تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 57 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 564

نام تاپيک: مباحث مربوط به خودرو های ساخت و مونتاژ داخل

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

کل مطلب در این 2 تا عکس گنجانده شده ! امیدوارم فیض ببرید

منبع : جسین جی .
    سهیل جان در این عکسی که گذاشتی در قسمت نوع خودرو
    شماره های 1 و 20 با 15 و 4 یک نوع خودرو جلوشون ثبت شده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سهیل جان در این عکسی که گذاشتی در قسمت نوع خودرو
    شماره های 1 و 20 با 15 و 4 یک نوع خودرو جلوشون ثبت شده است
    رام جان . این به قول معروف همون قضیه تعداد درخواست زیاد هاست ! مثلا در مورد پلاک های خودرو منطقه های بالا شهر تهران که ایران 11 بود تموم شد الان شده ایران 44 . این هم مثل همونه . به دلیل اینکه درخواست تولید برای اون 2 مدل زیاد بوده 2 تا کد یونیت برای خودشون دارند .

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نمیدونم چرا. هرچند قدیمی هم شده ولی من عشق 405 دارم. جدی 450 اسب روی 405 سوار میشه؟

در ضمن سهیل مگه قدرت 405 ، 100 اسب نیست؟

)
    والا چی بگم فرشاد . بیین . 405 های تولید شده در ایران هیچ کدوم توان مشباهی با هم ندارند . این ادعا رو از بین 405 90 اسبی تا 405 که 105 اسب قدرت داشت در حالت فابریک من دارم میکنم .
    بر اساس موتور های xu که 405 از اونها فیض میبره روی کاغذ باید از 100 اسب بخار قدرت فیض ببره اما همه به یک شکل نیست .

و در مورد 450 اسب هم کاملا درسته . موتور ف16 که race edition هست بدون دست کاری موتور 450اسب قدرت داره . البته اونهایی که روی 405 های ایران میبندن ( یک نفر همش بسته !) باید بدونن که شاسی خودرو رو حتما با شاسی هایی که سوریه میزنه عوض کنند / به این دلیل که ! کافیه یک دور با ماشین بزنید تا تمام دهانه های شاسی از هم باز شه ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض جدید ترین اطلاعات در مورد پاژن v6

دوستان عزيز:

جديدترين اطلاعاتي كه از دفتر تحقيق و توسعه شركت مرتب (كه شركت مرتب خودرو خدمات پس از فروش آنرا ارايه ميدهد) دريافت كرده ام را به اطلاع شما ميرسانم.

جديدترين پروژه شركت تكميل و بهبود پاژن V6 است كه نواقص اين مدل را برطرف كرده و پس از حدود دو سال كه توليد آن متوقف بود اين مدل جديد را به قيمت 15 مليون تومان پيش فروش (تحويل سه ماهه) ميكنند.

عمده ترين تغييرات به قرار زيرند:

1- تعويض كامل ديفرانسيل هاي جلو و عقب با نوع كره اي سالزبوري با نسبت دنده 1/5.4 كه بسيار پيشرفته است

2- گيريكس 5 دنده كامل كره اي (با همان موتور 6 سيلندر هيوندايي كه روي بعضي از پاژرو ها نصب است)

3- جعبه فرمان كامل كره اي

4- چهار چرخ ديسك

5- داشبورد جديد با كيفيت بهتر (با نشانگر ارتفاع و شيب - مثل پاژرو)

6- صندلي هاي جديد و با كيفيت تر

7- مجهز به كولر با فن قوي و فرمان هيدروليك

8- فنر لول براي تمامي چرخ ها و تقويت و بهبود سيستم تعليق (سواري خودرو بسيار نرم تر شده است)

9- آيينه هاي جانبي فابريك لندروور

10- موكت كاري تمامي كف خودرو (جلو و وسط و عقب)

11- رينگ هاي آلومينيومي اسپرت و زيباي 16 به همراه لاستيك هاي كومهو 16/75/245

12- بكسل بند جلو و عقب

متاسفانه اين شركت در قبال اينهمه زحمتي كه كادر فني كشيده اند كوچكترين تبليغي براي آن نكرده است و من پس از پيگيري هاي فراوان موفق شدم يك نمونه را در نمايندگي در تقاطع شريعتي و همت ببينم كه البته حتي كاتالوگ نيز نداشت و اطلاعات من به مراتب بيشتر از نمايندگي مذكور بود

در مجموع فكر نميكنم بتوانيد با 15 ميليون خودرويي چهار در (9 نفره) با امكانات قابل قبو ل به غير از اين بخريد ( واقعيت من از هيبت اين خودرو مخصوصا وقتي پشت فرمان آن نشستم لذت بردم)

اميدوارم مطالب مفيد باشد

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

عزیز من , اولا که این جور تاپیک ها بره توی مقالات علمی بهتره

بعد هم , شما اومدی 3 تا تاپیک زدی

ببخشید , اما این کار شما هیچ گونه توجیهی از نظر من نداره

و فکر کنم شما هدفت ایجات تاپیک بوده و بس

در هر صورت این مورد مربوط میشه به مدیریت

اما

کار شما همچنان بدون توجیه منطقی و واقعا ببخشید , مبتدیانه است
    عزيز من اينطوري خيلي بهتره هركي هركدام را احتياج داره ميره توش

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض کوراندو ! سانگ یان

موتور 4 سيلندر 2300
    و 6 سيلندر 3200 سي سي dohc تحت ليسانس مرسدس بنز
    قدرت (اسب بخار) 220 در 6500 دور - 150 در 6200 دور
    حداكثر گشتاور 21.4 كيلوگرم واسه 2300 سي سي در 2800 دور
    و 31.3 در 4700 دور واسه 6 سيلندر 3200 سي سي
    فرمان شانه اي
    وزن 1790-2925 کيلوگرم
    نوع سوخت بنزين بدون سرب
    حجم باک(ليتر) 70
    مصرف سوخت در صد كيلومتر 10.4-13.6 ليتر
    سيستم تزريق سوخت انژکتوري
    ترمز جلو ديسكي خنك شونده
    ترمز عقب ديسكي
    طول 4330 ميليمتر
    عرض 1841 ميليمتر
    ارتفاع 1840 ميليمتر
    چرخها 255/70آر 15 و براي رينگ 16 255/65 آر 16
    رينگ 15 آلومنيوم
    داخل

قيافه:

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

متاسفانه اين شركت در قبال اينهمه زحمتي كه كادر فني كشيده اند كوچكترين تبليغي براي آن نكرده است و من پس از پيگيري هاي فراوان موفق شدم يك نمونه را در نمايندگي در تقاطع شريعتي و همت ببينم كه البته حتي كاتالوگ نيز نداشت و اطلاعات من به مراتب بيشتر از نمايندگي مذكور بود
    اینجا همیشه همینجوریه.

حالا موتور پازن بنزینی هست یا دیزل؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ولی پشتیبانی اینترنتی بسیار خوبی دارند و من در ماه رمضان یک سوال چند قسمتی کرده بودم و به خوبس جواب دادند ...

الان جوابی که به من دادند رو بهتون میدم خودتون سوالاتش رو متوجه میشید .

آقای سهیل حسینی از گرگان

با سلام و آرزوی قبولی طاعات در این ماه عزیز ، بدینوسیله اطلاعات درخواستی شما به شرح ذیل به استحضار می‌رسد :
    1ـ نمایندگی شرکت مرتب خودرو در ساری به نمایندگی آقای علی دلیری راد ، تلفن : 3223209-0151 و فاکس : 3224990-0151 می‌باشد .
    2 ـ آدرس جدید شرکت : تهران ، خیابان آزادی ، خیابان خوش شمالی ، نبش تقاطع پرچم و تلفن : 66931286-021 می‌باشد .
    3 ـ خودروی وانت پاژن Gld دارای سهمیه سوخت به مقدار 20 لیتر در روز ( ماهیانه 600 لیتر ) می‌باشد .
    4ـ قیمت این خودرو مبلغ 000ر000ر150 ریال به اضافه هزینه شماره گذاری مبلغ 000ر265 ریال ، نصب رکاب رونیزی 000ر500 ریال که جمعاً مبلغ 000ر765ر150 ریال می‌باشد .
    5ـ تحویل خودرو یکماهه می‌باشد .
    6ـ به صورت شرایطی از طریق لیزینگ ایران با در دست داشتن معرفی نامه و پیش فاکتور از شرکت با پرداخت مبلغ 000ر000ر50 ریال به صورت پیش قسط و مابقی در 60 قسط 000ر800ر2 ریالی .
    7ـ رنگهای موجود سفید ، قرمز و نوک مدادی می‌باشد .

9. این کاربر از Nomber1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

والا چی بگم فرشاد . بیین . 405 های تولید شده در ایران هیچ کدوم توان مشباهی با هم ندارند . این ادعا رو از بین 405 90 اسبی تا 405 که 105 اسب قدرت داشت در حالت فابریک من دارم میکنم .
    بر اساس موتور های xu که 405 از اونها فیض میبره روی کاغذ باید از 100 اسب بخار قدرت فیض ببره اما همه به یک شکل نیست .

و در مورد 450 اسب هم کاملا درسته . موتور ف16 که race edition هست بدون دست کاری موتور 450اسب قدرت داره . البته اونهایی که روی 405 های ایران میبندن ( یک نفر همش بسته !) باید بدونن که شاسی خودرو رو حتما با شاسی هایی که سوریه میزنه عوض کنند / به این دلیل که ! کافیه یک دور با ماشین بزنید تا تمام دهانه های شاسی از هم باز شه ...
    سهیل از ماشینی که این موتور رو بسته میدونی چیزی؟
    مثلا حد اکثر سرعت و شتاب و ...(هر چند به دلیل اینکه هر کسی این موتور رو میبنده دست کاری زیادی باید انجام بده و به همین دلیل شبیه به هم در نمیان) ولی در حالت کلی و تقریبی میگم.
    قیمتش حدودا چقدر درمیاد تا بیارن اینور( هم شاسی و هم موتور رو میگم)

دوستان عزيز:

جديدترين اطلاعاتي كه از دفتر تحقيق و توسعه شركت مرتب (كه شركت مرتب خودرو خدمات پس از فروش آنرا ارايه ميدهد) دريافت كرده ام را به اطلاع شما ميرسانم.

جديدترين پروژه شركت تكميل و بهبود پاژن V6 است كه نواقص اين مدل را برطرف كرده و پس از حدود دو سال كه توليد آن متوقف بود اين مدل جديد را به قيمت 15 مليون تومان پيش فروش (تحويل سه ماهه) ميكنند.

عمده ترين تغييرات به قرار زيرند:

1- تعويض كامل ديفرانسيل هاي جلو و عقب با نوع كره اي سالزبوري با نسبت دنده 1/5.4 كه بسيار پيشرفته است

.....اميدوارم مطالب مفيد باشد

مگه میشه مفید نباشه.

ولی پشتیبانی اینترنتی بسیار خوبی دارند و من در ماه رمضان یک سوال چند قسمتی کرده بودم و به خوبس جواب دادند ...

الان جوابی که به من دادند رو بهتون میدم خودتون سوالاتش رو متوجه میشید .

آقای سهیل حسینی از گرگان

با سلام و آرزوی قبولی طاعات در این ماه عزیز ، بدینوسیله اطلاعات درخواستی شما به شرح ذیل به استحضار می‌رسد :
    1ـ نمایندگی شرکت مرتب خودرو در ساری به نمایندگی آقای علی دلیری راد ، تلفن : 3223209-0151 و فاکس : 3224990-0151 می‌باشد .
    2 ـ آدرس جدید شرکت : تهران ، خیابان آزادی ، خیابان خوش شمالی ، نبش تقاطع پرچم و تلفن : 66931286-021 می‌باشد .
    3 ـ خودروی وانت پاژن Gld دارای سهمیه سوخت به مقدار 20 لیتر در روز ( ماهیانه 600 لیتر ) می‌باشد .
    4ـ قیمت این خودرو مبلغ 000ر000ر150 ریال به اضافه هزینه شماره گذاری مبلغ 000ر265 ریال ، نصب رکاب رونیزی 000ر500 ریال که جمعاً مبلغ 000ر765ر150 ریال می‌باشد .
    5ـ تحویل خودرو یکماهه می‌باشد .
    6ـ به صورت شرایطی از طریق لیزینگ ایران با در دست داشتن معرفی نامه و پیش فاکتور از شرکت با پرداخت مبلغ 000ر000ر50 ریال به صورت پیش قسط و مابقی در 60 قسط 000ر800ر2 ریالی .
    7ـ رنگهای موجود سفید ، قرمز و نوک مدادی می‌باشد .

نوک مدادی و قرمز، مخصوصا نوک مدادیش باید قشنگ باشه.
    من که تجربه نکردم.

ولی طوری که میگید حتما خوبه دیگه.

یه سوال هم در مورد این ماشین: نسبت به پاترول در چه حدیه؟؟ ( بدون توجه به قیمت)

همشون این قسمت بار عقبی که در عکس نشون دادی دارن؟ یا مثل پاژن های قدیمی تر که هم وانت داشتن و هم ااستیشن؟

و در آخر قطعاتش گیر میاد؟؟

( خیلی خیلی ببخشید اینقدر سوال میپرسم، مقصر خودتی میایی یه چیزی میگی ذهن مارو هم مشغول و کنجکاو و فضول میکنی هم میخوام اگه یه جایی دیگه بحث شد چیزی بدونم و کم نیارم.)

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سهیل از ماشینی که این موتور رو بسته میدونی چیزی؟
    مثلا حد اکثر سرعت و شتاب و ...(هر چند به دلیل اینکه هر کسی این موتور رو میبنده دست کاری زیادی باید انجام بده و به همین دلیل شبیه به هم در نمیان) ولی در حالت کلی و تقریبی میگم.
    قیمتش حدودا چقدر درمیاد تا بیارن اینور( هم شاسی و هم موتور رو میگم)
    ببین . قیمت موتور گیربکس کامل این موتور تی 16 و stage شهری حدود 8 میلیون آب میخوره . که یک ست کامل هست . قیمت شاسی رو ندارم . اما برای stage شهری که موتور 250 اسبی داره شاسی همین 405 ایران جواب میده و نیازی به دست کاری نیست
    فقط باید پلس ها و قسمت جلوبندی رو تقویت کرد و از انواع با استقامت تولید پژو اسپرت بهره برد .

قیمت موتور ریس تی 16 هم با گیربکس 10 میلیون تومن آب میخوره که برا ینگه داری اون باید 2 چرخ عقب رو هم دیسک گذاشت . ( بهتر اینه که در موتور 450 اسبی از سیستم ترمز برمبو استفاده کرد )

اما تاپ اسپید که نمیدونم ولی رو ی کاغذ باید اگه با نصب اسپویلر های مناسب و فنی روی بدنه از بلند شدن خودرو جلوگیری کنیم باید چیزی در حدود 280 تا 300 کیلومتر رو به راحتی پر کنه . و شتاب 0 تا 100 هم در حدود 4.8 بزنه ( race stage) و موترو شهری هم 6.5 باید 0 تا 100 بزنه و 250 تا 260 هم تاپ اسپیدش باشه .

یه سوال هم در مورد این ماشین: نسبت به پاترول در چه حدیه؟؟ ( بدون توجه به قیمت)

همشون این قسمت بار عقبی که در عکس نشون دادی دارن؟ یا مثل پاژن های قدیمی تر که هم وانت داشتن و هم ااستیشن؟

و در آخر قطعاتش گیر میاد؟؟

( .)
    ببین .

من با قدرت میگم پاژن 3000 شاخ ترین اس یو وی موجود در ایران از لحاظ قیمت هست . با قابلیت های بیش از حد off road . و تو هیچ وقت پاترول که یک موترو 2.4 بی خاصیت سنگین داره رو با یک پاژن 3.0 که از تکنولوژی سال 94 تا 96 کمپانی هیوندای و میتسوبیشی بهره برده مقایشه نکن .

در مورد اتاق هم دو تا اتاق داره . استیشن 9 نفره و وانت 4 در .

قطعات هم که بابا مگه لامبورگینی هست که گیر نیاد ! ماشین ساخت ایرانه و تولید شرکت مرتب خودرو !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •