تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ست آپم رو دستكاري كردم

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ست آپم رو دستكاري كردم

سلام
    من از ست آپ سيستمم در قسمت ولتاژ كه فكر ميكنم نوشته بود ولتاژ سي پي يو كلك آن را از 100 به 108 افزايش دادم و يكي پايينتر از اون هم كه 133 نوشته بود را به 162 افزايش دادم وبعد اونهم در همون قسمت ولتاژ عبارتي بود كه جلويش نوشته شده بود 15ايكس و من اونروهم به 20 ايكس تغيير دادم...
    ميخاستم بدونم اين تغييراتي كه من در ست آپ دادم خوب است يا بد چون به ميزان قابل توجهي سرعتم افزايش يافته

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

خوب , شما ندونسته اوركلاك سخت افزاري انجام داديد.
    مهمترين موضوع دماي cpu كه اولا اگر سنسور حرارتي داشته باشيد تا كنترلش كنيد خوبه و دوما مادربرد قابليت اينو داشته باشه كه وقتي به دماي خطر رسيد كامپيوتر خاموش كنه.
    يه نكته:فقط باس cpu و رم بيشتركن و اصلا به ولتاژها و ratio كاري نداشته باش.
    مثلا باس cpu من 133 و باس رمم 333. حال اگه باس cpu بزارم روي 160 و باس رم روي 400كارايي سيستم 20% بالا مياد و cpu 2.8 من به اندازه 3.3 كار ميكنه.
    بازم ميگم مواظب دماي cpu باش و اگه هاردت ساتاست اينكار ممكنه باعث سوختن هاردت بشه.

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

stam عزيز اين کار شما يک OverClock غير حساب شدست ولی عمر سيستم شما رو به شدت کم ميکنه Setup رو به حالت اول برگردونيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

Salam, Hamoon tor ke bagie ie doostan ham goftan, shoma system e toon ro over-clock kardin, in kar omr e mofid e system ro kahesh mide va dar bazi mavared ham baese na paidari e system mishe. Mamoolan over-clock kardan baiad be hamrah tagviat e system cooler bashe ta betoone be noie system ro khonak negah dare va az tarafe dige baiad tamam e gatate mortabet mesle RAM, CPU va AGP baiad betoonan in over clock ro tahamol konan.

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Student عزیز ممنون از اینکه در پاسخ دادن به سوال ها همکاری می کنی ولی حتما حتما فارسی بنویس.
    در ضمن این تاپیکی رو که بهش جواب دادی مال خیلی وقت پیش بود و دیگه در جریان نبود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •