تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 32 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 311

نام تاپيک: تعمير فلش مموري هاي سوخته

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض تعمير فلش مموري هاي سوخته

احتمالا اين مشكل ممكن است براي بسياري از دوستان پيش بيايد كه هنگامي كه فلش مموري خود يا همان
    USB Flash Drive را از كامپيوتر جدا مي كنند احتمالا فراموش كنند كه آنرا safe يا stop كنند واحتمالا ممكن است مشكلي پيش بيايد

من هم دچار همين مشكل شده ام من فلش را از يو اس پي بيرون كشيدم واكنون كامپيوتر قادر به تشخيص يا حتي برقراري ارتباط با USB Flash Drive جديد من با حجم 4 گيگ نيست

مي خواستم بدانم بايد چه كنم ؟
    آيا راهي براي تعمير يا پروگرم كردن چه توسط من يا متخصصان وجود دارد؟

متشكر مي شوم اگر كمك كنيد

مدلش هم TOSHIBA U3 SMART 4GB است

ببينم اينها نمايندگي ندارند؟ ضمنا من از كسي كه خريدم به من كاغذ گارانتي نداد
    Last edited by mahramasrar2; 13-01-2008 at 13:44.

2. 4 کاربر از mahramasrar2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    from Hell

پيش فرض

منم همين مشکل رو دارم . کسي چيزي ميدونه

اگه نباشه جاش خالی می مونه کاوه رسولی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    استان سر سبز گیلان

پيش فرض

فلاش من مدل Transcend هست من هم یه بار اشتباهی بدون Safe Usb کشیدم حالا دیگر به حالت Safe نمی رود یعنی روش راست کلیک می کنم به حالت Safe Usb نمی ره با چند سیستم هم امتحان کردم باز درست نشد حتی فرمت کردم باز هم درست نشد در ضمن وقتی روی درایو شناخته شده راست کلیک می کنم به جای Open یه سری حروف لاتینی می ده با ویروس کش هم چک کردم ویروس نداشت کسی می تونه کمکم کنه

5. این کاربر از کاوه رسولی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

13

فلش مموری من هم مشکل داره
    یعنی وقتی یه چیزی رو توش copy میکنم ایراد نمیده ولی وقتی میخوام اون فایل رو نصب کنم ارور میده و این مشکل فقط تو فایل های اجرایی و در فایل های تصویر یا متنی ارور نمیده
    ویروس هم نداره و ویروس کش هم هیچ ویروسی پیدا نمیکنه و فرمت هم کردم ولی دوباره همان مشکل هست

پروفشنال rasool1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان برای دو دوست اول راهی هنوز بلد نیستم اما دو دوست دوم حتما فلش اونا ویروس داره شک نکنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من يك فلش سوني گرفتم بار اول فرمتش كردم اما بعد از اون هر چه روي دستگاه ميندازم ميگه فرمت كنم ولي دستگاه بطور كامل نميتونه فرمتش كنه
    اگه كسي ميتونه لطفا كمكم كنيد

داره خودمونی میشه Whansinnig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

14

درمورد فلش مموري به مشكلي بر خوردم . كامپوتر اونو نميشناسه و تشخيص نمي ده . تا به حال هم بدون خارج شدن از برنامه ي اصلي اونو از كامپيوتر جدا نكردم كه بسوزه .

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

در فلش مموري ها وقتي سيستم قادر به شناسايي فلش نيست كه يا ولتاژ بيش از حد وارد فلش شده باشه يا اينكه اشتباهي روي پورت داده ولتاژ وارد بشه
    بهتره فلش مموري رو با سيستم فرمت نشه اگه هم خواستيد فرمت كنيد با fat فرمتش كنيد نه بقيه فرمت ها

داره خودمونی میشه Whansinnig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

14

در فلش مموري ها وقتي سيستم قادر به شناسايي فلش نيست كه يا ولتاژ بيش از حد وارد فلش شده باشه يا اينكه اشتباهي روي پورت داده ولتاژ وارد بشه
    بهتره فلش مموري رو با سيستم فرمت نشه اگه هم خواستيد فرمت كنيد با fat فرمتش كنيد نه بقيه فرمت ها
    ميشه لطفا بيش تر و ساده تر توضيح بدهيد . ( درمورد ولتاژ بيش از اندازه ؟ و ... ) ؟؟

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

ميشه لطفا بيش تر و ساده تر توضيح بدهيد . ( درمورد ولتاژ بيش از اندازه ؟ و ... ) ؟؟
    پورت usb نهايتا 5 ولت برق داخلش جريان پيدا مي كنه تا جايي كه من اطلاع دارم وسايل طراحي شدن براي اين 5 ولت حالا حساب كن ولتاژ پورت به 6 ولت برسه در نتيجه اون قطعه ميسوزه
    من خودم براي اينكه بتونم يه فلش رو بسوزونم اومديم بهش ولتاژ 12 ولت رو داديم تا اين وسيله بدبخت سوخت
    يا اينكه ماردبوردت دچار مشكل ميشه جاي داده و برق رو پورت عوض ميشه هر وسيله اي كه نصب كني رو ميسوزونه مثلا چاپگر رو پورتش ميسوزه يا اسكنر

صفحه 1 از 32 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •