تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 99 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 985

نام تاپيک: تشکیل تیم Cod4 برای بازی با Adsl

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

13 معرفي سايت+ آمار سرورها

توي همين 2-3 روزه كه از معرفي Patch 1.5 (با حجمي حدود 10.7 مگابايت) براي اين بازي گذشته است از كل سرورهاي اين بازي كه حدود 9000 تا هستند حدود 6000 تا سرور Shortversion شان را به 1.5 تغيير داده اند يعني سرورشان را به نسخه 1.5 ارتقا داده اند و حدود 2000 تا سرور هنوز در نسخه 1.4 باقي مانده اند و 1000 تا بقيه ورژن هاي قديمي تر هستند. اين آمار سرورها تا همين لحظه است و امكان تغيير آن وجود دارد!
    در ضمن براي نسخه 1.5 مي توانيد از كرك هاي موجود در سايت هايي مثل
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و... استفاده كنيد اما هنوز براي Single Player نسخه 1.5 كركي عرضه نشده است!
    اگر شما نسخه 1.4 را نصب كرده ايد مي توانيد از فايل زير براي تبديل آن به نسخه 1.5 استفاده كنيد كه حدود 10.7 مگابايت حجم دارد يا با يك جستجو كوچك با نام فايل Mirror ديگري براي دانلود آن پيدا كنيد
    کد:
    از سايتي كه در زير معرفي مي كنم مي توانيد براي بررسي وضعيت سرورها و يا بازيكن هاي آنلاين استفاده كنيد.
    کد:

سايت مورد نظر داراي خاصيت جستجو اسمي سرور يا IP سرور يا اسم بازيكن هاي آنلاين را داراست و مي توانيد با جستجوي يك اسم يا IP از وضعيت سرور ها مطلع شويد.همچنين مي توانيد سرور خود را به اين سايت معرفي كنيد.
    براي مشاهده ليست بازي هايي كه اين سايت پشتيباني مي كند مي توانيد به آدرس زير مراجعه كنيد.
    کد:
    اين هم يك Screenshot جالب از بازي Call of duty 4 كه كمي دستكاري شده است:
    کد:
    موفق باشيد!

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ممنون از شما دوست عزیز ...

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

13 سرور هاي با انصاف

ممنون از شما دوست عزیز ...
    خواهش مي كنم قابلي نداشت!
    يك مطلبي در مورد بعضي از سرورهاي اين بازي بگم و اون هم اينكه بعضي از سرورها Max ping شان روي 0 قرار داده اند اين بدان معني است كه شما مي توانيد با Ping مابين 0 و 999 به اين سرورها وصل شويد بدون آنكه Kick شويد البته تعداد اين سرورها معمولا كم است. به عنوان مثال سرور زير كه من بيشتر اوقات به آن متصل مي شوم در حين بازي كردن Ping من بالاي 500 است ولي اصلاً Kick نمي شوم حتي هنگامي كه با Time out اتصالم Ping من به 999 مي رسد.براي پيدا كردن چنين سرورهايي شما نياز به ابزار Monitoring سرورها مثل Xfire هستيد كه با اعمال شرايط Filter آنها را پيدا كنيد.

85.249.167.114:28963

سايت بالا از نوع سايت هاي كرك شده با حالت Ranked (يعني با انجام صحيح مراحل و كشتن به شما امتياز تعلق مي گيرد و با بالا رفتن امتياز شما ، تسليحات بيشتر براي مبارزه آنلاين براي شما Unlock مي شود) است و اكنون نسخه سرور 1.4 است!

موفق باشيد!

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته اون gamertag توش سرورهای غیر کرک شده و اصلی هم بود !!!! که به key گیر می داد .

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

1 پاسخ بيشتر

البته اون gamertag توش سرورهای غیر کرک شده و اصلی هم بود !!!! که به key گیر می داد .
    همانطور كه در پست قبلي گفتم شما مي توانيد براي بررسي وضعيت سرورها و بازيكن هاي آنلاين از آنها استفاده كنيد نه اينكه فقط سرورهاي كرك شده را به شما بدهد مثلاً شما ليست سرورهاي كرك شده را داريد و مي خواهيد از وضعيت سرور يعني Online بودن آن مطلع شويد چون بعضي از سرورها زمان Time out ، Restart ، تعميرات و ... دارند و هميشه آنلاين نيستند و يا قصد داريد از زمان هايي كه آن سرور داراي بازيكن بيشتري است مطلع شويد و يا وضعيت يك بازيكن را با دانستن نام او دنبال كنيد و به سرورهايي كه او درآنها حضور داشته ملحق شويد.البته اين خصوصيات هنگامي امكان پذير است كه سرور موردنظر روي اين سايت ثبت شده باشد
    به عنوان مثال در آدرس زير مي توانيد سرورهايي را كه شما به آنها متصل شده ايد با ذكر مدت زمان حضور شما ببينيد.
    کد:
    موفق باشيد!

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آها Okey :
    راستی شما اسمت چیه به همین اسم سرچ کردم زیاد بود نفهمیدم کدوم هست ؟!!

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

6 پاسخ

آها Okey :
    راستی شما اسمت چیه به همین اسم سرچ کردم زیاد بود نفهمیدم کدوم هست ؟!!
    من با اسم Mikail بازي مي كنم كه در سايت مذكور به دليل تشابه اسمي چيزي براي من اختصاص نداده است(شايد چون تازه كارم)

امروز هم وقت اضافه داشتم صبح بودم وگرنه معمولاً 10 شب به بعد به سرورها وصل مي شوم كه معمولاً آن وقت شلوغ هستند و آدم رو كمتر از يك دقيقه درازكش مي كنند.اگر هم وصل شوم به يكي از سرورهاي زير وصل مي شوم:
    58.71.20.232:28960
    62.141.48.163:28960

الان هم احتمالا تو سرور دومي هستم چون سرور اولي خالي است.در ضمن سرور دومي يك سرور آسيايي(فيليپين) است كه كرك شده است و Max pingش روي عدد 0 است

موفق باشيد!

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

با توجه به امضای من یه چند روزی نیستم ولی از شنبه با Adsl میام !
    پس فعلا خدانگهدار ...

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

با توجه به امضای من یه چند روزی نیستم ولی از شنبه با Adsl میام !
    پس فعلا خدانگهدار ...
    خوب انشا ا... شما هم ADSL دار شويد و به جمع بازيكن هاي آنلاين بپونديد البته اگر مي خواهيد بازي آنلاين كنيد بهتر است سرويسي بگيريد كه محدوديت ترافيك نداشته باشد چون وقتي محدوديت داشته باشد شما بايد مديريت مصرف داشته باشيدو كمتر موفق به بازي آنلاين مي شويد.

با توجه به اينكه بيشتر سرورها به نسخه 1.5 ارتقا يافته اند من نيز Patch رو نصب كردم و فقط سرورهاي نسخه 1.5 را معرفي مي كنم
    سرور زير همون سروري است كه در پست هاي قبلي معرفي كردم اين سرور نيز با همان شرايط قبلي به نسخه 1.5 ارتقا يافته است و معمولا بعد از ظهر به بعد فعال است و من در آن حضور دارم.

راستي در مورد نام خودم در سايت GamerTracker هم اگر تشابه اسمي را دليل بگيريم آنوقت آدرس زير مربوط به Nickname من مي شود
    کد:
    ولي مشكل اينجاست كه من نه COD 2 و نه Crysis دارم كه در سايت مذكور به عنوان سرورهاي متصل شده ذكر شده است.

موفق باشيد!

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا ماهم هستیم بگید تو چه سرورایی میرید ماهم بیایم
    cod 4
    Last edited by aliani; 06-02-2008 at 17:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •