟

در ضمن کارتونش هم دوبله فارسی شده.
    پیداش کردم
    کارتون tarzerix

8. این کاربر از robert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

تاپیک خوبیه تاحالا چشمم بش نخورده بود

یادش بخیر اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ چقدر کارتون VHS از این صوتی و تصویری ها میخریدیم اصلا این صوتی و تصویری ها یک بخشی داشتند مخصوص فروش کارتون خارجی

چقدر میخریدیم Mask He-Man Thundercats TMNT Transformers Spider-Man Ultraman Silverhawks

یکی هم شبیه Transformers که الان یادم نمیاد اسمش رو....اهههه ولی حافظه ام معمولا خیلی خوبه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام
    یه کارتونی بود فکر کنم برای دهه 80 شمسی که چندتا جنگجو بودن که یکی شون مثل هرکول بود و یه سگ دوسر داشت و یکیشون هم یه دختر بود که یه لاکپشت کوچیک داشت که بزرگ میشد و به یه نینجا تبدیل میشد و یکی دیگه هم یه موجود مثل دایناسور داشت... خلاصه هر کدومشون یه حیوان خاص داشت...دوستان کسی این کارتون یادش هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

گربه استثنایی

- - - Updated - - -

گربه استثنایی

- - - Updated - - -

گربه استثنایی

- - - Updated - - -

گربه استثنایی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام دوستان یه انیمیشن هست که خیلی وقت پیش روی سی دی داشتم اولش اینطوری شروع میشه که چند تا جوونن که با یه جور موتور که پروازم هم میکنه مسابقه میدن بعد هرکس که دیر تر به درختی که تو شهره برسه باید ظرف هارو بشوره به نفر که میرسه خوش حالی می کنه درصورتی که قبلا یکی از اونا زود تر رسیده و بالای درخت با موتورش وایساده و منتظره این یه بخش از چیزی هست که یادمه یه جا دیگه هست که مثلا یه روستایی که فکر کنم معلق هم هست پیرمردی یه سنگ سبز داره که فکر کنم طوفان باشه ادم بدا اون سنگ رو میخوان بعد دختر اون پیرمرد رو هم میدزدن یبعد این جوونا میرن پیش اون پیرمرده که کمکش کنن پیرمرده هم فکر میکنه اینا هم ادم بد هستن اولش از خودش دفاع میکنه بعد ازشون میخواد که کمکش کنن تازه فکر کنم که این جوونا سفینه داشته باشن و چهار تا باشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •