تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 96

نام تاپيک: ▓ Microsoft Frontpage سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام
    بنده قصد ايجاد يك فروشگاه اينترنتي را دارم ( با فرانت پيج )
    اما به علت هزينه سنگين ودرد سر هاي زياد نمي خوام تحت اداره پست بفروشم
    بلكه دوست دارم مشتري اول پول را به حساب واريز كنه .

اما

اما دوست دارم در فروشگاهم يك مكانيزم مثل مكانيزم اداره پست داشته باشم.

تشريح پرو‍ژه مد نظرم:
    مي خوام كنار هر محصول يك دكمه داشته باشم به نام سبد خريد كه هروقت مشتري
    روش زد اون محصول را به سبد خريد اضافه كنه و......(مثل مكانيزم اداره پست)
    وآخر سر هم قيمت كل را محاسبه كنه و يك فيلد هم براي نوشتن شماره فيش بانكي طرف
    وجود داشته باشه. وبا زدن دكمه ارسال مشخصات محصول و خود شخص به ايميلم بره.

اگه بشه با فرم هاي فرانت پيج اينكار را كرد كه ديگه مهشره
    چون سراز كد و تگ و.. در نميارم
    ( بنده تازه كارم ولطفا سطح پايين راهنمايي كنيد)
    نايين جان فكر خوبيه.
    اما اين سيستمي كه گفتي نياز به برنامه نويسي داره و يه خورده پيچيده ميشه (خودم هم بلد نيستم).
    ولي با هر زباني كه برنامه نويسي كني، بايد سايت ميزبان شما قابليت ساپورت اون زبان رو داشته باشه.

شما مي توني فعلاً يه سايت درست كني و محصولات خودت رو داخلش معرفي كني. كنار هر محصول، يه كد كالا بگذاري. مشتري، كالاهايي رو كه لازم داره، كدشون رو يادداشت مي كنه و برات ايميل مي كنه (يا مستقيم تلفن مي زنه) و مجموع قيمت رو مي پرسه و واريز مي كنه و.... .

ضمناً اگه سايت ميزبان شما، امكان FormMailing داشته باشه (فكر مي كنم Freehostia داره) مي توني، با فرانت پيج، يه فرم روي صفحه فروشگاه بگذاري كه مشتري، كد كالاهاي دلخواه به علاوه آدرس ايميل خودش رو بنويسه و دكمه Submit رو بزنه تا مستقيم بياد به ايميل شما، تا شما باهاش تماس بگيري. ديگه اينطوري، حتي لازم نيست موقع سفارش دادن به صندوق ايميل خودش مراجعه كنه. حتي اگه ايميل نداشته باشه، مي تونه تلفن بده كه بهش زنگ بزني.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

به نام خدا
    جواد جان سلام
    از شما متشكرم
    خود فرانت پيج مي تونه فرم هايي خلق كنه كه وقتي مشتري كد محصولاتشا توش نوشت با زدن دكمه submit
    به ايميل من جوابش ارسال بشه ولــــــــــــــي
    من مي خوام مشتري راحت باشه و بازدن دكمه سبد خريد كنار هر محصول اونا به سبد خريدش اضافه كنه و...
    (درست مثل مكانيزم اداره پست)
    لطــــــــــــــــفا هــــــــــــــــركــــــ ـــــــــــــي بــــــــــــــــــــلـــ ـــــــــده بــــــــــــگــــــــــه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض حالا سوال دوم

به نام خدا
    مجددا سلام
    (هر كي سوال قبلي منا تو صفحه قبلي بلده جواب بده)

سوال دوم:
    با يه نرم افزاري (seleco menu maker ) منو ساختم حالا نمي دونم چه جوري تو فرانت پيج بيارم

كسي بلده واسه فرانت پيج منو بسازه(حتي بانرم افزار هاي جانبي؟)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض عجب تاپيك سردي داريد

به نام خدا
    سلام
    بابا چرا كسي سيري جوابي چيزي ....... ابدا

سوال دومم را حل كردم ( تونستم منو تو فرانت پيج بيارم) ملي نا با اون نرم افزار با يكي ديگه

حالا يه مشكل
    وقتي تو فرانت پيج كد Html منو رارا ميذارم
    تو محيط ديزاين نشون نميده ولي تو محيط سورس و پريويو نشان مي ده چرا؟
    2) وقتي دكمهf12 را ميزنم ( اين دكمه براي نشون دادن فرانت پيج در مرور گر است) تو مرور گر هم اثري از منو نيست
    حالا آيا اگر سايتم را روي هاست هم بفرستم بازم همينه يعني اگه تو مرور گر نشون نده تو هاست هم كه بذارم اونوقت هم همين مشكل هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

به نام خدا
    سلام

سوال دومم را حل كردم ( تونستم منو تو فرانت پيج بيارم) ملي نا با اون نرم افزار با يكي ديگه

حالا يه مشكل
    2) وقتي دكمهf12 را ميزنم ( اين دكمه براي نشون دادن فرانت پيج در مرور گر است) تو مرور گر هم اثري از منو نيست
    حالا آيا اگر سايتم را روي هاست هم بفرستم بازم همينه يعني اگه تو مرور گر نشون نده تو هاست هم كه بذارم اونوقت هم همين مشكل هست؟
    سوال شما (سيستم سبد خريد) سوال خود من هم هست. اما فكر نمي كنم كار ساده اي باشه و حتماً برنامه نويسي ميخواد. براي پيگيري مباحث حرفه اي برنامه نويسي مي تونيد به بخش برنامه نوسي وب در همين تالار يا تالار تخصصي Barnamenevis.org رجوع كنيد. درباره اين كه روي هاست، كار مي كنه يا نه، خوب كاري نداره، دكمه Publish رو بزن بفرست روي هاست ببين كار مي كنه يا نه.

حالا من يه سوال از دوستان طراح وب دارم:
    ميشه يه كم درباره كاربرد فايل هاي فلش (SWF) در طراحي وب توضيح بديد؟ يعني با فلش چه امكاناتي ميشه به صفحه وب اضافه كرد و معمولاً براي چه جور كارهايي استفاده ميشه.

متشكرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

به نام خدا
    سلام

حالا يه مشكل
    سوال شما (سيستم سبد خريد) سوال خود من هم هست. اما فكر نمي كنم كار ساده اي باشه و حتماً برنامه نويسي ميخواد. براي پيگيري مباحث حرفه اي برنامه نويسي مي تونيد به بخش برنامه نوسي وب در همين تالار يا تالار تخصصي Barnamenevis.org رجوع كنيد. درباره اين كه روي هاست، كار مي كنه يا نه، خوب كاري نداره، دكمه Publish رو بزن بفرست روي هاست ببين كار مي كنه يا نه.
    اين هم لينك آموزش فرانت پيج در يك تالار برنامه نويسي:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا من يه سوال از دوستان طراح وب دارم:
    ميشه يه كم درباره كاربرد فايل هاي فلش (SWF) در طراحي وب توضيح بديد؟ يعني با فلش چه امكاناتي ميشه به صفحه وب اضافه كرد و معمولاً براي چه جور كارهايي استفاده ميشه.

متشكرم
    Last edited by javad2625; 05-02-2008 at 15:36.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تمپلت رايگان براي فرانتپيج

کد:
    کد:
    کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سايت هايي كه ASP را ساپورت كنند

سلام
    حتماً گاهي به فكر استفاده از امكانات بانك داده هايي مثل Microsoft Access در صفحه وب خودتون افتاديد. براي اين كار، اولين اصل، اينه كه سايت شما قابليت ساپورت ASP رو داشته باشه. چون تمام صفحاتي كه از اكسس استفاده مي كنند بايد پسوندشون به ASP تغيير كنه.

در زير فهرستي از سايت هايي كه هم Frontpage Extensions و هم ASP رو ساپورت مي كنند قرار داره. اميدوارم به كارتون بياد:

کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان:
    من یه صفحه رو با فرانت پیج طراحی کردم. حالا وقتی که با نمای Preview بازش میکنم و ابعاد پنجره باز شده رو تغییر میدم , نوشته ها در جای خودشون ثابت نیستند. مثلا جمله "بسم الله الرحمن الرحیم" رو وقتی پنجره کاملا باز باشه در یک خط نشون میده ولی وقتی ابعاد پنجره رو کوچیک میکنم, بسم الله رو تو یه سطر و الرحمن الرحیم رو در سطر زیرش مینویسه. برای رفع اشکال چکار میشه کرد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان:
    من یه صفحه رو با فرانت پیج طراحی کردم. حالا وقتی که با نمای Preview بازش میکنم و ابعاد پنجره باز شده رو تغییر میدم , نوشته ها در جای خودشون ثابت نیستند. مثلا جمله "بسم الله الرحمن الرحیم" رو وقتی پنجره کاملا باز باشه در یک خط نشون میده ولی وقتی ابعاد پنجره رو کوچیک میکنم, بسم الله رو تو یه سطر و الرحمن الرحیم رو در سطر زیرش مینویسه. برای رفع اشکال چکار میشه کرد؟
    اين كه ميگي اصلاً اشكال نيست. بايد هر نفر، نوشته ها رو طبق سايز پنجره اكسپلورر خودش ببينه. وقتي سايتت رو Publish كني، مخاطب با اين موضوع، مشكلي نخواهد داشت. ولي اگه ميخواي حتماً نوشته ها سرجاشون Freeze بشن، مي توني اونها رو تبديل به عكس كني.

البته «بسم الله الرحمن الرحيم» فقط در صورتي بايد يه قسمتش به خط بعد بره كه، شما عرض پنجره رو كوچكتر از اندازه نوشته كرده باشيد، در غير اين صورت نبايد بره خط بعد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •