تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: خرید مطمئن مودم

پروفشنال shahbab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

HamidFULL عزیز خواهش می کنم یک جوابی بدهید.

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

mhentezari عزيز من که تقلبيش رو نديدم!!!

shahbab عزيز از بين مدم هايی که تو ايران هست هيچ مدمی اين قابليت رو نداره! ولی Caller ID Iran و بقيه Function ها رو داره و Function هاش کار هم ميکنه در مورد جای خريد بازار رضا بهترين جاست قيمت اش حدود 18 تومان هست

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

HamidFULL عزیز با تشکر از محبت شما ....یه سوال اساسی منو پاسخ ندادین !؟
    CallWaiting در مودم به چه دردی میخوره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

shahbab عزيز خواهش ميکنم CallWaiting در مدم به اين درد ميخوره که کسی وقتی تلفن شما اشغال هست با شما تماس بگيره براش بوق آزاد ميخوره و اشغال نميزنه و شمارش تو ويندوز برای شما ميافته که شما اونوقت ميتونی Reject اش کنی يا قطع کنی و باهاش حرف بزنی که البته بايد منطقه مخابرتی شما هم از CallWaiting پشتيبانی کنه

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض تشکر و تقاضای راهنمایی بیشتر

نقل قول نوشته شده توسط HamidFULL
    shahbab عزيز خواهش ميکنم CallWaiting در مدم به اين درد ميخوره که کسی وقتی تلفن شما اشغال هست با شما تماس بگيره براش بوق آزاد ميخوره و اشغال نميزنه و شمارش تو ويندوز برای شما ميافته که شما اونوقت ميتونی Reject اش کنی يا قطع کنی و باهاش حرف بزنی که البته بايد منطقه مخابرتی شما هم از CallWaiting پشتيبانی کنه
    HamidFULL عزیز ،بسیار از راهنمایی های شما متشکرم اما توضیحاتی که راجع به call waiting دادین همان بود که من در درخواست برای مودمی که بتونه این خصوصیت را داشته باشه تقا ضا کردم و شما گفتی که چنین مودمی وجود نداره!
    اما دو سوال دیگم دارم:
    1-مودم اینترنال U.S.Robatics سیستم منشی تلفنی یا Answering داره؟
    2- نظرتون راجع به Zoltrix ای که همه این خصوصیات را داشته باشه چیه ؟...با حدود قیمت 17000 تومن ..یکی از رفقا این مودمو پیشنهاد کرده.
    مرسی از راهنمایی های شما

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

shahbab عزيز درسته من گفتم CallWaiting يعنی اين ولی در ايران پشتيبانی نميشه!!!!
    در مورد Answering هم بايد بگم اين معمولاً نرمفزاری هست ولی به اهتمال زياد ميشه
    Zoltrix ايی در ايران من نديدم که از اين خصوصيت پشتيبانی کنی و Us Version هست

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    مودم smart spirit56k zoltrix سه چیپ روی چه مادر بوردهایی نصب میشود

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روي مادربوردهايي كه محل Pci داشته باشن.

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

مودم Aztech موقعی که توی اینترنت هستید کسی به شما زنگ می زنه شما می توانید قطع کنید و با تلفن حرف بزنید
    پرسرعت ترین مودم دنیاست Aztech من که این مودم را که اینترنال هست با مودم اکسترنال Zytnix آلمانی اصل قیمتش حدود 55000 تومان هست مقایسه کردم فقط اکسترناله قدرتش بیشتر بود منظورم توی دیسکانکت شدن است همین از لحاظ سرعتی یکی بودن شاید اکسترناله یکی دو دهم بیشتر بود همین
    به شما پیشنهائ می کنم Aztech بخرید قیمتشم 16000 تومان است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض مقایسه بین Aztech و US.Robatics

نقل قول نوشته شده توسط lord_theone
    مودم Aztech موقعی که توی اینترنت هستید کسی به شما زنگ می زنه شما می توانید قطع کنید و با تلفن حرف بزنید
    پرسرعت ترین مودم دنیاست Aztech من که این مودم را که اینترنال هست با مودم اکسترنال Zytnix آلمانی اصل قیمتش حدود 55000 تومان هست مقایسه کردم فقط اکسترناله قدرتش بیشتر بود منظورم توی دیسکانکت شدن است همین از لحاظ سرعتی یکی بودن شاید اکسترناله یکی دو دهم بیشتر بود همین
    به شما پیشنهائ می کنم Aztech بخرید قیمتشم 16000 تومان است
    لرد عزیز میتوانید یک مقایسه ای بین مودمی که پیشنهاد کردید و US.Robatics داشته باشید؟
    تا اینجا که Aztech طبق گفته شما CallWaiting را در ایران پشتیبانی می کنه ولی US.Robatics طبق گفته حمید خان قادربه این کار (حداقل در ایران ) نیست...می توانید بگوئید که Caller ID را در ایران پشتیبانی می کنه؟...Voice و Speaker و بقیه مخلفاتو داره؟...
    کلا اگه میشه بیشتر راجع به امکانات و نوع و مدل های این مودم توضیح بدین...مرسی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •