تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 114 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1133

نام تاپيک: آموزش: پیدا کردن درایورهای سخت افزاری ویندوز برای لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در ضمن اين مدل اصلا تو قسمت آمريكا هستش نه آسيا همه اينها رو من قبلا ديدم و اينكه من 1-2 سالي هست تو اين انجمن هستم ولي پستي نداشتم مي تونين تاريخ عضويت رو ببينين در هر صورت منتظر جواب هستم هر چه سريع تر بهتر بازم تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

بابك جان كارت گرافيكش اينه intel 965

برو سايت intel.com براي xp دانلود كن نصب ميشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

كسي لپ تاپ سوني vgn-550n نداره ؟

به خاطر جديد بودن درايوراش كه از سايت دانلود مي كنم نصب نميشه

مي خوام اگه كسي داره لطف كنه دريوراشو از تو ويندوز بيرون بياره بهم بده

ويندوز اصليش پريده
    ممنون

در آغاز فعالیت ahad salarvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    پایتخت طبیعت ایران

پيش فرض

سلام من درایور کارت گرافیگ hp1350ee روی ایکس پی می خوام اگه سایتی هست لطفا معرفی کنید.

در آغاز فعالیت ahad salarvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    پایتخت طبیعت ایران

پيش فرض

سلام
    بنده یک دستگاه dv1040 خریداری کردم . برای نصب ویندوز ایکس پی فروشنده گفت باید بزاری درایور ایکس پیش بیاد میخواستم بدونم جریان چیه آیا الان میشه برنامه هاشو از سایت گرفت یا نه اگر میشه راهنمایی کنید .
    درضمن مدل tx2150 رو هم به همین صورت با تشکر یا علی مدد
    تحت ایکس پی یا ویستا

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

با سلام
    بخشید من درایور کارت گرافیک ، مودم و Lan لپ تاپ Dell Latitude D800 رو می خواستم
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    PS 4

پيش فرض

سلام .

خواهشا درايورهاي Xp براي Vaio FW 170 J/H لطف ميكنيد تو سايت خود سوني فقط ويستا گذاشته ممنون ميشم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام خدمت مدیران محترم من درایور گرافیک توشیبا مدلdynabook.t3/480creرا میخواستم .راستش من زبان انگلیسیم خوب نیست تا توی سایت توشیبا را سرج کنم ولی یک بار یکی از دوستان برای مدل کانادای را به این دستگاه داد ونصب شود .حالا دوستان محترم اگر لینکش را بگذارید ممنون

در آغاز فعالیت Faridx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

7

سلام
    ظاهرا شخصيت برخی افراد بيش از حذف بدون مطالعه پست دوستان کشش نداره!!!
    دوست عزيزی که حتی به خودت زحمت ندادی پست من را کامل بخوانی، با حذف بی مورد و غیرمنطقی پست ها اعتبار سايت را زير سوال نبريد،مگر پست من چه بود؟؟؟:
    من نوشته بودم که من از صفحه اول تا آخر تمام پست ها را مرور کردم اما هيچ نشانه ای از درايورهای ايکس پی دستگاه سونی Cs118 و يا مدل مشابه آن نيافتم، و در هيچيک از سايت های معرفی شده نيز درايور دانگريد شده ايکس پی برای سری Cs وجود ندارد!!! و از دوستان درخواست کرده بودم که اگر لينکی از درايورها سراغ دارند به من کمک کنند و همچنين با استناد به يکی از سايتهای ايرانی که اقدام به نصب ايکس پی روی لپتاپهای جديد ميکنه قصد داشتم وجود درايورهای دانگريد شده را برای اين سری اثبات نمايم....
    حال شما می توانستيد آن لينک را حذف کنيد نه اينکه پست را بطور کامل حذف کنيد !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

2 واقعا که !!!

سلام
    ظاهرا شخصيت برخی افراد بيش از حذف بدون مطالعه پست دوستان کشش نداره!!!
    دوست عزيزی که حتی به خودت زحمت ندادی پست من را کامل بخوانی، با حذف بی مورد و غیرمنطقی پست ها اعتبار سايت را زير سوال نبريد،مگر پست من چه بود؟؟؟:
    من نوشته بودم که من از صفحه اول تا آخر تمام پست ها را مرور کردم اما هيچ نشانه ای از درايورهای ايکس پی دستگاه سونی Cs118 و يا مدل مشابه آن نيافتم، و در هيچيک از سايت های معرفی شده نيز درايور دانگريد شده ايکس پی برای سری Cs وجود ندارد!!! و از دوستان درخواست کرده بودم که اگر لينکی از درايورها سراغ دارند به من کمک کنند و همچنين با استناد به يکی از سايتهای ايرانی که اقدام به نصب ايکس پی روی لپتاپهای جديد ميکنه قصد داشتم وجود درايورهای دانگريد شده را برای اين سری اثبات نمايم....
    حال شما می توانستيد آن لينک را حذف کنيد نه اينکه پست را بطور کامل حذف کنيد !!!
    دليل: داشتن لینک سایت ایرانی .... ممنوع است
    دوست عزیز قوانین بخش لپ تاپ اینطوره ... شما هم به جای تایپ این همه حرف بیجا ، لطفا اول قوانین تالار لپ تاپ رو بخونید تا بفهمید کی شخصیت داره و کی نداره !

خدا رو شکر کن اخطار نگرفتی ! لازم هم نکرده کسی که قوانین رو زیر پا میزاره دلسوز سایت باشه !

اما قوانینی که لازم است هنگام فعالیت در انجمن در نظر داشته باشید:

1. تبلیغ ممنوع است. شماره تلفن یا آدرس محل فروش یا شرکت وارد کننده یا حتی ارسال لینک سایت فروشنده یا وارد کننده لپ تاپ تبلیغ محسوب می شود؛ حتی اگر فقط به منظور معرفی محصول باشد. برای معرفی یک محصول، مشخصات آن را به اختصار ذکر کنید و از دادن لینک های تصاویر و مشخصات سایت های ایرانی بپرهیزید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •