تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 123 اولاول ... 175763646566676869707177117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

ممنون از جوابتونالان اصلا بوی دود تو خونه نمیاد.پنجره هم بزرگه،سه تا شیشه کنار همه،میخوان شیشه رو سوراخ کنن و از شیشه بزنن بیرون.راستش با دو سه نفر تعمیرکار که حرف زدیم میگفتن فن دار خیلی بده و هر کی داره راضی نبوده ، و اگه شرکت قبول کرد براتون 3115 بذاره بذارین، ولی از طرفی یه نفر میگفت 3115 رو اگه قطر لوله 10 باشه هی خاموش روشن میشه.شما میگین فن دار بهتره،آره؟3318 خوبه؟
    سلام
    ممنونِ خدا
    به نظر بنده که اگر گاز شهری دارین پس 3115 بهتره چون کارش خوبه , ارزونتره , سیستمش ساده تره , کمتر مشکل پیدا میکنه , سرویس و تعمیرش ساده تره , بیشتر جاها قطعاتش فراوونه
    7 متر لوله ی 10 سانت مکندگی قوی داره و مطمئناً مشکلی نداره
    دودکش بلند باعث میشه مکندگی دودکش خیلی قوی بشه برای همین متخصصین گاز و آتشنشانی همیشه به اونهائی که میخوان دیوار رو سوراخ کنند و دودکش نصب کنند توصیه میکنند که لوله تا حد امکان بلند باشه و از 1 متر کوتاهتر نباشه تا مکندگیش قوی باشه و تمام دود رو بکشه بیرون از بخاری و آبگرمکن
    حالا شما وقتی 3115 سفارش بدین , خودِ نصابِ بوتان اول دودکش رو چک میکنه , اگر شک داشته باشه بهتون میگه 3115 نصب نمیشه اینجا و باید فن دار بذارید کنار پنجره .
    شما زنگ بزنین به نمایندگی بوتان منطقه ی خودتون و بگین قصد دارین 3115 نصب کنین و دودکش 10 سانت هست و ارتفاعش 7 متره و چند سال هم هست که آبگرمکن مخزنی وصله به همون دودکش
    خودشون بقیه ی کارها رو انجام میدن

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بنظرم فروشنده برای اینکه میخاد جنس گرونتر بفروشه اصرار روی 3318 کرده
    3115 هم که جناب آسمونی گفتند،شمعک دائم هست درضمن برد مسافت کمتری را هم پوشش میده،وقتی دودکش هست دیگه چرا سوراخ کردن؟توی سایت بوتان هم نگاه کنید برای شما 3118 یا 3218(بدون شمعک)برای شما بهتره،بنظرم نهایتش همون3115 بخری بهتره تا بری 3318 بخری و شیشه بشکونی اونم وقتی دودکش هست و باید به دودکش وصل کرد
    ابگرمکن مخزنی ات چند لیتره؟من که تازه با مخزنی دیواری 50 لیتری!!!برای 4 نفر خیلی به کار میاد و 7سال یکی داشتم خراب شد و یک نو دوباره خریدم،مصرف آبمون هم کم نیست و حوابگو بوده و چون مخزن کوچکه سریع گرم میشه
    ممنون از جوابتون.3118 و 3218 میگن چون قطر 10 است براتون نمیذاریم(گارانتی نمیکنیم).مخزنی 150 لیتریه،یعنی مخزن کوچک بهتره تا آبگرمکن دیواری؟

4. 2 کاربر از ya3ya6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    ممنونِ خدا
    به نظر بنده که اگر گاز شهری دارین پس 3115 بهتره چون کارش خوبه , ارزونتره , سیستمش ساده تره , کمتر مشکل پیدا میکنه , سرویس و تعمیرش ساده تره , بیشتر جاها قطعاتش فراوونه
    7 متر لوله ی 10 سانت مکندگی قوی داره و مطمئناً مشکلی نداره
    دودکش بلند باعث میشه مکندگی دودکش خیلی قوی بشه برای همین متخصصین گاز و آتشنشانی همیشه به اونهائی که میخوان دیوار رو سوراخ کنند و دودکش نصب کنند توصیه میکنند که لوله تا حد امکان بلند باشه و از 1 متر کوتاهتر نباشه تا مکندگیش قوی باشه و تمام دود رو بکشه بیرون از بخاری و آبگرمکن
    حالا شما وقتی 3115 سفارش بدین , خودِ نصابِ بوتان اول دودکش رو چک میکنه , اگر شک داشته باشه بهتون میگه 3115 نصب نمیشه اینجا و باید فن دار بذارید کنار پنجره .
    شما زنگ بزنین به نمایندگی بوتان منطقه ی خودتون و بگین قصد دارین 3115 نصب کنین و دودکش 10 سانت هست و ارتفاعش 7 متره و چند سال هم هست که آبگرمکن مخزنی وصله به همون دودکش
    خودشون بقیه ی کارها رو انجام میدن
    ممنون از توضیحتون.کارشناس اومد دید،گفت مشکلی نداره،میتونین 3115 بذارین،میشه هم فن دار بذارین تو پنجره ،ولی اینجا پرسیدم چون شاید فن دار بهتر باشه،که میگین همون بدون فن بهتره.میگم یه سوال دیگه:کارشناس گفت از زیر زمین لوله کشی کردن،اینطوری فاصله تا حموم میشه 10 متر،ولی یه نفر میگفت از زیر زمین لوله نمیکشن،از تو دیواره،اونطوری یه 15 متری میشه،حالا من چطوری بفهمم چجوری لوله کشیدن و آیا 3115 اگه اندازه لوله تا حموم 15 باشه خوب کار نمیکنه؟
    Last edited by ya3ya6; 05-01-2016 at 22:28.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ممنون از جوابتون.3118 و 3218 میگن چون قطر 10 است براتون نمیذاریم(گارانتی نمیکنیم).مخزنی 150 لیتریه،یعنی مخزن کوچک بهتره تا آبگرمکن دیواری؟
    3118 که دیگه فکر نکنم ربطی به لوله 10 داشته باشه و شمعک دائم هست،لوله 10 تا جایی یادمه برای فن دارها لازم بود
    نمیتونم بگم بهتره یا بدتر ولی من که داشتم راضی بودم و مثل دیواری هرسری خرج سرویس و نصب برای گارانتی و...نداره فقط بعد 6-7سال احتمال سوراخ شدن داره که یا باید جوش داد یا به کل یک نو دیگه بخری،منم دقیقا چون فاصله عادی 10 متر بیشتر بود(لوله از کف رد میشه و توی این فاصله مقداری عقب و جلو واتصال داره که مسلما بیشتر 10 متر هست) نظرم روی3318 بود که اینجا بعضا دیدم از بوتان بد میگن و حوصله هرساعت سرویس کاری نداشتم بیخیالش شدم،ولی زیاد بودند کسانیه 3115 داشتند و راضی هستند...لوله ها هم اکثرا از زیر زمین میکشند و در هر حالت فاصله اش از فاصله مستقیمی که درنظر میگیری بیشتره چون تغییر ارتفاع و مفصل و اتصال و...همین طولش را بیشتر میکنه

7. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از جوابتون.3118 و 3218 میگن چون قطر 10 است براتون نمیذاریم(گارانتی نمیکنیم). مخزنی 150 لیتریه
    یعنی مخزن کوچک بهتره تا آبگرمکن دیواری؟
    سلام
    سلیقه ها و بودجه ها متفاوت هست تعداد افراد هم متفاوت هست
    بعضیها هم روزانه دوش میگیرند و دوست دارند همیشه آب گرم آماده باشه .
    در بعضی جاها هم املاح و گل و لای و گچ و آهک آب خیلی زیاده و آبگرمکن دیواری حداقل 4~6(4 ماه تا 6 ماه ) ماه یک بار باید سرویس بشه و احتیاج به فیلتری هم که در صفحه های قبل گفتم داره تا گمتر آسیب ببینه از ذراتِ معلق در آب مثل گل و لای و ماسه و اینها
    =======================================
    سلام
    جهت اطلاع دوستان
    با این ابزار ساده شیشه رو کاملاً گرد میبرند برای هواکش و دودکش و غیره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 07-01-2016 at 03:22. دليل: تصحیح

9. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام ی مشکل عجیب!! شعله بوتان 3218 بصورت طبیعی زیاد هست اما آب فقط چند ثانیه گرم میمونه و بعدش با وجود شعله زیاد سرد میشه دلیلش رو نمیدونم !!! شعله روشن میمونه و تغییری نمیکنه اما اب سردمیشه انگار نه انگار اب داره از وسط این شعله رد میشه. جرمگیری کردم دیافراگم رو عوض کردم! موندم دیگه چیکار کنم. لطفا کمک کنید
    باید شیپوره رو عوض کنی، توی رگلاتور آبه،قسمتی خروجی آب از رگلاتوربه طرف آبگرمکن،عکسشو نشد بزارم.تو نت بگردی پیداش میکنی.یه پیچه که توی حفره قسمت خروجی آب قرار داره.

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2
    سلام به دوستان عزیز، منم تقریبا همین مشکل رو دارم اول که آب گرم رو باز می کنم چند ثانیه آب گرم و عالیه ولی بعدش ولرم میشه فکر کنم بوتان مدل 3115 باشه
    دقیقا این شیپوری رو باید چطوری عوض کنم عکسی ازش نیست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز
    منم تقریبا همین مشکل رو دارم اول که آب گرم رو باز می کنم چند ثانیه آب گرم و عالیه ولی بعدش ولرم میشه فکر کنم بوتان مدل 3115 باشه
    دقیقا این شیپوری رو باید چطوری عوض کنم عکسی ازش نیست؟
    سلام
    این روزها سه علت میتونه باعث خوب داغ نشدنِ آب بشه
    1- سرمای شدیدِ آب ورودی
    2- افت فشار گاز در شبکه و ضعیف شدنِ شعله ی مشعل
    3- بالا بودنِ فشار آب که باعث میشه آب با سرعت عبور کنه از داخل آبگرمکن و فرصت نکنه خوب داغ بشه
    با کمی بستنِ شیر آبِ ورودی میشه فشار آب رو کم کرد
    از شیر تابستانه/زمستانه هم میشه استفاده کرد با گذاشتنش روی حالت زمستانه که باعث کم شدنِ سرعتِ عبور آب از آبگرمکن میشه

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    این روزها سه علت میتونه باعث خوب داغ نشدنِ آب بشه
    1- سرمای شدیدِ آب ورودی
    2- افت فشار گاز در شبکه و ضعیف شدنِ شعله ی مشعل
    3- بالا بودنِ فشار آب که باعث میشه آب با سرعت عبور کنه از داخل آبگرمکن و فرصت نکنه خوب داغ بشه
    با کمی بستنِ شیر آبِ ورودی میشه فشار آب رو کم کرد
    از شیر تابستانه/زمستانه هم میشه استفاده کرد با گذاشتنش روی حالت زمستانه که باعث کم شدنِ سرعتِ عبور آب از آبگرمکن میشه
    ممنون، پس از اون شیپوری نیست؟

14. این کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.ما بالاخره 3115 گرفتیم.(قطر لوله 10 ،فاصله تا حموم هم حدود 12-14)امروز روز اولشه،ولی به ظاهر که خوبه.ممنون از دوستان بابت جواب هاشون.

16. این کاربر از ya3ya6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون، پس از اون شیپوری نیست؟
    سلام
    شما دوست عزیز با این سوالتون به سوال همیشگی بنده که کاربراتور آب با چه سیستمی و چه قانونی کار میکنه , پایان دادید و تونستم با صرف یک ساعت وقت در نت , جواب همه ی سوالهام رو پیدا کنم و به اشتباهاتم در مورد طرز کار آبگرمکن پی بردم
    همه چیز بر اساس همین قانونِ تغیر فشار در لوله ی شیپوری کار میکنه
    البته بنده چنین قطعه ای به طور مُجزّی (مجزا) در کاربراتور آب ندیدم
    ظاهراً در مدل 3115 این شیپوری جزئی از بدنه ی کاربراتور آب هست
    به زودی چیزهائی رو که یاد گرفتم منتشر میکنم
    اما تا اون موقع:
    در داخل درپوش دیافراگم یک سوراخ هست که از اون آب میتونه بره پشت دیافراگم (سمت پیستونی که دیافراگم حرکتش میده )
    قطعه ی بالا سمت چپ در عکس زیر
    r> اگر این سوراخ رسوب بگیره باعث ضعیف شدن قدرت دیافراگم در روشن کردن مشعل بشه

اون فلاش سیاه مربوط به یک موضوع دیگه هست چون این عکس رو مدتها پیش یکی از دوستان آپلود کرده بودند که مشکل فراموش کردن نحوه ی نصب اون قطعه ی فلاش خورده رو داشتند

سلام
    ما بالاخره 3115 گرفتیم.(قطر لوله 10 ،فاصله تا حموم هم حدود 12-14)
    امروز روز اولشه،ولی به ظاهر که خوبه.
    ممنون از دوستان بابت جواب هاشون.
    سلام

مبارکه
    ممنون از اطلاع رسانیتون
    بنده تا حد زبادی یقین داشتم مشکلی نداره و خوب کار میکنه
    اگر آب اون منطقه گل لای و رسوب داره بهتره یک فیلتر مثل اونی عکسش رو در صفحات قبل آپلود کردم براش نصب بشه تا به طول عمر باعزتش بیافزاید
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 26-01-2016 at 17:45. دليل: تصحیح

18. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •