تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 137

نام تاپيک: برسی مشکلات مربوط به ویروس kazme-gheyze

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

معمولا چنين ويروس هايي يه فايل با پسوند inf در ريشه هر پوشه و درايو درست ميكنند كه براي ديدن آنها بايد گزينه hide protected operating system رو در پنجره view غير فعال كنيد. بعد اين فايل هاي inf رو ميبينيد و ميتونيد پاكشون كنيد
    حالا درايوهاي شما open ميشود

آخر فروم باز vahid78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    yazd.php

پيش فرض

معمولا چنين ويروس هايي يه فايل با پسوند inf در ريشه هر پوشه و درايو درست ميكنند كه براي ديدن آنها بايد گزينه hide protected operating system رو در پنجره view غير فعال كنيد. بعد اين فايل هاي inf رو ميبينيد و ميتونيد پاكشون كنيد
    حالا درايوهاي شما open ميشود
    فقط فایل autorun.inf را پاک کتید بعد بدون اینکه هیچ عملی انجام بدبد کامیوتر را ریستارت کنید

آخر فروم باز symk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

آقا جان من این ویروس ها رو میخوام . لطفا" قبل از پاک کردن برام ایمیل بزنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان تورو خدا یه کاری برای این ویروس لعنتی بکنید هیچ کدوم از این راهایی که گفته می شه تو این تاپیک جواب نمی ده چی کار کنم من ؟

هر کاری می کنم نمی تونم تو task manager ببینمش

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

دوستان تورو خدا یه کاری برای این ویروس لعنتی بکنید هیچ کدوم از این راهایی که گفته می شه تو این تاپیک جواب نمی ده چی کار کنم من ؟

به ادرسی که توی امضام هست رجوع کنید .

موفق باشید .

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    برنامه زیرو دانلود و پس از نصب برنامه گزينه kazme-gheyz رو تيک بزنین و سپس do it now
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    pass:imannewsoft

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بوشهر

13

سلام
    برنامه زیرو دانلود و پس از نصب برنامه گزينه kazme-gheyz رو تيک بزنین و سپس do it now
    کد:
    pass:imannewsoft
    دوست عزیز این برنامه ای که گذاشته اید همین برنامه ای نیست که خود این نویسنده ویروس در بلاگ خود قرار داده بود؟

من این را قبلا امتحان کرده بودم جواب نداد.

در مورد روشی هم که در مورد تغییر نام TaskMGR گفتید انجام دادم اما اصلا فایلی به نام Kazme_Gheyz یا شبیه این وجود ندارد .

اما من تعجبم اینه که کارهایی رو که برای این ویروس نوشتید انجام میده تو سیستم من اینجوری نیست.

1- برای من Folder Option -Regedit-cmd هیچ مشکلی نداره
    2-موقعی که با yahoo آنلاین هستم از طریق id خودم بهم pm داده میشه
    3-یه چیزی که من فهمیدم این ویروس به بعضی از کلمات مثل Proxy -XXl و چنتا کلمه دیگه که من تجربه کردم خیلی حساسه در این حد که فولدری با این نام نمیشه ساخت و برنامه u88 رو به هیچ وجه اجازه نمی ده باز کنم
    4-بعضی از سایتها رو که براش کلمات کلیدی تعریف کرده می بنده
    5- تا این حد این ویروس قوی هستش که من با برنامه ProgDVB که کانال هایی ماهواره ای رو از طریق --- تماشا میکردم در ابتا که کانالهای عادی رو می دیدم هیچ مشکلی نبود اما آخرین بار اومدم XXL رو گذاشتم سریع برنامه رو بست و دیگه تا می خوام برنامه رو دوباره باز کنم , می بندتش
    6- در موقعی که موارد 5 و 6 رو انجام میدم بعد از اینکه برنامه یا سایت منو بست یه Notification رو در SystemTray میاره به این مضمون

?what the hell are you doing
    Do you want to ---- me ?Huh
    so,visit my web page and ---- me there
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میده. به نظر من این نسخه جدید از ویروس هستش . به نظرتون چی کار کنم چون تا خود ویروس رو از بین نبری عوض کردن ویندوز فایده ای نداره.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزیز این برنامه ای که گذاشته اید همین برنامه ای نیست که خود این نویسنده ویروس در بلاگ خود قرار داده بود؟

من این را قبلا امتحان کرده بودم جواب نداد.

در مورد روشی هم که در مورد تغییر نام TaskMGR گفتید انجام دادم اما اصلا فایلی به نام Kazme_Gheyz یا شبیه این وجود ندارد .

اما من تعجبم اینه که کارهایی رو که برای این ویروس نوشتید انجام میده تو سیستم من اینجوری نیست.

1- برای من Folder Option -Regedit-cmd هیچ مشکلی نداره
    2-موقعی که با yahoo آنلاین هستم از طریق id خودم بهم pm داده میشه
    3-یه چیزی که من فهمیدم این ویروس به بعضی از کلمات مثل Proxy -XXl و چنتا کلمه دیگه که من تجربه کردم خیلی حساسه در این حد که فولدری با این نام نمیشه ساخت و برنامه u88 رو به هیچ وجه اجازه نمی ده باز کنم
    4-بعضی از سایتها رو که براش کلمات کلیدی تعریف کرده می بنده
    5- تا این حد این ویروس قوی هستش که من با برنامه ProgDVB که کانال هایی ماهواره ای رو از طریق --- تماشا میکردم در ابتا که کانالهای عادی رو می دیدم هیچ مشکلی نبود اما آخرین بار اومدم XXL رو گذاشتم سریع برنامه رو بست و دیگه تا می خوام برنامه رو دوباره باز کنم , می بندتش
    6- در موقعی که موارد 5 و 6 رو انجام میدم بعد از اینکه برنامه یا سایت منو بست یه Notification رو در SystemTray میاره به این مضمون

?what the hell are you doing
    Do you want to ---- me ?Huh
    so,visit my web page and ---- me there
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میده. به نظر من این نسخه جدید از ویروس هستش . به نظرتون چی کار کنم چون تا خود ویروس رو از بین نبری عوض کردن ویندوز فایده ای نداره.
    این ویروس را اکثر آنتی ویروس ها می شناسند
    از جمله ناد
    چند روزیه که یه آدم بیکار نشسته واسه تبلیغ سایتش یه ویروس نوشته به اسم kazme_gheyz.exe
    که قسمت هاي مهم سيستم شما رو مانند registry و device manager رو غير فعال می کنه و homepage اکسپلورر رو هم می کنه سایته خودش.
    تو سایتش راجب این ویروس اینطوری نوشته

امروز اومدم در مورد Kazme gheyz بگم. ویروسی که خیلی دوستش دارم.

هیچ میدونستید این ویروس به محض اجرا شدن تمامی ویروسهای دیگه رو از روی سیستمتون پاک میکنه؟

اون کار خاصی نمیکنه یعنی منظورم اینه که به سیستمتون آسیبی وارد نمیکنه.اون مثل یه پسر خوبه و چون شما رو اذیت نمیکنه پس شما هم باید با اون با احترام برخورد کنید و هیچوقت از اون بد نگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان من بعد از دو روز سرو کله زدن با انواع انتی ویروس و گشتن تو انواع سایت و انجام راههای مختلف بلاخره مثل اینکه یه کارایی کردم من یه فایل رو براتون میزارم که درونش 4 تا remover برای این ویروس هستش.

اما کارایی که من کردم
    1- اول با آنتی ویروس Avast سیستم رو اسکن کردم یه سری چیزا رو پاک کرد.
    2-از همه این remover ها استفاده کردم و الان دیگه اون مشکلاتی که در پست قبلی اشاره کردم دیگه ندارم

ولی یه مشکل که دارم توی همه درایو هام یه پوشه هست به نام Autorun.inf که به هیچ وجه پاک نمی شه این رو چه جوری پاکش کنم؟

ممنونم
    کد:

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من با 3 تا آنتی ویروس ناد . کاسپر و نورتون آپدیت شده این ویروس رو پاک کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •