تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 123 اولاول ... 4080868788899091929394100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

مرسی از راهنماییتون......
    تاخیر در جریان پیدا کردن آب گرم مربوط به چی میتونه باشه؟
    وقتی آبگرم رو باز می کنم کلی طول میکشه تا آب گرم وصل بشه، آب سرد رو همون لحظه باز کنی آب هست با فشار مناسب، ولی آب گرم خیلی طول میکشه تا وصل بشه، وقتی هم که ویخواد بیاد صدای ویژ ویژ و تق تق از آبگرم بلند میشه
    بعضی وقتا تا 15 ثانیه هم طول میکشه|، هیچ هوایی هم از شیر آب نمیاد که بگم لوله پر هواست، شیر آب گرم رو که باز می کنم انگار یه چیز توی گلوی آبگرمکن چسبیده که نمیزاره آب راه بیوفته.
    سلام
    قابلی نداشت دوست عزیز
    عیب یابی از توی نت کار ساده ای نییت و بای اطلاعات زیادی رد و بدل بشه خصوصا وقتی تجربه ای هم در مورد اون مشکل نداشته باشیم
    =======================
    عجیبه که با باز کردن شیر نه هوا خارج میشه و نه آب .!!!
    بنده به شیر هم شک دارم
    آیا همه ی شیرهای آب گرم همینطوری هست ؟
    آیا مطمئنید که هیچ هوائی خارج نمیشه ؟ یک کاسه رو پر از آب کنید و آماده کنید بعدش شیر رو باز کنین و سر شیر زیر اب توی کاسه باشه
    آیا هیچ حباب هوایی خارج نمیشه ؟
    آیا هر بار که شیر رو باز میکنید همینطوری هست یا مثلا باید 5 دقیقه بسته باشه تا اینطوری بشه ؟
    شاید برای حل این معما لازم بشه که شیر آب سرد ورودی آبگرمکن رو ببندین و از آبگرمکن جداش کنین و شیر ورودی رو دوباره باز کنین تا ببینین آیا همون اتفاق میافته ؟ یا نه ؟
    این تست برای ابنه که بفهمیم مشکل از لوله کشیه یا آبگرمکن
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 15-02-2017 at 11:16. دليل: تصحیح

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام خسته نباشید...من یه مشکلی دارم
    آب گرم کن دیواری ما ایران شرقه...چند وقته آبگرم حموم و دستشویی کامل برقراره اما آشپزخونه با اینکه آب گرم کن در یک قدمیشه اصلا آب گرم تمیاد به هیچ وجه یعنی آب گرمو باز میکنی اصلا شعله نمیکشه...جدیدا آب گرم حموم هم به کیفیت سابق نیست یعنی باز که میکنی نصفه شعله میکشه آبگرم کن که باعث میشه گرماش ولرم بشه نه داغ اما شیر دستشویی همچنان آبگرم با کیفیت داره...ایراد از کجاست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید...
    من یه مشکلی دارم , آب گرم کن دیواری ما ایران شرقه...
    چند وقته آبگرم حموم و دستشویی کامل برقراره اما آشپزخونه با اینکه آب گرم کن در یک قدمیشه اصلا آب گرم نمیاد به هیچ وجه یعنی آب گرمو باز میکنی اصلا شعله نمیکشه...
    جدیدا آب گرم حموم هم به کیفیت سابق نیست یعنی باز که میکنی نصفه شعله میکشه آبگرم کن که باعث میشه گرماش ولرم بشه نه داغ اما شیر دستشویی همچنان آبگرم با کیفیت داره...
    ایراد از کجاست؟
    سلام , سلامت باشید
    تمام این مشکلات در صفحات قبل بررسی و حل شده , برای همین خلاصه میگم
    شما باید:
    شیلنگ آب گرم زیر شیرهای مخلوط رو باز کنین و مطمئن بشین تمیزه . خود شیرها هم همینطور توری ورودی آبِ آبگرمکن هم باید چک بشه . احتمالا نیمه گرفته هست
    توری سر شیرها هم باید باز و تمیز بشه
    به ساق پیستون دیافراگم هم باید یکی دو قطره روغن بزنید تا نرم و روان کار کنه
    بهتره یک فیلتر 5 میکرون هم نصب کنین بعد از کنتور یا قبل از مخزن آب یا بعد از شیرفلکه ی واحد یا قبل از آبگرمکن تا از ورود گل و لای و ماسه به لوله ها جلوگیری کنه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 18-02-2017 at 14:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من چطور میتونم عکس آبگرم کن رو براتون ارسال کنم کمکم کنید ؟؟ و اینکه شیر حمام و آشپزخانه ما از این تکیاست که چپو راس بکنی گرم وسرد رو تنظیم میکنه و آبگرم کن ما هم دوتا شیر جدا داره یکی گاز بکی هم برای آب
    من قبل مشکل روشن نموندن شمعک داشتم که با کمک این تاپیک حل شد...ممنونم
    Last edited by heavenlygirl 1234; 18-02-2017 at 18:14.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من چطور میتونم عکس آبگرم کن رو براتون ارسال کنم کمکم کنید ؟؟
    و اینکه شیر حمام و آشپزخانه ما از این تکیاست که چپ و راس بکنی گرم وسرد رو تنظیم میکنه و آبگرم کن ما هم دوتا شیر جدا داره یکی گاز , یکی هم برای آب
    من قبلاً مشکل روشن نموندن شمعک داشتم که با کمک این تاپیک حل شد...ممنونم
    سلام
    بالای صفحه نوشته آپلود . از اون استفاده کنین برای آپلود عکس
    2- به این شیرها میگن شیر اهرمی که نوعی شیر مخلوط هست یعنی آب سرد و گرم رو با هم مخلوط میکنه
    زیر شیر دو تا شیلنگ هست . شیلنگ آب گرم ممکنه رسوب گرفته . باید باز بشه با سیخ کباب یا چیزی شبیه اون آروم تمیز بشه تا زخم و سوراخ نشه چون داخلش لاستیکی هست
    هر جا فشار آب گرم کمه باید شیلنگش باز بشه و توش فوت کنین و اگر گرفته باید با سیخ تمیز بشه و شسته بشه و نصب بشه
    اگر خواستین عکس آپلود کنین پس باید روکش آبگرمکن رو بردارین و عکسی شبیه این بفرستین تا همه چیز دیده بشه در عکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

برای اولی فقط یک فیلتر 5 یا 1 میکرون کافی هست و بهتره بعد از کنتور آب نصب بشه یا قبل از پکیج و آبگرمکن
    ممنون، جنسش چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    این عکسش هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید مثل این شفاف باشه تا دائماً فیلتر رو ببینین تا بدونین چقدر کثیف شده
    فیلتر داخلش هم همون فیلتر شماره یکِ دستگاه تصفیه آبِ خانگی هست یعنی 5 میکرون که فیلتر فروشها میشناسنش
    عکسش
    قیمتش 4 تا 6 هزار تومنه . اگر از همین فیلتر , یک میکرونش رو پیدا کنین خیلی بهتره یعنی منافذش یک میکرونی هست و آب رو بهتر تصفیه میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    علت تق تق صدا دادن آبگرمکن با باز کردن شیر آب گرم رو پیدا کردم، یادتون باشه گفتم وقتی شیر آب رو باز می کنم اولش کلا آب نمیاد بعدش با کلی ترق ترق صدا دادن آب وصل میشه، همه اینا به خاطر جرم گیری پیستون برنجی پشت دیافراگم بودش، اولش باز کردم حواسم نبود که اینجا هم قطعه متحرک داره، بدون تصمیم قبلی همه قطهات رو ریختم داخل اسید رقیق شده تا جرمشون رو پاک کنم، پیستون داخلش با کلی کف سفید افتاد بیرون، منم یکم برس کشیدم کاملا تمیز شد، وقتی بستم سر جاش کلا صداش قطع شده بود.
    علت صدا همین گیر کردن پیستون برنجی بود که به دیواره گیر می کرد، وقتی هم که بعد از 10 - 15 ثانیه ول می شد، به فنر شیر گاز و دیافراگم برخورد می کرد و دوباره برمی گشت سرجاش، این عمل تولید صدا می کرد،،، خوشبختانه تمیز شد و صداش قطع شد، فقط باید فنرش رو هم عوض کنم، چون بعد از این چند سال کار کردن مداوم معلومه ضعیف شده و درست عمل نمی کنه، چون با فشار کم آب به راحتی روشن نمیشه و باید چند بار شیر آب رو باز و بسته کرد تا روشن بشه.
    ممنون از همه دوستان

9. 2 کاربر از P30andriod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    علت تق تق صدا دادن آبگرمکن با باز کردن شیر آب گرم رو پیدا کردم، یادتون باشه گفتم وقتی شیر آب رو باز می کنم اولش کلا آب نمیاد بعدش با کلی ترق ترق صدا دادن آب وصل میشه، همه اینا به خاطر جرم گیری پیستون برنجی پشت دیافراگم بودش، اولش باز کردم حواسم نبود که اینجا هم قطعه متحرک داره، بدون تصمیم قبلی همه قطهات رو ریختم داخل اسید رقیق شده تا جرمشون رو پاک کنم، پیستون داخلش با کلی کف سفید افتاد بیرون، منم یکم برس کشیدم کاملا تمیز شد، وقتی بستم سر جاش کلا صداش قطع شده بود.
    علت صدا همین گیر کردن پیستون برنجی بود که به دیواره گیر می کرد، وقتی هم که بعد از 10 - 15 ثانیه ول می شد، به فنر شیر گاز و دیافراگم برخورد می کرد و دوباره برمی گشت سرجاش، این عمل تولید صدا می کرد،،، خوشبختانه تمیز شد و صداش قطع شد، فقط باید فنرش رو هم عوض کنم، چون بعد از این چند سال کار کردن مداوم معلومه ضعیف شده و درست عمل نمی کنه، چون با فشار کم آب به راحتی روشن نمیشه و باید چند بار شیر آب رو باز و بسته کرد تا روشن بشه.
    ممنون از همه دوستان
    سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون
    تا حالا نشنیده بودم چنین عیبی پیش بیاد
    برای دیر روشن شدنش ممکنه ساق پیستون دیافراگم خشک هست و به سختی حرکت میکنه . باید با گریس یا روغن کمی چربش کنین

با فنرش زیاد ور نرین چون از بیش از حد به پیستون فشار بیاره باعث میشه مشعل خودبخود روشن بشه و یا بعد از بستن آب گرم مشعل خاموش نشه و یا دیر خاموش بشه که میتونه خطرناک بشه و مبدل بر اثر فشار بخار آب بترکه

خودِ فنر دیافراگم یک پیچ داره که با سفت و شل کردنش فشار فنر بر دیافراگم زیاد و کم میشه اما بهتره دستکاریش نکنین و فقط ساق پیستون رو چرب کنین تا روان حرکت کنه

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با سلام
    من یه تعمیرکار تازه کارم چند روز قبل یه ابگرمکن دیواری بوتان و باز کردم که شمعک نداره جرقه زنه ، ،،مشکل جرمگیری و دیافراگم و اینارو درست کردم ولی یه مشکل دیگه ای که داره سر درنیاوردم اینه که موقعی که شیر آب و باز میکنیم جرقه نمیزنه ولی همین که سوکت آدابتورو در میارم میندازم سر جاش کار میکنه بعد دو دیقه که دوباره سرد شد بازم کارنمیکنه خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •