تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 36 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 357

نام تاپيک: اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

اگه نباشه جاش خالی می مونه 0o1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    یه جای گرم

پيش فرض

کاسپر جان مگه لینک خراب شده؟ من الان تستش کردم جواب داد. شما تو اکسپلورر روش save target as رو بزن...

ye kam kar kardan bahash sakhte
    man ye narmafzar daram ba disket ham in kar ro anjam mide
    dige niaz be in kar ha ham nist
    chon to bishtare cafe net ha boot ro cd nist
    balke ro disket baad ro harde
    کدوم کار شما که کاری انجام نمی دی. فقط یه سی دی رایت می کنی. شما فکر کنم حجم مطلب من رو که دیدی فکر کردی کار باهاش سخته. شما فقط یه فایل کپی می کنین. در ضمن من که گفتم می تونی موقعی که ویندوز بالا باشه این نرم افزار رو اینستال کنی و بعد همون کارا رو برات انجام بده. بدون سی دی بوت...

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض گذشتن از سد پسورد ويندوز xp

با سلام
    كسي ميدونه با روش شاه كليدي يا روش هاي ديگه چه جوري مي شه از پسورد ويندوز xp گذشت؟

دست همتون درد نكنه ولي هيچكدوم از اينهايي كه گفتين نبود يه روش بود كه بدون درد سر مي شد پسورد رو برداري .نه نيازي به بوت شدن داشت نه به پاك كردن user ها ادمين هم سرش نمي شد قبلا يه جا خونده بودم ولي الان يادم رفته
    Last edited by jb.NY; 15-01-2008 at 22:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه دوسی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایل قشقایی

1

سلام

موقع بالاامدن xp ودرجایی که پسورد می خواد سه کلید alt.ctrl.deletراباهم ودوبارفشار بده .

درصفحه جدید به جای username بنویس administratorودرپسورد هم چیزی ننویس .وارد ویندوز شو و......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض ای کاش!!!!!!

با سلام
    ای کاش یکی میگفت بابا ملت رو سر کار نذارین؟
    اینم شد روش هک !
    نمی گین همون مرحله اول نصب یه پسورد آدمین میخوره رو ویندوز و دیگه نمیشه رد شد.
    این روش زمانی که برای آدمین پسورد نذاشته باشند کارآیی داره به نظر من اگه کسی موقع نصب پسورد نذاره و یا حتی بعدا ، یه جائیش مشکل داره!

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوست عزيز يك سي دي در بازار هست به نام hiren boot cd

در اين سي دي كه به صورت اتوران هستش و مي توني سيستم رو باهاش بوت كني يك برنامه هست كه پسورد وبندوز ايكس پي رو حذف ميكنه . شما اين سي دي رو تهيه كن . 100 در صد هم جواب ميده . من خودم امتحان كردم .

6. این کاربر از Behroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

در اين سي دي كه به صورت اتوران هستش و مي توني سيستم رو باهاش بوت كني يك برنامه هست كه پسورد وبندوز ايكس پي رو حذف ميكنه . شما اين سي دي رو تهيه كن . 100 در صد هم جواب ميده . من خودم امتحان كردم .
    باز یک لینک دانلودی یک چیزی میزاشتی

سي دي بوت يا Bootable CD ، سي دي هايي هستند كه بدون نياز به وجود ويندوز در سيستم ، بصورت خود كار ،در محيط Dos اجراشده و امكانات مختلفي را در اختيار كاربر قرار ميدهند.

Hiren's BootCD محصولي رايگان و جادويي بي نظير از وب سايت Ntlworld است كه مجموعه اي از ابزارهاي كاربردي و Utiliti تحت Dos را در قالب يك سي دي كامل گرد هم آورده تا قدرت مانور شما در محيط Dos را چندين برابر افزايش دهد!
    اين سي دي مجموعه اي از ابزارهاي بي نظير تحت داس را بصورت خودكار اجرا نموده و به شما امكان ميدهد تا پس از انتخاب برنامه مورد نظر ، آن را اجرا نموده و به پارتيشن بندي هارد ديسك ، تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات ، بازيابي اطلاعات پارتيشن ها ، ويروس يابي سيستم ، مشاهده تصاوير ، ويرايش Password ها و بسياري اعمال ديگر بپردازيد.

اين مجموعه به صورت كاملا رايگان در قالب يك فايل Iso از طريق لينك هاي زير قابل دانلود ميباشد.
    پس از دانلود دو فابل فشرده، ابتدا زيپ آن ها را باز نموده و سپس فايل ISO موجود در آن ها را با استفاده از يك برنامه رايت ، مانند Nero بروي يك CD خام رايت كنيد.
    حال سيستم خود را ري استارت نموده و پس از قرار دادن سي دي مذكور در CD ROM، سيستم را با CD بوت نماييد، تا وارد برنامه هاي Hiren's BootCD شويد، حاب برنامه مورد نظر را انتخاب نموده و لذت ببريد.
    با مراجعه به اين بخش ، از قابليت هاي اين CD و نرم افزارهاي موجود در آن مطلع شويد.

لازم به ذكر است كه به هيچ عنوان از نرم افزار هايي كه با آن ها آشنايي نداريد استفاده نكنيد، ممكن است براي اطلاعات موجود در هارد ديسك شما گران تمام شود!
    لینک دانلود v9.3
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by djsystem; 07-01-2008 at 15:33.

8. این کاربر از djsystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

سلام

موقع بالاامدن xp ودرجایی که پسورد می خواد سه کلید alt.ctrl.deletراباهم ودوبارفشار بده .

درصفحه جدید به جای username بنویس administratorودرپسورد هم چیزی ننویس .وارد ویندوز شو و......
    اگه اینطری بود که بیل گیتس تا حالا خود کشی کرده بود .....
    خب البت این راهی که میگی واسه اونایی که برا admin خودشون password نذاشتن .. عزیز من

10. این کاربر از SR72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

خب بهروز خان اینم شد روش ؟ .... حالا بیای پول بدی سی دی بخری ...بعد نصب کنی ...خب اینکه اسمش نشد حک

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

با سلام
    كسي ميدونه با روش شاه كليدي يا روش هاي ديگه چه جوري مي شه از پسورد ويندوز xp گذشت؟
    این روشی که بهت میگم کلا واسه حک هستش ....

موقع بوت شدن ویندوز f8 میزنی >>>>>>>>>>>> میری تو حالت safe mode

بعد با یکی از یوزر ها ... که پس نداره ...یا یوزر admin اگه پس رو میدونی ... میری تو ...

Start menu >>>>>>>>>>> Run <<<<<<<<<<< controluserpasswords 2
    میزنی اینتر ...
    یه منو میاد که از اونجا میتونی تمام پسورد یوزر ها و ادمین رو پاک یا تغییر بدی ...
    و همینطور میتونی ussr پاک کنی یا اضافه کنی ...

اگه ویندوزت sp1 یا پایین تره لازم نیست بری تو Safe mode همون دستور رو بزنی صاف میاد بالا ...

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اگه اینطری بود که بیل گیتس تا حالا خود کشی کرده بود .....
    خب البت این راهی که میگی واسه اونایی که برا admin خودشون password نذاشتن .. عزیز من
    حق با شماست
    خب بهروز خان اینم شد روش ؟ .... حالا بیای پول بدی سی دی بخری ...بعد نصب کنی ...خب اینکه اسمش نشد حک
    hiren که نصب شدنی نیست

14. این کاربر از djsystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •