تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: معرفي , آموزش و بحث در مورد کارتهای capture، TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه msseng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

معرفی یک نرم افزار کپچر:

!WinDVR® 3 نام برنامه ای بسيار قوی و حرفه ای از شرکت InterVideo ميباشه که توسط اون ميتونيد هر کاری که دوست دارين با تلويزيونی که از کامپيوتر ساختيد انجام بدين! ميتونيد تمامی برنامه های مورد علاقتون رو با کيفيت بالا ضبط کنيد و هنگام بيکاری تماشا کنيد. خود برنامه چند سرور اصلی در اروپا و امريکا رو معرفی ميکنه که راهنمايی لازم رو در مورد تمام برنامه های شبکه ها ميده !همچنين دارای يک کنترل حرفه ای هست که توانايی هايی بيشتر از يک کنترل عادی تلويزيون هم به ما ميده. همچنين ميتونيد توسط اين برنامه کانال هايی که دوست نداريد پخش بشه رو Lock و غير قابل دسترسی کنيد!!! ميتونه به آسونی به شبکه ی پيام نما يا همون TeleText متصل بشه و اطلاعات اون شبکه رو هم به شما بده. مجهز به يک تايمر برای زمان ضبط و پخش و يک جدول مديريت و برنامه ريزی برای مديريت وظايف و همچنين توانايی عکس گيری از تلويزيون هست!در مورد ضبط فايلها از TV هم توانايی های زيادی و فرمتهای خروجی بسياری داره و ميتونيد اونها رو به صورت DV و VCD و SVCD و DVD در بياره! قابليت پخش 16 تصوير همزمان از 16 کانال مختلف رو داره !! قابليت بسيار جالبی در Replay داره که مثلا صحنه ای رو که از دست داديد رو ميتونيد دوباره مشاهده کنيد! کيفيت رنگ تصوير بالا هستش و از کيفيت صوتی خوبی هم برخورداره که سبب ميشه تصوير صاف و شفاف و واضحی براتون پخش بشه! کيفيت پخش و ضبط تصاوير با شماست ميتونيد بالا ببريد يا پايين بياوريد( از نظر حجم تغيير ميکنند).علاوه بر موارد فوق ، به كمك اين برنامه ميتونيد فيلم هاي VHS رو به CD يا DVD تبديل كنيد !!!

برگرفته از سایت samsarayan.blogfa.com

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

معرفی یک نرم افزار کپچر:

!WinDVR® 3 نام برنامه ای بسيار قوی و حرفه ای از شرکت InterVideo ميباشه که توسط اون ميتونيد هر کاری که دوست دارين با تلويزيونی که از کامپيوتر ساختيد انجام بدين! ميتونيد تمامی برنامه های مورد علاقتون رو با کيفيت بالا ضبط کنيد و هنگام بيکاری تماشا کنيد. خود برنامه چند سرور اصلی در اروپا و امريکا رو معرفی ميکنه که راهنمايی لازم رو در مورد تمام برنامه های شبکه ها ميده !همچنين دارای يک کنترل حرفه ای هست که توانايی هايی بيشتر از يک کنترل عادی تلويزيون هم به ما ميده. همچنين ميتونيد توسط اين برنامه کانال هايی که دوست نداريد پخش بشه رو Lock و غير قابل دسترسی کنيد!!! ميتونه به آسونی به شبکه ی پيام نما يا همون TeleText متصل بشه و اطلاعات اون شبکه رو هم به شما بده. مجهز به يک تايمر برای زمان ضبط و پخش و يک جدول مديريت و برنامه ريزی برای مديريت وظايف و همچنين توانايی عکس گيری از تلويزيون هست!
    در مورد ضبط فايلها از TV هم توانايی های زيادی و فرمتهای خروجی بسياری داره و ميتونيد اونها رو به صورت DV و VCD و SVCD و DVD در بياره! قابليت پخش 16 تصوير همزمان از 16 کانال مختلف رو داره !!
    قابليت بسيار جالبی در Replay داره که مثلا صحنه ای رو که از دست داديد رو ميتونيد دوباره مشاهده کنيد! کيفيت رنگ تصوير بالا هستش و از کيفيت صوتی خوبی هم برخورداره که سبب ميشه تصوير صاف و شفاف و واضحی براتون پخش بشه! کيفيت پخش و ضبط تصاوير با شماست ميتونيد بالا ببريد يا پايين بياوريد( از نظر حجم تغيير ميکنند).علاوه بر موارد فوق ، به كمك اين برنامه ميتونيد فيلم هاي VHS رو به CD يا DVD تبديل كنيد !!!

برگرفته از وبلاگ samsarayan.blogfa.com

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نظر من استفاده از Ulead و نرم افزار های دیگه بهتر باشند چون این نرم افزار با ویستا و ... مشکل داره ...

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

به نظر من استفاده از Ulead و نرم افزار های دیگه بهتر باشند چون این نرم افزار با ویستا و ... مشکل داره ...

شاید حق با شما باشه...
    ولی بعضی مواقع سرعت اجرای برنامه، سرعت دسترسی به اجزا و راحتی استفاده ممکنه که ارجحیت داشته باشه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من چند روزه یه کارت تی وی خریدم به نام SMI tv@anywhere.می تونم با این کارت برنامه های آنتن ماهواره رو روی کامپیوتر ضبط کنم؟چه طور ارتباط ----- رو با کامپیوتر ارتباط بدم؟
    در ضمن من آنتن تلویزین رو به کارت زدم و ایران رو انتخاب کردم و سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکرد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

در آغاز فعالیت shayanboy2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض کمک برای اتصال کابل های کارت کپچر به ویدئو

دوستان کمکم کنید تا ویدیو رو به کارت کپچر وصل کنم....کارت من یه جای فیش زرد رنگ و یه audio in و یه audio put داره...ویدیوم هم یه ورودی و خروجی صدا و یه ورودی و خروجی تصویر داره....تصویر به رنگ زرد و صدا به رنگ سفید....چه طور میتونم وصلش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •