تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 150 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1498

نام تاپيک: آرشيو کرک و سریال محصولات Kaspersky

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط david_007
    سلام به همه دوستان به عرض همگی بسونم که بنده هم انتی ویروس ورژن 5.20رو یک بار برای نصب ورژن 5.0.372آناینستال کردم وچون ورژن جدید هم لایسنس کی آن در لیست سیاه بود کار نکرد مجبور شدم همان نسخه اولی رو دوباره نصب کردم وبا رج کی که دوستمان گفته بودند کار کرد البته هنوز دستگاه ری استارت نشده تا مطمئن بشم
    .... من پیشنهاد میدم دوستان آپدیتها رو بصورت فایل زیپ دانلود کنند بعد از روی هارد انتی ویروس رو آپدیت کنند شاید مشکل حل بشه لطفا صاحبان فن نظر بدهند
    دوست عزيز نيازي به آنيستال كردن نبود چون اگه دقت ميكردي يكي از دوستان هم گفه بود گه روي ورژن 5.0.732 هم كار كرده بدون آنيستال كردن .در مورد كرك هم بگم فكر كنم 99% كار كنه چون الان من و خيلي از دوستان با 2 .3 بار ريستارت كردن مشكلي برامون پيش نيمده در صورتي مشكل پيش مياد كه شركت كاسپر بفهمه و اين رگ كي را تو ليست سياه قرار بده :roll:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام من تازه عضو شدم kasperski من هم داره تموم ميشه در واقع همين امروز خريدم و نصب كردم !!فكر كنم قالب كرد فروشنده ! راستي اين اپديتايي رو كه دستي داونلود كردم چكار كنم؟؟؟

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم لينك ليسنس كي رو داده بودم اما چون استراسبورگ گفته بود كه كار نمي كنه و من خودم هم كاسپرسكي رو نداشتم كه تست كنم گفتم حتما كار نكرده كه استراسبورگ اينقدر با قاطعيت مي گه كار نمي كنه!!!!

داره خودمونی میشه mehdiiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ميشه توضيح بدين چجوری ميشه از رو hard اونو updateکرد چون من هر بر اونو update ميکنم دوباره مشکل پيدا ميکنه

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

cj داره تموم ميشه يعني چي ؟ تاريخش داره سر مي آيد ؟ :shock:
    آپديت ها رو كپي كنيد در پوشه مورد نظر
    mehdiiii فكر كنم منظور شما دستي آپديت كردن هست كه خب از تو سايت خود برنامه خيلي راحت مي تونيد دانلود كنيد
    راستي دوستان يادشون نره اين تاپيك تو انجمن كرك هست بحث اپديت ها و .... مروبط به اين انجمن نيست و موضوعات قاطي ميشه

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdiiii
    سلام ميشه توضيح بدين چجوری ميشه از رو hard اونو updateکرد چون من هر بر اونو update ميکنم دوباره مشکل پيدا ميکنه
    مهدي جان اگه درست متوجه شده باشم شما بعد از اينكه آپديت مي كنيد با مشكل رجيستر شدن مواجه مي شويد يعني كاسپر پيغام مي ده كه بايد رجيستر كنيد و ليسنس كي قبلي مهلتش تموم شده. اگه اينطور باشه اگه از هر جاي ديگه هم دانلود كنيد آپديتها رو باز هم همين مشكل رو خواهيد داشت و بايد از ليسنس كي جديد استفاده كنيد كه در همين تاپيك لينكش اعلام شده استفاده كني.
    اما اگه مشكلت اين نيست و فقط مي خواهي به طور دستي آپديت كني كه همون كاري كه مافيا جان گفتند رو انجام بده. از سايتش دانلود كرده و روي هارد ذخيره كن بعد هم از روي هارد آپديت كن.
    براي دانلود آپديت از سايت كاسپرسكي به صورت دستي به اين لينك برو. در اين صفحه آپديتهاي كلي - روزانه و هفتگي كاسپرسكي موجود هست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

moneyed جون وقتی ازت لایسنس کی خواست اینو بهش بده (روی Add Key کلیک کن اینو بهش بده)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ساسان جان ممنون از لطفی که کردی اما من خودم اینو داشتم ربای شما رو هم امتحان کردم قبول نکرد
    این پیغام رو میده
    ---------------------------------
    Attention! Invalid license Key installation date c:/آدرس محل کی
    most likle the system date was put backwards after the license key installation , set the corect date and try again
    ---------------------------------
    در ضمن این رو هم بگم که من برای بار اول که نصب کردم بعد از ریست تارج سیستم من سال 2019 شده بود که من تاریخ رو درست کردم و دوباره آنتی ویرس رو نصب کردم
    لطفا راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست خوبم سلام
    وقتي اين ليسنس كي براي بقيه دوستان جواب داده ولي براي شما كار نمي كنه يعني مشكل از سيستم شماست. من فكر مي كنم اگه يك بار آنتي ويروس را به طور كل آنيستال كني و دوباره نصب كني مشكلت حل بشه.

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

moneyed جون شما این پوشه رو پاک کم کاملا:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro
    بعد ساعت ویندوزت رو Update کن بعد نصب کن این لایسنس رو بش بده حله!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •