تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 35 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 343

نام تاپيک: دستیابی به حداکثر دمای Gpu فقط در 15 دقیقه!! (قابل توجه اورکلاکرها !)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

همشون که نه. ولی اونایی که لازمند ممکنه!
    بعضی از قطعات روی کارت هم واسه خودشون یه هتسینک کوچیک دارند.(البته منظورم قطعاتی مثل خازن و مقاومت نیست)
    فکر نکنم اینطوری باشه این دو تا عکس رو ببین هیچ هیت سینک کوچکی دیده نمیشه

دلیلش اینه ک:
    اولا فن شما بزرگتره و هوای زیادی رو جا به جا می کنه.(البته صدای بیشتری رو هم تولید می کنه)
    دوما فنی که خودتون بستید ، چون برقش رو مستقیم می گیره در نتیجه همیشه دورش روی 100% هست. در حالی که دور فن خود کارت اتوماتیکه. یعنی همیشه مثل فن خودتون رو 100% نیست.
    خب دراینصورت منطقیه که فن خود شما خنکتر کارت رو نگه داره.
    بله منطقیه ولی خوب حتی اگه فن گرافیک روی 100%کاربکنه بازم دماش خیلی بیشتر از حالت فعلی هستش
    و همینطور صدایی که تولید میکنه
    و تو حالت اتوماتیکش هم دمای کارت رو تو حالت لود روی 80تا ثابت نگه میداره که خیلی زیاده چون این گرما به راحتی منتقل میشه به cpu و دور فن cpu هم بالا میره و صدای که تولید میکنه 2برابر میشه

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عکسها رو اینجا upload کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by active_277; 17-01-2008 at 23:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza_graphic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظور من بودن هیتسینک روی قطعات کارت گرافیک شما نبود.
    من گفتم همچین مسیله ای هم هست.
    مثلا من خودم رو کارت X1900xt که خریدم یه هیتسینک جدا و دراز روی یه سری از قطعاتش (فکر کنم مولد و تامین کننده برقش بود.)بود.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه کارت fx 5500 دارم اخرای عمرشه میخوام بدونم چقدر جون داره و اور میشه البته میدونم مسخرست چون میگن موش چی بود که کله پاچش چی باشه. حالا من از این برنامه ati tool 0.27 استفاده میکنم6 تا ستون هست ولی نمیدونم چی رو تنظیم کنم و نمیدونم دمای ماکسیمم چنده؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کارت شما دما سنج نداره. پس بیخیال دما شو.
    واسه اور کلاک هم میتونی از دو گزینه Find max mem و Find max core استفاده کنی.
    اول یکیش رو بزن ، بعد از اینکه اور شد ، گزینه دیگر رو بزن تا کاملا اورکلاک شه.

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بله منطقیه ولی خوب حتی اگه فن گرافیک روی 100%کاربکنه بازم دماش خیلی بیشتر از حالت فعلی هستش
    و همینطور صدایی که تولید میکنه
    و تو حالت اتوماتیکش هم دمای کارت رو تو حالت لود روی 80تا ثابت نگه میداره که خیلی زیاده چون این گرما به راحتی منتقل میشه به cpu و دور فن cpu هم بالا میره و صدای که تولید میکنه 2برابر میشه
    اگه هیت سینک خودت هم مثل همین هیت سینکه عکس دومیه بهتره بزاری سر جاش .همین عکس دومی که گذاشتی هیت سینک برجستگی برای مموری و ... داره پس یعنی اگه هیت سینک رو در بیاری و یه فن خودت بزاری فقط دمای هسته رو میاری پایین بقیش هیچی... این هیت سینک از روی خودش با فن stock خودش هوا رد میشه و سیالات هوا رو در نظر گرفتن پس بهتره هیت سینک رو بزاری سر جاش.اگه توی یه بازی خیلی داغ میشد و خواستی هیت سینک رو در بیاری2 تا فن رو کنار هم بزار که تمام کارت هوا بهش بخوره.این کار هم زیاد نکن فقط برای موارد خاص...
    Last edited by becareful; 27-01-2008 at 19:35.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اگه هیت سینک خودت هم مثل همین هیت سینکه عکس دومیه بهتره بزاری سر جاش .همین عکس دومی که گذاشتی هیت سینک برجستگی برای مموری و ... داره پس یعنی اگه هیت سینک رو در بیاری و یه فن خودت بزاری فقط دمای هسته رو میاری پایین بقیش هیچی... این هیت سینک از روی خودش با فن stock خودش هوا رد میشه و سیالات هوا رو در نظر گرفتن پس بهتره هیت سینک رو بزاری سر جاش.اگه توی یه بازی خیلی داغ میشد و خواستی هیت سینک رو در بیاری2 تا فن رو کنار هم بزار که تمام کارت هوا بهش بخوره.این کار هم زیاد نکن فقط برای موارد خاص...
    هیت سینکش رو برنداشتم قابش رو برداشتم

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ديروز از كارت GigaByte 6200 64Bit AGP با نرم افزار ATITOOL تست دما گرفتم.
    آخرين دماش 85 درجه بود. دماي اتاق هم فكر كنم 20 درجه اي ميشد. الان عكسش رو ندارم بزارم.

تا ميومدم اوركلاكش كنم هنگ ميكرد( آخه فن نداره) به خاطر همين تست دما در حالت اوركلاكش رو نتونستم بزارم.

فكر كنم اگه وسط تابستون بوديم 100 درجه رو شاخش بود.

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

هیت سینکش رو برنداشتم قابش رو برداشتم
    این کار هم اگه میخای بکنی بازم باید 2 تا فن بزاری که همه جاش هوا بخوره... با این کار خاک هم بیشتر میگیره مشکلی نداری با این مسئله؟ وقتی اون قاب رو طراحی کردن سیالات هوا و نحوه ی عبور و مقدار هوای عبوری رو در هر کجا در نظر گرفتن.پس برای همیشه این کار رو نکن... و قاب رو اغلب بذار سر جاش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •