تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 114 اولاول ... 4046474849505152535460100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 1133

نام تاپيک: آموزش: پیدا کردن درایورهای سخت افزاری ویندوز برای لپ تاپ

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

از خود سایت Broadcom چرا دانلود نمی کنید ؟ مگه سازندش نیست ؟ مگه چیپست اینو نداره ؟ پس چرا از خود سایت ها نمیگرید ؟ چرا چرا چرا ؟

من خیلی از پرسش ها رو جواب نمی دم چون نه صفحه اول تاپیک رو میخونند که می تونند 3 سوت با لینک هایی که دادم درایور هاشون رو بگیرند نه حاضرن سرچ کنند !!! وگرنه تمام درایورهای درخواستی رو دم دست دارم لینک هاشون رو ...! یک دلیل اینه یک دلیل اینه که اینجا جدیدا بازاری ها هم میان و درخواست میدن !!! پس لطفا پ.خ ندید که دلیلش چیه که اینجا رو ساپورت نمی کنن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

از خود سایت Broadcom چرا دانلود نمی کنید ؟ مگه سازندش نیست ؟ مگه چیپست اینو نداره ؟ پس چرا از خود سایت ها نمیگرید ؟ چرا چرا چرا ؟

من خیلی از پرسش ها رو جواب نمی دم چون نه صفحه اول تاپیک رو میخونند که می تونند 3 سوت با لینک هایی که دادم درایور هاشون رو بگیرند نه حاضرن سرچ کنند !!! وگرنه تمام درایورهای درخواستی رو دم دست دارم لینک هاشون رو ...! یک دلیل اینه یک دلیل اینه که اینجا جدیدا بازاری ها هم میان و درخواست میدن !!! پس لطفا پ.خ ندید که دلیلش چیه که اینجا رو ساپورت نمی کنن

کد:
    علتش ميدوني چيه؟..
    تنبلي وآماده خوري هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام خدمت مدیران محترم من درایور گرافیک توشیبا مدلdynabook.t3/480creرا میخواستم با تشکر از زحمات شما دوستان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام

من درایورهای xp لپ تاپ fz-490 رو پیدا نکردم و طبق پیشنهادتون مشابه شو دانلود کردم ولی موقعی که اجراش میکنم خطا میده که این درایور ها برای این دستگاه نیست و نمیدونم که چکار میشه کرد . پست های قبلی رو خوندم نوشته بودید که باید فایلهای inf رو از تو فایل exe بیاریم بیرون ولی نگفتید که چطور و بوسیله چه نرم افزاری . لطفا راهنمائی کنید .

امیدوارم که تکراری نبوده باشه .

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام

من درایورهای xp لپ تاپ fz-490 رو پیدا نکردم و طبق پیشنهادتون مشابه شو دانلود کردم ولی موقعی که اجراش میکنم خطا میده که این درایور ها برای این دستگاه نیست و نمیدونم که چکار میشه کرد . پست های قبلی رو خوندم نوشته بودید که باید فایلهای inf رو از تو فایل exe بیاریم بیرون ولی نگفتید که چطور و بوسیله چه نرم افزاری . لطفا راهنمائی کنید .

امیدوارم که تکراری نبوده باشه .
    شما باید مدل مشابه درستی رو انتخاب کنید در غیر این صورت اگه بخواین با این روش ها درایور و سازگار کنید به مشکل بر میخورید.
    اگه xp براتون زیاد مهم نیست کلا بیخیال شین چون من هم fz-490 دارم ولی xp روش خوب جواب نمیده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

فقط دنبال گرافیک و صداش هستم ، اگه دقیقا بهم بگید که از چه سری مشابهی باید استفاده کنم ممنون میشم . من سری Fz3 رو دانلود کردم فقط باید یجوری Fz490 اونو بشناسه که هنوز نتونستم اینکار رو بکنم ، لطفا کمک کنید .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خیلی ساده ! کافیه نرم افزار winrar را نصب کنید و روی فایلهای فشرده msi نصبی که Exe شدند برید و کلیک راست و انتخاب Extract ... به همین راحتی فایل های در دسترس شما هستند

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

فقط دنبال گرافیک و صداش هستم ، اگه دقیقا بهم بگید که از چه سری مشابهی باید استفاده کنم ممنون میشم . من سری Fz3 رو دانلود کردم فقط باید یجوری Fz490 اونو بشناسه که هنوز نتونستم اینکار رو بکنم ، لطفا کمک کنید .
    شما از سری fw استفاده کنید فکر کنم مشابه تره.

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام دوستان من 1 عدد سوني وايو sz650N دستمه كه قرار شد ويندوزشو عوض كنم منم فكر نمي كردم اين همه دردسر داره ويستا رو پاك كردم و xp ريختم اما الان هر كاري مي كنم كارت صدا و مودم كار نمي كنه و اون sm bus هم همش مشكل داره خيلي ممنون ميشم اگه سريع كسي جواب منو بده كه بايد چيكار كنم مشكل خيلي خيلي حياتيه!!!
    به انجمن p30world خوش آمدید.
    ولی بهتر بود قبلش یه سرچی میکردید.
    شما باید یه سری به سایت زیر بزنید و درایور های لب تابتون رو ازش دانلود کنید.
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بله قربان من اين كار و كردم كه اگر نمي كردم كه اصلا كار نمي كرد الان اما با اين نرم افزارها كه تو اين سايتها هست درايور نصب نميشه يعني install ميشه ولي كار نمي كنه منم دنبال اين راه حلم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •