تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 124

نام تاپيک: Creative Zen Vision : M

داره خودمونی میشه saedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض Creative Zen Vision : M

با کسب اجازه از جناب seymour, این تاپیک رو برای گفتگو پیرامون این مدل ایجاد کردم. به هر حال امیدوارم مفید باشه.

برای شروع مجموعه FAQ این مدل رو که فکر میکنم برای خرید راهنمای خوبی باشه رو میزارم.
    (سوالات از منه, پاسخ از جناب seymour )

1- اندازش چه جوریه؟ تو جیب جا میشه؟ میشه راحت حمل و نقل کردش؟
    توی جیب جا میشه ... ولی مشخصا بزرگتر از حالت متوسطه ... یعنی مثلا توی جیب تنگ و شلوار جین نمیشه گذاشت ... و اصلا بهتره که توی جیب حمل نشه ... چون هارد داره و این هارد به ضربه و تحرک حساسه ... بهتره توی کوله و کیف حمل بشه ...

2-کیفیته ضبط صداش چه جوریه؟این خیلی برام مهمه! آیا میشه بهش میکروفون نصب کرد؟ (چه فرمتی ضبط میکنه؟ با چه کیفیتی؟)
    کیفیت ضبطش متوسطه ... wav ضبط می کنه (32k) و مطمئنا بهترین کیفیت رو نمیده .... صرفا قابل قبوله ... نه - میکروفون نمیشه بهش وصل کرد

3-آیا میشه ازش به عنوان storage استفاده کرد یا حتما باید از طریق برنامه توش فایل ریخت؟(مثلiPod )
    بعنوان storage میشه ازش استفاده کرد ، ولی بازم نیاز به نرم افزار واسه انتقال فایل بهش داره ... یعنی اینا دوتا بحث جدان ... هرچند نرم افزار خوشدستی داره که با ویندوز ترکیب میشه ... ضمنا با مدیا پلیر 10 به بالا هم میشه روش آهنگ و فیلم و اینا ریخت ...

4- کیفیت باطریش چه جوریه؟ آیا میشه عوضش کرد؟
    باتری خوبی داره ... در حالت عادی قابل تعویض نیست ... ولی اگه به فرض محال باتری دچار مشکل شد ، می تونی ببری گارانتی تا واسه ات عوض کنن ... مطمئن باش قبل از اینکه باتری اش به مشکل بخوره (3-4 سال دیگه) ، خودت رفتی سراغ یه تکنولوژی بالاتر (عین موبایلت)

5- گفتی به ضربه حساسه! تا چه حدی؟
    همه مدلهای هارد دار ... یعنی مدلهایی که 20 گیگ به بالا هستند ، بخاطر اینکه قطعات متحرک مکانیکی در ساختار حافظه شون وجود داره ، به تکان و ضربه حساس هستند ... بله ، ممکنه از دستت هم بیفته و هیچی اش نشه ... ولی بهرحال این خیلی مهمه که مواظب باشی ... یعنی عموما سعی کنی که در جایی باشه که ضربه شدید بهش وارد نشه ...

6 آیا قابلیت نمایش PDF داره؟
    نه ... کلا مدلهای خیلی کمی این قابلیت رو دارن ...

7-این که line in نداره!؟ پاک منو ناامید کرد....
    درسته ، شاید اگه قرار باشه به زحمت یکی دونا نقطه ضعف واسه اش بتراشیم ، یکی اش این باشه ... هرچند حداقل واسه من که کاربرد نداشته ...

8-یه سوال مربوط به فرمت پخش. فیلمهای DVD رو هم اینجور دستگاهه میتونن پخش کنن؟ اگر نه چی کار باید کرد؟
    نخیر ... معمولا بجز محدودیت در ساپورت فورمت ، دستگاه mp3 player در ساپورت کیفیت هم محدودیت دارن ... مثلا zvm می تونه mpeg2 رو پخش کنه (همه dvd ها از این فرمت تبعیت میکنن) ، اما مساله اینکه که وضوح تصویر فایل های dvd بالاتر از توانایی zvm هستش ... در نتیجه نمی تونه ساپورتش کنه ونیاز به تبدیل داره ... در نظر بگیر که مثلا zvm توی این زمینه سلطان محسوب میشه و خیلی از فرمت هایی که این می تونه رو بقیه نمی تونن ...

9-درمورد تبدیل گفتی! نرم افزار خودش این کارو میکنه؟ فرمت رو تغییر میده یا کیفیت رو؟ (حجم رو کم میکنه؟)
    میتونه تمام فرمتها رو تبدیل کنه؟ نرم افزار خوش دستیه؟ کار کردن باهاش چه جوریه؟ همراه با خودش هست؟
    بله ، نرم افزار خوبیه ، با توجه به اینکه اکثر فرمت ها رو ساپورت می کنه ، معمولا تبدیل رو بخاطر کیفیت انجام میده ، یعنی محبوره از کیفیت بکاهه تا قابل پخش بشه ... ولی مشکلی نیست ، چون نرم افزار خوبیه و نتیجه نهایی اش هم خوبه ...

10-هر فایلی که توش بریزی, تو پوشه خودش قرار میگیره؟ مثلا jpg میره تو پوشه photo .در مورد zvm هم اینجوریه؟
    بله - این یه قابلیت استاندارد همه مدلهای mtp هستش ... یعنی هرچیزی میره سرجای خودش ... zvm هم همینطوره ...

11-یه نکته ای که تو سایت zencast دیدم در مورد فرمت m4v. بود. میشه در مورد این فرمت توضیح بدی؟ ممنون میشم.vision m میتونه پخش کنه؟
    یه فرمتیه شبیه mp4 ... نیاز به تبدیل داره ... خود organizer مربوط به قضیه zencast انجام میده این تبدیل رو ....
    Last edited by saedy; 23-12-2007 at 00:23.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

این هم یک راهنمای کامل فارسی برای این مدل.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

واقعا ممنون .
    قبلا تو سایتش رفته بودم ولی این مدل رو نداشت.

به هر حال خیلی ممنونم.
    حیف که P30 World دکمه تشکر نداره!

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

خواهش میشه. من برای همین چیزا این تاپیک رو گذاشتم. شما هم اگه چیزی داری بگو استفاده میکنیم. جناب seymour که رخست نمیده! به هر حال!

همین حالا فریم وار جدیدشو دانلود کردم و نصب. تغییر خاصی مشاهده نکردم. ولی .......
    ولی بعد از نصب فلش مموری بهش(usb host) هنگ کرد و در دومین روز خرید Restart کردمش. کسی میدونه باید چیکار کنم که هنگ نکنه؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خواهش میشه. من برای همین چیزا این تاپیک رو گذاشتم. شما هم اگه چیزی داری بگو استفاده میکنیم. جناب seymour که رخست نمیده! به هر حال!

همین حالا فریم وار جدیدشو دانلود کردم و نصب. تغییر خاصی مشاهده نکردم. ولی .......
    ولی بعد از نصب فلش مموری بهش(usb host) هنگ کرد و در دومین روز خرید Restart کردمش. کسی میدونه باید چیکار کنم که هنگ نکنه؟
    آقا ما در خدمتیم ....

در مورد firmware ، کلا توصیه میشه که فقط در صورت نیاز به آپگرید firmware اقدام کنیم ...

در مورد reset : نگران نباش ... کلا هنگ کردن دستگاه های دامنه بالا ، خیلی چیز عجیب و غریبی نیست ... حتی هفته ای - دو هفته ای یه بار هم طبیعی محسوب میشه ... بخصوص روزهای اول که آدم ذوق و شوقش بیشتره و مرتب می خواد به دستگاه ور بره ، طبیعیه که تناوب هنگ کردن بره بالا .. مشکلی نیست ...

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

من منظوری نداشتم, فقط میخواستم از اطلاعاتتون بیشتر استفاده کنم.

منظور از MP3 Player Recovery Tool که تو سایت creative هست چیه؟ چی کار میکنه؟

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

کسی فیلم ها و عکس ها و آهنگ هایی که به صورت پیشفرض روی Z.v.m هست نداره؟
    یه دفعه مجبور شدم دستگاهم رو فرمت کنم ....

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من منظوری نداشتم, فقط میخواستم از اطلاعاتتون بیشتر استفاده کنم.

منظور از MP3 Player Recovery Tool که تو سایت creative هست چیه؟ چی کار میکنه؟
    مربوط میشه به همون مواردی که دستگاه دچار مشکل میشه و نیاز به firmware جدید و اینا داره ... یه فایل دانلودی داره که باید اون اول دانلود بشه و بعدش وصل میشه به سایت ...
    کسی فیلم ها و عکس ها و آهنگ هایی که به صورت پیشفرض روی Z.v.m هست نداره؟
    یه دفعه مجبور شدم دستگاهم رو فرمت کنم ....
    من دارم ...

واسه چی ؟ ... من الان 2.5 ساله این دستگاه رو دارم ، یه بار هم فرمت نکردم ! ...

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

در مورد فایلهای تصویری زیر نویس دار (AVI codec ). یا به هر شکل CODEC.
    آیا zvm این جور فایلها رو ساپورت میکنه؟
    چون امکان جالبیه و میشه زیر نویس رو عوض کرد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

zvm از خود فرمت ویدئویی حمایت می کنه ولی از کدک مربوط به زیرنویسش نه ... یعنی از divx حمایت می کنه ، اما از فایل srt یا sub همراهش نه ...

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •