تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 21 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 206

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه ليورپول : Liverpool F.C. News

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام , من این تاپیکو ندیده بودم خب تاحالا , نگران تعداد پست ها نباشین

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض بازیکن جدید لیورپول

نام : Philipp Degen

محل تولد : بازل

تاریخ تولد : 15 فوریه 1983

علایق :
    فیلم : گلادیاتور , آرماگدون , آخرین سامورایی
    بازیگر:مل گیبسون , بروس ویلیس
    حیوان: سگ

تفریح : کامپیوتر , گلف

ملیت : سوئیسی

باشگاه قبلی: بورسیا دورتمند
    Last edited by shahab_f; 07-06-2008 at 19:02.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

این لباس جدید لیورپول برای سال 2008 تا 2010 طراحی آدیداس ,

راستش من هرچی دقت کردم تفاوتشو با لباس فعلی پیدا نکردم!

کـاربـر بـاسـابـقـه amirtaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض الونسو اماده امضای قرارداد با سیاه سفید پوشان ایتالیا

شنبه 18 خرداد 1387 - توجه سران بیانکونری به جذب الونسو یکی از سوژه های اصلی مطبوعات و رسانه های مختلف طی هفته های اخیر است و گفته می شود طی روزهای اینده تکلیف نهایی موضوع انتقال وی به یووه مشخص خواهد شد. این اسپانیایی که همراه تیم ملی کشورش در انتظار اغاز رقابت های یورو است در مصاحبه ای از یوونتوس صحبت می کند، یووه تیمی استثنایی است، تیمی که دل پیرو، بوفون و ندود را در اختیار دارد، تیمی که زمانی که به سری ب سقوط کرد ستارگانش این تیم را ترک نکردند هافبک لیورپولی ها اماده امضای قرارداد با سیاه سفید پوشان ایتالیا است. همان طور که یووه برای عقد قرارداد با الونسو دارد این مهره نیز منتظر روی دادن چنین اتفاقی است. به نظر می رسد توافقات سران یووه و مدیر برنامه های وی کاملا نتیجه بخش بوده و مهره لیورپولی ها با قراردادی 4 ساله به ارزش 5/3 میلیون یورو راهی یووه خواهد شد. ترکیب الونسو، زانتی و سیسوکو در خط میانه یوونتوس می تواند ترکیبی ایده ال و قدرتمند به شمار اید و کنترل بازی را در دست مردان بیانکونری قرار دهد. وی در مصاحبه با خبرنگار گاتزتا که در محل برگزاری رقابت های یورو حاضر است شرکت کرد و به سوالات وی در خصوص یوونتوس پاسخ داد .

----
    ژابی، یوونتوس مدتی است که منتظر تو است، تو چطور ؟
    منم همچنین. می دانم که بیانکونری به دنبال جذب من است. از ملاقات سران دو باشگاه اگاهم، البته بایستی بگویم که خیلی احساس غرور می کنم و دوست دارم که باشگاهی قدرتمند و با سابقه به مانند یووه خواستار حضور من است

به دنبال کسب پیروزی و افتخار مجدد هستی ؟
    می دانم که چنین اتفاقی روی خواهد داد. با حضور در کنار بازیکنانی چون، دل پیرو، بوفون، ندود و ترزگه کسانی که قهرمانان بزرگی هستند و در سری ب نیز تیم را ترک نکردند. با الکس می توانم به بالاترین افتخارات برسم. این یک شکوه بزرگ است. این نشانه هایی است که می گوید یووه یک باشگاه استثنایی و ویژه است. چیزی که من از ان خیلی خوشم می اید

رقابت هایی که تفاوت بسیار زیادی به لیگ برتر دارد، تصور می کنی می توانی بازی های خوبی ارائه دهی ؟
    یک بازیکن خوب بایستی همواره خود را با شرایط وفق دهد و خود را در محیط جدید پیدا کند

تصور می کردی روزی به ایتالیا بیایی و در سری ا بازی کنی ؟
    4 سال در لالیگا بازی کردم و 4 سال در انگلیس، بازی در ایتالیا نیز می تواند بخشی از برنامه و دوران بازیگری من باشد. یک بخش جالب و زیبا

ستاره های یورو ؟
    ستاره های زیادی حاضرند اما من چهار بازیکن را نام می برم، بنزما، پیرلو، اینستا و اشنایدر

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

You'll never walk alone در اصل نام آهنگی است که در یک تئاتر موزیکال به نام Carousel که در سال 1945 به اجرا در آمد.از اونجایی که موفق ترین اجرای موسیقی توسط گروهی به نام Gerry and the Pacemakers اهل شهر لیورپول در سال 1963 بود (آین آهنگ 4 هفته ی متوالی در صدر بهترین ها قرار داشت) این آهنگ تبدیل به آهنگ باشگاه فوتبال لیورپول شد ,که از اون سال به بعد قبل از شروع بازی های خانگی توسط هواداران خوانده می شود ,
    بعد ها این جمله روی سر در ورودیه ورزشگاه انفیلد هم نصب شد :

در لینک زیر می تونید این آهنگ رو دانلود کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم متن آهنگ :
    When you walk through a storm,
    Hold your head up high,
    And don't be afraid of the dark.
    At the end of a storm,
    There's a golden sky,
    And a sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,
    Walk on through the rain,
    Though your dreams be tossed and blown....

Walk On! Walk On! With hope in your heart,
    And you'll never walk alone....

You'll never walk alone

Walk On! Walk On! With hope in your heart,
    And you'll never walk alone....

You'll never walk alone.

Last edited by shahab_f; 08-06-2008 at 11:41.

داره خودمونی میشه taghi444's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

فقط لیورپول فقط

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ستاره ی اسپانیایی دیوید ویا اعلام کرد اگر قرار باشد تابستان امسال راهی انگلستان شود علاقه مند به حضور در انفیلد می باشد.ویا مهاجم تیم والنسیای اسپانیاست که در دو مسابقه ی تیمش در یورو 2008 چهار گل به ثمر رسانده.علاوه بر لیورپول تیم چلسی نیز خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است , اما به دلیل حضور دوست بسیار صمیمی او "فرناندو تورس" و همچنین مربی اسپانیایی در تیم لیورپول , پیوستن او به این تیم محتمل تر است:
    "لیورپول و چلسی هردو باشگاه های بزرگی با جذابیت های فراوان هستند , اما لیورپول مربی اسپانیایی دارد , هم چنین من دوستان زیادی در اونجا دارم " " هنگامی که رافا در والنسیا بود با من برای پیوستنم به والنسیا تماس هایی داشت اما من بعد از رفتن او , از زاراگوزا به والنسیا آمدم . "

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

یه چند تا پست بدید خب .

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض ریسه به آ اس رم پیوست

یان آرنه ریسه مدافع نروژی 27 ساله باشگاه لیورپول به تیم فوتبال آس رم ایتالیا پیوست. ریسه در طول این سال ها که از موناکو به لیورپول پیوسته بود اکثرا جز بازیکنان اصلی بود اما در آخرین فصل زیاد توسط رافا بنیتز مورد استفاده قرار نمی گرفت , در طول فصل نیز زمزه های پیوستن او به نیوکسل یا استون ویلا به گوش میرسید اما در نهایت این باشگاه رم بود که توانست این مدافع با تجربه با بیش از 70 بازی ملی را به خدمت بگیرد.مبلغ قرار داد حدود 4 میلیون یورو.

پروفشنال ostooreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام کسی میدونه تا حالا نقل وانتقالات لیورپول به چه صورت بوده؟ به طور کامل میخوام بدونم سایتی وجود داره که اینارو داشته باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •