تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 32 اولاول ... 2026272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 311

نام تاپيک: تعمير فلش مموري هاي سوخته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

میخوای همونو واست 512 گیگابایت کنم

داره خودمونی میشه jabari-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    (این اولین پستم هست!)
    من یک micro sd دارم که مال موبایله و بعد از مدتی کار کردن حالا دیگه نه گوشی اون رو می شناسه نه کامپیوتر.وقتی به کامپیوتر وصل میکنم میگه "میخواهید فرمت شود؟"
    حالا چی کار کنم خیلی توش عکس دارم و نمیخوام اونارو از دست بدم؟؟میتونم دوباره اونارو ببینم؟
    (مارک میکرو اس دی مال نوکیا هست و یه دونه دیگه هم دارم که سیلیکون پاور هست)

خواهش میکنم بهم جواب بدید.
    سلام از این روش استفاده کنید احتمالا جواب بده.
    برا من که جواب داد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my GT-B5510 using Tapatalk 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه E-Masood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    من یه فلش ۸ گیگ kingmax PD-07 دارم که وقتی به کامپیوتر میزنم صدای دیلینگ شناخت سخت افزار رو میده اما دیگه هیچ عکس العملی نداره و اتفاقی رخ نمیده.و درایوش بالا نمیاد.

اگر ممکنه راهنمایی کنید که امیدی هست یا نه؟چطوری میشه درستش کرد؟ با بعضی نرم افزارهای تعمیر فلش هم خواستم درستش کنم اما چون درایوش بالا نمیومد کاری از پیش نبردم.
    اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

داره خودمونی میشه بهزاد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

9

سلام

فلش ADATA c906 32GB دارم که بعد از وصل کردن صدای دیلینگ میاد ولی درایوش بالا نمیاد توی دیوایس منیجر هم این پیغام رو میده U1170CONTROLLER USB Device

اطلاعات مهمی نداره ولی اگر حفظ بشه بهتره لطفا راه نمایی کنید
    Last edited by بهزاد; 28-09-2014 at 18:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستانی که با مشکل ظرفیت برخوردن من بعد از چند وقت یه برنامه پیدا کردم که مشکل من رو حل کرد. فلش toshiba 8gb من 4 Mb نشون میداد و با این برنامه تونستم درستش کنم. از لینک زیر دانلود کنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کافیه روی restore کلیک کنید بعد چند دقیقه میگه که فلش رو در بیار و دوباره بزن بعد ok که داد ظرفیت درست میشه فقط کافیه یک بار فرمتش کنی.

در آغاز فعالیت mohammad8432's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.
    من هم مشکل write protect و فرمت نشدن را داشتم یک سایت روسی بود که فریور مدل فلش را داد و درست شد

در آغاز فعالیت mohammad8432's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فقط کافیه pid و vid فلش خودتون را با نرم افزار ChipGeniu داشته باشید و بعد در این سایت دنبال فریور خاصش بگردید درست می شه . وقتی که پیدا کردید در سایت مورد نظر باید اطلاعات مورد های پیدا کرده را با اطلاعات فلش خود مقایسه کنید اونی که نزدیکتره را دانلود کنید خود سایت روسی یه فایلی را به شما می دهد که هم نرم افزارش را داره و هم فایل فریمور .

دیگه نگران مشکلات فلش خود نباشید مشکلاتی مانند کم حجم شدن و رایت پروتکت و فرمت نشدن .فقط کافی email بزنید تا آموزش کامل آنرا آماده کنم . اگر هم خیلی از یوزر ها مشکل داشتند با اجازه Admin سایت آموزش آنرا توی سایت می گذارم . فقط قبل از هر چیز اگر فلش شما تقلبی نیست سایت خود فلش دیسک ها برای هر مارکی یه نرم افزار دارند ترجیحا از آن استفاده کیند.
    ایمیل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان یه sd 4 گیک دارم که وقتی به کامپیوتر وصل میکنم مقدار فضای اشغال شده رو توو my computr نشون میده ولی وقتی میری داخل مموری کلی طول میده تا لود کنه و در آخر ارور میده.نه چیزی میشه ریخت نه فرمت میشه.با نرم افزار هم ارور میده write protect رو غیر فعال کنید ولی دکمه ی روی مموری در حالت unlock هستش.کاریش میه کرد؟کلی نرم افزار رو روش از نت در آوردم ولی نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

فلش من ترنسنده8گیگ چراغش روشن و خاموش میش صدا میده ک وصل شده ولی هیچی نمیاد یا اگرم میاد میگ Please insert a...کسی میدونه چیکارش باید بکنم؟گارانتیش هم تموم شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه siadate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

باسلام. رم میکرو اس دی حجم داره ولی فرمت نمیشه مثل اینکه پارتیشن بندی نداشته باشه با نرم افزارهای پارتیشن بندی هم کار کردم حتی با نرم افزارهایhdd low level format toolsوusb formatوhp usb disk formatter هم استفاده کردم اما نتونستند فرمت کامل کنند پیام خطا میداند.درضمن سایتی رو میشناسید که بوسیله اون بتونیم رم رو زنده کنیم عین سایت روسی flash boot.ru

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •