تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدوم سرویس دهنده راضی هستین؟

راي دهنده
106. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • حسابگر ( داتک) www.hesabgar.net

57 53.77%
  • مهران ( پارس آنلاین)www.mcd.ir

9 8.49%
  • صبا نتwww.sabadsl.ir

40 37.74%
  • کرمانشاه www.krnet.ir

4 3.77%
  • سایر

8 7.55%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 144 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1440

نام تاپيک: Adsl / شهر كرمانشاه

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    اکثر سوالاتت که مربوط میشه به شرایط Isp که من جواب نمیدم تا دوستانی که از صبانت سرویس گرفتند
    جواب بدن. تعدادی از سوالات رو من جواب میدم.
    - رانژه کردن خط سنگ بترکه 3-4 روز .
    - در مورد سرعت همونطور که تو پست قبلی گفتم سرویس رو تقسیم بر 8 کنید سرعت به کیلوبایت (واحد سرعت
    برای اکثر برنامه های دانلود) بدست میاد. مثلا سرویس 512 میشه 64 کیلوبایت در ثانیه. اما یک استثنا هم وجود داره
    که این استثنا اسمش صبانته !!! این شرکت سرویس 64 میده ولی خط 512 می بنده. همونطور که گفتم در اصل
    تفاوت سرویس های صبانت در حجمشه.
    یعنی اگه شما 64 بگیری به جای اینکه سرعتت 8 کیلوبایت در ثانیه باشه تا 50-60 کیلوبایت در ثانیه هم میتونی تجربه
    می کنی. البته اخیرا شنیدم (سایر شهرها ... مثل اینکه کرمانشاه هنوز مثل سابقه) که صبانت سرعت سرویسهای
    خودشو در طول روز به سرعت معمولی (مثل سایر Isp ها ) میرسونه ولی از 3 تا 7 صبح ( زمان رایگان) سرعتش
    رو تا همون اندازه های نجومی بالا میکشه.
    اگه اهل دانلود نیستی محدودیت حجمی زیاد اذیتت نمیکنه.
    البته نمیدونم که چطور براورد کردی که مصرفت اینقدر پایینه. مثلا من خودم از وقتی Adsl گرفتم. میانگین روزی
    400-500 مگ دانلود داشتم.( صبح تا شب پای اینترنتیم دیگه !!!! )

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان
    من مدتی هست که میخوام یه سرویس ADSL بگیرم...........البته انتخاب بین شرکتها هم خیلی سخت نیست:
    چون نمیخوام ماهی ۱۸ تومن بابت این سرویس بدم صبانت رو انتخاب کردم ولی چند سوال دارم که تجربه شما ممکنه کمک کنه:
    ۱.مودمی که شرکت میده پورت اترنت داره؟
    ۲.مودم رو میشه خودم بخرم.......میدونم میگن نه ولی اگه باهاشون صحبت کنم بهرحال راهی هست؟
    ۳.مودم رو میتونم خودم نصب کنم؟
    ۴.به جز مودم spliter رو هم میزارن
    ۵.رانژه کردن خط توی مخابرات چقدر طول میکشه؟
    ۶.حجمش واسه ۶۴ دو گیگ هست تحت شرایطی بیشتر نمیدن؟ مثلا با یه جریمه اضافه حسابی چیزی
    ۷.نحوه شارژش چه جوریه؟
    ۸.توی تاپیک خوندم که بعضی دوستان میگن ۱۶ تا دارن یعنی واسه یه ۶۴Kb حدود 16KB دارن یا 16Kb که اگه دومی باشه که خیلی بده؟ خلاصه سرعت مثلا توی ۶۴ چه چوریه یعنی صبا نت با اینکه ۸KB اسم میزراه ولی ۱۶KByte سرعت میده!!!!!!؟

البته من فعلا ۶۴ رو میرم اگه دیدم خوب بود سراغ ۱۲۸ میرم.
    و دیگه اینکه اهل دانلود فیلم و موزیک نیستم ولی بازی آنلاین (مثل TribalWars که زیاد حجیم نیست)انجام میدم سیستم عامل رو هم آپدیت میکنم ولی خوب کلا فکر نمیکنم خیلی در مضیقه باشم (اینکه دائمی هست واسم خیلی ارزش داره)
    اینطور که براورد کردم هر ساعت حدود ۱۰-۱۲ مگ مصرف میکنم واسه ۲ گیگ میتونم با ۵۰ مگ در ماه سر کنم یعنی ۵ ساعت در روز ۵۰۰ مگ هم میمونه که بزرام واسه حوادث غیر مترقبه
    البته یه انتخاب هم دارم که گاهی اذیت میکنه اونم اینکه روی همین دایال آپ بمونم چون من معمولا ازین ۲۰ ساعته های حسابگر استفاده میکنم و راضیم........به لحاظ قیمت هم بعضا بهتره ولی اگه سرعت صبا نت اینجور که میگین باشه یه چیز دیگه س
    آخر سر هم ببخشین که اینهمه سوال رو یه جا ردیف کردم هر چی به نظرم میومد پرسیدم.
    1_بله پرت اترنت داره. هواوی هست مارکش!
    2_میتونی بخری مثل من . ولی مودم های خوبی تو این شهر نیست من d link گرفتم. مودم خیلی خوبیه
    3_ آره من خودم نصب کردم
    4_ اسپلیتر جدا باید بگیری 4 تومن. ولی اگه مودم از خودشون بگیری فک کنم بدن
    5_ برای من 1 هفته طول کشید نا وصل شد کلا
    6_ حجم 64 کمه. ولی بیشتر بخوای 128 بهت میدن. چون سرعتهاش فرقی نداره فقط حجم فرق داره
    7_ حجمت تموم شد میری شارژمیکنی
    8_ من ماهه قبل 64 داشتم با سرعت 65 هم دانلود کردم. گفتم سرعت فرقی نداره
    ولی میانگین سرعت دانلود 50 تا 60

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض با تشکرازدوستانی که این گفتگو را ایجادکردند

با تشکرازدوستانی که این گفتگورا شروع کردندذکرچند نکته درخصوص ADSL ضروری به نظرمیرسد

چرا ما ADSL میگیریم ؟ چون ازسرعت dialup ناراضی هستیم وشایدنیازبه آنلاین بودن همیشگی داریم وقبض تلفن هم هرموقع میادمبلغش ناراحت کننده است پس ADSL میگیریم

چرا ما میگیم که صبانت بهتره ؟

1- چون صبانت پرسرعت ترین ارائه دهنده ADSL نه فقط درکرمانشاه بلکه در ایرانه درزیرگزارش سایت speedtest رومیتونین ببینید که پس ازواردکننده های پهنای باند به ایران یعنی شرکت مخابرات وصداوسیما صبانت پرسرعت ترین ارائه کننده اینترنت درایرانه لینک عکس گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک به روز گزارش درخود سایت speedtest.net
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لازم به ذکره که مشترکین صبانت درحال حاضرهمه سرعت بالای 256kbps رودارن تجربه میکنن وریت دانلو اونا تا 70کیلوبایت برثانیه هم میرسه

2- دیدم که بعضی ازدوستان گفتن حجم سرویس ها کمه ویا به قول یکی ازدوستای عزیز کمرشکنه لازم به توضیحه قیمت پهنای باند درایران بسیارگران هست که قیمت اونو میتونین درسایت ITC.ir قسمت امورمشتریان وسپس تعرفه ها مشاهده کنید قیمت یک مگا پهنای باند 990هزارتومانه (درحال حاضرصبانت 10 مگابایت پهنای باندداره) خب حالا اگه بخوایم این محدودیت رو برداریم اتفاقی که میفته اینه همه مشترکا بجای اینکه فیلمی که دوست دارن رو بخرن 500 تومان اونو دانلود میکنن اگه برن تو یه سایت موزیک کل سایتو دانلود میکنن اگرهم نرم افزارخاصی بخوان فقط اونو نمیگیرن وهرلینکی اون دوروبر ببینن میزنن دانلود شه و مطمئنا دیگه با چندبرابرپهنای باند موجود نمیشه این سرعته داشت ودرنتیجه مجبور به کاهش کیفیت هستیم .
    نکته بعدی اینه که صبانت برای هر نیازی که شما دارید تعرفه داره وشما اگه حجم بیشتری میخواین میتونید تعرفه مناسب روانتخاب کنیدونگران حجم هم نباشید

3- درمورد قطعی شبکه بجزیک مورد که اونم به علت نوسان برق یک ازدستگاه ها نقص پیدا کرده بود که سرعت کاربران پایین اومد که درسریعترین زمان ممکن تعویض شد وبه خاط همین قطعی یک هفته هم به اکانت مشترکها اضافه شد اگرهرکدام ازدوستان سوالی دارند میتونن به دراین تاپیک مطرح کنند تا پاسخ گوی اونا باشم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

آقا خیلی کاری خوبی کردی اومدی
    سرعت صبا چند روزیه یکمی افت داشته

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون دوستان به خصوص آرش و اکتروس عزیز
    حدود یه روزی بود که روی خط نیومده بودم........بهرحال اگه با تاخیر جواب میدم ببخشید.
    اکتروس جان یا دوست گرامی مرتبط با شرکت.... واسه مودم باید بگم و احیانا سروکله بزنم یا راحت قبول میکنن؟ همین D-Link که اکتروس گرفته عالیه واسه ایران ......من که اکسترنال دایال آپ شو دارم خیلی راضیم.
    دیگه اینکه منظورم از نحوه شارژش این بود که بعد از تموم شدن حجم مثلا باید حضوری پرداخت کنم یا آنلاین یا....
    فعلا یه مدت با همین ۶۴ سر میکنم اگه دیدم خوب بود ............. سوئیچ میکنم روی ۱۲۸..........اینم سیاست خوبیه به نظر امیدوارم تغییرش ندن........یعنی حجمو بفروشن.........ولی فکر کنم وقتی کاربراش زیاد بشن این سیاست رو نتونه ادامه بده.....

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

آقا من بعضی روزها بیشتر 10 بار dc میشم
    جوری که اصلا مشخص نیست dc شدی
    و فقط از باز نکردن سایت و خراج شدن یاهو آیدی میتونی بفهمی دیسکانتی
    خواستم بدونم اون دوستمون sabsdsl.ir یه توضیحی بده
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سایتشون که غیر فعال شده......

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

2 شما از اینترنت چی می خاید؟

شما از اینترنت چی میخاید؟
    من یک بلاگر تقریبا حرفه ای هستم و به صورت روزانه در وبلاگم می نویسم و مجبورم مطالب گوناگون و تصاویر زیادی رو ببینم. همین الان دارم در سرور wow پیشگامان بازی می کنم.
    من از صبانت استفاده می کنم. از سرعتش خیلی راضی هستم ولی مشکلاتی داره که تصمیم گرفتم به حسابگر مهاجرت کنم.

وقتی که یک کوست رو توی ورد به چه بدبختی و فلاگت انجام دادی و یا داری از اینس بر می گردی با کلی آیتم خفن یه دفه می بینی که داره چراغ مودم چشمک می زنه یعنی از اینترنت قطع شدی به همین سادگی اینجاست که باید فحش بدی. یا اینکه یدفه یکی زنگ می رنه و بازم از اینترنت قطع می شی

اولش به خودت می گی که آره مدیریت دانولد می کنم و شب ها دانلود می کنم. ولی کمی که مگزره می بینی که اصلا نمی تونی تحملش کنی. شاید یکی دو شب بتونی بیدار بمونی و دانلود کنی. ولی بازم نمی شه
    به خودت می گی ایب نداره فایل هایی رو که دوست دارم میزارم توی DAP بعد شب میزرم تا صبح دانلود بشن ولی صبح که میبینی 10 % دانلود شده چرا؟ چون صبانت برای اینکه کسی از این کارا نکنه ساعتی کی بار شما رو از اینترنت قطع می کنه
    اگه یه روز عشق کرده باشی کمی عکس ببینی یا دنبای یه آهنگ یا عکس خاص بگردی که بیچاره ای! اون روز حتما 200 MB دریافت داری!
    تازه می فهمی که فقط دانلود از حجم کم نمی شه!!!! حجمی که به شما داشده می شه هم برای دانلود هم برای آپلود شماست. یکعنی برای دریافت و ارسال شما!! پس چیزی هم نمی تونی آپلود کنی!!
    کم کم می گذره و مشترکای صبانت زیاد شدن شب ها دیگه اون طرعت خوب وجود نداره چون همه بیدارن تا دانلود بکنن و الان می فهمی که حسابگر چه قدرتی داره که سرعتش کم نمیشه! چون صبانت با 10 به زور توی شب دانلود میکنه!!

دیگه قات می زنی و امروز و فردا می کنی تا اکانتت تموم بشه و ری یه حسابگر بگیری تمام!!!

ولی اگه فقط چت می کنی و بازی کانتر بازی می کنی بهترین برای تو صبانته!! اگه چت بکنی آخر ماه اکانت کم که نمی شه هیچ زیادم می شه! یکی از دوستان خفن چتر که اصلا نمی دونست این آیکون اینترنت اکسپلورر به چه درد می خوره واسش 8 گیگل مونده بود!!!

خلاصه این درد دل ما بود

9. این کاربر از mrotello بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض پاسخ سوالات دوستان

با سلام درمورد سرعت اگه به وب سایت های خبری مراجعه کنید میبینید که سرعت برای کل ایران پایین اومده وعلتش هم قطع فیبر دریایی هستش که درحال حاضر خیلی بهتر شده وامیدواریم با اینکه پهنای باند رو دو برابر کردیم بعد از رفع ایراد از سوی مخابرات سرعت هم بیشتر میشه میتونید به سایت tabnak.ir مراجعه کنید که دراین مورد چندگزارش تهیه کرده

درمورد مودم هم ما چند مارک رو آزمایش کردیم و در حال حاضر TP LINK رو به مشترکین میدیم که دو پورت داره یه پورت LAN و یه پورت USB که اسپلیتر هم داره وقیمتش هم برای مشترکین 47000تومان هست واگه یه کم تو اینترنت جستجو کنید میبینید که درحال حاضر بهترین برند تو adsl modem هستش البته aztech با پورت USB هم 35000 تومان هست که اصلا توصیه نمیشه

اگر مشکل دیسکانکت هم دارید لطفا با شماره شرکت 7211114تماس بگیرید چونت این یه مشکل مخابراتی هستش که راحت برطرف میشه

درضمن درسایت speedtest.net صبانت به عنوان پرسرعت ترین ارائه دهند ADSL معرفی شده میتونید به sabanet.ir مراجعه کنید سایت sabadsl.ir هم چند روز دیگه با شکل جدید بالا میاد

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

آقا پس این dc شدن ماله مخابرات هست
    من این مشکل رو دارم
    Last edited by Actros; 21-02-2008 at 23:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •