تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 31 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 302

نام تاپيک: نام این انيميشن/کارتون چيست؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

یک انیمیشن بسیار ساده بود که یک دست وارد صفحه تلویزیون میشد با یک مداد و فقط با خط یک آدم با دماغ بزرگ می کشید و خط سطح زمین و بس.
    و کاراکتر زنده میشد و حرکت می کرد و بعد از ماجراهای کوتاه دست نقاش وارد صحنه میشد و یه خطی که کاراکتر روی اون حرکت می کرد رو قطع می کرد یا یه پرتگاه می کرد که کاراکتر از صحنه خارج میشد و انیمیشن به پایان می رسید. در ضمن خیلی هم غرغزو بود و با زبان نامفهومی هم صحبت می کرد.
    حالا اگر اسم و نشانی از آن کارتون زیبا سراغ دارید لطف کنید.

با سپاس فراوان
    بدرود

2. این کاربر از jedivssith بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

درود

یک انیمیشن بسیار ساده بود که یک دست وارد صفحه تلویزیون میشد با یک مداد و فقط با خط یک آدم با دماغ بزرگ می کشید و خط سطح زمین و بس.
    و کاراکتر زنده میشد و حرکت می کرد و بعد از ماجراهای کوتاه دست نقاش وارد صحنه میشد و یه خطی که کاراکتر روی اون حرکت می کرد رو قطع می کرد یا یه پرتگاه می کرد که کاراکتر از صحنه خارج میشد و انیمیشن به پایان می رسید. در ضمن خیلی هم غرغزو بود و با زبان نامفهومی هم صحبت می کرد.
    حالا اگر اسم و نشانی از آن کارتون زیبا سراغ دارید لطف کنید.
    با سپاس فراوان
    بدرود

سلام

اسمش THE LINE MAN هست

محصول ايتاليا ، در سال 1969 توسط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساخته شده.
    داستان در مورد كاراكتريه که توسط یک خط شکل گرفته و روی همون خط نامحدود حرکت میکند و مرد طراحی از بیرون صحنه با کشیدن خطهای دیگري در شکل گرفتن داستان به او کمک می کنه و ...

اسم ايتاليايي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عكس ها :

+
    چند تا عكس :
    Last edited by Morteza4SN; 24-01-2009 at 03:19. دليل: +

4. 12 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض اسم کارتون

اسم کارتونی رو می خواستم که یک جسم پشمالو که یه جفت پوتین بزرک پاش بود با دست و پای دراز که روی سبزه ها می پرید البته این کارتون فقط موسیقی داشت و اصلاً حرف زدن توش نبود اگر حقیقتش بگم من موسیقی متنش می خواهم اگه کسی اسمش بلده لطف کنه جوابم بده.راستی از شبکه دوم هم پخش می شود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bersavosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    اینو میگی درسته ؟

تو این ادرس در موردش بحث شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دست دردنکنه اونجارو رو نگاه کردم ولی اسمی از کارتون نیود حداقل یه عکس ازش پیدا کردم. بازم ازت ممنون هستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آخرش تو تاپیک "آهنگهاي كارتونهاي قديمي" هم اسموش و هم موسیقی تیتراژشو پیدا کردم. اسم کارتون "قاصدک" محصول کشور لهستان و قاصدک به لهستانی "mniszek" می شه.
    لینک فایل صوتی رو که از اون تاپیک برداشتم اینجا می ذارم تا اگر کسی خواست بتونه استفاده کنه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه ali_tadvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من دنبال اسم این کارتون که قدیم از تی وی پخش میشد و همچنین لینک دانلود آن هستم
    خوشحال میشم یه نفر کمکم کنه
    عکس از این کارتون

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

سلام
    اون قدیما یه vhs داشتم که اولش کارتون زیبای خفته بود و بعدش یه کارتون دیگه راجعبه آدم آهنی ها بودش
    متاسفانه چون از همسایه گرفته بودیم و ضبط کرده بودیم فکر کنم 1ساعت آخرش یا شایدم بیشترش دیگه رو نوار ویدیو جا نشد متاسفانه.منم از بچگی تا الان تو کف این کارتونم ببینم آخرش چی میشه
    البته پارسال که فیلم ترانسفورمرز رو دیدم فهمیدم اون آدم آهنی ها هم اسمشون ترانسفورمرز بوده ولی مشکل اینه که من نمیدونم کدوم نسخش رو دیدم
    جریانش هم این بود که آدم آهنی خوبها تبدیل به ماشین میشدن و بدها تبدیل به حیوون.بعدش میرن تو مریخ و تو مریخ هم مریخی ها باهم جنگ داشتن.یه گروهشون میاد از ماشین ها حمایت میکنه یه گروه دیگه از حیوون ها.بعدش اینها رو تقویت میکنن و جنگها خفنتر میشه
    تو حیونها هم یه خفاش قرمز بود خیلی باهاش حال میکردم.رییسشون هم یه خفاش طوسی و یه خرگوش بنفش بودش
    تو گروه ماشین ها هم یه زنه بود صورتی بودش که تو مغزش یه آدم واقعی رو میزارن
    تو نت سرچ کردم هیچ عکسی ازش ندیدم.اگه کسی میدونه چیه خبر بده بهم لطفا

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اسم دو تا کارتون خیلی باحال که تلویزیون میده رو میخواستم
    اولی اون کارتونه که یه گربه (یا چیزی شبیه اون) است که سه تا پشه دهنش رو سرویس میکنن
    یه سگ هم توی همسایگیشون هست که گه گاه میاد توی قصه دیالوگ هم نداره
    دومی هم یه کارتون فوق العاده که تلویزیون با اسم شکارچی اژدها (چند وقت پیش نسخه ی سینمایی اش هم نشون داد که کیفیت اش خیلی بالاتر بود)
    یه پسره با یه غولتشن میرن توی سیاره های مختلف و خودشون رو شکارچی اژدها معرفی میکنن در صورتی که هیچی بارشون نیست ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه CAnZO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اسم دو تا کارتون خیلی باحال که تلویزیون میده رو میخواستم
    اولی اون کارتونه که یه گربه (یا چیزی شبیه اون) است که سه تا پشه دهنش رو سرویس میکنن
    یه سگ هم توی همسایگیشون هست که گه گاه میاد توی قصه دیالوگ هم نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •