تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 108 اولاول ... 85898104105106107108
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 1080

نام تاپيک: تاپیک ساخت ویندوز Xp

پروفشنال amin fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    IRAN - Karaj

پيش فرض

اون فایل حروفاش عربی هست میخوام فارسی کنم. دو زبان وارد میکنم اولی عربی دومی فارسی؟
    وقتی فایل رو اضافه میکنم و finish میکنم در پایین برنامه خطای .File was not added میده! چیکارش کنیم؟

یه فایل دیگه وارد کردم که وارد شد اون فارسی رو اصلا ساپورت نمیکنه. یعنی کلمات رو به صورت علائم خرچنگ قورباغه نشون میده تو برنامه خودش. بعد از پنجره Navigation در سمت راست اصلا نمیدونستم باهاش چیکار کنم. یکم شلوغه!

روش unpack کردن رو هم یاد بدین.
    با تشکر
    سلام

همانطور که قبلا هم گفتم این قبیل برنامه ها برای لود کردن رشته های متنی برنامه شما نیاز به چند عامل دارند :

1. حتما فایل شما با برنامه سازگار باشد ، برای لیست سازگاری های برنامه Lingobit Localizer در فایل Help برنامه بخش Supported Platforms را مشاهده نمایید .
    2. فایل اجرایی یا دی ال ال شما به وسیله قفل های نرم افزاری Pack نشده باشد . یعنی فایل بدون هیچ لایه امنیتی باشد . در غیر اینصورت برنامه قادر به دسترسی به منابع فایل شما نخواهد بود و اخطار می دهد .
    3. چیزی که خیلی از کاربران از آن غافل هستند اینه که اصلا در بسیاری از موارد فایل های ترجمه برنامه ها دررون فایل های باینری نیستند و رشته های آن ها در فایل های پیکربندی متنی مانند PO و XML ممکن است باشند . به همین دلیل وقتی شما فایل خود را در برنامه لود می کنید در پنل Navigation چیزی برای نمایش وجود ندارد !

در رابطه با روش Unpack کردن هم باید بگم که یک هم چنین درخواستی همانند تلاش برای شنا در عمق بسیار کم رودخانه و توقع داشتن برای شنا در مثلا یک دریای پرعمق است . دوست عزیز Unpacking مرحله ابتدایی از علم کراکینگ است و یک جورایی ( در صورت دستی بودن ) از خود کراکینگ سخت تر و پیچیده تر !
    یادگیری این روال به سال ها تجربه شما در فرایند مهندسی معکوس وابسته و قطعا به این سادگی ها قابل دستیابی نخواهد بود ...
    اما برای شروع می تونید از Unpacker های آماده ای که توسط Cracker ها نوشته شده استفاده کنید . البته این برنامه ها بسیار محدود هستند و معمولا در یک روال عادی شما را به نتیجه می رسانند و نه یک روال و لایه امنیتی پیچیده ... مثلا ترکیبی از Packer ها .

خطای File was not added به دلیل غیر قابل ویرایش بودن فایل شما به دلیل یکی از موارد ذکر شده است ...

برنامه زبان فارسی را کاملا پشتیبانی می کند و در غیر اینصورت ادعای برنامه کاملا بی معنی خواهد بود ، کافیه به عبارت Persian در لیست زبان های آن دقت کنید . من حتی به کمک سرویس های ترجمه آنلاین برنامه تمام رشته های یک فایل DLL را به کمک این برنامه فارسی کرده ام . احتمالا زبان فارسی موجود در فایل شما به صورت یونیکد نیست ... و این مشکل فایل شماست و نه برنامه .

ترتیب زبان عربی در بالا و فارسی در پایین هم برای مثال شما کاملا درست است ...
    Last edited by amin fear; 17-06-2012 at 14:09.

2. این کاربر از amin fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

ممنون از توضیحات.
    من این فایل رو لینکشو میزارم خودتون ببینید میتونید ویرایشش کنید؟
    لینک:
    در ضمن فونتش جوریه که وقتی صفحه رو بزرگ میکنی کلمات از هم جدا میشه وقتی کوچیکه جدا نیست. فونتشو عوض کنی نمیشه همش یه جوریه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مال یه برنامه دیگست که (فکر کنم این فایل باید باشه) فارسی نشون نمیده. خرچنگ قورباغه نشون میده تو برنامه واسه اینکه از فرستنده دیجیتال جدول پخش برنامه ها به طور زبان فارسی ارسال میشه. که یه نرم افزار برای پخش کانال از زبان فارسی به کلیشتیبانی نمیکنه. حتی تلتکست این برنامه فارسی نشون نمیده. ولی اونی که قبلا در مورد صحبت میکنم فارسی رو میشه توش درست کرد ولی به صورت عربی که گاهی کلمات خراب میشه!

اگه شما گیرنده دیجیتال برای کامپیوتر داشتین خوب میفهمیدین چی میگم.
    Last edited by Ghaioom; 18-06-2012 at 06:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ميخوام سي دي ويندوز رو بريزم تو فلش با win to flash هم نشد كسي كمك ميكنه؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون از توضیحات.
    من این فایل رو لینکشو میزارم خودتون ببینید میتونید ویرایشش کنید؟
    لینک:
    در ضمن فونتش جوریه که وقتی صفحه رو بزرگ میکنی کلمات از هم جدا میشه وقتی کوچیکه جدا نیست. فونتشو عوض کنی نمیشه همش یه جوریه.

اینم مال یه برنامه دیگست که (فکر کنم این فایل باید باشه) فارسی نشون نمیده. خرچنگ قورباغه نشون میده تو برنامه واسه اینکه از فرستنده دیجیتال جدول پخش برنامه ها به طور زبان فارسی ارسال میشه. که یه نرم افزار برای پخش کانال از زبان فارسی به کلیشتیبانی نمیکنه. حتی تلتکست این برنامه فارسی نشون نمیده. ولی اونی که قبلا در مورد صحبت میکنم فارسی رو میشه توش درست کرد ولی به صورت عربی که گاهی کلمات خراب میشه!

اگه شما گیرنده دیجیتال برای کامپیوتر داشتین خوب میفهمیدین چی میگم.
    این فایل dll رو با چی می خواین ویرایش کنید؟ من حروف فارسی داخلش پیدا نکردم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام به همه
    یه مشکل تو درست کردن ویندوز با Windows Unattended CD Creator دارم وقتی iso میگیرم و و شروع به نصی ویندوز میکنم این ایرور میده

ممنون
    Last edited by shourgashti; 03-12-2012 at 12:26.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

این فایل dll رو با چی می خواین ویرایش کنید؟ من حروف فارسی داخلش پیدا نکردم.
    تازه این پست رو دیدم!
    یه پی ام میدادین میگفتین پاسخ دادم!

با هر چی که شد میخوام ویرایش کنم. حروف فارسی نیست توش؟ منم فک کنم پیدا نکردم یا نمیدونم چطوریاس. ولی باید باشه که!!
    فکر کنم الفبا باید توش باشه.

8. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mosafer1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

باسلام از مدیریت محترم این بخش تقاضا دارم که اگه امکان داره کل مطالب مفید این بخش رو بصورت یه فایل pdf در بیارن تا هر کسی خواست با دانلود اون فایل به کلیه سوالاتش پاسخ داده بشه متاسفانه تعداد صفحات زیاده و مطالب هم فراوان گفته شده ولی اینکع کدوم راه بهتر ه یا بهتر جواب میده مشخص نیست با تبدیل مطالب به یه فایل متنی میشه کلی صفحات رو به ارشیور فرستاد ومجددا اطلاعات جدید و سالات جدیدی در این بخش طرح بشه
    ممنون میشم رسیدگی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام و درود به تمامی دوستان
    دارم همه مطالب مهم رو گردآوری میکنم
    فکر کنم با وقت محدود من حدود یک ماه دیگه حاضر میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

دوستان pdf رو اماده نکردن

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

انشاالله که خوبین

یه سوالاتی در مورد nlite داشتم:

1- من با آموزشش اوکی میکنم ولی چرا قسمت تعمیر ویندوز نمیاد؟! نمیشه کاری کرد؟ چون من گاهی لازمم میشه ویندوز رو تعمیر کنم!
    سی دی ویندوز بدون دستکاری هم دارم ولی بهتر بود تو اون دستکاری شده هم میومد که لازم میشه.
    اون اول اول هم یه دکمه تعمیر هست تو داس اونم برداشته اون خیلی خیلی کم لازمم میشه اینم نمیشه اورد ؟ اینم تو غیردستکاری شده هستش ولی این برمیداره.

2- و سوال دیگم وقتی که داره نصب میشه فقط یه پنجره وارد کردن نام کامپیوتر بود فک کنم، این میاد. فک کنم اینو قبلا خالی گذاشتیم. حالا این از خالی گذاشته شدن میاد یا خالی هم نزاری میاد؟ نمیشه کاری کرد این پنجره هم نیاد ؟! یکسره نصب بشه دگ.

3- سوال بعدی اینکه میشه کاری کرد که آیکون های مای کامپیوتر و مای داکیومنت بعد نصب خود به خود ظاهر بشه؟ چون همیشه من بعد نصب هر دو رو همون اول دستی میارم.

4- زبان نوشتن بعد از نصب مستقیم میره رو فارسی. کجاش رو باید تغییر بدیم تو برنامه که با انگلیسی بیاد بالا؟ زبان فارسی بالای انگلیسی هست. باید بیاد پایین.

5- این ان لایت کدوم فایلو تغییر میده؟ نمیشه ما دستی تغییر بدیم؟ نکنه اون فایل INI که ذخیره میشه تو پوشه با اون کار میکنه؟!
    موندم بعد از نصب چرا تو درایو سی یه چیزایی اضافه میشه. مثل پوشه و فایل!

6- سوال آخری. چطوری میشه کاری کرد که آیکون LAN وقتی فعال میکنی کنار ساعت فعال باشه فک کنم اینجور تنظمیات رو تو ان لایت نمیشه کرد!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •