تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: يه نظر شما كدام يكي بهتره؟ 5700 نوكيا يا سوني اريكسون k800

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

p1 سرعتش بیشتره
    این تجربه چند ماهه من هستش که از UIQ استفاده کردم(و در حال حاضر هم دارم استفاده میکنم)
    اصلا سرعتش به 5700 نمیرسه
    در مورد ال سی دی هم من نمیگم بده ولی خوب نیست
    الان گوشی هایی که LCD خوب دارن تو بازار زیاده
    آخرش ما نفهیدیم چی گفتی.
    منظورت این بود که 5700 سرعتش بیشتره یا p1؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

کی گفته سرعت 5700 مثل گوشیهای جاواست؟؟؟؟ببخشید من هر گوشی جاوایی رو که دیدم وقتی یک دکمه رو میزنی مثلا exit بعد از یکی یا دو ثانیه عمل میکنه یا مثلا توی گالری پیرت در میاد تا عکسها لود بشن در صورتی که من الان گوشیم که 5700 هست رم یک گیگ فقط 3 مگابایت خالی داره ولی گالری فرتی باز میشه و همه ی کارها سریع انجام میگیرند ولی نرم افزارها و گیمهای جاوا دقیقا عین گوشیهای جاوا باز میشند یعنی با یکمی تاخیر!!دلیل سرعت پی1(البته خود سونی اریکسونیها میگن و دقیقا با هیچ گوشی مقایسه نشده!!!)ممکنه به احتمال زیاد مربوط به نوع سیمبینش باشه که بسیار باهوش تره!!!!!اما در مورد قیافه ی که800 و 5700!!!پسر عموی بنده بعد از یک سال هنوز که کا800 رو در کنار گوشی من قرار میده غصه میخوره که چرا به حرفم گوش نکرد و 5700 نخرید!!!مغازه دار بهش کا800 رو قالب کرده!!!مثل خر مونده تو گل!!!کیفیت قاپ جلو با عقب فرق میکنه!!!دوربینش هم اصلا مثل سری اولش نیست !!در ضمن بالاخره اونقدر نوکیا عرضه داره که گوشی پیچیده ای تولید کنه که سیستم چرخونکش برات یه عمر کار کنه!بماند که چکار کرده که گوشی رو که میچرخونی اتوماتیک روی قسمت مربوطه میره!!!حداکثر هنر سونی اریکسون توی طراحی جوی استیک کا850 بوده که یارو اومده برای جوی استیک فضلی انجام داده ولی برای دوربین فضله انداخته!!فضله افتاده جلوی لنز دوربینش!!!!!!در ضمن من هم وجه تشابه زیادی بین ...خر و قیافه ی پی 1 و پی990 میبینم!!دی: خوب سعید جان عزیز دل برادر این هم نظرات شخصی من بود!هر چند میدونم مدیران کلا مدتی کارشون پیگیری پستهای من شده و این هم پاک میشه!در ضمن سعید جون برای جوابهای که دادم ناراحت نشی!!راستی یادم رفت:ارزوی مرگ منو میکنی هان؟؟؟؟باشه!!بشکنه این پا که شکر نداره!!!
    Last edited by rainysky50; 03-01-2008 at 18:38.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازم رو 5700Xpress Music شک کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

کی گفته سرعت 5700 مثل گوشیهای جاواست؟؟؟؟ببخشید من هر گوشی جاوایی رو که دیدم وقتی یک دکمه رو میزنی مثلا exit بعد از یکی یا دو ثانیه عمل میکنه یا مثلا توی گالری پیرت در میاد تا عکسها لود بشن در صورتی که من الان گوشیم که 5700 هست رم یک گیگ فقط 3 مگابایت خالی داره ولی گالری فرتی باز میشه و همه ی کارها سریع انجام میگیرند ولی نرم افزارها و گیمهای جاوا دقیقا عین گوشیهای جاوا باز میشند یعنی با یکمی تاخیر!!دلیل سرعت پی1(البته خود سونی اریکسونیها میگن و دقیقا با هیچ گوشی مقایسه نشده!!!)ممکنه به احتمال زیاد مربوط به نوع سیمبینش باشه که بسیار باهوش تره!!!!!اما در مورد قیافه ی که800 و 5700!!!پسر عموی بنده بعد از یک سال هنوز که کا800 رو در کنار گوشی من قرار میده غصه میخوره که چرا به حرفم گوش نکرد و 5700 نخرید!!!مغازه دار بهش کا800 رو قالب کرده!!!مثل خر مونده تو گل!!!کیفیت قاپ جلو با عقب فرق میکنه!!!دوربینش هم اصلا مثل سری اولش نیست !!کیفیت قاپ جلو با عقب فرق میکنه!!!حداکثر هنر سونی اریکسون توی طراحی جوی استیک کا850 بوده که یارو اومده برای جوی استیک فضلی انجام داده ولی برای دوربین فضله انداخته!!فضله افتاده جلوی لنز دوربینش!!!!!!در ضمن من هم وجه تشابه زیادی بین ...خر و قیافه ی پی 1 و پی990 میبینم!!دی: خوب سعید جان عزیز دل برادر این هم نظرات شخصی من بود!هر چند میدونم مدیران کلا مدتی کارشون پیگیری پستهای من شده و این هم پاک میشه!در ضمن سعید جون برای جوابهای که دادم ناراحت نشی!!راستی یادم رفت:ارزوی مرگ منو میکنی هان؟؟؟؟باشه!!بشکنه این پا که شکر نداره!!!
    بچه اینقد چوخان نگو. اولا گوشی های اس ای اصلا گالری ندارن بعدشم کی گفته پیرت در میاد تا عکسا لود بشن. میخوای برات یه فیلم بگیرم از گوشیم برات اینجا بزارم تا کفت ببره که چطوری عکسا لود میشن؟ اینقد دروغ نگو فردا تو یه وجب جا میخوابی. هم خودت هم پسر عموت بی سلیقه اید که به 5700 میگی خوشکلو به K800 میگی زشت.
    کیفیت قاپ جلو با عقب فرق میکنه
    واقعا که. جنسشون فرق میکنه پس میخوای مثل 5700 از جنس حلب باشه؟
    این هنره که گوشیو بچرخونی؟ بابا تو دیگه کی هستی

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALFA323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Shiraz - BandarAbbas. ... Name : Moein

پيش فرض

دوستان من که هرچی نظر میدم بعد 1 یا 2 روز پاک میشه!!!!!
    ولی از آقا سعید واقعاً به خاطر صحبتاشون تشکر میکنم (واقعاً بهمون حال دادی داداش).

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب حتما پستت غلط بوده که پاک میشه

ناراحت نشی ها چون خودمم همینطور هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

صدای 5700 توی هدفون مثل کدوم گوشیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AHMADUSE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    قيمت اي 5700 چنده تو بازار؟

داره خودمونی میشه meysamghaderi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهون طوخچی

پيش فرض

5700
    بخر اگه دزدیدند میتونی پیداش کنی

آخر فروم باز salarnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    JB-TEAM Software

پيش فرض

مزایای 5700 :
    1- کیفیت lcd بهتر
    2-صدای بهتر از کا800
    3- فیلمبرداری قویتر
    4- سی پی یو قوی
    5- سیمبین داره

معایب :
    1- مونتاژش همچین خوب نیست
    2- باتریش زود تموم میشه
    3- برنامه ها و بازی های جاوا رو دیرتر از کا800 اجرا میکنه
    4- دوربین ضعیف
    5- یادم نیس
    مزایا کا800 :
    1- دوربین خوب
    2- به نظر من از 5700 خوشگلتره
    3- هدفونش از 5700 قویتره ( ولی ماله 5700 کیفیتش یه نمه بیشتره )
    4- مونتاژ بهتر نسبت به 5700
    معایب :
    1- جاوا بودنش
    2- فیلمبرداری ضعیف نسبت به 5700

( دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •