تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 36 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 357

نام تاپيک: اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

دوستانی که این بحث را راه انداخته اند لطف کنن جواب منا بدن . برام مهمه

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام mahdi جان
    hiren یک cd شامل کلی برنامه بدر بخور از پاک کردن پس ادمین تا bios و anti virus و....... توش هست دستوراتی نداره شما وقتی با hiren بوت بشی لیست برنامه ها میاد و شما با توجه به نیازتون یکی رو امتخاب میکنید و باهاش کارتون رو انجام میدید
    اصلش برای وقتی که مثلا سیستم بالا نمیاد یا پستون رو گم کردید ساخته شده ولی با توجه به قدرت زیادی که داره همه ازش برای خراب کاری استفاده میکنندhiren واقعا یه پدیدس اون لینکها هم مربوط به اخرین ورزن hiren هست سعی کن از کافی نتی جایی دانلود کنی یا از بیرون گیر بیاری(رفقا)

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ببخشید شما میگید که باید با Cd بوت شد

حالا اگه سیستمی رو ستاپ گذرواژه گذاشته بود و کیسش رو هم قفل کرده بود چکار کنیم ؟

البته من رو فلشم یه نرم افزار نصب کردم که یک سیستم عامل مجازی درست میکنه و هر برنامه ای رو که دوست دارم و لازممه روش نصب کردم
    و تو شبکه ازش استفاده میکنم

اما با این وجود باز هم پیدا کردن گذرواژه ادمین باز هم در جاهایی لازمه

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

ببخشید شما میگید که باید با Cd بوت شد

حالا اگه سیستمی رو ستاپ گذرواژه گذاشته بود و کیسش رو هم قفل کرده بود چکار کنیم ؟
    خوب اکثر بایاس ها با پسوردهای Backdoor رمزشون رد می شه.
    ولی یه سایتی من دیدم که ادعا می کرد که پسورد Admin رو برات میل می کنه به این ترتیب
    که یا یه فلاپی بوت می ساختین و یا یه سی دی با حجم خیلی پایین و دستورالعمل اونو انجام می دادین
    بعد برا اون سایت جواب اون برنامه روی سی دی یا فلاپی رو می فرستادین وبعد از یه روز پسورد رو براتون درمیاورد

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام دوستان

دوستان حالا واقعا می شه با استفاده از Hieren cd پسوورد ادمین را هک کرد .

ایا کسی واقعا با استفاده از این سی دی تونسته پسوورد ادمین را هک کنه ؟

خواهشا اگه کسی واقعا این کار را کرده بگه ..

آره مهدی جان من این کارو انجام دادم.البته بگم که پسورد رو فقط برمیداره و یا 123 می کنه .نه اینکه اونو بگه چیه؟
    برای این کار (درآوردن پسورد) تو پست بالایی یه چیزایی نوشتم.

من خیلی مشتاق شدم برم این سی دی را تهیه کنم .
    نمی تونم دانلود کنم چون حجمش خیلی زیاد هستش با سیستم فکستنی من نمی شه دانلود کرد .
    .
    مهدی جان اگه خیلی لازمش داری و نتونستی دانش کنی بگو تا برات پستش کنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ولی یه سایتی من دیدم که ادعا می کرد که پسورد Admin رو برات میل می کنه به این ترتیب
    که یا یه فلاپی بوت می ساختین و یا یه سی دی با حجم خیلی پایین و دستورالعمل اونو انجام می دادین
    اسمش اینه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی این خیلی با hiren فرق داره ها بعدشم این که 48 ساعت بعد جواب میده چون شما از account مجانی استفاده میکنید
    آره مهدی جان من این کارو انجام دادم.البته بگم که پسورد رو فقط برمیداره و یا 123 می کنه .نه اینکه اونو بگه چیه؟
    برای این کار (درآوردن پسورد) تو پست بالایی یه چیزایی نوشتم.
    عزیزم این که hiren نیست این فقط یکی از هزاران نرم افزار های hiren هست تازه اون در مورد هر پسوردی جواب میده

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

البته من رو فلشم یه نرم افزار نصب کردم که یک سیستم عامل مجازی درست میکنه و هر برنامه ای رو که دوست دارم و لازممه روش نصب کردم
    و تو شبکه ازش استفاده میکنم
    نرم افزارت اسمش چیه یه جایی upload کن

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من نمیدونم چرا مدیر این بخش نمیاد و یکی از این پستها و نرم افزارهای که پسورد وینودز رو پاک می کنن با میخی پیچی چیزی اون بالا نمی چسبونه .

اینم پست من و نرم افزار 2.3 مگی برای پاک کردن پسورد ادمین یا هر یوزر دیگه ای .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نرم افزار هم باید روی سی دی رایت بشه و سیستم رو باهاش بالا بیاری .

راستی یه مقاله هم توی پستم که کار خوده بچه های p30 هست واسه هک بایوس هم توش گذاشتم .

کسی راجع بش هر سوال هم داشت بگه تا کامل راهنماییش کنم .

1- حالا کسی نرم افزاری داره که همین کار رو روی فلش انجام بده ؟

2- نرم افزاری که بشه باهاش از طریق فلش فایل sam رو بدست اورد چی ؟ البته یه راهی بهاره معرفی کرده بود ولی روی فلاپی باید میزدی و NTFS رو نمی شناخت ولی کاملا جواب میداد خودم اون رو هم تست کرده بودم .

خیلی راحت فایل sam رو بهت میداد و میتونستی پسورد رو بدست بیاری نه اینکه پاکش کنی .

عزیزم این که hiren نیست این فقط یکی از هزاران نرم افزار های hiren هست تازه اون در مورد هر پسوردی جواب میده
    این اصلا چی هست یکی به ما هم میگه ،؟ یه سی دی اسمش hiren هست یا اسم نرم افزاره ؟
    Last edited by jooya; 10-01-2008 at 20:26.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام mahdi جان
    hiren یک cd شامل کلی برنامه بدر بخور از پاک کردن پس ادمین تا bios و anti virus و....... توش هست دستوراتی نداره شما وقتی با hiren بوت بشی لیست برنامه ها میاد و شما با توجه به نیازتون یکی رو امتخاب میکنید و باهاش کارتون رو انجام میدید
    اصلش برای وقتی که مثلا سیستم بالا نمیاد یا پستون رو گم کردید ساخته شده ولی با توجه به قدرت زیادی که داره همه ازش برای خراب کاری استفاده میکنندhiren واقعا یه پدیدس اون لینکها هم مربوط به اخرین ورزن hiren هست سعی کن از کافی نتی جایی دانلود کنی یا از بیرون گیر بیاری(رفقا)
    خیلی ممنون دوست خوبم از توضیحاتی که دادی .

همین که بتونه پسوورد را ریست کنه کفایت میکنه .

مهدی جان اگه خیلی لازمش داری و نتونستی دانش کنی بگو تا برات پستش کنم.
    قربونت برم مهدی جان به داشتن دوستایی مثل شما افتخار می کنم . نه فدات شم برات زحمت می شه می رم از بازار تهیه می کنم .

پس djsystem عزیز در واقع hiren اسم سی دی هستش درسته ؟ و در واقع یه مجموعه برنامه هستش . درست حدس زدم ؟

من نمیدونم چرا مدیر این بخش نمیاد و یکی از این پستها و نرم افزارهای که پسورد وینودز رو پاک می کنن با میخی پیچی چیزی اون بالا نمی چسبونه .
    منم موافقم چون این تایپک هم بعد از چند روز می ره به صفحات بعدی و فراموش می شه .

از همه دوستان عزیزم ممنونم .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

اینم پست من و نرم افزار 2.3 مگی برای پاک کردن پسورد ادمین یا هر یوزر دیگه ای .
    jooya جان دوست عزیز
    هر دو تا لینک برا من ف ی ل ت ر شده
    Last edited by mahdi7610; 10-01-2008 at 21:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •