تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین آلبوم محسن یگانه کدام است؟

راي دهنده
75. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
صفحه 171 از 175 اولاول ... 71121161167168169170171172173174175 آخرآخر
نمايش نتايج 1,701 به 1,710 از 1749

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن یگانه

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

دیروز چهارشنبه، چهارده آبان، محسن یگانه، پدر شد...

2. 3 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

4. 6 کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کسی خبر نداره الان محسن یگانه کجاست تقریبا یک سال میشه که از آهنگ و یا آلبوم جدید خبری نیست کجاست الان؟

6. این کاربر از M-H2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

الان که ایرانه و داره روی تنظیم های آلبوم کار میکنه.
    اگه درست یادم باشه ملودی ها و ترانه ها تموم شده (البته درست یادم نیست اینو)
    چند وقت دیگه هم میره برای تور آمریکا.
    احتمال خیلی زیاد تا انتشار آلبوم هم آهنگی نمیشنویم ازش (اگه نظرش در این مورد عوض نشه)

--------------------

اینم نگاه خانم

Last edited by VBYOFSKI; 15-11-2014 at 13:01.

8. 2 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض نصب تصویر محسن یگانه در تالار مشاهیر سالن نوکیا !

نصب تصویر محسن یگانه در تالار مشاهیر سالن نوکیا !

دوستای خوبم سلامکم کم به روزهای انتهایی تور آمریکای محسن یگانه نزدیک میشیم،تور کنسرتی که از همون ابتدا عجیب شروع شد؛استارت کنسرت با هفت شهر! و بعد هم تمدیدهای مکرر برای شهرهای دیگه و استقبال شگفت انگیزخارج نشینان از حضور محسن یگانه در ایالات متحده، که نقطه ی عطف این داستان رو میشه اتفاقیدونست که در اجرای سالن باشکوه "نوکیا" افتاد!حضور "هفت هزار و صد نفر" در اجرای محسن یگانه و شکستن رکورد این سالن بعد از مدتها که مسئولین سالن رو مجاب کرد تمام درهای سالن رو به روی سیل جمعیت باز کنن و حتی یک صندلیخالی هم در این سالن عظیم باقی نمونه..به همین دلیل بعد از این اجرای استثنایی طی مراسمی با حضور مقامات ارشد این سالن ازمحسن یگانه تقدیر و نام ایشون به عنوان اولین خواننده ایرانیِ "داخلی" کهتونست این سالن رو پر کنه همراه با تصویرش روی دیوار تالار مشاهیر نوکیا نصب شد!...سالنی که میزبان بزرگترین خوانندگان جهان بوده، هست و خواهد بود..لازم به ذکر هست که پیش از این تنها خانم فائقه آتشین (گوگوش) تونسته بودن که به اینمهم دست پیدا کنن..این موفقیت بزرگ بی حضور و کمک شما عزیزان در این سالها امکان پذیر نبود برای همین از صمیم قلب به تک تکتون تبریک میگیم و مطمئنیم که با یاری شما دوستان، روزهای بهتریهم در راه هست..صحبتهای محسن یگانه در مورد این اتفاق رو با هم میخونیم:

هميشه ميگن صبور باش اجازه بده موقعش برسه!وقتش شد و شما كمك كردين الان اينجايي باشم كه هستم! كم و زيادش مهم نيست وليلذّت داره كه ديگران از صميم قلب برات آرزوي موفّقيت كنن!لذّتش انگيزه ميده به آدم كه همچنان پيشرفت كنه!اگه پيشرفتي ميبينين بدونين دليلش شما بودين!چه راه طولاني پيش رو هست تا كاراي عجيب انجام بديم! كارايي كه بعد ها با لذت مرورشون كنيم!اين عكس هم توضيح زياد داره ولي انقدر بقيه توضيح دادن كهفك نكنم نيازي باشه درموردش شفاف سازي كنم!!!ايشالا آلبوم بعدي جبران كنم اين همه سال لطف بي منّت شمارو...عاشقتونم، محسن يگانه((خداست كه به انسان ها اعتبار و عزّت ميده))

10. 4 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض آلبوم جدید محسن یگانه، بعد از عید منتشر میشود

آلبوم رفت برای بعد از عید.
    برای آلبوم 16 ترک ساخته شد که 12 تاش برای آلبوم انتخاب شده.
    این آلبوم آهنگ کاور نداره.
    اسم 5 تا از ترک ها مشخص شده:

1 - نه
    2 - درکم کن (شیش و هشت)
    3 - چنگال تقدیر
    4 - جاده (تنظیم مهران عباسی)
    5 - دبوار

آلبوم 2 تا ترک شیش و هشت داره که هر دوتا رو خود محسن تنظیم کرده.
    تنظیم کننده ها ای که تا الان مشخص شده تو آلبوم هستن: محسن یگانه، مهران عباسی، اشکان آبرون، علی ثابت
    دو نفر دیگه هم هستن که اسمشون مشخص نیست.
    میکس و مستر کل آلبوم هم به عهده آرش پاکزاد بوده.

صحبت های محسن یگانه در مورد آلبوم:

سلام
    آدینه تون به خیر و شادی
    خیلی تلاش کردیم که آلبوم به قبل عید برسه ولی نشد! ینی تموم کارایی که باید انجام میدادم انجام دادم ولی اون بالایی صلاح کارو بیشتر میدونه و تصمیم گرفته که این آلبوم بعدا پخش بشه! ولی اصلا نا امید یا دلسرد نشدم و خدا رو شکر کاملا به آینده ی بعد از این آلبوم امیدوارم!
    همه کسانی که برای تولید آلبوم زحمت کشیدن از من یه خسته نباشید طلب دارن، دمشون گرم که تو بهترین حالت همه کارارو انجام دادن.
    آلبوم رفت واسه بعد از عید، نگاه خانم هم با مامانش و باباش رفتن دور دور … امیدوارم صبرتون برای این آلبوم بیهوده نباشه و ارزششو داشته باشه! عکس زیاد میزارم از فردا! دوستون دارم خعلی زیاد … عکس از بهنام دریانی

صحبت های آرش حسینی در مورد آلبوم:

بچه ها… رفتیم برای بعده عید….. هیچ جوره نشد، حتی تا همین یک ساعت پیش، که دوباره از بیمارستان برگشتیم و برای رسوندن البوم یه ریسک بزرگ روی بدنشو قبول کرد…. اما همین الانی که دارم براتون مینویسم خاموش کردیم…. چون به هر دری زدیم نشد… نمیخوام بگم خستگی به تنمون موند، چون ما توی این فشردگیا به نتایج خیلی خوبی برای البوم رسیدیم.. اتفاقاتی که براتون همه رو به وقتش میگم… مثلا همون ده اسفندی که گفتم یادتون باشه….. مطمئنا صلاح نبود….. چون واقعا توی این یکی دو ماه سنگا رو کنار زدیم و از زمین و اسمون اومد برامون….. این که تک اهنگ میاد یا نه رو بهتون خبر میدم.. فقط هوای جو رو داشته باشید.. دمتون گرم…. مرسی انرژی میدادین… یا علی
    Last edited by VBYOFSKI; 07-03-2015 at 09:05.

12. 3 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

تک آهنگ جدید بزودی.
    به اسم نا امیدم میکنی. آرش حسینی گفته که یه آهنگ تو ماشینیه

14. این کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض نا امیدم میکنی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترانه، ملودی، تنظیم: محسن یگانه
    میکس و مستر: آرش پاکزاد

16. 3 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

یک گزارش ویژه از موفقیت محسن یگانه در آمریکا و آلبوم « نگاه» از نگاه علی ثابت
    علی ثابت: هیچ کس به یگانه تبریک نگفت

موسیقی ما - خیلی از اهالی رسانه و موسیقی معتقدند محسن یگانه یکی از موفق‌ترین سال‌های هنری‌اش را پشت‌سر گذاشت. او آذرماه 93 راهی ینگه دنیا شد تا چندین شب روی استیج برود و برای ایرانیان مقیم آمریکا برنامه اجرا کند؛ کنسرت‌هایی که به شدت مورد توجه قرار گرفت و در هر 10 شب با خیل عظیم هموطنان ساکن آمریکا مواجه شد.

از میان اعضای ارکستر یگانه تنها علی ثابت رهبر و سرپرست ارکستر و نیز رامین زواری نوازنده درامز در کنار یگانه بودند. علی ثابت که یک موزیسین شناخته شده با کارنامه کنسرتی موفق است، سال‌هاست به عنوان رهبر و سرپرست ارکستر با محسن همکاری دارد. با او درباره کنسرت های امریکا و آلبوم جدید محسن یگانه یعنی «نگاه» که هم‌نام دختر کوچولو و تازه متولد شده محسن است گفت و گو کردیم؛ گفتگویی که درواقع چیزی شبیه به یک گزارش ویژه از کنسرت‌های یگانه و تیمش در آمریکاست. این گفت و گو- گزارش را از زبان علی ثابت بخوانید.

• وقتی برنامه قطعی شد

وقتی کنسرت آمریکا قطعی شد، برنامه‌ریزی‌ها روی 7 شهر مختلف بود. قرار بود نهایتاً ما طی یک‌ماه در آمریکا این کنسرت‌ها را برگزار کنیم و بعد هم به کشور بازگردیم. بعد از این که مجوز حضور ما در این کنسرت‌ها صادر شد متوجه شدیم که دوتا از آخر هفته‌هایمان با اربعین حسینی (ع) و وفات حضرت رسول (ص) متقارن شده و به همین دلیل آن تاریخ‌ها را کنسل کردیم. همین مسئله سبب شد حدود 2-3 هفته در آمریکا کاملاً بیکار باشیم و البته 2-3 هفته از آن ور به اقامت ما در آمریکا اضافه شد. اولین اجرا، دالاس اولین اجرای ما چهارشنبه 26 نوامبر 2014 (5 آذر 93) در شهر «دالاس» برگزار شد. از آنجا که فقط من و رامین همراه محسن بودیم، نوازنده‌های ایرانی و آمریکایی را به گروهمان اضافه کردیم. دو، سه جلسه تمرین فشرده برگزار کردیم و روی استیج رفتیم. جالب این که این حکایت درباره گروه بادی در همه شهرها تکرار می‌شد و ما در هر شهر با یک گروه نوازنده جدید بادی که مربوط به همان شهر بودند، برای کنسرت همکاری کردیم. در هر صورت برنامه اولمان خیلی خوب و مرتب و با موفقیت برگزار شد.

• غوغا در نوکیا تیاتر

برنامه بعدی‌مان در سالن بزرگ «نوکیا تیاتر» شهر لس آنجلس بود که برایمان بسیار اهمیت داشت. چرا که به گوشمان می‌رسید که بعضی از افراد ساکن آنجا به نوعی علیه‌مان جوسازی کرده‌اند و خلاصه عزممان جزم بود که اجرای خوبی داشته باشیم. اتفاق فوق‌العاده این بود که سالن 6800 نفره «نوکیا تیاتر» سولدآت شد و این اتفاق تنها برای یک خواننده فارسی زبان دیگر رخ داده بود. سالن کیپ تا کیپ مملو از جمعیت بود و این برای اهالی آنجا هم بسیار عجیب و ویژه بود. مسئولان ساکن نوکیا به خاطر این اتفاق لوح یادبودی به محسن دادند و عکسی هم از او گرفتند که روی دیوار بک استیج آنجا نصب شد. درواقع هر خواننده‌ای که آن سالن را کاملاً پر کند، یک لوح یادبود می‌گیرد و عکسش به تالار افتخارات نوکیا تیاتر اضافه می‌شود که این اتفاق برای ما و محسن هم رخ داد و اگر همین الان به این سالن مراجعه کنید عکس محسن را کنار ستاره‌های جهانی موسیقی روی دیوار آنجا خواهید دید. این برنامه در تاریخ شنبه 6 دسامبر 2014 (15 آذر 93) برگزار شد و نقطه عطف کنسرت‌های ما در آمریکا بود.

• 7شب، شد 10 شب

بعد از برنامه فوق‌العاده موفق لس آنجلس، تهیه کننده با ما جلسه گذاشت و گفت «به جز 7 شهری که از قبل هماهنگ کرده بودیم در حال حاضر از 4-5 شهر جدید هم پیشنهاد برگزاری کنسرت شما را دارم». در نهایت تصمیم براین شد که 3 شهر دیگر هم به اجراهای ما اضافه شود و در واقع مجموع کنسرت‌های ما در آمریکا به 10 اجرا در 10 شهر مختلف رسید؛ اتفاقی که برای اولین بار بود که برای یک خواننده فارسی زبان رخ می داد و پیش از این سابقه نداشت. ما در دالاس، لس آنجلس، آتلانتا، سن خوزه، سیاتل، شیکاگو، هیوستون، نیویورک، واشنگتن دی سی و اورنج کانتی روی سن رفتیم و برنامه اجرا کردیم.

• حکایت عجیب کنسرت نیویورک

برنامه ما در نیویورک در یک شب بسیار سرد برگزار شد. در انتهای کنسرت، ما 3 بار از روی سن پایین آمدیم و هر بار مردم سالن را ترک نکردند و با سوت و تشویق خواستار بازگشت ما به روی صحنه شدند. بار اول استیج را ترک کردیم اما با درخواست مردم بازگشتیم و یک قطعه دیگر اجرا کردیم و دوباره از استیج پایین آمدیم. باز هم مردم سالن را ترک نکردند و ما مجبور شدیم به صحنه بازگردیم. دو قطعه دیگر اجرا شد و ما به بک استیج برگشتیم. اما مردم قصد ترک سالن را نداشتند. در حالی که ما لباس‌هایمان را هم تعویض کرده بودیم و آماده رفتن شده بودیم. 40 دقیقه گذشت و با باقی ماندن مردم در سالن، یک بار دیگر ما به استیج برگشتیم و باز هم دو قطعه دیگر اجرا کردیم.

• 3 روزِ شدیداً فشرده

بعضی از اجراهای مان فوق‌العاده فشرده و سنگین بود. مثلاً فردای کنسرت‌مان در هیوستون، راهی واشنگتن شدیم، شب برنامه را اجرا کردیم و فردایش راهی نیویورک شدیم و دوباره شب اجرا داشتیم. آن 3 روز واقعاً فقط در هواپیما خوابیدیم و فرصت دیگری برای استراحت نداشتیم.

• 18هزار بلیت

یکی دیگر از برنامه‌های بسیار خوبمان برنامه «سن خوزه» بود. سالن این شهر دوهزار و اندی صندلی داشت و آن هم مثل اکثر کنسرت‌هایمان سولدآت شد. در مجموع 10 کنسرتمان، حدود 18 هزار بلیت فروخته شد.

• دو اجرا برای لس آنجلس

برنامه لس آنجلس ما درواقع دوبار برگزار شد. چرا که فاصله اورنج کانتی تا لس آنجلس حدود 40-45 دقیقه است و عملاً کسانی که در هر کدام از این دو شهر ساکن هستند، به راحتی می‌توانند برای تماشای کنسرت در شهر مجاور برنامه‌ریزی کنند. هر دوی این شهرها جزو ایالت کالیفرنیاست و البته سن خوزه نیز در همین ایالت قرار دارد. دلایل توفیق ما حدود دو سالی بود که بحث کنسرت محسن در آمریکا مطرح بود اما هیچگاه نهایی نمی‌شد. انگار قسمت این بود که در بهترین زمان این اتفاق رخ دهد و خدا را شکر فکر می‌کنم بهترین اتفاق ممکن برای کنسرت‌هایمان افتاد. محسن طی چند سال اخیر آهنگ‌های هیت خیلی زیادی داشته و این کارها بین هموطنان خارج از کشورمان هم زیاد شنیده شده. این مسئله یکی از دلایل موفقیت کنسرت‌های ما در آمریکا بود. از طرف دیگر من و محسن حدود 7 سال است کنار یکدیگر هستیم و با هم کاملاً اخت شدیم و کارمان به ثبات رسیده است. نوازنده‌هایی که آنجا کنارمان بودند، می‌گفتند یکی از راحت‌ترین تورهایشان را کنار ما داشتند. به هرحال من هم کارهای فنی مثل تنظیم و رهبری ارکستر را انجام می‌دهم، هم به عنوان سرپرست گروه مسائل دیگر را مدیریت می‌کنم و در واقع کارمان یک دست است. البته در آمریکا تهیه کننده خوبی هم داشتیم که بسیار کمک حالمان بود. خود محسن هم واقعاً در این تور زحمت کشید.

• دو ماه قبل تر در اروپا

تور اروپا دو ماه قبل از کنسرت آمریکا ما راهی اروپا شده بودیم و در سه کشور آلمان، سوئد و انگلیس کنسرت داشتیم. برنامه‌های آلمان و سوئدمان با توجه به حضور یک مدیر اجرایی شرایط خوبی داشت اما کنسرت انگلیس مان به سبب ضعف شدید تهیه کننده‌ای که در آن شهر داشتیم اصلاً خوب نبود. درواقع در‌ هامبورگ، بن و نیز استکهلم برنامه‌های خوبی داشتیم اما در لندن عدم توانایی تهیه کننده و برنامه‌ریزی ضعیفش باعث شد برنامه چندان خوبی نداشته باشیم. البته من از ابتدا با کنسرت انگلیس موافق نبودم اما بعدا گفتم حالا که تا اروپا آمده‌ایم این اجرا را هم برگزار کنیم که خوب هم نبود. اما مطمئناً در آینده یک کنسرت مجدد در لندن البته با برنامه‌ریزی مناسب خواهیم داشت.

• هیچ کس تبریک نگفت

من فکر می‌کنم افتخار موفقیت این چنینی هر خواننده داخلی در خارج از کشور، برای همه جامعه موسیقی ماست و منفعتش به همه خواهد رسید. درواقع توقعم از خودم و دوستان دیکر این است که با دید بازتر به این مسائل نگاه کنیم. راستش تقریباً هیچکس به ما بابت این موفقیت‌های ویژه تبریک هم نگفت. بازتاب رسانه‌ای در داخل کشور بازتاب رسانه‌ای موفقیت کنسرت‌های ما در آمریکا آنگونه که باید و شاید نبود. شاید این مسئله به خود من و محسن و ارتباطمان با رسانه‌ها برمی‌گردد. راستش ما سرمان گرم کارمان است و زیاد دنبال اینگونه مسائل نیستیم. خود من چندباری هم کمی اذیت شدم. این است که سعی می‌کنم به جای پرداختن به مباحث این چنینی به کارم برسم.

• رابطه من و محسن یگانه

میان من و محسن مثل هر گروه همکار و یا دوستان دیگری، اختلاف سلیقه هم بوده. اصلاً اگر این اختلاف سلیقه‌ها نباشد، پیشرفتی حاصل نمی‌شود. شایعه درباره اختلافات من و محسن زیاد بوده اما راستش را بخواهید به نظرم کسانی که این شایعات را می‌سازند دلیلی جز حسادت ندارند. به عنوان مثال من فلان نوازنده راکه مدت‌هاست خانه نشین بوده و هیچ کاری انجام نمی‌داده، می‌آورم، وارد گروه می‌کنم و دستمزد بالایی هم برایش در نظر می‌گیرم. اما همین دوست بعد از مدتی رویه‌اش تغییر می‌کند و وارد فاز جدیدی می‌شود و تفرقه افکنی می‌کند. این اتفاق در اروپا هم برایمان افتاد و من مجبور شدم با یکی، دو نوازنده گروه برخورد جدی داشته باشم. با این حال اکثر بچه‌های گروه ما سال‌هاست کنار ما هستند و هماهنگی کاملی با ما دارند. گاهی شایعه شده من و محسن دهان به دهان گذاشته‌ایم و حتی خدای ناکرده با هم دست به یقه شده و به هم بد و بیراه گفته‌ایم. من از شنیدن این شایعات خنده ام می گیرد. این اتفاق حتی یک بار هم رخ نداده و اصلاً بی‌احترامی و بد دهنی نه در رفتار و ادبیات من هست نه محسن. ما هرگاه به مشکل برخورد می‌کنیم، 15-20 دقیقه با هم حرف می‌زنیم و همه چیز حل می‌شود. محسن همیشه می‌گوید علی ثابت در این 7 سال با این که مدیریت مالی همه چیز را برعهده داشته اما حتی یک ریال پول مرا جا به جا نکرده است. من واقعاً از همکاری با محسن راضی ام و فکر می کنم او هم راضی باشد. کارنامه من 10 سال است به عنوان رهبر ارکستر با خواننده‌های بزرگی مثل محسن یگانه، احسان خواجه‌امیری و رضا صادقی همکاری داشته‌ام. الان 7 سال است با محسن هستم و خداراشکر از کارنامه کاری‌ام در این 10 سال کاملاً رضایت دارم. در این مدت اصولاً موفق بوده‌ام و با همه این خواننده‌ها کارها و اجراهای بسیار بسیار خوبی داشته‌ام سعی کرده‌ام همیشه چه در تنظیم‌ها و چه در مدیریتم رو به صعود باشم نه رو به نزول و افت و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم.

• وقت نمی‌کنم

از یک زمانی به بعد آنقدر درگیر کارهای کنسرت‌ها، برنامه‌ریزی و مسائل مربوط به ارکسترها شدم که فرصت چندانی برای ملودی سازی و تنظیم پیدا نکردم. فقط در آلبوم‌های محسن گاهی کارهایی را انجام می‌دهم. پول موسیقی موسیقی به لحاظ مالی به من خیلی کمک کرده است اما این تنها بیزینس من نیست و من بیزینس دیگری هم دارم. من معتقدم پول موسیقی برکت دارد اما زمانی که درست کار بکنی و پول کسی را نخوری!

• مرتضی و محسن

درباره رقابت مرحوم مرتضی پاشایی و محسن یگانه به خاطر نزدیکی جنس صداهایشان بحث زیاد بود. اما واقعیت این است که محسن شدیداً مرتضی را دوست می‌داشت و حامی درجه یک او بود و همانطور که می‌دانید روی استیج با هم، همخوانی هم کردند. راستش من خواننده‌ها را رقیب هم نمی‌دانم یعنی این اصلاً معنی ندارد. ای کاش مرتضی می‌ماند تا موسیقی ما قوی‌تر به راهش ادامه دهد. خدا رحمتش کند. حتی گفته می‌شد با زیاد شدن کنسرت‌های مرتضی، کنسرت‌های محسن کم شده که این هم حرف بسیار غلطی بود. مرتضی برنامه‌های خودش را داشت و من و محسن هم برنامه‌های خودمان را. راستی در آمریکا متوجه شدم که مرتضی تعداد بسیار بسیار زیادی طرفدار میان هموطنان خارج نشین دارد.

• محاسن اخلاقی محسن

محسن محاسن اخلاقی زیادی دارد.مثلاً وقتی قرار می‌گذاریم هر کدام کاری را انجام دهیم. هر دو روی کار خودمان متمرکز می‌شویم و در کار هم پرس و جو نمی‌کنیم. درواقع دست هم را باز می‌گذاریم و اصولاً هم به نتیجه می‌رسیم. شاید تنها عیب اخلاقی محسن عجول بودنش باشد.

• و اما ماجرای آلبوم نگاه

آلبوم جدید محسن یگانه کاملاً آماده است و به زودی زود منتشر خواهد شد. فکر می‌کنم این اتفاق در هفته‌های اول سال 94 رخ خواهد داد. محسن نام آلبومش را «نگاه» گذاشته. «نگاه» نام دختر تازه به دنیا آمده محسن است و قطعه‌ای به همین نام هم در آلبوم قرار دارد. همه شعر و ملودی‌های آلبوم مثل کارهای قبلی محسن، سروده و ساخته خود اوست. من دو قطعه را تنظیم کرده‌ام. پازل باند، اشکان آبرون، احسان حبیبی و خود محسن هم دیگر تنظیم کننده‌های آلبوم «نگاه» هستند. «نگاه» آلبوم بسیار خوبی است و مطمئنم مخاطبان محسن را کاملاً راضی خواهد کرد. در آمریکا که بودیم محسن هر وقت فرصت می‌کرد، مشغول کار روی آلبومش می‌شد. من هم بعضی از سازهای دو کاری که تنظیم کرده‌ام را در آمریکا ضبط کردم.موسیقی دنیا کم کم دارد ازفضای الکترونیک دور می شود و به فضای آکوستیک و با سازهای زنده بیشتر باز می گردد. من هم هر دو کاری که برای محسن انجام داده ام را فول آکوستیک تنظیم کرده ام. این آلبوم 12 قطعه دارد و الان میکس و مسترینگش هم انجام شده است. محسن یکی از کارهای آلبوم را در مایه «دشتی» ساخته و خوانده که به نظرم کار جالب و متفاوتی هم هست.

Last edited by VBYOFSKI; 18-03-2015 at 17:03.

18. این کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

طبق گفته محسن یگانه، آلبوم نگاه تا حدود 10 روز دیگه منتشر میشه ...

20. 4 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •