تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 96

نام تاپيک: ▓ Microsoft Frontpage سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض بارگذاری فرانت پیج در شبکه

با عرض تشکر از دوست عزیزم آقاجواد. از دوستان بزرگوار تقاضا داشتم نحوه بارگذاری صفحات نوشته شده تحت فرانت پیج را در یک شبکه داخلی تشریح نمایند. آیا نحوه عملکرد به همانصورتی است که برای بار گذاری در وب سایت عمل میشود؟ یا راه دیگری دارد؟

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با عرض تشکر از دوست عزیزم آقاجواد. از دوستان بزرگوار تقاضا داشتم نحوه بارگذاری صفحات نوشته شده تحت فرانت پیج را در یک شبکه داخلی تشریح نمایند. آیا نحوه عملکرد به همانصورتی است که برای بار گذاری در وب سایت عمل میشود؟ یا راه دیگری دارد؟
    ضمن سپاس از شما و تقاضا از دوستان متخصص كه پاسخ را با تفصيل بيشتري بدهند، من، شبكه داخلي ندارم، اما مي دونم كه هم كاربران شبكه محلي و هم حتي كاربران خانگي بدون شبكه، مي تونند سيستم خودشون رو تبديل به يك وب سرور كنند و خودشون سايت خودشون رو هاست كنند. طوري كه نه تنها از ديگر كامپيوترهاي شبكه به سايت اونها دسترسي داشته، بلكه مواقع اتصال به اينترنت، كاربران جهاني هم به سيستمشون دسترسي داشته باشند. اگه خواستي بگو سيستم عامل سرور شبكه (يا هر سيستمي كه ميخواي سايت رو داخلش بذاري) چي هست تا بگم چكار كن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا جواد عزیز, من در یک اداره کار میکنم که شبکه داخلی داره. یه کامپیوتر هم در اختیار من هست.نمیدونم منظورتون از این جمله "اگه خواستي بگو سيستم عامل سرور شبكه (يا هر سيستمي كه ميخواي سايت رو داخلش بذاري) چي هست تا بگم چكار كن. " چی هست؟ چه اطلاعاتی لازم دارید و من چطوری باید اطلاعات مورد نظرتون را در شبکه خودمون پیدا کنم؟یعنی منظورتون از سیستم عامل سرور شبکه چیه؟ و من چه جوری پیداش کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا جواد عزیز, من در یک اداره کار میکنم که شبکه داخلی داره. یه کامپیوتر هم در اختیار من هست.نمیدونم منظورتون از این جمله "اگه خواستي بگو سيستم عامل سرور شبكه (يا هر سيستمي كه ميخواي سايت رو داخلش بذاري) چي هست تا بگم چكار كن. " چی هست؟ چه اطلاعاتی لازم دارید و من چطوری باید اطلاعات مورد نظرتون را در شبکه خودمون پیدا کنم؟یعنی منظورتون از سیستم عامل سرور شبکه چیه؟ و من چه جوری پیداش کنم؟
    ببين، سايتي كه با فرانت پيج طراحي مي كني، داخل يه پوشه ذخيره ميشه. يه فايل index.htm هم داره كه صفحه اصلي سايت هست. اگه سرويس IIS ويندوز رو فعال كني، و آدرس اون پوشه رو به عنوان وبسايت معرفي كني، وقتي توي مرورگر كامپيوتر خودت، مي نويسي:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فوراً صفحه index.htm ظاهر ميشه (نيازي هم به اينترنت نداره). اگه ويندوز اكس پي داشته باشي، بعضي امكانات فرانت پيج، روي اون سايت كار نخواهند كرد. اگه ويندوز Server داشته باشي، همه امكانات كار خواهند كرد.

ضمناً هر شبكه كامپيوتري، يه كامپيوتر Server داره كه همه كامپيوترهاي ديگه، از طريق اون به همديگه وصل هستند. معمولاً سيستم عامل Windows Server روي اون نصب هست.

حالا شما بگو:
    سيستم عامل كامپيوتري كه در اختيار خودت هست، چيه؟ آيا ويندوز اكس پي هست يا ويندوز Server؟ براي فهميدن اين موضوع، مي توني روي My Computer راست كليك كرده و گزينه Properties رو بزني.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

14 پایگاه داده پرسشنامه در فرانت پیج

چگونه میشه پاسخ های یک پرسشنامه در فرانت پیج رو به ایمیل ادمین فرستاد و ذخیره کرد؟(یعنی چطوری یه پایگاه داده ساده و کارا بسازم واسش؟ با اکسس میشه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چگونه میشه پاسخ های یک پرسشنامه در فرانت پیج رو به ایمیل ادمین فرستاد و ذخیره کرد؟(یعنی چطوری یه پایگاه داده ساده و کارا بسازم واسش؟ با اکسس میشه؟
    بحث FormMailing با بحث Database متفاوت هست. اگه بخواي به ايميل ادمين بفرستي، كاري نداره. (اگه Server شما سرويس FormMailing رو ساپورت كنه) خيلي راحت، با فرانت پيج، يه فرم به صفحه وب خودت افزوده و آدرس ايميل رو ميدي تا هر كس فرم رو پر كرد به آدرس ايميل شما ارسال بشه.

اما اگه بخواي فرم رو داخل Database ذخيره كني، مثلاً داخل فايل Access اونوقت راه هاي مختلف زيادي داره كه هيچ كدوم رو درست بلد نيستم. ولي مثلاً ديدم كه توي اكسس، گزينه اي هست براي ساخت فرم هاي وب كه پايگاه داده متصل هست. شايد بشه از اون استفاده كرد. البته من روي هاست رايگان امتحان كردم جواب نداد. اگه شما هاست غير رايگان داري، راهش رو ميگم ببين جواب ميده يا نه.

ضمناً هاست شما بايد هاست ويندوزي باشه و لينوكس نباشه. اكسس رو هم ساپورت كنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

میشه form mailnig رو درست توضیخ بدید و در فرانت چجوری بسازیمش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

مرسی!پیداش کردم!پس فقط باید این فرم رو تو صفحه نهایی بذارم .نه؟آخه پرسشنامه چندتا صفحه داره که آخر هر صفحه,میخوام با دکمه Nextبرم به صفحه بعدی!یعنی اونی که گفتی,همه جوابها رو میل میکنه یا واسه هر صفحه باید اوون فرمو بذارم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا جواد عزیز سلام. کامپیوتر من سرور نیست. ویندوز من اکی پی هستش

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

میشه form mailnig رو درست توضیخ بدید و در فرانت چجوری بسازیمش
    ساخت فرم و ذخيره داده ها در فرانت پيج

اگر در محيط فرانت پيج دكمه F1 رو زده و كلمه Form را توي Office Assistant تايپ كنيد، اطلاعات زيادي درباره نحوه فرم سازي و ذخيره داده ها پيدا مي كنيد. من به اختصار روش ساخت يك فرم ساده و ارسال داده ها به ايميل رو ميگم:

1- ساخت فرم
    (اين، فقط يكي از چند راه هست)

مراحل زير را طي كنيد:
    File> New> Page or Web> Page Templates> Form Page Wizard> OK
    و مراحل ويزارد را طي كنيد تا فرم ساخته شود.

طي مراحل ويزارد، هيچ اسمي از ايميل نمياد و فقط از شما مي پرسه:
    آيا ميخوايد پاسخ كاربران را در فايل txt ذخيره كنيد يا فايل Html و شما گزينه دلخواه رو انتخاب مي كنيد و ويزارد به پايان مي رسد.

استفاده از FormMailing
    پس از اتمام مراحل فوق، روي دكمه Submit از فرم ساخته شده، راست كليك كرده گزينه Form Properties را مي زنيد و در قسمت Email Address آدرس ايميل دلخواه را مي نويسيد.
    از اين به بعد، داده ها، علاوه بر ذخيره شدن در فايل txt مذكور، به آدرس ايميل شما هم ارسال خواهد شد.
    (البته، اين سرويس، فقط بعد از پابليش كردن سايت فعال ميشه اون هم به شرطي كه Server شما امكان FormMailing داشته باشه).
    مرسی!پیداش کردم!پس فقط باید این فرم رو تو صفحه نهایی بذارم .نه؟آخه پرسشنامه چندتا صفحه داره که آخر هر صفحه,میخوام با دکمه Nextبرم به صفحه بعدی!یعنی اونی که گفتی,همه جوابها رو میل میکنه یا واسه هر صفحه باید اوون فرمو بذارم؟
    در مورد فرم هاي چند صفحه اي بي اطلاعم. اگه مي توني ياد بگير به ما هم بگو.
    Last edited by javad2625; 24-02-2008 at 00:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •