تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 126

نام تاپيک: آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض IRestorer - برنامه ای رایگان برای ذخیره و بازیابی درایوها + سی دی Bootable

IRestorer - برنامه ای رایگان برای ذخیره و بازیابی درایوها + سی دی Bootable
    -----------------------------------------------------------------------------------------

سی دی راه انداز برای نرم افزار IRestorer

اگر شما هم از برنامهIRestorer استفاده کرده باشید حتما متوجه شده اید این برنامه فاقد سی دی Bootable می باشد اما کافی هست شما این ISO Image بسیار کم حجم را روی سی دی رایت کنید. این سی دی راه انداز همچنین شامل برنامه اصلی و Autorun نیز می باشد و با داشتن آن نیازی به دانلود برنامه اصلی و فلاپی درایو نیز نمی باشد و در ضمن سرعت سی دی راه انداز IRestorer از فلاپی آن بسیار بیشتر است. برای استفاده از این سی دی شما باید پس از رایت کردن آن Setup کامپيوتر خود را طوري تنظيم کنيد که درایو CD در اولويت باشد. برای اینکار هنگام روشن شدن کامپيوتر کلید Delete را بزنيد تا بتوانید وارد Setup شويد، سپس در تنظیمات بوت مادربورد درایو سی دی را در اولویت گذاشته و با کليد F10 تغييرات را ذخيره نموده و خارج شويد. این سی دی راه انداز دقیقا مثل سی دی برنامه گوست و اکرونیس کار می کند ولی با حجمی بسیار کمتر و استفاده آسانتر.

دانلود سی دی راه انداز + برنامه اصلی با حجم 1 مگابایت

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    -----------------------------------------------------------------------------------------

IRestorer - برنامه ای رایگان برای ذخیره و بازیابی درایوها

اگر از نصب مداوم ویندوز، برنامه های مختلف و درایورهای سخت افزاری خسته شده اید این نرم افزار همه مشکلات شما را حل خواهد نمود. این برنامه به شما امکان می دهد که درایو ویندوز خود را به همراه همه نرم افزارها، درایورها و تنظیمات ویندوز در یک فایل فشرده ذخیره کرده و در هنگام نیاز آنرا بازیابی نمایید. برای بازیابی درایوهای معمولی نیازی به راه اندازی مجدد سیستم و یا بوت دیسک ندارید اما اگر بخواهید درایو ویندوز را بازیابی کنید باید از بوت دیسکی که برنامه برای شما می سازد استفاده کنید. این برنامه همچنین توانایی ساخت درایو مجازی را هم دارد بدین صورت که فایلهایی که توسط برنامه ساخته می شوند به صورت درایو مجازی در My Computer قابل مشاهده خواهند بود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار IRestorer:
    - سرعت ذخیره سازی بسیار بالا (سریعتر از Ghost & Acronis)
    - قابلیت فشرده سازی عالی (قابل مقایسه با نرم افزار WinRAR)
    - رابط کاربری ساده، زیبا و در عین حال کاربردی
    - عدم نیاز به راه اندازی مجدد سیستم بعد از نصب یا هنگام ذخیره سازی و بازیابی درایوها
    - دارای دیسک راه انداز (Bootable Disk)
    - رمزنگاری فایلها با الگوریتم AES
    - شکستن اندازه فایلها به مقدار دلخواه
    - امتحان کردن ایمیج فایلها
    - قابلیت ایجاد درایو مجازی
    - پشتیبانی از سیستم فایلهای FAT16/32 و NTFS

سیستم مورد نیاز:
    ویندوز XP به همراه حقوق مدیریتی
    حدود 6 مگابایت فضای آزاد روی دیسک
    فلاپی درایو برای ساختن دیسک بازیابی

دانلود سی دی راه انداز + برنامه اصلی با حجم 1 مگابایت

کد:
    کد:
    Last edited by soloz; 10-09-2008 at 18:09.

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست عزيز

. ممنونم از لطفتان، اما لينك‌ها درست هستند.
    =============================
    دوست عزیز یک راهنمایی فوری می خواستم
    وقتی برنامه رو می خوام اجرا کنم اولا گزینه هاش خیلی دیر می یاد قبلشم این پیام رو می ده

و بعد هیچ چیزی رو اجرا نمی کنه.
    با تشکر از شما استاد عزیز

داره خودمونی میشه igimax0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام s_r_asadiyan عزيز

. اولند كوووووو تا استادي! من هنوز در حال يادگيريم...... اما، من تا كنون با چنين پيامي مواجه نشده‌ام! الان در اينترنت جستجو كردم، اين پيام خطا گذارش شده بود اما راه حلي را نيافتم!

آيا تا كنون برنامه را Uninstall و دوباره install نموديد؟

اين مشكل را از همان ابتداي استفاده از برنامه Ghost داشتيد؟ اگر نه! چه برنامه‌هايي را نصب كرديد و اكنون با چنين مشكلي مواجه شده‌ايد؟ (به خصوص نصب SPxهاي روي ويندوز XP)

شايد مشكل از برنامه Ghost شما باشد، آيا برنامه ويندوزي Ghost را از يكي از 3 لينكي كه در پست اول قرار داده‌ام دونلود نموده‌ايد؟ در آنجا 3 لينك متفاوت از برنامه ويندوزي Ghost قرار داده‌ام. از كداميكي برنامه را دونلود نموديد؟ (ترجيهن از همان لينك‌هاي اولي كه آپلود من هستند دونلود نماييد)

ويندوز شما چيست؟ اين برنامه در ويستا نصب نمي‌شود! همچنين اگر XP داريد از اين XPهاي غير استاندارد همانند MRT يا از اينها كه theme يا برنامه‌هاي مختلف به آنها اضلفه شده يا به اسم SP3 هستند ولي فقط يكسري آپديت دارند نباشد؟! همچنين اين برنامه روي SP3 تست نشده است.

اما شما مي‌توانيد بدون مشكل از نسخه داسي آن استفاده نماييد. يك ايميج كامل از اين برنامه و برنامه‌هاي ديگر را در آموزش Multi Primary قرار داده‌ام.(در پستهاي قبلي معرفي نموده‌ام)

نكته: اكنت ADSL من از ساعت 12 امشب تمام مي‌شود و تا چندروز بدون اينترنتم..... هر زمان توانستم سعي ميكنم آنلاين شوم ......

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/06/13

4. 2 کاربر از igimax0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برای این که برنامه حتما اجرا بشه حتما باید در نوار پایین و استارت اپ بیاد

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

برای این که برنامه حتما اجرا بشه حتما باید در نوار پایین و استارت اپ بیاد
    . سلام من از مسافرت برگشتم! آقا اين جمله شما، سوالي بود يا خبري!؟

. چطور شد آخر توانستيد برنامه Ghost را در ويندوز خود نصب نماييد؟ يك سري سوال در پست قبلي پرسيده بودم اگر مشكلتان رفع نشده لطفن به آنها پاسخ دهيد.

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/06/27

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    سلام من از مسافرت برگشتم! آقا اين جمله شما، سوالي بود يا خبري!؟
    ================================================== =======
    ممنون از دوست خوبم برنامه رو نصب کردم خیلی عالی بود یک بار هم ریستور کردم و ویندوزم دوباره مثل روز اول خیلی راحت بالا اومد این جمله من هم خبری بود عزیز تا وقتی ایکون برنامه در استارت اپ نیومد برنامه ارور می داد ولی وقتی ازاون جا برنامه رو اچرا می کنم هیچ مشکلی ندارم

8. این کاربر از s_r_asadiyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام به دوست خوبم igimax0 همون طور گفتم من با این نرم افزار یکبار ویندوز را ریستور کردم و خیلی هم خوب بود اما...
    سیستم دیگری را با هزار مصیبت و وسواس ویندوز نصب کردم و بکاپ گرفتم اما در حین عملیات بکاپ اروری را به من داد ودیگه ویندوز با لا نیومد دوبار امتحان کردم و هر بار ویندوز بالا نیومد که مجبور شدم دوباره ویندوز را نصب کنم.
    لطفا من رو راهنمایی کنین در ضمن وقتی سیستم رو ریستارت می کنم دو راه را به من نشان می دهد 1 ادامه پروژه که امکان پذیر نیست دو برگشت ویندوز هم که اصلا با لا نمی آید امکان ورود و حذف برنامه در حالت سیف مد هم وجود ندارد!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

. لطفن دقيقن پيام خطايي كه زمان بكاپ گيري به كمك برنامه Ghost را مشاهده نموديد را بنويسيد. همچنين وضعيت و نحوه بكاپگيري را نيز لطفن توضيح دهد؟! (از كدام پارتيشن داشتيد بكاپ مي‌گرفتيد و مقصد فايل Imageتان كجا بود؟! و ...)

. پيام خطاي ويندوزتان را دقيقن بنويسيد.

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/07/13

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

. لطفن دقيقن پيام خطايي كه زمان بكاپ گيري به كمك برنامه Ghost را مشاهده نموديد را بنويسيد. همچنين وضعيت و نحوه بكاپگيري را نيز لطفن توضيح دهد؟! (از كدام پارتيشن داشتيد بكاپ مي‌گرفتيد و مقصد فايل Imageتان كجا بود؟! و ...)

. پيام خطاي ويندوزتان را دقيقن بنويسيد.

================================================== ===
    سلام دوست من
    اولا اعلام کرد که در فایل تکست مربوط به خود نرم افزارخطای شما ثبت شده توضیح درباره خطا داده شده اماچون ویندوز بالا نمی اد من نمی تونم اون رو ببینم فقط مشکل اینطوری شروع میشه که وقتی می خواد بکاپ بگیره نرم افزار هنگ می کنه و بافرش هم پر نمی شه و در نهایت ارور صادر میشه و وارد محیط داس خود قوست میشه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

. چي بگم! بدون داشتن اطلاعات و پيام‌هاي خطا نمي‌توانم كمكي كنم، اگر چه من هم تا كنون با چنين مشكلي (مشابه مشكل شما)، برخورد نكرده‌ام كه راه كاري براي آن بشناسم.

. حداقل براي درست كردن ويندوز كه مي‌فرماييد ديگر بالا نمي‌آيد، لطفن نگاه كنيد ببينيد پيام خطايي كه زمان شروع به كار (مراحل اوليه بوت) آن مي‌دهد چيست و آن را دقيقن اينجا بنويسيد...؟!

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/07/14

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •