تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 214

نام تاپيک: خريد mp3 player

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_ag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض خريد mp3 player

يه چيز مي خوام حول و حوش صد و خورده اي
    كيفيت و بلندي صدا خيلي مهمه
    تصويري باشه چه بهتر

اين iriver ها كيفيت پخششون چطوره؟ قابل رقابت با creative هست؟

از irriver clix خوشم اومده ظاهر قشنگي داره

ميشه مقايسشون كنيد؟ هم امكانات هم قيمت
    ممنون

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

clix قیمت روی پایه 165 تومن و ایناس ... به بالا ... آیا بودجه ات انقدر هست ؟ ... اگه جواب مثبته که انتخاب خوبیه ..

بله iriver یه رقیب جدی واسه creative هستش و هرکدوم توی یکی دو زمینه بهتر از اون یکیه ...

مقایسه رو هم باید براساس یه مدل خاص انجام داد ... شما اول به من بگو که بودجه ات چطوره تا من بتونم بگم که مدل رقیبت کیه و مقایسه کنم ...

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من خيلي محدوديت تو بودجه ندارم تا 250 هم راحت مي تونم بدم ولي ترجيحم اينه كه چيز ارزونتري در حدود 100-120 بگيرم
    ولي اگه طوري باشه كه با قيمت بالاتر بتونم چيزي بگيرم كه ارزشش رو داشته باشه و به نسبت قيمت مزيت هاي بيشتري رو به من بده اينكار رو خواهم كرد.

من خودم قبلا يه creative juke box zen 20GB داشتم و خيلي هم راضي بودم ازش واقعا صداي معركه اي داشت و كار باهاش خيلي راحت بود. فقط سرعت انتقال ديتاش يه نمه پائين بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

cowon D2 و q5w هم چيزاي خوفي هستن انگار وضعيت اونا چطوره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

محدود نبودن بودجه شما خیلی خوبه ، اما بهرحال باید مشخص باشه که نیازها و محدودیتتون چیه ... مثلا همین D2 که اسم بردید ، 2 گیگش بالای 200 تومنه ... در حالیکه مثلا ما یه مدل معتبر داریم که 2 گیگش 75 تومنه ... یا Q5 قیمتش بالای 500 هزار تومنه ، در حالیکه مدلهاش مشابه داریم 250 تومن ...

قیمت های بالاتر از 175 تومن ، اکثرا بخاطر بحث تصویر هستش که افزایش قیمت پیدا می کنن ... اگه شما بحث تصویر مهمه ، بگو که منم انتخاب ها رو تغییر بدم ، اما ظاهرا واسه شما ، صدا مهم تره :

توصیه می کنم ipod nano بگیری با این بودجه ... که 2 گیگش باید 170 تومن باشه ... نسبت به رقبا گرونتره ، اما به همون اندازه شیک تر و کار باهاش راحت تره ... (هرچند نسل جدیدش هم اومده ، ولی تا وقتی قیمت اون معقول بشه ، هنوز زمان مونده)

u3 از cowon هم کیفیت صدای خیلی خوبی داره ... 2 گیگش باید حدود 150 تومن باشه ...

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من صدا برام خيلي مهمه ولي تصوير هم بي اهميت نيست. چون صداي نه چندان جالب رو با گوشي موبايل هم ميشه گوش كرد.

من از بخش تصويرش زياد استفاده نخواهم داشت ولي اگر استفاده كنم براي ديدن فيلم هاي بلند سينمائي خواهد بود و نه در حد كليپ هاي كوتاه
    بنابراين اگه قراره امكانات تصوير داشته باشه بهتره اين توانائي رو داشته باشه،
    بعلاوه صفحه نمايش بزرگتر بهتره
    ابعادش خيلي گنده نباشه
    + خروجي تلويزيون
    اگه Pdf باز كنه نور علي نوره

ولي اگه همه اين امكانات باعث بشه كه انتظاري كه از صدا دارم رو جبران نكنه ترجيح مي دم تصويري نباشه

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نزدیکترین چیز به خواسته شما zen vision:m به نظرم میاد ... کیفیت صداش بسیار عالیه (چند جایزه گرفته سر همین قضیه) ... صفحه نمایش باکیفیتی داره ... ابعادش خیلی گنده نیست ... خروجی TV هم داره ... فقط pdf نداره که البته 90% مدلها این قابلیت رو ندارن و خیلی چیز عجیبی نیست که این نداره ...

تنها مشکل اینه که ظاهرا 30 گیگش (230 تومن) کمیاب شده ... 60 گیگش باید 180 تومن باشه ... (60 گیگش یه مزیت دیگه هم داره : می تونه host بشه ... یعنی دوربین دیجیتال بهش وصل کنی و عکسها رو بریزی توش

غیر از این گزینه :

cowon D2 هم گزینه خیلی خوبیه ... عین همین بالاییه ... صفحه اش تاچ اسکرینه ... ضمنا قیمتش خیلی بیشتره نسبت به حافظه اش (4 گیگ - 235 تومن // 2 گیگ 205 تومن) ... اما از نظر امکانات و کیفیت ، وحشتناکه ... (کارت حافظه هم می خوره) ... این یکی هم نمی تونه pdf بخونه ، اما txt می تونه در عوض ...

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اول از همه تشكر به خاطر كمكتون و وقتي كه ميگزاريد.

zen vision:m قيمت 60 گيگش پائين تر از 30 هست؟ يا اشتباه تايپيه؟

zen vision:m هارد داره؟ درسته

هان يه چيز مهم.... convert فايل هاي ويدئو: اينها ميتونن مستقيما و بدون تبديل ويدئو پخش كنن مثلا avi
    Last edited by mehdi_ag; 22-12-2007 at 14:04.

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

اشتباه تایپی بود فکر کنم منظور جناب Seymour دویست و هشتاد هزار تومن (280.000) بود.

بله ! هارد داره. (میگن در برابر ضربه مقاومت کمتری داره. ولی من که خودم دارم ، مشکلی ندیدم . با این که ضربه خورده)

Zen vision : M در مورد فرمت های رایج مثل Mpeg و Avi , WMV احتیاج به تبدیل نداره. حتی فرمت .DAT و DivX رو هم می خونه. ولی DVD ها رو باید تبدیل کنی.

... در کل دستگاه خیلی عالیه ... من خودم چند ماه پیش با راهنمایی آقای Seymour همین مدل رو (30گیگاباتی) از تهران خریدم.
    سوالی بود خوشحال میشم کمک کنم.
    Last edited by san206; 22-12-2007 at 20:23.

داره خودمونی میشه saedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

با کسب اجازه از جناب seymour
    اگر قصد خرید zvm داری دنبال 30 گیگ نگرد, پیدا نمی کنی. چون zen اومده 8 گیگ 230 تومان و نمایدگی دیگه zvm رو وارد نمی کنه. با توجه به اینکه 16 و 32 گیگ zen تو راهه اگر میخوای zvm بخری(60 گیگ) باید یکم عجله کنی که اون هم ممکنه دبگه وارد نشه!

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •