تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 229 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2286

نام تاپيک: بحث در مورد اينترنت صبانت Saba Net

داره خودمونی میشه _MZOF_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[quote=smahdis;1940392]مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

قربون شکل ماهت برم من شما که عقب نیستی حالا جواب سوال من رو بده.
    من فقط از Rapidshare دانلود میکنم و اکانت هم ندارم و به صورت Free کارم رو انجام میدم.
    صبا نت هم سرویس شبانش طوری هست که هر یک ساعت دیسی میکنه.
    حالا باز هم میشه اینطوری که میگی دانلود کرد

این رو بدون این چیزی رو که شما گفتی همه بلد هستند اما مشکل این هست که اکثرا" از راپید دانلود میکنند و اکانت هم ندارند.آره اینطوریه آقای پیشرفته

داره خودمونی میشه amir_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

و همچنین در مورد قیمتاش توی شهرهای مختلف .

راستی مگه محدودیت حجمی داره ؟
    قیمت 64 سه ماهه با محدودیت 5g همه جا سی تومنه دیگه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

منم صبا دارم همون جور که دوستمون (k A R I M I)گفت مال منم سرعتش 55 تا 65

لطفا همه شهراتون رو بنویسین من که دقت کردم دیدم صبا فقط تو تهران خوب سرویس میده جاهای دیگه که راضی نبودن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

[QUOTE=_MZOF_;1940435][quote=smahdis;quote]مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

((((((دوست من میشه این کاری که گفتی رو دقیق توضیح بدی که چکار کنیم؟؟؟؟ یا اگه حوصلت نمیشه سایتی چیزی که این مساله رو توضیح داده باشه البته یه چیزایی میدونم ولی دقیق نه !))))))))

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amirsaeed
    مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

((((((دوست من میشه این کاری که گفتی رو دقیق توضیح بدی که چکار کنیم؟؟؟؟ یا اگه حوصلت نمیشه سایتی چیزی که این مساله رو توضیح داده باشه البته یه چیزایی میدونم ولی دقیق نه !))))))))
    برو اینجا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by shahab47; 30-12-2007 at 16:14.

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

منم صبا دارم همون جور که دوستمون (k A R I M I)گفت مال منم سرعتش 55 تا 65

لطفا همه شهراتون رو بنویسین من که دقت کردم دیدم صبا فقط تو تهران خوب سرویس میده جاهای دیگه که راضی نبودن
    ممنون دوست عزیز منظورم پهنای باند هست و متناسب با اون سرعت دانلودتون . وگرنه اگه پهنای باندتون 10Mb باشه خوب این سسرعت خیلی کمه "دی"

راستی شما کدوم شهرید ؟ و ماهیانه چقدر بابت این پهنای باندتون میدید ؟ محدودیت حجمیش چقدره ؟

چون توی اون سایتی که من دیدم قیمتاش با توجه به اون محدودیت حجمیش واقعا افتضاح و بالا بود . این چیش تعریف داره یا اینکه همتون مایه اید .
    Last edited by jooya; 29-12-2007 at 01:30.

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

من که اصلا" تا الان از شبانه استفاده نکردم.
    یک کمی بیشتر پول میدم فضای بیشتر میخرم اما بی خوابی نمی کشم به خاطر 10 تومان بالا پایین
    دوست عزیز شاید شما خیلی کم فایل از اینترنت می گیرید ! این طور نیست ؟
    من هر شب کامپیوترم روشن میشه ( 100% در ماه ) که با برنامه های مختلف این کار رو انجام میدم تا به اینترنت وصل بشه و فایل هایی رو که تو لیست برای دانلود گذاشتم رو دانلود کنه ، تا اینجا مطلب رو داشته باشید .
    بعضی شب ها هم که حال داشته باشم و فرداش هم تعطیل باشه میام و وبگردی میکنم ( که اکثر افراد همین کار رو می کنند )
    پس کامپیوتر هر شب روشن میشه ( در ساعت 3 و من در خواب نازنین به سر می برم ) و خودکار به اینترنت وصل میشه و شروع به دانلود میکنه و ساعت 7.30 خاموش میشه ... تا اینجا همه چیز درسته ؟
    تو این یک ماهی که با صبا قرارداد دارم به طور متوسط هر روز 600 /700 مگ دانلود میکنم به علاوه وبگردی هام تو روز که در ماه میشه 18 گیگ دانلود شبانه + 2 گیگ وبگردی روزانه که در کل میشه 20 گیگ که اگر بخوام به قول شما پول اضافه بدم قیمتش میشه 40000 تومان به علاوه مالیات و ...
    پس می بینید که اگر یه که فکر کنیم و از هوش سرشار خودمون استفاهده کنیم و از برنامه های مفید کمک بگیریم می بینیم که اکثر بچه ها پول خودشون رو الکی خرج نمی کنند !

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

صبا نت تو کرمانشاه هم به نظر من عالی سرویس داده فعلا
    ............
    3 به بعد که رایگانه باید یوزر و پاس رو gust بزنیم؟

داره خودمونی میشه _MZOF_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

8

دوست عزیز شاید شما خیلی کم فایل از اینترنت می گیرید ! این طور نیست ؟
    من هر شب کامپیوترم روشن میشه ( 100% در ماه ) که با برنامه های مختلف این کار رو انجام میدم تا به اینترنت وصل بشه و فایل هایی رو که تو لیست برای دانلود گذاشتم رو دانلود کنه ، تا اینجا مطلب رو داشته باشید .
    بعضی شب ها هم که حال داشته باشم و فرداش هم تعطیل باشه میام و وبگردی میکنم ( که اکثر افراد همین کار رو می کنند )
    پس کامپیوتر هر شب روشن میشه ( در ساعت 3 و من در خواب نازنین به سر می برم ) و خودکار به اینترنت وصل میشه و شروع به دانلود میکنه و ساعت 7.30 خاموش میشه ... تا اینجا همه چیز درسته ؟
    تو این یک ماهی که با صبا قرارداد دارم به طور متوسط هر روز 600 /700 مگ دانلود میکنم به علاوه وبگردی هام تو روز که در ماه میشه 18 گیگ دانلود شبانه + 2 گیگ وبگردی روزانه که در کل میشه 20 گیگ که اگر بخوام به قول شما پول اضافه بدم قیمتش میشه 40000 تومان به علاوه مالیات و ...
    پس می بینید که اگر یه که فکر کنیم و از هوش سرشار خودمون استفاهده کنیم و از برنامه های مفید کمک بگیریم می بینیم که اکثر بچه ها پول خودشون رو الکی خرج نمی کنند !
    دوست خوب من 10 گیگ فضا گرفتم اما کم آوردم
    اگر هم میگم پول بیشتر میدم و فضا میگیرم به این دلیل هست که دانلودهای من همه از راپید هست و در ضمن اکانت راپید هم ندارم.
    پس برای من امکان اینکه تنظیم کنم کامپیوتر خودش روشن بشه و شروع به دانلود کنه وجود نداره

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

صبا نت تو کرمانشاه هم به نظر من عالی سرویس داده فعلا
    ............
    3 به بعد که رایگانه باید یوزر و پاس رو gust بزنیم؟
    User : guest
    Pass : ngsnet

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •