تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 86

نام تاپيک: کمک در خرید ماشین حساب مهندسی !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض کمک

سلام
    لطفا به من کمک کنید!
    در مورد خرید ماشین حساب ، رشته ام مهندسی عمران - خاک و پی - مقطع کارشناسی ارشد
    می خوام TI باشه.
    نظرتون در مورد nspire صفحه رنگی چیه.؟

2. این کاربر از saman_1380 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من تگزاس CX CAS صفحه رنگی دارم 250 من خریدم هر چی حساب کردنه توش هست حتی برنامه های اکسل و ... و یه موس لمسی هم داره اما در کل کار کردن باهاش لذتی نداره و باید زبان برنامه نویسی بلد باشی
    شما برو سراغ کلاس پد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان قیمت ti-89را داره(با دفترچه فارسی)

5. این کاربر از deremel400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستان.....
    من رشتم فیزیک گرایش هسته ای هست و میخواستم که یک ماشین حساب مهندسی بخرم....
    قیمتش هم برام مهم نیست....
    میخواستم فقط کامل باشه و رسم نمودار هم داشته باشه(۲ بعدی و ۳ بعدی)
    ممنون میشم که راهنمایی کنید(اگه امکانش هست قیمتش رو هم بگین چون تا یه حدی قیمت برام مهم نیست مثلا ۱۰۰ اینا)

7. این کاربر از android.phone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    تو حدود 20- 30 هزار تومان ماشین حساب خوب واسه رشته مکانیک چی می شه خرید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    تو حدود 20- 30 هزار تومان ماشین حساب خوب واسه رشته مکانیک چی می شه خرید؟
    سلام دوست عزیز.

به نظرم با این قیمت بهترین ماشین حساب مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که قیمتش حد.د 28 هست و یک مدل دیگه هم داره که فقطط باتریی هست و نوری نیست که قیمتش فکر کنم حدود 20 باشه ولی همه کار می کنه من 4 ساله دارمش اصلا تا حالا کمبودی حس نکردم انتگرال و ماریس و معادلات درجه 3 و.... رو خیلی عالی انجام میده فقط حافظه نداره که به نظرم هیچ کمبودی نیست.
    این مدل هم هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در همون رنج قیمت و کارایی فقط 400 بایت حافظه هم داره
    فقط حتما از جایی بخر که همراهش دفترچه فارسی هم بده.

موفق باشید
    Last edited by roozbeh44969; 14-05-2012 at 14:06.

10. این کاربر از roozbeh44969 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    !In My City

پيش فرض

سلام
    من رشته مهندسی برق هستم و قصد دارم یه ماشین حساب مهدسی بخرم که حالا حالا بدردم بخوره
    نظر خودم رو TI Nspire هست
    نظر شما چیه؟ چه نوع ماشین حسابی بخرم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام من رشته مهندسی برق هستم و قصد دارم یه ماشین حساب مهدسی بخرم که حالا حالا بدردم بخوره نظر خودم رو TI Nspire هست نظر شما چیه؟ چه نوع ماشین حسابی بخرم؟ ممنون
    سلام دوست عزیز. منم دانشجوی فوق لیسانس برق قدرت هستم. از اونجایی که رشته برق ریاضیان و محاسبات خیلی سنگینی داره حتما یک ماشین حسابی بگیر که تو هیچ زمینه ای کم نیاره. من 1 سال و نیمه که کاسیو 9860GII SD خریدم که اوم موقع 120 بود نمی دونم الان قیمتش چنده. تا حالا نشده کاری بخوام باهاش انجام بدم و نشه. مزیتش هم اینه که مموری کارت می خوره و دیگه محدودیت حجم نداری و کار کردن باهاش حیلی خیلی راحته. موفق باشید.

13. این کاربر از roozbeh44969 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام مهندسا... منم عین خودتون برای خرید ماشین حساب کلی تو نت گشتم ولی چیز به درد بخوری گیرم نیمد ولی تو عید همین امسال بالاخره ti nspire cas touchpad خریدم و اما بعد... ti-89 مدل قدیمی کمپانی تگزاس اینسترومنت هست ولی ti nspire cas touchpad جدیدتره پس اگه می خوای بخری دومی بخر از لحاظ کارایی و قدرت پردازش و فضای ذخیره هم ti nspire cas touchpad قوی تره. ولی چیز مهمتری که مطرحه انتخاب بین ti nspire cas touchpad و casio classpad330 هست که یه مقایسه عددی و تجربی بین این دو را بهت ارائه میکنم بعد انتخاب با خودت: casio classpad 330: این ماشین حساب دارای صفحه نمایش لمسی و حافظه عملیاتی 515کیلو بایت و حافظه ذخیره 4 مگابایت است. ti nspire cas touchpad : دارای تاچ پد(موس لپ تاپ) است و حافظه عملیاتی 16 مگابایت و حافظه ذخیره 20 مگابایت را دارد. سایر آمار و ارقام دقیق و همچنین قیمت دقیق و به روز را میتوانید از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت نمایید همچنین میتوانید از این سایت خرید نمایید خود من هم ماشین حساب ti nspire cas touchpad را از این سایت خریدم. تفاوت این اعداد در عمل را به چشم خود دیده ام مثلا برای حل یک معادله مختلط با کلاس پد دوستم حدودا 30 ثانیه زمان لازم بود ولی با ti nspire cas touchpad حدود 7 ثانیه.در ایران بیشتر کلاسپد جا افتاده ولی تگزاس واقعا معرکست به قول یکی از دوستام یه اژدهای خفتست(یا به تعبیر یکی دیگشون خیلی خوف) دکمه های میانبر زیادی داره و ارتباط با نوت بوک هم راحت تر اصلا ظاهر خیلی شیکی داره وقتی دست میگیریش احساس مهندسی بیشتر بهت دست میده مدل ti nspire cas touchpad cx هم اندکی قویتر از ti nspire cas touchpad است و صفحه نمایش رنگی دارد آن زمانی که من ماشین حساب خریدم 60000 تومان گرانتر از ti nspire cas touchpad بود و با یکسری محاسبات اقتصادی من تصمیم به خرید ti nspire cas touchpad گرفتم که فروردین 91 قیمتش 260000 تومان بود الان نمیدونم باید زنگ بزنید مخزن نور بپرسید که مرکز پخش ماشین حسابهای تگزاس در ایران هست. باز هم اگر سوالی داشتید در خدمتیم من خودم ti nspire cas touchpad دارم دوستم هم casio classpad 330 هر مقایسه ای خواستید بگید براتون انجام بدم این هم آدرس ایمیلم ممکن یادم بره به این سایت سر بزنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی رشتمم برقه

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    من دنبال یه ماشین حساب کاسیو خوب حدود 50 تومن هستم رشته ام مهندسی معدن مقطع ارشد هست
    توی لیسانس از یکی از دوستام واسه درس محاسبات عددی ک باید فرمول به ماشین حساب میدادی و متغییر رو عدد میدادی تا محاسبه بکنه (20 بار مقدار میدادم) از دوستم گرفتم مدلش نمیدونم چی بود ولی خیلی خوب بود
    ممنون میشم کمک کنید
    ضمنا من اطلاع زیادی از امکانات و....... ماشین حساب ندارم چیا داشته باشه خوبه
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •