تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: مشكلات رم

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

aminmousavi86 عزيز شما بايد يا SD بزاريد يا DDR تا بالا بياد وگرنه کار نميکنه
    DDR Double rate Data
    SD Single Rate Data

حـــــرفـه ای mpsjavad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ¤¤ بندرعباس ¤¤ ، ديار گرما ، شرجي و عشق

پيش فرض

با سلام ..

باور كنيد كه با اين بحث هاي علمي هست كه معلوات و دانسته هاي افراد بالا تر ميره .. من كه واقعا نتايج بحث هاي اين انجمن رو ميبينم لذت ميبرم و استفاده ميكنم .

تشكر از دوستاني كه اينجا فعاليت ميكنند ...

تااينجا دوست عزي اقا امين در پست اول گفتن كه

یک رم 256 دارم که Ddr نیست
    كه حالا معلوم نشد كه DDR نيست چه مدلي هست SD ! يا .. كه البته به نظر ميرسه SD باشه .. و در پست دوم مهدي جان اشاره داشتن به اينكه اگر مادربورد ايشون قابليت استفاده از هر دو مدل رم رو بطور همزمان نداشته باشه اين مشكل پيش مياد كه كاملا منطقي هست ..

در پست هاي بعدي هم يكم سوء تفاهم شد كه رفع ميشه ولي در كل من اين نكات رو برداشت كردم لطف كنيد بگيد درست فهميدم يا نه ؟

-- مادر بورد هايي هستند كه هر سه مدل مختلف رم رو با هم و بطور همزمان پشتيباني ميكنند .. يا حداقل قابليت پشتياني دو مدل DDR و SD رو دارند ..
    -- مادربرد هايي كه داراي چيپ 845 اينتل هستند هر دو مدل رم DDR و SD رو پشتيباني ميكنند و اگر مادربرد از چيپ هاي بالاتر از 845 استفاده كنه تنها ميتونه از رم DDR استفاده كنه !!
    -- ميشود از دو يا چند رم با باس هاي مختلف بر روي يك مادربورد استفاده كرد اما از كارايي سيستم كم ميشود !!
    -- از روي تصويري كه اقا مهدي قرار دادند و با نگاه كردن به شكافهاي محل اتصال سه مدل رم ميشه فهميد كه از روي شكاف مادربرد ميشه به نوع رمي كه پشتيباني ميشه پي برد ..

با تشكر .

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

بعد هم بنده به هیچ وجه راجع به دانایی شما دوست عزیز نظر ندادم که. شما سرور مایی.
    اولا من مخلص همه بچه هايه پي30ورلد هم هستم دوما اگر هم چيزي بلدم در سايه همين بروبچ ياد گرفتم.

جواد جان باز خوب شد ما اين همه تايپ مي كنيم يه نفر استفاده مي كنه.خدارو شكر
    مادر بورد هايي هستند كه هر سه مدل مختلف رم رو با هم و بطور همزمان پشتيباني ميكنند .. يا حداقل قابليت پشتياني دو مدل DDR و SD رو دارند ..
    حالا سه مدل رو كه يه مادربرد پشتيباني كنه من تا حالا نديدم اما sd, ddr ديدم چون اصلا rd ها به خاطر گرماشون الان خيلي كم استفاده ميشن.
    موفق باشيد

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

من كي گفتم رمهاي اس دي و دي دي با هم كار مي كنن گفتم امتحان نكردو ولي شايد شد

ولي رمها با باس مختلف مي تونن با هم كار كنن ولي كمي از قدرتشون گرفته مي شه
    فكر كنم توي تنظيمات مادربرد بشه دست كرد و دوتاشونو روي يك باس مشترك گذاشت و خوب جواب بده ولي اين چه كاريه آدم مي ره دوتا رم با باس يكسان مي خره قيمتشم زياد فرقي نمي كنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminmousavi86's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

از دوستان عزيز ممنونم...
    ولي من همه حالتها را امتحان كردم. حتي آن رم DDR را تنها سوار کردم باز هم بوق میزد. ولی همین رم رو یه کامپیوتر دیگه جواب میده و سالمه. آیا تنظیمات خاصی باید تو Setup انجام بدم؟ ثانیا از این سه نوع رم کدوم پیشرفته تره و کدوم قدیمیتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminmousavi86's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

در ضمن رم من از نوع Sd است.

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امين جان شما اون Ddr که داری رو روی اون يكي Slot مخصوص Ddr امتحان کن ببین جواب می ده یا نه.
    Last edited by Rashidahwazian; 19-10-2005 at 13:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

بهترين Rd هست كه ديگه رمهاش كم گير مي آيد
    البته دي دي هم بسيار خوبه مخصوصآ دوئل كانالش

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط aminmousavi86
    از دوستان عزيز ممنونم...
    ولي من همه حالتها را امتحان كردم. حتي آن رم DDR را تنها سوار کردم باز هم بوق میزد. ولی همین رم رو یه کامپیوتر دیگه جواب میده و سالمه. آیا تنظیمات خاصی باید تو Setup انجام بدم؟ ثانیا از این سه نوع رم کدوم پیشرفته تره و کدوم قدیمیتره؟
    شما يه نگاهي توي ستاپ كامپيوتر(صفحه آبي كه با del مياد)بنداز ببين در مورد رم چه گزينه هايي داره شايد بشه كمكت كرد.مارك و مدل مادربردت رو هم بنويس.

sd كه از همه قديميتره كه باس اكثرشون هم 133 بود .
    بعد rd اومدبا باس 800 ولي به خاطر گرماي زياد اصلا به صورت گسترده استفاده نشد.
    بعد هم كه ddr اومد با باسهاي 266/333/400 . در آخر ddr2 اومد با باس 533 به بالا.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

مهدي جان آخرين باس Ddr يادت رفت بگيها 667

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •