تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 126

نام تاپيک: آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم.

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    ممنون از آموزشهایی خوب شما استاد عزیز
    من نتونستم pdf توضیح فارسی رو دانلود کنم اگه امکان داره لینک رو چک کنید یا دوباره لطف کنید اپلود کنید.
    با تشکر

داره خودمونی میشه igimax0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز

. ممنونم از لطفتان، اما لينك‌ها درست هستند. بايد با برنامه‌هاي مديريت دونلود، آن را دونلود مي‌كرديد. (حالا اگر بار اول نشد دوباره تلاش مي‌كرديد!) در هر صورت eBook را در جاي ديگري Upload و لينك آن را در زير Mirror قرار دادم. اگر مشكلي بود بفرماييد.

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/05/05

3. این کاربر از igimax0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

1

ممنون دوست من ظاهرا دیشب که می خواستم دانلود کنم لینک جواب نمی داد ولی امروز خیلی سریع جواب داد از زحمت اپلود هم خیلی ممنونم

در آغاز فعالیت nasirrayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چرا در مورد ورژن های بالاتر آموزش ندارید

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام nasirrayan عزيز

. علتش را به شكل كامل در خود راهنما توضيح داده‌ام. برنامه‌هاي جديد در نوع و روش بكاپ گيري كاملن با اين نسخه متفاوت هست و هنوز هم با آنكه ويندوز ويستا عرضه شده است اين برنامه به راحتي مي‌تواند از پارتيشن آن بكاپ بگيرد (البته با استفاده از نسخه محيط داس آن) آن هم با كمك يك فلاپي يا Image CD كه فقط 1.6MB حجم دارد!! و موارد ديگر كه در راهنما به آنها اشاره نموده‌ام ...

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/05/11

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

چجوري اين فايل ايسوي بوت رو به همراه فايل 2گيگ كه تهيه كرديم رو توي يه دي وي دي نصب كنيم تا از روي همون دي وي دي قابليت بوت شدن داشته باشه؟
    چرا وقتي از طريق داس بوت ميشم و وارد برنامه ميشم درايو دي وي دي و درايو سي دي رو نميشناسه؟چي كار كنم؟يعني نميشه از روي دي وي دي اون فايل رو نصب كنيم؟من تنها ميتونم اون فايل 2 گيگم رو از روي هارد به نرم افزار معرفي كنم تا اجراش كنه ميخوام كمكم كنيد تا بتونم اون فايل رو از روي د ي وي دي هم اجرا كنه

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

چجوري اين فايل ايسوي بوت رو به همراه فايل 2گيگ كه تهيه كرديم رو توي يه دي وي دي نصب كنيم تا از روي همون دي وي دي قابليت بوت شدن داشته باشه؟
    چرا وقتي از طريق داس بوت ميشم و وارد برنامه ميشم درايو دي وي دي و درايو سي دي رو نميشناسه؟چي كار كنم؟يعني نميشه از روي دي وي دي اون فايل رو نصب كنيم؟من تنها ميتونم اون فايل 2 گيگم رو از روي هارد به نرم افزار معرفي كنم تا اجراش كنه ميخوام كمكم كنيد تا بتونم اون فايل رو از روي د ي وي دي هم اجرا كنه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام sid عزيز

چجوري اين فايل ايسوي بوت رو به همراه فايل 2گيگ كه تهيه كرديم...
    . منظورتان را از كلمه "ايسوي" متوجه نشدم. اما احتمالن شما قصد داريد كه در هنگام Backupگيري فايل Image را برروي DVD كپي نماييد. خوب از آنچه كه فرموديد مشخص هست كه راه را اشتباه رفتيد! يعني در همان مراحل ابتدايي Backup گيري، مسير ذخيره فايل Image خود را روي هاردديسك انتخاب نموديد و سپس قصد داريد آن را به DVD كپي نماييد! خوب اين شدني نيست!

. بايد در همان مراحل ابتدايي Backup گيري در محيط ويندوز گزينه Recordable CD or DVD را انتخاب نماييد. (در صفحه 11 كتاب Ghost اين مسايل توضيح داده شده است.) زمان بكاپ گيري برنامه Ghost به محيط داس مي‌رود، در اين محيط اكثر درايو‌هاي اپتيكال را مي‌شناسد. اگر درايو اپتيكال شما از طريق USB به سيستم وصل شده است باز بايد اين نكته را در همان مراحل ابتداي بكاپ گيري تعريف نماييد.(صفحه 13 كتاب)

. اگر مشكل ديگري بود لطفن برند و نام درايور اپتيكال خود را و نوع كانكشن آن به سيستم را بفرماييد كه چيستند؟ همچنين نوع سيستم تان (دسكتاپ يا لپتاپ)؟

پ.ن.: (اگر مشكل شما با نسخه داسي اين برنامه [كه در Image CD پست اول قرار داده شده هست] در نشناختن درايو اپتيكالتان هست، لطفن از Image كاملتر ديگري كه در تاپيك آموزش ساخت Multi Primary موجود هست استفاده نماييد. توضيح آن سي‌دي در همان تاپيك موجود هست.)

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/06/11
    Last edited by igimax0; 01-09-2008 at 22:07. دليل: اضافه شدن پ.ن.

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

ممنون من ميخوام اون فايل تحت داس نورتون گوست رو كه به صورت ايميج گذاشته بوديد رو با فايلي كه بك اپ گرفتم هر دو رو با هم توي يه دي وي دي داشته باشم تا هر وقت سيستمم رفت برم دي وي دي رو بزارو وسه سوته....
    اما چون تازه رايتر خريدم(لايتون 20ايكس)و بلد نيستم يه فايل ايميج و يه فايل ديتا رو با هم توي يه دي وي دي رايت كنم اين سوالا برام پيش اومد
    از طرفي وقتي ايميج نورتون گوست رو باز كردم توي ايكس پي توش چيزي نبود حالا نميدونم چون نورتون مال داس هست ايكس پي نشونش نميده يا ... نميدونم.به حساب خودم ميخواستم خود فايل بوت نورتون گوست رو با فايل بك اپم يه جا به صورت ديتا روي دي وي دي بريزم
    2.چند روز پيش سيستمم ايراد پيدا كرد و من با دي وي دي كه قبلا از بوت شدنش مطمئن شده بودم نورتون گوست رو از داس بوت كردم و اومد بالا وقتي كه ميخواستم مسير فايل بك اپم رو بهش بدم درايو دي وي دي نداشت و درايو سي دي هم نداشت فط يه درايو آ داشت كه منم درايو آ ندارم (فلاپي رو انداختم دور).خلاصه نتونستم از 2 تا دي وي دي(2 تا واسه محكم كاريه) كه براي اين كار تهيه كرده بودم استفاده كنم و شانس آوردم كه يه نسخه از فايل بك اپ توي هاردم بود و....

حالا نظر شما چيه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون من ميخوام اون فايل تحت داس نورتون گوست رو كه به صورت ايميج گذاشته بوديد رو با فايلي كه بك اپ گرفتم هر دو رو با هم توي يه دي وي دي داشته باشم....
    . اين را كه خدمتتان عرض كردم! بايد از اول بكاپ بگيريد. لطفن صفحه 11 به بعد eBook برنامه Ghost را كه در پست اول گذاشته‌ام مطالعه فرماييد.

...اما چون تازه رايتر خريدم(لايتون 20ايكس)و بلد نيستم يه فايل ايميج و يه فايل ديتا رو با هم توي يه دي وي دي رايت كنم اين سوالا برام پيش اومد...
    . خوب براي چنين كار‌هايي يك eBook ديگر با عنوان " آموزش ساخت، ويرايش و استفاده از Disk Imageها" نوشته‌ام. لطفن آن را مطالعه فرماييد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

...
    از طرفي وقتي ايميج نورتون گوست رو باز كردم توي ايكس پي توش چيزي نبود حالا نميدونم چون نورتون مال داس هست ايكس پي نشونش نميده يا ...
    . اين ايميج فقط حاوي بوت Ghost هست و بخش بوت در Explorer ديده نمي‌شود. دقيقن اين نكته و طريقه ساخت بخش بوت به شكل ساده و حرفه‌اي در همان eBook فوق موجود هست.
    2.چند روز پيش سيستمم ايراد پيدا كرد و من با دي وي دي كه قبلا از بوت شدنش مطمئن شده بودم نورتون گوست رو از داس بوت كردم و اومد بالا وقتي كه ميخواستم مسير فايل بك اپم رو بهش بدم درايو دي وي دي نداشت و درايو سي دي هم نداشت فط يه درايو آ داشت كه منم درايو آ ندارم (فلاپي رو انداختم دور).خلاصه نتونستم از 2 تا دي وي دي(2 تا واسه محكم كاريه) كه براي اين كار تهيه كرده بودم استفاده كنم و شانس آوردم كه يه نسخه از فايل بك اپ توي هاردم بود و....
    . نميدانم چه اشتباهي نموديد!! چون لااقل بايد پارتيشن‌هاي هاردديسك را نشان مي‌داد.

در پايان: لطفن كتاب Ghost موجود در پست اول را كامل مطالعه بفرماييد. بازم سوالي بود در خدمتم....

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/06/12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •