تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 40

نام تاپيک: »»» خـبــرها و گــزارش‌هایی از بـرنـامه نود (90)

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

1........!
    2.همونطور که گفتم مسؤل رفتار تماشاگرا باشگاهها هستن و مسؤل نابینایی اون سرباز هم تماشاگرای سپاهان بنابراین مسؤل نابینایی سرباز باشگاه سپاهانه فلذا....
    3.پس منم همینجوری میگم طرف مریخی بوده!!
    4.وقتی باشگاه مسؤل بوده حقشه با کم شدن امتیاز تنبیه بشه..
    5.اتفاقا من همیشه طرفداره تیمای شهرستانی بودم.. ولی کار سپاهانیها قابل دفاع نیست!
    2.در مورد قسمت قرمز چقدر مطمئنید؟
    3.من منظورم اینه که شما هم مطمئن نیستید که سپاهانی بوده.
    4.مطمئنیدکه اونا بودن.
    5.نظر شماست.

راست میگی!!حقوق 10 هزار تومنی برای این سرباز بدبخت که به زور بردنش سربازی خیلیه!!!اخه این چه حفیه؟؟؟زندگی این سرباز فنا شد رفت به باد!!من طرفدار پرسپولیس نیستم و دوستدارم سقوط کنه دسته یک ولی این ساکت مدیر عامل سپاهان حالم ازش به هم میخوره!!یه ادم نفوذی زبون بازی هست که دومی نداره!باید 10 امتیاز از سپاهان کم میکردن تا حال این سامت مفت خور جا بیاد!!

جریمه ی سپاهان خیلی کم بود.جوون مردم یه چشاش تخلیه شده و اون یکی چشمش هم که فقط 10% میتونه ببینه
    من بازم میگم. توی خود ایران اینقدر جرم انجام میشه چرا کسی به داد اونا نمیرسه اونوقت حالا همه میگن وای سربازه چیش شد. تازه از چیزی هم که مطمئن نیستن با اطمینان کامل حرف میزنن و قانونش رو اجرا میکنن.

کـاربـر بـاسـابـقـه Iron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من متوجه نشدم که سپاهان چه کوتاهی توی انجام وظایفش کرده بود که جریمه شد. تامین امنیت ورزشگاه که بعهده این باشگاه نیست. اعضای این باشگاه هم که تماشاگران رو تحریک نکرده بودند. هرچقدر هم که کار فرهنگی بکنند باز هم نمیشه عدم وجود چند نفر آدم مشکل دار رو توی ورزشگاه تضمین کرد. اگر ورزشگاهها و تامین امنیت اونا در اختیار دولته باید مسئولیت اتفاقات اینچنینی رو هم بپذیره.
    البته اتفاقی که برای اون سرباز افتاد خیلی ناگواره اما این مساله مقصر حادثه رو تغییر نمی ده. دلیلی نداره که وقتی دستمون به پرتاب کننده نارنجک نمی رسه و زورمون به نیروی انتظامی بخاطر قصور در کنترل اوضاع نمی رسه، نمی تونیم دولتو بخاطر وضع بد ساختمان ورزشگاه بازخواست کنیم همه چیزو سر باشگاه خالی کنیم.

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

اینجا قراره درباره نود صحبت بشه یا سپاهان و اون سرباز بیچاره.
    برنامه نود این هفته به خاطر اینکه اکثر بازیها سه شنبه برگزار میشه در چهارشنبه پخش میشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من متوجه نشدم که سپاهان چه کوتاهی توی انجام وظایفش کرده بود که جریمه شد. تامین امنیت ورزشگاه که بعهده این باشگاه نیست. اعضای این باشگاه هم که تماشاگران رو تحریک نکرده بودند. هرچقدر هم که کار فرهنگی بکنند باز هم نمیشه عدم وجود چند نفر آدم مشکل دار رو توی ورزشگاه تضمین کرد. اگر ورزشگاهها و تامین امنیت اونا در اختیار دولته باید مسئولیت اتفاقات اینچنینی رو هم بپذیره.
    البته اتفاقی که برای اون سرباز افتاد خیلی ناگواره اما این مساله مقصر حادثه رو تغییر نمی ده. دلیلی نداره که وقتی دستمون به پرتاب کننده نارنجک نمی رسه و زورمون به نیروی انتظامی بخاطر قصور در کنترل اوضاع نمی رسه، نمی تونیم دولتو بخاطر وضع بد ساختمان ورزشگاه بازخواست کنیم همه چیزو سر باشگاه خالی کنیم.
    حرف دل منو زدید.

اینجا قراره درباره نود صحبت بشه یا سپاهان و اون سرباز بیچاره.
    برنامه نود این هفته به خاطر اینکه اکثر بازیها سه شنبه برگزار میشه در چهارشنبه پخش میشه.
    اینم یکی از بحثای نود بود دیگه.
    بحث بعدی رو بعد از دیدن نود بعدی شروع میکنیم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    ببخشید اما من چهار شنبش رو ندیدم. هرکی دیده موضوعش رو بگه تا بحث کنیم.

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

سلام
    ببخشید اما من چهار شنبش رو ندیدم. هرکی دیده موضوعش رو بگه تا بحث کنیم.
    زیاد جالب نبود.
    اولش که کاملا سیاسی بود. یعنی به علت نزدیک بودن به انتخابات(با انتخاب سرمربی تیم ملی اشتباه نگیرید) یک شخصیت سایسی اورده بودندکه چندین سال قبل رییس فدراسیون بوده تا مثلا در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی حرف بزنه.تنها چیزی که ما نشنیدیم در مورد تیم ملی و فوتبال بود.اسمش هم صفی زاده بود.
    بعدش هم رفت سراغ بازیهای لیگ.
    با مسولان ملوان و ذوب آهن هم در مورد لغو بازی صحبت کردند.که ذوالفقار نسب همه مصاحبه هاش تو روزنامه ها رو تکذیب کرد.
    همچنین احمدزاده مربی ملوان میگفت 2متر و نیم برف رو زمین نشسته بود.که طبق گزارش هواشناسی که فردوسی پور نشون داد اعلام شده بود که فقط 90 سانت برف رو زمین نشسته.تو تصویر هم تا زیر زانوهای مجری برف بود
    تو صحنه درگیری منیعی با عکاس اهوازی هم با هردوتاشون مصاحبه کرد.اونجوری که من دیدم و حرفهای عکاسه (قسمتی از حرفهاشو سانسور کردند-فحش میداد صدا شو قطع کردند) به نظر من داشته رو اعصاب منیعی بازی میکرده و منیعی هم نه گذاشته و برداشته گذاشته تو صورت یارو.البته عکاسه هم زیاد فیلم بازی میکرد.
    مربی شن ساث ساوه (فوتسال) هم که تیمش محروم شد میگفت تیم ما زیر بار زور نمیره.ما حاضریم محروم بشیم ولی جریمه یک میلیونی که ناحق به تیم ما واد شده رو ندیم.البتهخودش اعتراف کرد که بدش نمیاد تام ایران خودرو قهرمان بشه.(با محرومیت شن سا تیم تام قهرمان میشد)
    بقیه اش هم زیاد جالب نبود.اگه دوستان چیز بیشتری یادشونه بگند.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

زیاد جالب نبود.
    اولش که کاملا سیاسی بود. یعنی به علت نزدیک بودن به انتخابات(با انتخاب سرمربی تیم ملی اشتباه نگیرید) یک شخصیت سایسی اورده بودندکه چندین سال قبل رییس فدراسیون بوده تا مثلا در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی حرف بزنه.تنها چیزی که ما نشنیدیم در مورد تیم ملی و فوتبال بود.اسمش هم صفی زاده بود.
    بعدش هم رفت سراغ بازیهای لیگ.
    با مسولان ملوان و ذوب آهن هم در مورد لغو بازی صحبت کردند.که ذوالفقار نسب همه مصاحبه هاش تو روزنامه ها رو تکذیب کرد.
    همچنین احمدزاده مربی ملوان میگفت 2متر و نیم برف رو زمین نشسته بود.که طبق گزارش هواشناسی که فردوسی پور نشون داد اعلام شده بود که فقط 90 سانت برف رو زمین نشسته.تو تصویر هم تا زیر زانوهای مجری برف بود
    تو صحنه درگیری منیعی با عکاس اهوازی هم با هردوتاشون مصاحبه کرد.اونجوری که من دیدم و حرفهای عکاسه (قسمتی از حرفهاشو سانسور کردند-فحش میداد صدا شو قطع کردند) به نظر من داشته رو اعصاب منیعی بازی میکرده و منیعی هم نه گذاشته و برداشته گذاشته تو صورت یارو.البته عکاسه هم زیاد فیلم بازی میکرد.
    مربی شن ساث ساوه (فوتسال) هم که تیمش محروم شد میگفت تیم ما زیر بار زور نمیره.ما حاضریم محروم بشیم ولی جریمه یک میلیونی که ناحق به تیم ما واد شده رو ندیم.البتهخودش اعتراف کرد که بدش نمیاد تام ایران خودرو قهرمان بشه.(با محرومیت شن سا تیم تام قهرمان میشد)
    بقیه اش هم زیاد جالب نبود.اگه دوستان چیز بیشتری یادشونه بگند.
    مرسی.
    عکاسا اکثرا همینجورن برای اینکه کارشونو حفظ کنن. که یه وقت براشون بد نشه. (اگه کسی اینجا عکاسه من منظورم همه نبود) خوب هر کسی باید از خودش و آیندش دفاع کنه دیگه.

این حرفی که مربی شن ساوه گفته واقعا باحاله. اگه یکم از این حرفا رو ساکت یاد گرفته بود الان وضعش این نبود. ساکت زیاد حرف میزنه (بر خلاف فامیلش) اما نمیدونم چرا نتونست از خودش و تیمش دفاع کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

قضيه اين شعارهاي نژادپرستانه چيه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باحال ترین قسمت نود این هفته دروازبان پگاه بود من که مردم از خنده

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

قضيه اين شعارهاي نژادپرستانه چيه؟
    نظر در مورد نود هست. میشه بگم منظورتون از نژاد پرستانه چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •