تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 35 اولاول ... 15212223242526272829 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 343

نام تاپيک: دستیابی به حداکثر دمای Gpu فقط در 15 دقیقه!! (قابل توجه اورکلاکرها !)

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

occt:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهتره با همین نرم افزارها تست بگیری بازی شاید حداکثر فشار رو نتونه ایجاد کنه ati tool هم خوبه

بعدش اینکه منظور البرز زیر 100 بود دمای gpu اون کادر هم غیر قابل تغییر هستش ولی اونیکی که ریوا گذاشتی فرکانس سایه زن هستنش و بله تاثیر داره!فقط فرکانس ها شما اینو تست کن

لینک کلاک رو هم تیکش رو برد ار.750-1675-1100 اگه نا پایدار بود یا دمای خیلی بالایی داشت 15 و بعدش 10 تا کم کن البته جدا اور کنی راحتتره ناپایدار ی معلوم میشه از کدومه.اگه هم نه مونطور که البرز گفت 10 -10 ز یاد کن بعدش 5-5 و ...تا به آخرین حد پایدار ی برسی ترجیحا پیشنهاد میشه 15 مگا هرتز (و بیشتر) بر ای استفا ده طولانی عقبگرد بشه
    به آخرین کلاکهای پایداری رسیدی یه تست 3d mark بگیر نتیجه رو بزار
    کیا جان همه چیز رو کامل گفتن!

2. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه extreme edition's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلامhossein_operator من این کارت تو پارسال داشتم برند شم ASUS بود سری 9800GTXاور خوبی داره حداکثر فرکانس CORE آن با کولینگ معمولی 730GHZفرکانس سایه زنی SHDEAR 1600-1781مموری تا 2200پایداره ولی باتوجه برند این مقدار 20-50 مگاهرز اینور اونور است ولی برای استفاده طولانی سعی کن کمتر از مقدار فوق بذاری وحتما با چند تا بازی سنگیین برای 2-3 تسست بگیر به دما هم حواست باشهبیشتر از 80-82 نشه

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلامhossein_operator من این کارت تو پارسال داشتم برند شم ASUS بود سری 9800GTXاور خوبی داره حداکثر فرکانس CORE آن با کولینگ معمولی 730GHZفرکانس سایه زنی SHDEAR 1600-1781مموری تا 2200پایداره ولی باتوجه برند این مقدار 20-50 مگاهرز اینور اونور است ولی برای استفاده طولانی سعی کن کمتر از مقدار فوق بذاری وحتما با چند تا بازی سنگیین برای 2-3 تسست بگیر به دما هم حواست باشهبیشتر از 80-82 نشه
    سلام. همه چیز درسته ، جز دما ، برای این کارت ها تا 95 هم خطری نیست ، البته تأکید می کنم که هر چی دما کمتر باشه بهتره ، ولی وقتی اورکلاک می کنیم ، وجود دما اجتناب نا پذیره!

5. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام. همه چیز درسته ، جز دما ، برای این کارت ها تا 95 هم خطری نیست ، البته تأکید می کنم که هر چی دما کمتر باشه بهتره ، ولی وقتی اورکلاک می کنیم ، وجود دما اجتناب نا پذیره!
    بله حداکثر دما 105 هست و برای استفاد ه طولانی 95 حداکثر البته با خنک کنند ه خودش...

7. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ممنون....
    البته کارتم AXTROM 9800GX2 1G DDR3 512BIT هست...
    راستی بچه ها بیخیال اورش شدم چون اصلآ مشکلی تو بازیها نداشتم گفتم واسه چی الکی اورش کنم.....

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون....
    البته کارتم AXTROM 9800GX2 1G DDR3 512BIT هست...
    راستی بچه ها بیخیال اورش شدم چون اصلآ مشکلی تو بازیها نداشتم گفتم واسه چی الکی اورش کنم.....

درسته اونم کار منطقی هست تا کم نیورده اور نشه البته می تو نستی یه مقدار جزیی اورکلاک کنی...

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من تونستم امروز ATI TOOL رو اجرا کنم و بعد از یک ساعت هم دما رو روی 55 نگه دارم ! دمای GPU .. دمای Ambient روی 47 بود !
    دما در حالت عادی تا 75 میره !

کیس تونیک سه ...
    هارد ها رو بردم بالا جای فلاپی که کمی باعث شد گرم بشند که نمیدونم مشکلی پیش میاد یا نه ولی دماشون روی 40 هست و کمی شک دارم ...
    الان جای هارد ها رو برداشتم و به جای یک فن 12 سانتی از خود همین فن های کیس گذاشتم و هوایی که از فن جلو وارد میشه رو با سرعت بیشتر منتقل میکنم به زیر VGA ... و گرما از پشت کیس خارج میشه ...

VGA هم 8800GTX با 650/2200 ...

جالبه نه ؟! حالا میخوام یک طور دیگه تست کنم شاید تونستم بهتر از این هم بکنم دما رو ...
    Last edited by Benygh; 31-07-2009 at 21:45. دليل: افزودن یک نکنه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوبه بنی جان

شما فنهای رو طور ی قرار بدید که از جلو مکش کنند به زیر هیت سینک گرافیک ببرن و از پشت کیس خارج بکنن

یعنی زیر خود کارت هم مقابل هیت سینک فن بزاری بهترم میشه

بعدش بازم اگه فن داری روی خودش بزار البته حداکثر دمای گرافیکت هم فکر کنم 105-95 باشه...خیلی مشکلی ند اره

او ن دما هم بدک نیست الان برای هاردهای من 25- 35 هست

12. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مکانیزم کولینگ این کارت فکر کنم به این شکلیه که من میدونم ...
    از قسمت مربع قرمز هوا وارد میشه و از بین هیت سینک های عقب یعنی دایره خارج میشه ؟! درسته ؟!

الان هم تو این حالت فعلی که هارد ها رو بالا گذاشتم و تونستم این حالت دما رو ثبت کنم عین عکسه زیره ...

دایره سبز فن جلوی کیس هوای سرد از اتاق رو به داخل و فن قرمز به سمت زیر گرافیک هدایت میکنه !

بعد الان من قسمت سبز رو با چند تا چیز بستم جلوش رو به طوری که حالت وجود هارد در این وسط رو شبیه سازی کنم تا ببینم با هارد هم میتونم چیز جالبی ثبت کنم و یا نه (چون کمی از جای هارد ها میترسم).. البته در این صورت من دیگه این فنی رو که تو عکس زیر با قرمز مشخص کردم رو نذاشتم و فن رو در حالت دایره زرد رنگ به طوری گذاشتم که هوا رو به داخل هدایت میکنه ...

حالا شما میگید من دقیقا فن رو کجا بذارم ؟! :-؟

پی نوشت :
    البته داخل کیس شلوغه که حتی پاور رو هم از 780 به 785 تغییر دادم (جا داره از لطف آقای عمرانی که این لطف رو در حق من کردند تشکر کنم ...) ولی به دلیل کم تجربه بودن نتونستم از قابلیت جدا شدن سیم های پاور استفاده کنم که دلیلش رو هم استفاده از همه ی خروجی های تعداد کابل مصرف شده میدونم که باعث میشه انعطاف سیم برای جمع کردنش و مرتب کردنش کم بشه که به زودی حل میکنم ...

14. این کاربر از Benygh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مکانیزم کولینگ این کارت فکر کنم به این شکلیه که من میدونم ...
    از قسمت مربع قرمز هوا وارد میشه و از بین هیت سینک های عقب یعنی دایره خارج میشه ؟! درسته ؟!
    خب این پیشفرض هست شما اگه اون قسمت رویی کارت رو خارج کنید دسترسی مستقیم به هیت سینک و پایپ باشه دو تا فن روش قرار میگیره تا بخش زیادی از مشکل رفع بشه (حالا برای هد ایت و دفع به قسمت پشتی یکی از فنها با زاویه قرار بگیره...)

الان هم تو این حالت فعلی که هارد ها رو بالا گذاشتم و تونستم این حالت دما رو ثبت کنم عین عکسه زیره ...

دایره سبز فن جلوی کیس هوای سرد از اتاق رو به داخل و فن قرمز به سمت زیر گرافیک هدایت میکنه !

بعد الان من قسمت سبز رو با چند تا چیز بستم جلوش رو به طوری که حالت وجود هارد در این وسط رو شبیه سازی کنم تا ببینم با هارد هم میتونم چیز جالبی ثبت کنم و یا نه (چون کمی از جای هارد ها میترسم).. البته در این صورت من دیگه این فنی رو که تو عکس زیر با قرمز مشخص کردم رو نذاشتم و فن رو در حالت دایره زرد رنگ به طوری گذاشتم که هوا رو به داخل هدایت میکنه ...

حالا شما میگید من دقیقا فن رو کجا بذارم ؟! :-؟
    خب اول اینکه کی به کی هست اون تو

کلا خوبه من همونطور که گفتم اگه پوشش رو دربیاری دو فن اونجا یه فن هم کاملا کف کیس زیرش و اونیکی هم که خودت گذاشتی

روی خود PCB هم میتونی یکی بزاری برای جلو و پشت کیس که مشکلی نیست...

پی نوشت :
    البته داخل کیس شلوغه که حتی پاور رو هم از 780 به 785 تغییر دادم (جا داره از لطف آقای عمرانی که این لطف رو در حق من کردند تشکر کنم ...) ولی به دلیل کم تجربه بودن نتونستم از قابلیت جدا شدن سیم های پاور استفاده کنم که دلیلش رو هم استفاده از همه ی خروجی های تعداد کابل مصرف شده میدونم که باعث میشه انعطاف سیم برای جمع کردنش و مرتب کردنش کم بشه که به زودی حل میکنم ...
    در مورد جای هارد اگه کابلها تو فشار و .. نباشن دما و محکم بودن هم حل باشه جای نگرانی نیست...

آره بیشتر جا داره...

پ.ن:سرور عکستم اگه اشتباه نکنم فلتره...

16. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •