تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 305 از 306 اولاول ... 205255295301302303304305306 آخرآخر
نمايش نتايج 3,041 به 3,050 از 3052

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

اگه نباشه جاش خالی می مونه brnudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایمز

پيش فرض

سلام دوستان گرامی
    من روی ویندوز 7 خوئدم انتی ویروس ماکروسافت اینترنت سکوریتی را دارم
    می خواستم اویرا نسخه رایگانشو در کنار اون داشته باشم ایا میشه
    باید چه کارهایی را انجام بدم
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام دوستان گرامی
    من روی ویندوز 7 خوئدم انتی ویروس ماکروسافت اینترنت سکوریتی را دارم
    می خواستم اویرا نسخه رایگانشو در کنار اون داشته باشم ایا میشه
    باید چه کارهایی را انجام بدم
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    انتی ویروس ماکروسافت اینترنت سکوریتی نیست بلکه فقط انتی ویروسه و با ترکیب فایروال ویندوز میشه گفت یه اینترنت سکوریتی میشه.استفاده نکردم اما چون مال خود ماکروسافته باید براتون کافی باشه-حالا چه اصراری دارین برای نصب دو آنتی ویروس؟؟؟
    بله میتونید اما به شرطی که موقع نصب اویرا تیک گارد فعال اونو بردارید و به این صورت میتونید از اون فقط و فقط به عنوان اسکنر دستی استفاده کنید که اینم عالیه.اما اگه اسکن دستی و دوره ای میخواین برنامه مالور بایتس رو که بهتره استفاده کنین چون گاردش فعال نیست و کارشم عالیه.یا از کومودو کلینینگ اسنتیال که حتی احتیاج به نصب نداره و روی فلش ممور ی هم اجرا و آپدیت اتوماتیک میشه-هر دو این برنامه ها -هم مالور بایتس هم کومودو رایگان هستند.در کل دو آنتی ویروس با گارد فعال در یک سیستم رو بهیچ عنوان کسی پیشنهاد نمیده...چون امنیت سیستم رو کم میکنه اما زیادتر نمیکنه اونم بخاطر تداخل دو آنتی ویروس در کار هم-
    موفق باشید
    Last edited by aylar6888; 16-11-2012 at 15:18.

3. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

آقا کسی نتونست بفهمه چرا ورژن 2013 آپدیت آفلاین نمیشه
    روی 2012 امتحان کردم راحت آپدیت شد-به خود اویذا هم ایمیل دادم اما جواب درست و حسابی هنوز ندادن فقط دو تا ایمیل دادن که پیگیری میکنیم.
    اگه کسی راه حلی برای این مشکل داره لطف کنه و بگه
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

روی 2012 امتحان کردم راحت آپدیت شد-به خود اویذا هم ایمیل دادم اما جواب درست و حسابی هنوز ندادن فقط دو تا ایمیل دادن که پیگیری میکنیم.
    ممنون
    عجيبه من هم نتونستم آفلاين آپديت کنم!
    ظاهرا يه باگ هستش!
    يکي از رفقا با شرکت تماس گرفته و اين جواب را داده​اند:

We find out that the current fusebundle.exe doesn't work well with Avira version 2013. Please be assured that Avira team is working on this issue so that all our Avira 2013 users can benefit from using th Update Generator tool.

Thank you for your help.

تو این متن به این اشاره کرده که برای آپدیت از نرم افزار Update Generator tool استفاده کنید فعلا تا کارشناسان روش کار کنند .

6. این کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

عجيبه من هم نتونستم آفلاين آپديت کنم!
    ظاهرا يه باگ هستش!
    يکي از رفقا با شرکت تماس گرفته و اين جواب را داده​اند:

We find out that the current fusebundle.exe doesn't work well with Avira version 2013. Please be assured that Avira team is working on this issue so that all our Avira 2013 users can benefit from using th Update Generator tool.

Thank you for your help.

تو این متن به این اشاره کرده که برای آپدیت از نرم افزار Update Generator tool استفاده کنید فعلا تا کارشناسان روش کار کنند .
    سلام دوست خوب من
    اویرا ورژن جدید فیوز بندل رو هم پریروز داد بیرون که از 1.0.0.3شده بود 1.0.0.6 منم اونو گرفتم گفتم شاید از همین باشه اما فرقی نکرد.در ضمن نسخه اویرا فری 2013 ورژن 13.0.0.2761 رو هم همراه همون در 14 نوامبر که پریروز باشه داد بیرون که من اونو چون باید قبلی رو آنیستال میکردم نصب نکردم.از فیوز بندل نبود شاید با نسخه جدید حل شده باشه اگه کسی تست کرده بگه.
    در ضمن تو سایت اویرا فقط همین فیوز بندل ژنراتور نرم افزار آپدیت آفلاین اویرا هست و من اونی که شما گفتی پیدا نکردم.اون اسم نرم افزار نیست گفته از این ابزار استفاده کنین.
    ممنون بخاطر جوابت
    Last edited by aylar6888; 17-11-2012 at 03:02.

8. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام!
    من اویرا را نصب کردم نسخه ی فری آن{antivirus free} هر کاری میکنم بازم مینویسد کامپیوتر شما امن نیست!!
    گزینه fix را هم میزنم و آپدیت میشود و بازم همین را مینویسد و در لیست گزارشت هم جلوی آپدیت همیشه ارور آپدیت را نوسته است!
    مشکل چیست؟!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    دوستانی که نصب دارن اینو انیت ویروس سبکی هستش؟
    بیشتر کدومو نصب کردید نسخه free یا کامشو؟
    خیر میشه گفت متوسط و دیگه اون آنتی ویروس سبک قدیم نسبت به بقیه نیست بخصوص توی ورژن جدید سرعت استارت آپش پایینه

ممنون
    عزیر من آفلاین آپدیت می کنم و مشکلی هم ندارم (2013) البته باآپدیت سایت softpedia و خودم نمی سازم
    شاید نرم افزار آپدیت سازش مشکل داره
    Last edited by dolfi224; 17-11-2012 at 21:18.

11. این کاربر از dolfi224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام!
    من اویرا را نصب کردم نسخه ی فری آن{antivirus free} هر کاری میکنم بازم مینویسد کامپیوتر شما امن نیست!!
    گزینه fix را هم میزنم و آپدیت میشود و بازم همین را مینویسد و در لیست گزارشت هم جلوی آپدیت همیشه ارور آپدیت را نوسته است!
    مشکل چیست؟!!
    پنجره ارور رو عکسشو بذارید
    معمولا ارورش دو تا گزینه داره و تیک دارن ببینید گزینه هاش چی میگن.اولیش که همیشه آپدیته.دومیش البته اگه باشه ببینید چیه یا عکس بذارید.معمولا موقع اخطار میگه چند کارایی در حال فعالیت نیستن.توی هلپ هم ببینید نرم افزارتون کد رجیستر داره؟چون توی ورژنی که تازه داده توی صفحه دانلود یه کلید رجیسترم داده .اگه تازه دانلود کردین شاید نسخه جدید باید حتما با اون کلید فعالسازی بشه.منکه یکی دو ماه پیش دانلود کردم همچین کلیدی نبود.اونو امتحان کنید البته اگه توی منوی هلپ رجیستر و تاریخ نداره.
    پاینده باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

عزیر من آفلاین آپدیت می کنم و مشکلی هم ندارم (2013) البته باآپدیت سایت softpedia و خودم نمی سازم
    شاید نرم افزار آپدیت سازش مشکل داره

سلام -ممنون اگه میشه با فیوز بندل هم امتحان کنید ببینید جواب میده.

آره من با فیوز بندل خود اویرا میسازم.تا ورژن 2012 هیچ مشکلی نداره.2013 آپدیت نمیشه.اولا فیوز بندل یه خوبی داره که از خود اویرا آپدیت میشه دوما اونو مثل خود آنتی ویروس میشه هر روز بروزرسانی کرد و آپدیت روزانه بهش اضافه میشه.چیزی که اکثر کمپانیها ندارن.منم بهمین خاطر و اینکه اعتقاد دارم تا خود کمپانی هست نباید از جای دیگه آپدیت گرفت مگه اینکه مجبور باشیم.چون آنتی ویروس شوخی بردار نیست و مرگ و زندگی اطلاعات و سیستم دست اونه.

14. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستانی که از نسخه های مختلف اویرا بخصوص آنتی ویروس رایگان استفاده کردن میتونن بگن میتونن بگن بین ورژنهای 10 به بعد کدوم از همه سبکتره از لحاظ استفاده از منابع سیستم؟چون چند جا خوندم که 2013 از نسخه های قبلی یکم سنگینتره-خودمم یکم حس کردم حتی حجم خود نرم افزار 2012 حدود کمتر از 90 و 2013 حدود 90 بیشتر و این نسخه جدید 2013 حدود 102 مگ هست.البته منظورم حجم اولیه هست چون بعد از نصب این حجم بیشتر میشه.الانم چون روی چند سیستم ضعیف باید نصب کنم و بخصوص با آپدیت آفلاین 2013 مشکل دارم اگه دوستان تجربیاتشونو به اشتراک بذارن ممنون میشم.
    پاینده باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •