تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: آموزش کار با Outlook 2007 از آفیس و میخوام "آموزش کار با اون نه تنظیم ایمیل

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوباره سلام
    بالاخره تونستم به آتلوك 2007 دسترسي پيدا كنم. راه حل 2007 هم درست مشابه 2003 هست. شما، اگه 4 تا اكانت داشته باشيد، بايد مراحل زير رو 4 بار طي كرده و هر بار به جاي Account Name نام اكانت مورد نظر و به جاي Folder Name نام پوشه دلخواه رو انتخاب كنيد:

Tools> Rules and Alerts> New Rule> Check Messages When they Arrice> Next> Through the Spcified Account> Edit the Rule desctiption: Specified> [Select Account Name]> OK> Next> Move to the Spcified folder> Edit the rule description: Specified> [Select folder name]> OK> Finish

باز هم اگه مشكلي داشتيد بگيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوباره سلام
    بالاخره تونستم به آتلوك 2007 دسترسي پيدا كنم. راه حل 2007 هم درست مشابه 2003 هست. شما، اگه 4 تا اكانت داشته باشيد، بايد مراحل زير رو 4 بار طي كرده و هر بار به جاي Account Name نام اكانت مورد نظر و به جاي Folder Name نام پوشه دلخواه رو انتخاب كنيد:

Tools> Rules and Alerts> New Rule> Check Messages When they Arrice> Next> Through the Spcified Account> Edit the Rule desctiption: Specified> [Select Account Name]> OK> Next> Move to the Spcified folder> Edit the rule description: Specified> [Select folder name]> OK> Finish

باز هم اگه مشكلي داشتيد بگيد.
    دستت درد نکنه از راهنماییت کامل انجامش دادم.
    فقط بعضی از ایمیلها تو پوشه INBOX میمونه و داخل پوشه خودش که تنظیم کردم نمیره!
    علت این چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دستت درد نکنه از راهنماییت کامل انجامش دادم.
    فقط بعضی از ایمیلها تو پوشه Inbox میمونه و داخل پوشه خودش که تنظیم کردم نمیره!
    علت این چیه؟
    خوب، بايد ببينيد اون «بعضي ايميل ها» چه ويژگي مشابهي با هم دارند. مثلاً اگه همه شون از يه اكانت مشترك هستند، ممكنه قانون مربوط به اون اكانت رو درست تنظيم نكرده باشيد. اگه از اكانت هاي مختلف هستند، ببينيد آيا فرستنده مشابه دارند يا نه؟

خلاصه يا شما يه جاي كار رو اشتباه كرديد يا آتلوك مشكل داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوب، بايد ببينيد اون «بعضي ايميل ها» چه ويژگي مشابهي با هم دارند. مثلاً اگه همه شون از يه اكانت مشترك هستند، ممكنه قانون مربوط به اون اكانت رو درست تنظيم نكرده باشيد. اگه از اكانت هاي مختلف هستند، ببينيد آيا فرستنده مشابه دارند يا نه؟

خلاصه يا شما يه جاي كار رو اشتباه كرديد يا آتلوك مشكل داره.
    واقعا ممنون از لطفت انشاء الله که بتونم جبران کنم.
    اگه کاری داشتی که از دست من بر بیاد در خدمتم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من قبل outlook 2003 داشتم و حالا outlook 2007 نصب کردم ایمیلهای قبلیمو نمیدونم چطوری برگردونم

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام....
    در برنامه اتلوک 2003 چطور میشه تنظیم کرد که در یک ساعت خاص

1. شروع به دریافت/ارسال ایمیلها کند
    2. ایمیلهارا به طور کامل(ویا فقط متنها) را دانلود کند

یه توضیحی بدم در بارهی مورد 2 برخی ایمیلها حاوی فایلهای ضمیمه ویا تصاویر هستن...
    میخوام بدونم آیا راهی داره که بشه در اون زمان تنظیم شده تمام ایمیلهارا به طور کامل(به همراه ضمیمه‌ها و عکسا) دانلود کنه؟؟؟

همچنین ایمیلهارا بدون عکس و یا ضمیمه‌ها دانلود کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه فاطمه وطن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

شروع به دریافت/ارسال ایمیلها کند.

منم دنبال این مطلب هستم میشه زودتر پاسخ بدید ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من قبل outlook 2003 داشتم و حالا outlook 2007 نصب کردم ایمیلهای قبلیمو نمیدونم چطوری برگردونم
    منظور از این که ایمیلهام رو برگردونم چیه؟ آیا Outlook 2003 استفاده می کردید یا Outlook Express؟ آیا آتلوک 2003 را به 2007 آپگرید کردید یا 2003 را پاک کردید و 2007 نصب کردید؟ اگر آپگرید کرده باشید به نظرم باید به طور خودکار، ایمیل ها به 2007 منتقل می شدند، اما اگر پاک کرده باشید، فکر نمی کنم راهی برای برگشت آنها باشد.
    ضمناً به همه دوستان توصیه می کنم در قسمت: Tools> Accounts> Properties> Advanced
    گزینه Leave a aopy on server را فعال بگذارند که در صورت مشکلدار شدن آتلوک، ایمیل هایشان از دست نرود.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

شروع به دریافت/ارسال ایمیلها کند.

منم دنبال این مطلب هستم میشه زودتر پاسخ بدید ؟
    من الآن نسخه 2003 ندارم و متاسفانه نمیتونم کمکی کنم. اما تا آنجا که یادم هست گزینه ای برای تعیین ساعت ارسال و دریافت ایمیل نداریم، فقط در قسمت تنظیمات Send/Receive میتونیم تنظیم کنیم که هر چند دقیقه یک بار ارسال و دریافت انجام شود.

10. این کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشد
    من متاسفانه نه با outlook ویندوز و نه با آفیس نمی تونم به ایمیلم وصل بشم در ویندوز با پیغام
    Your server has unexpectedly terminated the connection. Possible causes for this include server problems, network problems, or a long period of inactivity. Account: 'mail.yahoo.com', Server: 'mail.yahoo.com', Protocol: POP3, Port: 110, Secure(SSL): No, Error Number: 0x800CCC0F
    و در آفیس در Configuring قسمت log on to server .... با پیغام Enter Network Password مواجعه می شم که هر چی یوزر نیم و پسورد رو می زنم بعد از یه مدتی با هم این پیغام رو می ده می شه بگید که کجای کار من اشکال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •